Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Καλησπέρα, ή μάλλον καλημέρα ,

Εγω περυσι που εδωσα για πρωτη χρονια νομιζω οτι ηταν Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ! Απλα εγινε πολλα, εγινα λιγο αλαζονικη, το εριξα στον πετινο... Τσουπ να σου τα 9.000+ ... Φετος ξαναπροσπαθω και βλεπω προοδο, με πολυ καλους βαθμους σε αεππ αοθ και μετα εκθεση, ενω στα μαθηματικαενταξει το κατα δυναμην και παραπανω! .... Βεβαια φετος φοβαμαι γιατι ειμαι οπως καταλαβατε οικονομικων σπουδων και θελω να παω μαρκετινγκ και επικοινωνιας, ή οικονομικων επιστημων, ή καποια σχολη διοικησης, οπως δημοσιας διοικησης.... Αλλα φοβαμαι... Εχω αγχοςτο οποιο με τρελαινει ... Προσπαθω να το αντιμετωπισω αλλα ολαπανεστον βροντο οταν βλεπω τα θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaker

Νεοφερμένος

Η mariaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά καλησπέρα. Είναι κάποιος από δω που φέτος θα δώσει για Αστυφυλάκων??
Αν ναι, πως το βγάζουμε το 1000??? το βγάζω στα 5 λεπτά και ξεκίνησα προπονήσεις από μέσα Ιανουαρίου. Επειδή προετοιμάζομαι μόνη θα ήθελα τις συμβουλές σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
αυτο με την βιολογια το εχω κι εγω :/ Ειδικα στο 2ο και το 4ο κεφαλαιο. Δεν μπορω να τα μαθω με τι-πο-τα.
Ταλαντωσεις και κυματα δεν θυμαμαι θεο, χωρις πλακα :Ρ Τωρα που αρχισαμε επαναληψεις εχω αρχισει να ψιλοθυμαμαι κατι λιγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οινοχοος

Νεοφερμένος

Ο Οινοχοος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
καλησπέρα είμαι μαθητής της γ λυκείου. από τις χειρότερες χρονιες της ζωής μου, παράτησα το tennis για να διαβάσω ....αρχικά η οικογένεια μου δεν είχε πολλές οικονομικές δυνατότης για πολλά πολλά οποτε η μάνα μου με έγραψε σε ένα φροντιστήριο αρκετά φτηνό στο οποιο η δουλειά δεν ήταν σοβαρή και το περιβάλλον ήταν αρκετά βαρύ...καμια οργάνωση τέλος πάντων..... το πάλεψα μονος μου ξόδεψα πολλά χρήματα σε βοηθήματα και πολλά αλλα...το συμπέρασμα σε όλη αυτήν την ιστορία είναι ότι είναι άδικο ο άλλος να σκάει λεφτά και να μαθαίνει πιο πολλά από έναν φτωχό... εγώ το πάλεψα μονος μου αλλα νιώθω ότι δεν θα γράψω καλά νιώθω ότι έχω κενά ...........

Δυστυχώς αυτό είναι αλήθεια και ένα απ'τα μεγάλα προβλήματα του συστήματος. Εγώ προσωπικά ήμουν σε ανάλογη φάση στην ηλικία σου και τελικά δεν πέτυχα(τον μάλλον και λίγο υπερβολικό!) στόχο μου. Μερικά χρόνια μετά(φέτος) και έχοντας πλέον την άνεση επανήλθα με ιδιαίτερα όμως. Με μερικούς αρκετά καλούς καθηγητές, η διαφορά σχετικά με το βάθος που καταλαβαίνω τα πράματα και τις ασκήσεις που λύνω, είναι απλά χαοτική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannischx

Νεοφερμένος

Ο Giannischx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σε γενικες γραμμες ποσες ωρες διαβαζετε αυτες τις ημερες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλησπέρα, ή μάλλον καλημέρα ,

Εγω περυσι που εδωσα για πρωτη χρονια νομιζω οτι ηταν Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ! Απλα εγινε πολλα, εγινα λιγο αλαζονικη, το εριξα στον πετινο... Τσουπ να σου τα 9.000+ ... Φετος ξαναπροσπαθω και βλεπω προοδο, με πολυ καλους βαθμους σε αεππ αοθ και μετα εκθεση, ενω στα μαθηματικαενταξει το κατα δυναμην και παραπανω! .... Βεβαια φετος φοβαμαι γιατι ειμαι οπως καταλαβατε οικονομικων σπουδων και θελω να παω μαρκετινγκ και επικοινωνιας, ή οικονομικων επιστημων, ή καποια σχολη διοικησης, οπως δημοσιας διοικησης.... Αλλα φοβαμαι... Εχω αγχοςτο οποιο με τρελαινει ... Προσπαθω να το αντιμετωπισω αλλα ολαπανεστον βροντο οταν βλεπω τα θεματα

<<Φετος ξαναπροσπαθω και βλεπω προοδο, με πολυ καλους βαθμους σε αεππ αοθ και μετα εκθεση, ενω στα μαθηματικαενταξει το κατα δυναμην και παραπανω>> .Μονη σου το λες δεν εχεις λογο να αγχωνεσαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έκτακτο ανακοινωθέν!


Μην ξεχνάτε ΠΟΤΈ, υποψήφιοι φοιτητές των Πανεπιστήμιων της Ελλάδας και του Εξωτερικού.

Ότι αυτό που κάνετε αυτή τη στιγμή είναι μια ΜΑΧΗ, για εσάς πρώτα από όλα και το μέλλον σας, έπειτα για τους γονείς σας και όσους σας βοήθησαν:


" We shall defend our island, whatever the cost may be, we shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender. ~ W.Churchill. "

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Αοθ διαγώνισμα στο φροντιστήριο Α και Β κεφάλαιο 19.9(έχασα από μια λέξη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Καλή δύναμη σε όλους εύχομαι.
Μήπως γνωρίζει κανείς τι έβαλε προχθές η ΟΕΦΕ στα Αρχαία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λαμπρινη13

Νεοφερμένος

Η Λαμπρινη13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια οπως εχει τα θεματα του ΟΕΦΕ για ανθρωπιστικων σπουδων ας βοηθήσει λιγο :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
παιδια 45 μερες μηνανε ισωσ οι σημαντικοτερες.Εγω απο αυριο ξεκιναω 6 ωρες διαβασμα καθε μερα.
Μια ερωτηση μπαρλας η παπαδακης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου αυτό τον καιρό κανένας από τους δύο. Θεωρώ ότι υπάρχει πολυ καλο υλικό στο ίντερνετ που μας δίνουν στα μαθηματικά για επαναληπτικά θέματα. Το επαναληπτικό του μπαρλα ίσως, αλλά το θεωρώ αρκετά απλό. Όλα αυτά βέβαια και ανάλογα με το επίπεδο σου στα μαθηματικά. Τα θέματα απο το πράσινο του Μπάρλα είναι σχετικά καλα Επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ήλια Γ.

Νεοφερμένος

Η Ήλια Γ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
προσπέρασε τυχόν κακεντρεχή σχόλια που θα διαβάσεις εδώ και κάνε την προσπάθειά σου. ναι, 2 μήνες είναι λίγοι αλλά κρίσιμοι. θα μπορούσες να αφοσιωθείς στα πιο σημαντικά μαθήματα και να διαβάσεις λιγότερο τα υπόλοιπα και όλο και κάτι θα βγάλεις. οι κόποι σου, όσο μικροί ή μεγάλοι κι αν είναι, θα ανταμειφθούν. καλή επιτυχία!

Να σαι καλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ξέρεις κανείς κάποια ιστοσελίδα με αξιόλογα θέματα χημείας; Η αν έχει ο ίδιος περισυλλεξει κάποια. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνος.Γ

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος.Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γειά χαρά σε όλους , τελικά πως θα πρέπει να διαβάσουμε αυτές τις τελευταίες μέρες, ποια μέθοδο πρέπει να ακολουθήσουμε; Υπάρχει κάτι συγκεκριμένο ; Ευχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε αυτόν τον ψυχοφθόρο αγώνα , να περάσουμε εκεί που θελουμε να αποβάλλουμε και όλο το άγχος που κουβαλάμε και μας φθείρει ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, απλά ήρθα να πω ένα καλό κουράγιο και καλή επιτυχία :) Αυτό το φόρουμ με βοήθησε πολύ όταν έδινα πανελλήνιες :) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ξέρεις κανείς κάποια ιστοσελίδα με αξιόλογα θέματα χημείας; Η αν έχει ο ίδιος περισυλλεξει κάποια. Ευχαριστώ!

ylikonet.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
οεφε αρχαια εβαλε 11 και 16 πολιτικων χωρις μεταφρασμενο. Το παραδοξο ηταν οτι εβαλε μια ερωτηση που ηταν στο σχολικο και ηταν εντελως κουλη (σελ. 182 θεματα για συζητηση 1 και υπαρχει απαντημενη στο study4exams)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
οεφε αρχαια εβαλε 11 και 16 πολιτικων χωρις μεταφρασμενο. Το παραδοξο ηταν οτι εβαλε μια ερωτηση που ηταν στο σχολικο και ηταν εντελως κουλη (σελ. 182 θεματα για συζητηση 1 και υπαρχει απαντημενη στο study4exams)

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top