Instant Messengers

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ναι,αν βγάλω το παράθυρο.Απλά όταν μου μιλάει κάποιος και δεν έχω δει το μνμ έχει πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μήπως έχεις βάλει κάποιο script στο messenger;
Από πότε ξεκίνησε να στο κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αυτό από πότε ξεκίνησε; Μήπως πάτησες σε κάποιο link από κάποια επαφή σου και κόλλησες κάποιου είδους ιό για το messenger; Μήπως εγκατέστησες κάποιο extension για το msn, που σε κάνει να γράφεις με μικροκεφαλαία; Κάποια άτομα το θέλουν αυτό, είναι ΝεΑνΙκΗ ΜόΔα (όπως κάποια του στυλ vCk = βασικά). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ναι έχω 2-3 scripts.Ένα για να ελλατώνει τη μνήμη,ένα άλλο για πολλαπλά nudges και...α ναι τώρα βρήκα τι έφταιγε.Είχα βάλει ένα script, το key flasher για να ανάβουν τα caps lock και αυτά...Thanks bill:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Παιδιά το msn μου τα έπαιξε! Ξαφνικά σταμάτησε να συνδέεται! Το troubleshoot δεν βγάζει τίποτα, και το hotmail μου από την άλλη λειτουργεί κανονικότατα (οπότε δεν είναι ότι διαγράφηκε ο λογαριασμός ή κάτι τέτοιο...). Έχετε ιδέα τι μπορεί να φταίει;:hmm::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Τι έκδοση msn έχεις? Η 8,5 βγάζει προβλήματα με κολλήματα και τέτοια. Ιδίως αν έχεις και plus integrated τοτε είναι που κολλάει περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και σε μενα εχει συμβει....τωρα το λογο δεν θα μπορουσα να στον πω...καθως ειμαι ασχετη ....αλλα την τελευταια φορα που το επαθα, εκανα ρισταρτ το λαπ και μετα ολα οκ...μπορει να ηταν και τυχαιο...μπορει και να εχει και σχεση...δεν εχω ιδεα:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
8,5 δεν είναι η τελευταία που βγήκε; Αν ναι, αυτή έχω. Και ναι, έχω και το plus...:redface:

edit: restart δοκίμασα, δεν έγινε τπτ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν είναι ακθόλου σταθερές εκδόσεις οι τελευταίες. Περίμενε λίγο, ξαναδοκίμασε και άμα και μετά από αρκετή ωρα κάνει τα ίδια, uninstall και install ξανά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μετά από καμιά 10αριά προσπάθειες συνολικά, τελικά συνδέθηκε. Πάντως πρέπει όντως να είναι πρόβλημα σταθερότητας... Ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
τπτ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε 8.1, να τ' αφήσω; :P
Μ' αυτά που λέτε για τις τελευταίες εκδόσεις διστάζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε 8.1, να τ' αφήσω; :P
Μ' αυτά που λέτε για τις τελευταίες εκδόσεις διστάζω. :P
Εγώ τ'άφησα πάντως. Προσπάθησα φιλότιμα να βάλω 8.5 αλλά είναι πολύ unstable για μυστήριους λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επίσης μια φορά που το 'βαλα μου άλλαξε σε κινέζικα αυτός ο αχρείαστος φάκελος με τα κοινόχρηστα που 'χει το MSN. :S
Το όνομά του δηλαδή.


Πώς θκατά επιδιορθώνεται ή σβήνεται; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όποιος θέλει ένα πρόγραμμα να κάνει backup τα emoticons κτλ του msn ας κοιτάξει εδώ :)
https://concon.awardspace.com/enretfeat.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πως μπορώ να αντικαταστήσω τα εικόνιδια με συντόμευση ;) :) :D δηλαδή τα πολύ κλασσικά. Θέλω όμως ο συνομιλητής να βλέπει τα εικόνιδια που έβαλα και όχι τα κλασσικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ρε παιδια οταν θελω να στειλω ενα smile π.χ το χαμογελο αντι να μου δειχνει σε εμενα οτι το εστειλε κανονικα στολ αλλον μου δειχνει οτι εστειλε τους χαρακτηρες π.χ :)

το ιδιο συμβενει και οτι οι αλλοι μου στελνουν smilles

τι πρεπει να κανω για να λυσω αυτο το μικρο προβλημα που εχω?:)

--Σημείωση από Βill : Αφορά τον Windows live messenger 9 beta --
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Menu->Tools->Options-> διαλεγεις το tab messages και τσεκάρεις το κουτάκι που λέει show imoticons.

//και μετά κανε του επανεκκίνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξαφνικα σημερα, και ενω κοιταω τα email μου πευτω σε ενα e-mail που με ρωταει το παιδι γιατι τον εκανα block... Λεω ποτε τον εκανα block καλε τον ανθρωπο;.... Παω λοιπον να κοιταξω και βλεπω οτι εχουν διαγραφει ολες οι επαφες μου και οτι ολοι εχουν περασει στην λιστα αποκλεισμενων... Εκατσα και εβγαλα απο την λιστα οσους δεν τους ηθελα εκει, αλλα δεν μπορω και να ξανα κανω add τους παντες... οποτε
Γιατι και πως εγινε αυτο; Ιος;.... τι;
Πως το λυνω αυτο;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παιζει να μπηκε καποιος με τον κωδικο σου?
Πολυ δυσκολο μου φαινεται και να διαγραφηκαν και να μπλοκαριστηκαν επαφες τυχαια απο λαθος του εμεσενιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top