Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σήμερα βρήκα χρόνο, σήμερα έγραψα, όπως πολλοί ξέρουν και δευτερόλεπτο να μην έχω άμα πωρωθώ κάνω και 200 ποστ. και όσοι με θυμούνται από παλιά όταν δεν ξέρω τι μου γίνεται δεν ποστάρω...όταν όμως πιστευω ότι συμβαίνουν 2-3 πραγματάκια δεν σταματάω :D
Βρε κούκλα, δεν έχω ξαναπαίξει σε παιχνίδι μαζί σου, απλά σε έχω παρακολουθήσει ως ΣουΕ και πάντα μιλούσες περισσότερο, γι αυτό και μου φάνηκες περίεργη τώρα. πάντα μιλούσες :/:
Από εκεί και περα δες τα κόκκινα στο ποστ μου, το ότι ο φαντασμένος είναι πολίτης αλλάζει σαφώς τα δεδομένα για μένα και δείχνει ότι μάλλον (μάλλον) έχω κάνει λάθος σχετικά με εσένα. Οπότε ...συγγνώμη :redface:

Τι να σε πω, έχεις δίκιο να με ψηφίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολίτης ο fantasmenos, άρα η Αθηνά τσιρακοδολοφόνα και δε νομίζω να έχει κανείς αμφιβολία για αυτό. Κανένας πολίτης δε θα ήθελε να πάρει στο λαιμό του με αυτόν τον τρόπο τους πολίτες, κανείς πολίτης δε θα άφηνε να εννοηθεί ότι ειναι ρουφιάνος.

Ας πάμε λοιπόν στην προηγούμενη ψηφοφορία.
Παρατηρούμε ότι αυτοί που δεν ψήφισαν Resident Evil είναι οι:
Angie_Ann, Bill_Slayer, Corpse Bride, Dark_kronos, Κακή Επιρροή, Neraida, Phoebe, Youki

Βγάζω απ΄έξω προσωπικά την Corpse και τον Bill Slayer
άρα έχουμε 3 κακούς ρόλους σε 6 άτομα.

H 3άδα μου είναι :
Angie_Ann
Youki
Dark_Kronos

Ο ρουφιάνος νομίζω πως είναι μέσα και μια υπόθεση για κείνον, με οδήγησε σε αυτά.




Ρε συ για τους δύο τελευταίους ειδικά, διαφωνώ. :worry:
Η Γιούκι μου φαίνεται πολίτης, πάντα είχε επιχειρήματα και ποτέ δεν είπε κάτι άσχετο ούτε και κρύφτηκε.
Τον Κρόνο τον θεωρούσα κι εγώ υποψήφιο για θέση, στην αρχή του παιχνιδιού, αλλά δεν πιστεύω ότι είναι- τουλάχιστον από το παιχνίδι του δεν φαίνεται καν κάτι τέτοιο!

Πώς σου προέκυψαν αυτά τα τρία ονόματα, μου εξηγείς λίγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ρε συ για τους δύο τελευταίους ειδικά, διαφωνώ. :worry:
Η Γιούκι μου φαίνεται πολίτης, πάντα είχε επιχειρήματα και ποτέ δεν είπε κάτι άσχετο ούτε και κρύφτηκε.
Τον Κρόνο τον θεωρούσα κι εγώ υποψήφιο για θέση, στην αρχή του παιχνιδιού, αλλά δεν πιστεύω ότι είναι- τουλάχιστον από το παιχνίδι του δεν φαίνεται καν κάτι τέτοιο!

Πώς σου προέκυψαν αυτά τα τρία ονόματα, μου εξηγείς λίγο;

Θα σου εξηγήσω εγώ.. Επειδή είναι δολοφόνος και δεν μπορεί να κατηγορήσει δολοφόνους αναγκαστηκά κατηγορεί πολίτες. Simple like that ;)


edit. τώρα διάβασα το παραπάνω ποστ σου, σε καλό δρόμο είσαι αλλά έτσι και είσαι δολοφόνος ε...θα σε σκοτώσω που μου το παίζεις αθώα περιστέρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πώς σου προέκυψαν αυτά τα τρία ονόματα, μου εξηγείς λίγο;
Πήρα τα ποστ της Resident και δεν έχει αναφέρει τίποτα για youki πουθενά! Ούτε καν την υποψιάζεται!
Αντιθέτως είχε κολλήσει με μένα και σένα αρχικά. Έπειτα το γύρισε σε kakerlak και fantasmenos.
Σαφώς και η kakerlak είναι αθώα.

Δεν εξήγησα σωστά το ότι για μένα οι : Resident, youki και ο σιωπηλός παίκτης (dark kronos) ειναι δολοφόνοι με την angie ann τσιράκι.

Όταν έδωσα 3άδα εννούσα 3άδα κακών που υπάρχουν ΤΩΡΑ στο παιχνίδι.

Φυσικά και περιμένω να πάρω και τις ψήφους τους και όχι να με πείσουν για το αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... Αφου ο φαντασμενος ειναι πολιτης, ειτε ητανε ενας πολιτης που για καπιον λογο πιστευε σθεναρα οτι ο μπιλ ειναι δολοφονος, ειτε ρουφ και προσπαθουσε να μας δειξει την αληθεια, ειτε τσιρακι και απλος για να μεινει μεσα προσπαθισε να τα ριξει αλλου, και σε περιπτωση που εβγαινε να πευταμε ολοι στον μπιλ για να γλιτωσουν οι δολοφονοι...
Απο την αλλη δεν βρισκω ιδιετερα υποπτη την συμπεριφορα κανενος...
Θα ψηφισω lorien κυριος για να εχω ψηφισει αν τυχων δεν μπω αυριο πριν την δολοφονια, αλλα και γιατι παραειναι ισυχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πήρα τα ποστ της Resident και δεν έχει αναφέρει τίποτα για youki πουθενά! Ούτε καν την υποψιάζεται!
Αντιθέτως είχε κολλήσει με μένα και σένα αρχικά. Έπειτα το γύρισε σε kakerlak και fantasmenos.
Σαφώς και η kakerlak είναι αθώα.

Δεν εξήγησα σωστά το ότι για μένα οι : Resident, youki και ο σιωπηλός παίκτης (dark kronos) ειναι δολοφόνοι με την angie ann τσιράκι.

Όταν έδωσα 3άδα εννούσα 3άδα κακών που υπάρχουν ΤΩΡΑ στο παιχνίδι.

Φυσικά και περιμένω να πάρω και τις ψήφους τους και όχι να με πείσουν για το αντίθετο.

Σόρυ μ' έχει πιάσει βλακεία απ' το πολύ διάβασμα και τρολλάρω λίγο....ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΕΕΕΕΕΣ????? Δηλαδή από όσα έχω πει έχεις συμπεράνει ότι είμαι δολοφόνος;;; Hello????? :confused::confused::confused:

Ρε δολοφόνια, μην κρύβεστε κάντε κανα ποστ να σας βρούμε. Βαρεθήκαμε να τρωγόμαστε όλο με τους ίδιους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να πω ότι τη θέλω την ψυχική μου ηρεμία και πως για σήμερα δεν ξέρω αν θα ξαναποστάρω.
Να πω πως ΤΑ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΑΤΑ ολα στο μυαλό μου, να πω πως ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ για να βγάλω άκρη.
Επίσης ότι μπορεί να λέω μ*λακίες και να μην είναι ούτε ένας από αυτούς τους 3.
Να πω πως άκρη θα βρούμε ανάμεσα σε αυτούς που δεν ψήφισαν Resident στον πρώτο γύρο και να ζητήσω από τον ρουφιάνο να είναι είτε πιο ομηλητικός είτε να μιλήσει με κάποιο επιχείρημα για να βγάλουμε άκρη οι υπόλοιποι.
Τα post από την αρχή εγώ δεν τα ξαναπαίρνω. Όποιο παιδί έχει αντοχές ας το κάνει, θα εκτιμηθεί.

Και τώρα φεύγω ζητώντας να βρω γαλήνη ανάμεσα στα ιπποδάμεια συστήματα και τις προϊστορικές μου πόλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Νομίζω όμως ότι θέλω να βγει ο Μπιλ σε μέρα που θα φαίνεται η ιδιότητα του
Κι επειδή για αύριο δε βλέπω τίποτα και κανέναν... θα δούμε στην πορεία ως τη μία αύριο ποιον θα ψηφίσω
Πως προέκυψε ρε παιδιά αυτός ο Bill?
Πείτε και σε μένα


Εξαφανίζομαιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
FAMOUS LAST WORDS

Όταν έχω κακό ρόλο με εμπιστεύεστε και μετά με βρίζετε.

Όταν είμαι το καλύτερο παιδί δεν με εμπιστεύεστε... Άντεεεε γεια!

Δεν με ενδιαφέρει τι λέτε, εγώ βγήκα από το παιχνίδι και το καθήκον μου σαν καλός άνθρωπος το έκανα. Θα πείτε ότι δεν έπαιξα καλά στο τέλος πάλι, αλλά όπως είπα και πριν

στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό, πίσω έχει η αχλάδα την ουρά!

Η Resident Evil έχει κακό ρόλο και όποιος πιστεύει το αντίθετο είναι απλώς βαθιά νυχτωμένος... Η Κακή Επιρροή με κατηγορεί για τσιράκι. ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ. Να σου πω κάτι όμως: Δεν με πείθεις! Δεν ξέρω αν προσπαθείς να σώσεις τους δολοφόνους ή είσαι δολοφόνα.

Οποτε: Βγαλτε τον Bill Slayer αύριο ή καλύτερα την Πέμπτη που φαίνεται ο ρόλος και κλάψτε!!! Βγάλτε τον όμως και μην σας ξεφύγει. Είναι προφανές ότι είναι δολοφόνος και απορώ γιατί δεν θέλετε να το δείτε. Σαν καλό παιδί δεν με ψήφισε (αφού πρώτα σιγουρεύτηκε ότι θα βγω)

p.s. Το όνομα του είναι Slayer, αυτό δεν ήταν τυχαίο (bad humour)

Για άλλη μια φορά δεν θα με εμπιστευτείτε και για άλλη μια φορά θα χτυπάτε την κεφάλα σας στον τοίχο... :P:P:P

Δείτε ξανά τις ψήφους με δοδομένο ότι η resident έχει κακό ρόλο και βγάλτε συμπεράσματα

-end of message
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κακή επιρροή από εμένα!!!

Θα ασχοληθείτε όλη την ημέρα με τα 2 άτομα που είπε ο Φαν

Βιλλ κ Κουε???:whistle:

Δεν με πείθεις! Δεν ξέρω αν προσπαθείς να σώσεις τους δολοφόνους ή είσαι δολοφόνα.
Για αυτό τι έχετε να πείτε???


Επίσης δέχομαι συγνώμες για τον ολοήμερο πετροβόλημα σας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αι απο κει...και σαλατα μου τα κανατε.και ζαλιστηκα!...:mad:
Θα προτιμουσα να ηταν πολιτης η Ρες...μια χαρα τα ειχα σκεφτει...αλλα και παλι..παω να ριξω μια ματια και επανερχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Απορώ κι εγώ τι θέλω και αφήνω τις θερμικές τάσεις και τους κυματισμούς στη γάστρα μου και μπαίνω εδώ περα να τρελαθώ! :worry:

Βρε φαντασμένε πουλάκι μου- το ιστορικό σου είναι τόσο κακό που ακόμη κι εγώ σκέφτομαι "ναι αλλά μήπως τα λέει για να πιστέψουμε ότι τα λέει και να μας λέει βλακείες και πίσω από αυτά που λέει να κρύβονται άλλα που δε λέει και τελικά εμείς να πιστέψουμε αυτά που λέει αλλά να μην πρέπει και τελικά κάνουμε βλακεία...;"
Και μόνο που το έγραψα μπερδεύτηκα. ουφ

Λοιπόν, αν το πήγαινα με τη λογική θα έπρεπε
συνεκτιμώντας όλα τα ποστ μέχρις εδώ να καταλήξω στο συμπερασμα ότι ο φαντασμένος είναι ρουφιάνος. (αργκ, θα σε σκοτώσω με το παιχνιδάκι που έπαιζες με τα νεύρα μας σήμερα :mad:...!)
Οπότε ΑΝ ο φαντασμένος = ρουφιάνος
τότε ΚουΕ και Μπιλλ Σλειερ = ένοχοι

Αλλά παρότι και οι δύο μου φαίνονται περίεργοι, και την ΚουΕ την είχα ψηφίσει και μέχρι και το απόγευμα δεν με έπειθε
το nervous brakedown της για κάποιο λόγο με έκανε να τη συμπαθήσω σαν ρόλο και να τη δω ως το καημένο απελπισμένο "πιστέψτε με" πολιτάκι. :X :worry:
Δύο τινά
- είμαι ηλίθια που το έφαγα και μας δουλεύει όλους ψιλό γαζί
- είναι εντελώς αθώα η καημένη οπότε και θα της πληρώσουμε τα έξοδα για το Δρομοκαιτειο μετά το τέλος του παιχνιδιού


Συνεχίζω λοιπόν τη σκέψη μου...
Η Κάκερλακ είναι σίγουρα αθώα. Σίγουρα.
Η ΚουΕ προσπαθούσε να μας περάσει την Αθηνά ως ρουφιάνο (θυμάμαι χαρακτηριστικά το ποστ της που είπε ότι "για μενα ειναι, πώς να μην το πω αφού το πιστεύω" και έβαλε δίπλα και το σμάιλι της απορίας: :confused:) και κατηγορούσε την Κάκερλακ.
Παραπλανημένη πολίτης η ΚουΕ; Ή προσπαθεί απελπισμένα να κάνει αυτό για το οποίο κατηγορούσε εμένα- να φτιάξει ρεύμα;

...:hmm:

Θα σας πω αύριο τη συνέχεια της σκέψης, γιατί έχει κι άλλο.

ΓΙΑ ΗΡΩ:
Τη Γιούκι πάντως την πιστεύω αθώα, Ηρώ μου. Πες το διαίσθηση αλλά δεν ξέρω- μου κάνουν λογικά όλα αυτά που λέει.


Λοιπόν,
ψηφίζω Κακή Επιρροή... και βλέπουμε.


πς. αύριο είναι η Τετάρτη που σας έλεγα (μεθαύριο δίνω) οπότε δεν ξέρω τι ώρα θα μπω. Θα προσπαθήσω να μπω πάντως. Είτε το πρωί είτε το απόγευμα- αν προλάβω και τις δύο φορές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλά (HΡΩ) μας δουλεύεις, από που και ως που ο Dark_kronos δολοφόνος!
Εχμ...μην ανησυχεις τα χει αυτα τα αποτομα η Ηρω. Για τον Κρονο και μενα, πχ στο προηγουμενο παιχνιδι :P

Θα ψηφισω lorien κυριος για να εχω ψηφισει αν τυχων δεν μπω αυριο πριν την δολοφονια, αλλα και γιατι παραειναι ισυχος
Θελεις μηπως να βαλω 20 Marshall στη σειρα να κανω φασαρια με max gain στην κιθαρα ? :P

Επειδη δεν θυμαμαι ποιος ειπε τι και πρεπει να ξαναδιαβασω 350 ποστ, αποφασισα οτι θα παιξω το ρολο της "τυχης" σε αυτο το γυρο, και θα ψηφιζω λιγο απο ενστικτο (απο τι ; ) ,λιγο απο κατι που θα διαβασω, και λιγο απο ενα ζαρι που θα ριχνω εδω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν εχεις 20 marshal προτιμω να μου χαρισεις κανεναν παρα να μου παρεις τα αυτια...:P Απλα δεν μιλας καθολου, και απο οσους μιλανε δεν μου εχει δωσει κανεις την εντυπωση του κακου, οποτε στην τυχη αναμεσα οσων δεν μιλανε ψηφισα εσενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βασικά....
Ψήφοι αντζυς: Ηρώ-Φαντασμένος-Ηρώ-Καλυψώ!

Χμμμ....οι ψηφοι της την κανουν ενοχη... 1 το κρατουμενο, αφου θεωρω αθωες και την Ηρω και την Καλυψω μετα απο οσα διαβασα...για σενα δεν ξερω....θα δω παρακατω, διοτι εχω μαζεψει πραγμα...:P


...αλλά αμα βγω σήμερα κάντε μου χάρη αύριο που φαίνεται ιδιότητα να βγάλετε ΚουΕ ή Άντζυ,γιατί κάτι μου λέει πως αυτές οι δυο είναι στο ίδιο ακριβώς στρατόπεδο.

Και η ΚουΕ είναι προφανέστατο ότι προσπαθεί να τραβήξει τα βλέμματα αγουει από την Άντζυ με το "μα μπορεί να μπερδεύτηκε" και η Άντζυ από την ώρα που την κατηγόρησα είναι ΑΦΑΝΤΗ- όχι ότι και πιο πριν δεν ήταν. :P

Για την ωρα θεωρω την ΚΕ αποπροσανατολισμενη, χωρις να ειμαι 100% σιγουρη. Ελπιζω με το τελος του ποστ μου να εχω καταληξει....

Βρείτε μου μία φορά που ψήφισα και καθόρισα αποτέλεσμα σε ΠΡΩΤΗ ψηφοφορία και μετά ελάτε να τα ξαναπούμε!!!
hint: ΠΟΤΕ!

εδιτ: πάει και στην κακερλακ και όχι μόνο στη νεράιδα αυτό αλλά έκανα κάποιο λάθοσ στις παραθέσεις και μου βγήκαν μόνο παραθέσεις νεράιδασ :redface:

Α...και προφανώς τώρα που ξανακάθησα στο πισί ΨΗΦΙΖΩ ΚΑΛΥΨΩ γιατί το θεωρώ άδικο να φύγω από το παιχνίδι!!!

Εννοειται πως η Καλυψω ειναι αθωα για μενα...

Μόλις τώρα γύρισα απ'την προπόνηση και θυμήθηκα ότι δεν είχα ψηφίσει!Οι ύποπτοί μου είναι η Ηρώ,η Καλυψώ που ναι μεν έχει συγκεντρώσει αρκετές ψήφους αλλά δεν είμαι και σίγουρος για την ενοχή της,οπότε ΔΕΝ την ψηφίζω τώρα γιατί έχει σημασία να δούμε τι είναι,η Ρεζουλίν(:P)που προς το παρόν δε μου έχει δώσει λόγο να την ψηφίσω αλλά για να είναι πρώτη στις ψήφους μπορεί να έχει κακό ρόλο...Δεν το ρισκάρω πάντως να επιλέξω ανάμεσα σε Ρεζ και Καλυψώ.
Ψηφίζω Ηρώ.

Α ρε Μπιλλ κατι μου λεει οτι δεν εισαι και τοσο καλο παιδι...




Μαιστα....Με εξαίρεση λοιπόν την Καλυψώ (που προσπαθεί να σώσει τον εαυτό της) αυτοί που καταλήγουν να σώσουν τον φαντασμένο είναι οι Ηρώ, Φοίβη και νεραιδα!
(αν έχω χασει κανενα ποστ μεσα στο χαμό πείτε το)

Και τη λέγαμε στην Ηρώ ότι δεν θυμαται τους κανόνες παρόλο που είναι παλιά παιχτρια. Το νεούδι ο φαντασμένος όμως είναι λογικό να μην θυμάται!!!!

Ηρώ πολλα λάθη σε αυτόν τον γύρο...:confused:

Για να μην σας κουράζω άλλο ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΣ απο μενα.

Νεραιδα you'llbe my next choice darling! :)

Τωρα μετα απο αυτο το ποστ ποιος φαινεται ενοχος? Εσυ με αυτα που γραφεις ή εμεις οι υπολοιποι που αναφερομεθα απο σενα?! Αναρωτιεμαι...
Ακομα για σενα δεν ειμαι σιγουρη...


χμ ναι οκ μου κάνει αυτό
ήξερε πιθανά ότι τον φαντασμένο θα τον βγάλουμε έτσι κι αλλιώς μόνο και μόνο επειδή είναι ο φαντασμένος :P
είδωμεν!

αν όμως βγει σήμερα και βγει ότι είναι πολίτης... τον ήπιαμεν! :P

Αυτο το ποστ δε δειχνει για μενα αθωα...αλλα σιγουρη ακομα δεν ειμαι ουτε για σενα...αναμεσα σε σενα και τη Γιουκι δεν μπορω να αποφασισω...οχι ακομα...

Είναι σημαντικό να δούμε την ιδιότητα της κάκερλακ ή του φαντασμένου για να καταλάβουμε αν η Ρεζ ήταν ρουφιάνος.
Αφού μελέτησα ξανά όλα τα ποστ,είμαι πεπεισμένος πλέον ότι ο φαντασμένος είναι ΠΟΛΙΤΗΣ.;)Με βάση αυτό 1)Η Ρεζ ήταν ρουφιάνος αλλά μας έδωσε μόνο το ένα όνομα(:P)
2)Η Ρεζ είχε κακό ρόλο(αν ήταν δολοφόνος θα είχε παίξει πιο προσεκτικά,μάλλον τσιράκι ήταν).
...Ένα απ'τα δύο ισχύει με απαραίτητη προϋπόθεση ο fantasmenos να είναι πολίτης(και να είναι σωστός ο τρόπος σκέψης μου).
Θα επανέλθω αργότερα...

Τι να σε πω...και με αυτο το ποστ σου ενοχος δειχνεις...

Να σε πω εσενα σιγανοπαπαδια...:whistle:
Για πες για ποιο λογο τον εχεις πιο σιγουρο απο τοσους αλλους...?
Σε εχω για αθωα και εχεις αρχισει τα κουλα σου μου φαινεται....:P

Αχ ρε Αντζυ, τελικα μου φαινεται πως ειχα δικιο οτι λες κουλα....

Αντζυ να σε ρωτήσω...αφού αποσύρεις την ψήφο απ'το φαντασμένο ακολουθώντας αυτά που έγραψα 5 λεπτά νωρίτερα,γιατί με ψηφίζεις?
Μια υποτυπώδη αιτιολόγηση κάνε τουλάχιστον.:P
Και τωρα αναρωτιεμαι...ειστε συνδολοφονακια και ειπατε να κοντραριστειτε?! Απο ο,τι θυμαμαι κατι τετοιο μου ειχε πει να κανουμε η ΑΝτζυ την προηγουμενη φορα και τελικα δεν το καναμε..μαλιστα ηθελε να με δωσει κιολας...
Ειστε στην κοκκινη κατηγορια τα δυο σας....


Φαντασμένε δεν είχα λόγο να μην ποστάρω αλλά δεν ήμουν καν συνδεδεμένος στο στέκι.Και το είχα πει ότι δε θα ψηφίσω νωρίς.Άλλωστε ποτέ δεν το κάνω...
Ψηφίζω kalypso,έτσι κι αλλιώς το fantasmeno βγάλατε σήμερα

υγ:θυμίζω και το ποστ μου για το ρόλο του fan.
https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=576989#post576989

Ασε ρε Μπιλλ με τις ακυρες ψηφους σου επιτελους....Σκατοδολοφονακι!:devil:

ΑΧΑΑΑΑΑΑΑ!

Για να δούμε τώρα τι θα πουν διάφοροι και διάφορες!!!!!!!!

Τι να πουμε ρε συ Αντζυ?! Αυτα που λεμε δε σε συμφερουν δυστυχως...οσο και να προετοιμασες το εδαφος...και ειλικρινα δεν περιμενα να σε επιλεξουν και παλι για δολοφονο...:whistle:

Kαλά πλάκα μας κάνεις; Τότε γιατί τον ψήφισεεεεεεεεεεεεες?

ναι ξέρω ότι μου έχεις εξηγήσει ήδη απλά το βρίσκω εντελώς εκτός της λογικής ενός πολίτη να ψηφίζει κάποιον πολίτη αφού το ξέρει ότι είναι αθώος.....

Σε ψηφίζω, ότι και να μου πεις δεν με πείθεις πλέον...ΗΡΩ από μένα για αύριο...

Ωραια τωρα και με την ψηφο σου αυτη, απλα μας επιβεβαιωνεις ντιαρ....τς τς τς ..λυπαμαι...;)
Α...και για ποιο λογο τον ψηφισαμε εχει χιλιοειπωθει....πανε δες...:P

ΧΑΧΑΧΑΧΑ καλυψώ... Πολίτες διαβάστε και θαυμάστε τα λεγόμενα της από πάνω!

Καταρχήν εκτός από σένα κανείς άλλος δεν με έχει κατηγορήσει αφού είναι ηλίου φανερότερο ότι είμαι πολίτης....

Σήμερα βρήκα χρόνο, σήμερα έγραψα, όπως πολλοί ξέρουν και δευτερόλεπτο να μην έχω άμα πωρωθώ κάνω και 200 ποστ. και όσοι με θυμούνται από παλιά όταν δεν ξέρω τι μου γίνεται δεν ποστάρω...όταν όμως πιστευω ότι συμβαίνουν 2-3 πραγματάκια δεν σταματάω :D

Αγαπητή μου ή είσαι βαθιά νυχτωμένη ή δολοφόνος, διάλεξε και παρε. Έξυπνο παιδί είσαι όμως οπότε τείνω να πιστέψω το δεύτερο!



Καλά αυτό ειδικά θέλω να το σχολιάσω ιδιαιτέρως γιατί όταν το διάβασα πέθανα στο γέλιο...
Ποια επιβαρυμένη βρε αφού κανένας δεν με ψηφίζει; Στο ίδιο παιχνίδι παίζουμε ή σε άλλο...?
Απλά από την πρώτη στιγμή προσπαθείς να δημιουργήσεις ρεύμα εναντίον μου και δεν σου βγαίνει...;)

Παιδιά νταξ, αποφάσισα ( λέμε τώρα...) ψηφίζω καλυψώ για αύριο.

Α επίσης αν προσέξεις, ποτέ δεν ψήφισα φαντασμένο γιατί τελικά αποφάσιζα ότι δεν είναι δολοφόνος έστω και τελευταία στιγμή...;)

Ε και με αυτη παλι ενοχη δειχνεις...και εγω μαλλον εσενα θα ψηφισω...εχε με στα υπ'οψιν σου γλυκια μου!;)
Α και η δικαιολογια σου περι φαντασμενου νομιζεις οτι πειθει?! Ε δε νομιζω...μια χαρα για αλλοθι ειναι, που δυστυχως δε γινεται πιστευτο....;)

Καλά μας δουλεύεις, από που και ως που ο Dark_kronos δολοφόνος! Αμ εγώ και η Γούκι, πολύ λογικές επιλογές...

καλά πλάκα με κάνετε; :P

Πάλι ψηφίζω Ηρώ διότι μετά από αυτό το ποστ οι πιθανότητες να έχει καλό ρόλο πάνε στις 20%( στην καλυψώ δίνω ένα 30% για καλό ρόλο...)

Ψηφίζω ΗΡΩ

Πολίτες, ξυπνάτε...μας δουλεύουνε! ;)
Δεν το καταλαβαινεις οτι με αυτα που γραφεις ειναι σα να φωναζεις οτι εισαι δολοφονα ή εστω τσιρακι?!
Και ναι ο Κρονος δεν κανει για δολοφονος, αλλα η Γιουκι μια χαρα κανει...

Λεπον...Αντζυ και Σλειερ εχω για κακους ρολους....
Ειμαι αναμεσα σε Γιουκι και ΚΕ για τον αμεσως επομενο κακο ρολο...ενταξει η Ρες το εχει αγκαλια το κακο ρολακι της....3 ψαχνω....
Περιμενω ναδω ποστ των Γιουκι και ΚΕ για να καταληξω....και για την ωρα ψηφιζω Αντζυ..

(εκτος εαν δεν ειναι ο σλειερ και εχουμε το τριδυμο Αντζυ-Γιουκι-ΚΕ....επιφυλασσομαι...θελω να δω ποστ....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πφφφφ εγώ μπερδεύτηκα!

Έφυγε ο φαντασμένος και για εμένα το τοπίο δεν έχει ξεκαθαριστεί! Ήταν πολίτης ή τσιράκι; Γιατί για ρουφιάνος δεν μου κάνει! Μπορώ να πατήσω στα λεγομένα του ή όχι;

Από τους υπόλοιπους που παίζουν τα ονοματα τους μου φαίνονται αθώες και η Νεράιδα και η Άντζυ, αλλά αυτές μοιάζουν λες και είναι από διαφορετικά στρατόπεδα!

Η καλυψώ ακόμα δεν έχει αθωωθεί στα μάτια μου, ενώ η Ηρώ έχει γίνει πιο ύποπτη!

Η ψήφος μου πάει στην Ηρώ και μετά τη 1 βλέπω, αν ζω, αν θα την αλλάξω σε καλυψώ ή σε κάποιον άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πφφφφ εγώ μπερδεύτηκα!

Έφυγε ο φαντασμένος και για εμένα το τοπίο δεν έχει ξεκαθαριστεί! Ήταν πολίτης ή τσιράκι; Γιατί για ρουφιάνος δεν μου κάνει! Μπορώ να πατήσω στα λεγομένα του ή όχι;

Από τους υπόλοιπους που παίζουν τα ονοματα τους μου φαίνονται αθώες και η Νεράιδα και η Άντζυ, αλλά αυτές μοιάζουν λες και είναι από διαφορετικά στρατόπεδα!

Η καλυψώ ακόμα δεν έχει αθωωθεί στα μάτια μου, ενώ η Ηρώ έχει γίνει πιο ύποπτη!

Η ψήφος μου πάει στην Ηρώ και μετά τη 1 βλέπω, αν ζω, αν θα την αλλάξω σε καλυψώ ή σε κάποιον άλλο!

Κατι τετοια ποστ κανεις και αναρωτιεμαι εαν κανω καλα που σε εχω στην απ εξω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κατι τετοια ποστ κανεις και αναρωτιεμαι εαν κανω καλα που σε εχω στην απ εξω!:P

Έχε με, έχε με! :matakia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έχε με, έχε με! :matakia:

Να σε εχω, καμμια αντιρρηση, αλλα δωσε κανα ποστ απο την Ηρω που να φωναζει για την ενοχη της, πλιζζζζ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Phoebe:
Από τους υπόλοιπους που παίζουν τα ονοματα τους μου φαίνονται αθώες και η Νεράιδα και η Άντζυ, αλλά αυτές μοιάζουν λες και είναι από διαφορετικά στρατόπεδα!

Η καλυψώ ακόμα δεν έχει αθωωθεί στα μάτια μου, ενώ η Ηρώ έχει γίνει πιο ύποπτη!

Η ψήφος μου πάει στην Ηρώ και μετά τη 1 βλέπω, αν ζω, αν θα την αλλάξω σε καλυψώ ή σε κάποιον άλλο!

Πλάκα μας κάνεις βρε κοπελιά; Για ξαναπαρτο αλλιώς... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top