Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Νινιναου παντως τα παιζει ολα ή τιποτα...Εχει γινει Φαντα!

ΑΝ παντως εχω κανει λαθος με σενα κοριτσακι, θα εχεις την ειλικρινη μου συγγνωμη, αλλα εαν δεν εχω κανει, θα σε κυνηγαω με τακουνι στιλετο! Εχε το νου σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Υποσχέσου κι άλλα μητέρα, υποσχέσου. Τι να την κάνω μια συγγνώμη μόνο; Δε με μεγάλωσες εσύ για να έχω πρότυπα σαν τον fantasmeno.

Χωρίς πλάκα, επειδή έχεις κάνει λάθος, προσπάθησε να δεις όλες τις περιπτώσεις. Αν είσαι πολίτης και μείνεις στο παιχνίδι, μπορείς να το διορθώσεις. Εγώ είμαι στη διάθεσή σου, να εξηγώ όποια κίνησή μου σου φαίνεται ύποπτη.

Από 'κει και πέρα, θα περιμένω να δω πώς θα επιχειρούν κάποιοι να εξηγούν τα ανεξήγητα. Ήδη έχουν αρχίσει να λέγονται εντελώς άκυρα πράγματα (βλ.Pitg και Βurp). Ή έχουν αρχίσει να μη λέγονται έγκυρα (βλ. Ρεζ). Ή έχουν αρχίσει να μη λέγονται γενικά (βλ. Ηρώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 23/09:

  1. Angie_Ann >> pitg21
  2. Burp >> Υouki
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> Nininaou
  5. Ηρώ >> fantasmenos
  6. jrot6 >> pitg21
  7. love_angel >> pitg21
  8. Neraida >> fantasmenos
  9. Nininaou >> fantasmenos
  10. Phoebe >> love_angel
  11. pitg21 >> love_angel
  12. Resident Evil >> love_angel
  13. Youki >> fantasmenos
  14. Vkey >> pitg21

Υποψήφιοι

4 pitg21
4 love_angel
4 fantasmenos
1 Nininaou
1 Υouki


Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)
  5. Corpse Bride - Δολοφονία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Μεθαύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Θα κάνω και μια πρώτη πρόβλεψη για το ποιοί μπορεί να είναι οι δολοφόνοι: Love-Angel, Youki, Jrot, Angie-Ann ή εναλλακτικά Burp.

Υ.Γ. Κάποιοι έσπευσαν να βγάλουν τη Ζανίν δολοφόνο και διαψεύστηκαν οικτρά...

Kαλά, καλά....στην πρόταση που σου έκανα θα απαντήσεις?
Ελα...πας για φευγιώ....σώσου....ψηφίζεις φαντασμένο, σώζεσαι (ίσως) κι αύριο εγώ μαζί σου να ψηφίσουμε love angel να δούμε και τι είναι...είσαι μεσα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αν ψηφίσω το φαντασμένο, δεν αλλάζει κάτι δραματικά καθ' ότι θα έχει αυτός 4 ψήφους και η Love-Angel 3 οπότε πάλι βγαίνω εκτός. Ο μόνος τρόπος να σωθώ (που δεν είναι εντέλει και αυτός ο κύριος στόχος) είναι κάποιος ο οποίος με έχει ψηφίσει να αλλάξει ψήφο. Δε θα σου κάνω λοιπόν τη χάρη να ψηφίσω φαντασμένο, όχι γιατί είμαι σίγουρος ότι δεν έχει κακό ρόλο, αλλά 1ον για λόγους αρχής και 2ον γιατί νιώθω έτσι όπως πάει το παιχνίδι ότι οι δολοφόνοι έχουν χρησιμοποιήσει μια στρατηγική του να μας κοροιδεύουν μπροστά στα μάτια μας. Είμαι πεπεισμένος πλέον ότι η Love-Angel είναι δολοφόνος και θα επιμείνω σε αυτόν μου τον ισχυρισμό.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αλλάζω σε φαντασμένο και μη με ρωτάτε γιατί. Γιατί έτσι.
Γιατί δε θα ανεχτώ να μας κοροϊδέψει για άλλη μία φορά.
Γιατί δεν τα λέει καλά, γιατί ακολουθεί το ίδιο τροπάρι με όταν είναι δολοφόνος.


Έφυγα να προλάβω το ΙΚΕΑ ανοιχτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τριπλή ισοψηφία! Πραγματικά δεν ξέρω τί να κάνω τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ρε ρεζουλίν, εκείνο το εγκεφαλικό το έπαθες εσύ σε μικρή ηλικία ή θα το παθω εγώ με τα ποστ σου????
εγώ. Δεν σας το είχα πει? :P
Τι είναι αυτό το ..."δολοφόνοι είμαι καλή επιλογή για να μην κλειδώσω σε ψήφο σε κανα δικό σας"? Είμαι το τσιράκι σας και ψάχνω να βρω τρόπο να σας το δείξω?
Να το εξηγήσω γιατί χθες νύσταζα και ήμουν με μισό πόδι στο κρεββάτι.
Όταν έγραψα το ποστ ο Γιώργος δεν είχε ποστάρει αποτέλεσμα. Για εμένα (τότε) ή η zanin ή η Love ήταν δολοφόνος. Άρα
(α) Έβγαινε η ζανιν και ήταν πολίτης--> η ψήφος μου στη λαβ
(β) Έβγαινε η ζανίν και ήταν δολοφόνος, η ψήφος μου θα πήγαινε σε κάποιον από αυτούς που ψήφισαν λαβ και επειδή σίγουρα κατ'εμέ τουλάχιστον 2 δολοφόνοι ψήφισαν λαβ είχα 50% να "κλειδώσω" σε δολοφόνο
(γ) Έβγαινε η λαβ και ήταν πολίτης--> ψήφος στην (κατ'εμέ) δολοφόνο ζανίν
(δ) Έβγαινε η λαβ και ήταν δολοφόνος--> όπως β αλλά για τους ψηφοφόρους της ζανίν.

(έχω σεμινάρια τα πρωινά και δεν έχω πρόσβαση σε νετ)

Με το να μην έχει βγει αποτέλεσμα ως την ώρα που εγώ πήγα για ύπνο σήμαινε ότι δεν θα ψήφιζα ως τη 1. Άρα εκεί πήγαινε το σχόλιο. Δεν υπήρχε περίπτωση (άρα δεν υπήρχε περίπτωση να ψηφίσω δολοφόνο) και να "κινδυνεύει" να κλειδώσει η ψήφος σε κάποιον δολοφόνο. Μια κενή ψήφος [σύμφωνα με τη δικιά μου θεωρία δολοφονικού παιξίματος] βολεύει καθώς δεν επιτρέπει να βγει κανένα συμπέρασμα από τους πολίτες.
ΑΥτό σήμαινε το παραπάνω σχόλιο. Μέχρι να το κάνω ποστ ο Γιώργος είχε ανακοινώσει αποτέλεσμα, οπότε έκανα απλώς εντιτ και πρόσθεσα ψήφο (για να προλάβω τη δολοφονία) χωρίς να αλλάξω το υπόλοιπο κείμενο. Ελπίζω να είναι κατανοητό τώρα. :)
Πωπωπω!!! Και προφανέστατα ψηφίζεις και loveangel ε? Θα θελα μετα το σεμινάριο - αν δεν εισακουστείς και δεν σε φάνε οι δολοφόνοι (που σιγά μη σε φάνε δηλαδή) - να μας πεις και κανα επιχείρημα για τη loveangel. Και όχι δεν είμαι 100% σίγουρη ότι είναι πολίτης, αλλά δεν εχω ακούσει και κανα σοβαρό επιχείρημα για την ενοχή της!!!
Η αρχική ψήφος είναι ένστικτο. Εννοώ μου "κάνει" για ρόλο δολοφόνου [ως επιλογή Γιώργου] και το προφίλ "μπαίνω φορτσάτη αν πάρω ρόλο ψιλοαδιαφορώ αν όχι" μου ταιριάζει στο προφίλ της. Ακολούθως της την πέφτουμε και μαζεύεται και στη συνέχεια [το έχω κάνει quote σε προηγούμενο ποστ αν θέλετε θα ψάξω να το βρω και θα κάνω εντιτ] σαν να είναι δασκαλεμένη, όταν πλησιάζει η 2η δημοσκόπηση μπαίνει και κάνει ένα "θυμωμένο" και καλά ποστ. Δεν είπα ότι ... κόβω και τπτ είπα ότι για μένα η συμπεριφορά της είναι ύποπτη.

Μάλιστα στο ποστ της αναφέρει 4 άτομα και η απορία μου [θεωρώντας τη δολοφόνο] είναι: αναφέρει εμένα, pit, phoebe, neraida. Tη νέρι την έχω για πολίτη ως τώρα άρα η "απορία" μου είναι αν η φοιβη ή ο πιτ είναι συνδολοφόνος της (πάντα ως γνωστόν ο δολοφόνος που τον έχουν μυριστεί σε αυτούς που λέει ότι υποψιάζεται πετάει και έναν "δικό του" ώστε αν βγει σε φανερή ψηφοφορία να φύγει ο συνδολοφόνος από τα φώτα της δημοσιότητας).

Η phoebe και η nininaou, όπως ανέφερα σε προηγούμενο ποστ μου είναι από τα άτομα που παρακολουθώ.

βασικά δλδ οι 3 "σοβαρές" υποψίες μου είναι nininaou, love και πιθανά phoebe. H burb που αναφέρθηκε είναι επίσης μια καλή επιλογή, δεν την είχα προσέξει οπότε θα την παρακολουθήσω λίγο περισσότερο.


Η Ρεζ δεν με πείθει για πολίτης σκέτος. Ακόμα σκέφτομαι τι μπορεί να είναι. Όταν μπαίνει κάνει τεκμηριωμένα ποστς αλλά σε κρίσιμες στιγμές. Δεν ξέρω αν είναι τα συμπεράσματά της ή αν προσπαθεί να αλλάζει τις ισορροπίες.
Πίστεψέ με πολύ θα ήθελα να συμμετέχω περισσότερο το πρωί που γίνεται το τζέρτζελο αλλά δυστυχώς αυτοί που με...πληρώνουν έχουν άλλη γνώμη! Αναγκαστικά λοιπόν, παρακολουθώ το παιχνίδι από τις 6 και μετά και για ... όσο αντέξω πριν πέσω για ύπνο!


* Ρεζ, περιμένω να δω τι έχεις να πεις για όλα όσα έγιναν. Αν αποφύγεις να προστατεύσεις τον εαυτό σου θα'ναι ύποπτο. Αν δεν το αποφύγεις, να δω τι θα πεις και πώς και θα κρίνω.
Aν θεωρείς ότι σε κάτι δεν σου απάντησα, τώρα και μέχρι μια νορμάλ ώρα το βράδυ (ώς τις 10-11) feel free to ask και πίστεψέ με, δεδομένου ότι καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται, θα σου απαντήσω.


Αυτά από εμένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
τριπλή ισοψηφία;:P

ε τότε αλλάζω τν (άκυρη):redface: ψήφο που έδωσα στν youki και τν δίνω στν pigt21:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
τριπλή ισοψηφία;:P

ε τότε αλλάζω τν (άκυρη):redface: ψήφο που έδωσα στν youki και τν δίνω στν pigt21:P


Σώωωωωπαααα! Ακυρη ψήφος??? Τσου τσου, μην το ξαναπεις σε παρακαλώ!!!

Αλλη μια ερώτηση...(που κλασσικά δεν θα μου απαντήσεις...) γιατί pit κι όχι fantasmeno? Αφου ισοψηφούνε και οι 3? Τελειως τυχαία ή ας πουμε έχεις καποιο λογο να τον θεωρείς πιο ένοχο?

Καρφωσου κι άλλο...

Fantasmenos - Burp στανταρ δολοφόνοι!!! Ελεος πια.

Σορυ πητ που σε κατηγόρησα. Σε εφαγε η μαρμαγκα, αλλα παιζει και να το σώζουμε. Κανας πολίτης δεν είναι μεσα να τα δει αυτά??? Κανεις να αλλάξει καμια ψήφο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 23/09:

  1. Angie_Ann >> pitg21
  2. Burp >> pitg21
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> Nininaou
  5. Ηρώ >> fantasmenos
  6. jrot6 >> pitg21
  7. love_angel >> pitg21
  8. Neraida >> fantasmenos
  9. Nininaou >> fantasmenos
  10. Phoebe >> love_angel
  11. pitg21 >> love_angel
  12. Resident Evil >> love_angel
  13. Youki >> fantasmenos
  14. Vkey >> pitg21

Υποψήφιοι

5 pitg21
4 love_angel
4 fantasmenos
1 Nininaou



Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)
  5. Corpse Bride - Δολοφονία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Μεθαύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πάντως 3η φορά που σώζεται η Love... για δες κάτι πράγματα...

Επίσης είναι πραγματικά ενδιαφέρον πώς κάποιοι [λέγε με νινινάου και γιούκι] αναρωτιούνται για μένα και όταν απαντάω αδιαφορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Αλλη μια ερώτηση...(που κλασσικά δεν θα μου απαντήσεις...) γιατί pit κι όχι fantasmeno? Αφου ισοψηφούνε και οι 3? Τελειως τυχαία ή ας πουμε έχεις καποιο λογο να τον θεωρείς πιο ένοχο?

βσκ δν θεωρώ κανέναν ένοχο
να φανταστείς έκανα κλήρωση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Θα κάνω και μια πρώτη πρόβλεψη για το ποιοί μπορεί να είναι οι δολοφόνοι: Love-Angel, Youki, Jrot, Angie-Ann ή εναλλακτικά Burp.

Υ.Γ. Κάποιοι έσπευσαν να βγάλουν τη Ζανίν δολοφόνο και διαψεύστηκαν οικτρά...

Συμφωνούμε στα 2 από τα 5; :worry:
Ποτέ κανείς δεν συμφωνεί μαζί μου :P

και είναι αυτός λόγος για να είμαι δολοφόνος;:confused:
Ω...ναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ναι ρε Ηρώ είμαι δολοφόνος και ως συνήθως με κατηγορείτε κατόπιν εορτής επειδή σας εξολόθρευσα στα προηγούμενα παιχνίδια. Ο φαντασμένος παίζει μια φορά σαν δολοφόνος και μετά τον έχουν στη μπούκα στα επόμενα 1205 παιχνίδια. Βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια.

Δεν θα ανεχτώ άλλη ισοψηφία της πλάκας επειδή δεν τολμάτε να έχετε θέσεις. Ας με βγάλετε σήμερα (μακάρι) και ελπίζω αύριο να έχετε το μυαλό να κινηθείτε πιο έξυπνα.

Kαλά, καλά....στην πρόταση που σου έκανα θα απαντήσεις?
Ελα...πας για φευγιώ....σώσου....ψηφίζεις φαντασμένο, σώζεσαι (ίσως) κι αύριο εγώ μαζί σου να ψηφίσουμε love angel να δούμε και τι είναι...είσαι μεσα????

Μετά από αυτό είσαι ιερόδουλη και πάω και στοίχημα. Βγάλτε με σήμερα αλλά βγάλτε αύριο και angel για να πέσουν οι μάσκες. Είσαι τόσο σίγουρη ότι είμαι κακός ε; Βγάλε με και αύριο αν θες εγώ δεν έχω πρόβλημα θα σε τακτοποιήσω στα τελευταία λόγια. Και μάλιστα σε προκαλώ αύριο να με βγάλεις. Εγώ δεν φοβάμαι τίποτα αυτή τη στιγμή σιγά-σιγά ξεδιαλύνει το τοπίο. Είσαι όντως εκνευριστική ιερόδουλη.

Αν βγω σήμερα τα τελευταία λόγια θα αργήσουν καθώς θα είμαι εκτός σπιτιού. Αυτό γιατί η Youki πάλι θα στρέψει τα πάντα εναντίον μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Άκυρο μετά τις 8 και μιση θα φύγω, για να μην λέει η Youki ότι δεν έφυγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βλέπεις το θέμα και δεν απαντάς Youki; Γιατί άραγε. Σε περιμένω να δω τι θα πεις. Ένας πολίτης δεν πολυσκέφτεται τι θα πει. Τι είμαι τελικά, κiller, ρουφιάανος ιερόδουλη πολίτης; Για πες για πες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ρεζ, καθόλου δεν αδιαφορώ. Δεν είναι αδιαφορία το να μην είμαι εδώ και να μην απαντάω. Ειδικά εσύ που αργείς κάτι αιώνες, δεν περίμενα να το πεις. Τεσπά, η απάντησή σου με καλύπτει προς το παρόν. Και δεν έχω καμιά ερώτηση να κάνω. Εκτός από την αυτονόητη. Γιατί με θεωρείς σοβαρή ύποπτη; Όταν είχες πει ότι με παρακολουθείς, δεν είπα τίποτα. Αλλά απ'αυτό μέχρι το να με θεωρείς ύποπτη, να μου πεις τι μεσολάβησε. Kαι αν θες πες και για τη Φοίβη. Αυτή μπορεί να μην τη νοιάζει, αλλά θέλω να δω πώς σκέφτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Βασικά γιατί χρειάζομαι 4 δολοφόνους. :P
Και για την ώρα, με δεδομένο ότι ξέρω το ρόλο μου, U fit in. Aν δεν ήταν ο pit στον τάκο σήμερα με ψήφους από τα άτομα που έχει, θα μου ταίριαζε περισσότερο από τη Phoebe να πω την αλήθεια. Αλλά... άβυσσος η ψυχή της επιτροπής στο θέμα των συσχετισμών μεταξύ των δολοφόνων.

(Phoebe και pit τα 2 άτομα εκτός από εμένα και την νέρι που θεωρεί ύποπτα η -δολοφόνος κατ'εμέ- Love... Kάποιο από όλα είναι σίγουρα συνδολοφόνος της. Για μένα η νέρι απορρίπτεται, άρα μας μένει Pit kai phoebe που ο πιτ έχει λιγότερες πιθανότητες για τον παραπάνω λόγο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
πάντως 3η φορά που σώζεται η Love... για δες κάτι πράγματα...

Επίσης είναι πραγματικά ενδιαφέρον πώς κάποιοι [λέγε με νινινάου και γιούκι] αναρωτιούνται για μένα και όταν απαντάω αδιαφορούν.
Αναρωτήθηκα που ήσουν...:P
Δεν μου απευθυνθηκες απόσο θυμαμαι για να σου απαντησω κάτι. Και προφανως δεν αδιαφορώ ΠΟΤΕ για ότι έχεις να πεις.


βσκ δν θεωρώ κανέναν ένοχο
να φανταστείς έκανα κλήρωση:D
Δεν θεωρείς κανεναν ενοχο???? Μα κανεναν? Εστω κι εμενα ρε παιδί μου...ασε την ψήφο σου εκεί. Αν δεν θεωρείς κανεναν ενοχο γιατί αλλάζεις ψήφο?

Θες να σου πω εγω? Γιατί με τον φαντα είστε συνδολοφόνοι. Και αυτόν πας να σωσεις τωρα. Να είστε και οι 4 (εσυ-φαντα-βικ-πιτ) το αποκλείω. Επομένως για να τον σώσεις θα ψηφίσεις κάποιον από τους άλλους 2. Δεν καταλαβαίνω γιατί τον πητ όμως (και αυτό είναι που τον αθωωνει τελικα στα ματια μου), αφού χτες είχες φαγωθεί με τη Βικ? Πιθανον γιατί είστε η τριαδα φαντα-εσυ και η βικ δολοφονοι.
Πάντως κάποιον πας να σωσεις...και σίγουρα όχι τον πητ.

Μετά από αυτό είσαι ιερόδουλη και πάω και στοίχημα. Βγάλτε με σήμερα αλλά βγάλτε αύριο και angel για να πέσουν οι μάσκες. Είσαι τόσο σίγουρη ότι είμαι κακός ε; Βγάλε με και αύριο αν θες εγώ δεν έχω πρόβλημα θα σε τακτοποιήσω στα τελευταία λόγια. Και μάλιστα σε προκαλώ αύριο να με βγάλεις. Εγώ δεν φοβάμαι τίποτα αυτή τη στιγμή σιγά-σιγά ξεδιαλύνει το τοπίο. Είσαι όντως εκνευριστική ιερόδουλη.
Δεν θα αλλάξω ψήφο, αλλά αν ήμουν σίγουρη ότι αύριο θα ψηφιστείς θα σε ψήφιζα αύριο για να αποκαλυφθεί τι είσαι.
Φαντα...σε κατηγορώ από την πρώτη μέρα σχεδόν και δεν είσαι ο πολιτης - φαντα που θα με είχε ξεσκισει κανονικα. Το παίζεις πολύ πιο κουλ και άνετος κι αυτό δείχνει ότι την έχεις λερωμενη τη φωλιά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top