Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω 1 κιλο πηρα μονο και αυτο Απριλη-Μαη ολη τη χρονια ημουν σταθερος στα κιλα μου!Ε σιγα τωρα με τα μπανια και γυμναστικη το χανω ανετα :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_bd

Νεοφερμένος

Ο Alex_bd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εγω δεν ξερω ποσα εχω παρει γτ δν εχω ζυγαρια :P αλλα αν κρινω απο την κοιλια που χω κανει, 3-4 κιλα τα χω παρει σιγουρα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaki93

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Έχω βάλει κάπου 4 κιλά,αλλά εντάξει μετά τις Πανελλήνιες ελπίζω να τα χάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Έχω βάλει κάπου 4 κιλά,αλλά εντάξει μετά τις Πανελλήνιες ελπίζω να τα χάσω!
Μαζι σου!!!!!!!!Μολις τελειωσουν οι Πανελληνιες θα λιωσω στο γυμναστηριο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εγώ όταν καθομουν σπιτι τις τελευταιες εβδομαδες πριν τις πανελλαδικες, ετρωγα συνεχεια :worry:
ηταν και ψυχολογικο:ετρωγα για να κανω διαλειμμα απο το διαβασμα,αχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Από τότε που ξεκίνησε η όλη διαδικασία των πανελληνίων-το καλοκαίρι δηλαδή-έχω πάρει 15 κιλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πφφφ εγώ πάλι δεν έχω ζυγιστεί εδώ και πολλούς μήνες γιατί φοβάμαι μη πάθω τίποτα. Βέβαια πολλά δε παίζει να είναι. :|
Πάντως γενικά είμαι άστατη. Υπάρχουν μέρες που τρώω πολύ λίγο, κι άλλες που τρώω πολύ. Συνήθως είναι όταν έχω νεύρα ή πολύ διάβασμα και δεν ξέρω αν θα προλάβω. Και όπως είπε και η Εύα, είναι το ότι το "διάλειμμα" από το διάβασμα οδηγεί συνήθως στη κουζίνα.

Τεςπα, από καλοκαίρι θα τα χάσω όλα μιας και δε θα έχω και τόσο άγχος και πίεση οπότε θα είναι εύκολο.
Και ας μην αναφέρω τις δίαιτες από Δευτέρα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
και μενα μου ελεγαν οτι μεχρι τα χριστουγεννα θα εχεις παρει σιγουρα 5 κιλα και παραπανω και τελικα εμεινα ιδια και απαραλλαχτη......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τι μαλακία να βλέπεις δίαιτες παντού γύρω κι εσύ να θες να πάρεις κιλά και να μη μπορείς.

Τουλάχιστον είμαι σταθερός(70), πολύ σημαντικό αν σκεφτούμε πως φέτος τρώω μόνο για να μην πεθάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
:lol: Εγω τον Σεπτεμβριο ημουν 55 κιλα και τωρα ειμαι 63! Αλλα τα εβαλα επειδη επρεπε να τα βαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγω γιατι εχασα και δεν εβαλα? :(
Θελω και εγω να βαλω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγω γιατι εχασα και δεν εβαλα? :(
Θελω και εγω να βαλω :'(
Να βρεθουμε βρε να σου δωσω κανα δυο τρια τεσσερα απο τα δικα μου ,μην πανε χαμενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να βρεθουμε βρε να σου δωσω κανα δυο τρια τεσσερα απο τα δικα μου ,μην πανε χαμενα:)

+ 5 αν μπορεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θα σου δώσω και εγώ κάνα 3κιλο, οπότε με 8 κιλά θα' σαι οκ. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θα σου δώσω και εγώ κάνα 3κιλο, οπότε με 8 κιλά θα' σαι οκ. 8)

ok!
8 κιλά είναι αρκετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Για να είμαστε ακριβείς: ο τίτλος του θέματος πρέπει να διορθωθεί και αντί "πανελλήνιες και βάρος" πρέπει να γίνει "πανελλήνιες και μάζα".

Και για να απαντήσω στο θέμα: Από τον Σεπτέμβριο η μάζα του σώματος μου έχει αυξηθεί κατά Δm = 5kg, αλλά όλοι μου λένε ότι "μου πάει".

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
και εγώ έχω πάρει κιλά από 60 π είμουν τώρα είμαι 64 και θέλω αυτά τα 4 παραπάνω να τα χάσω ιδικά τώρα που έχω αρχίσει να πηγενω στίβο αλλά μου φαίνετε πως αντί να τα χάσω με τν άθληση θα πάρω κι'αλλά γτ κάθε μέρα μετά τν προπόνηση πινάω πολύ και δεν αντιστεκόμε με τίποτα
heeeeeeeeeeeep:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ λόγω υπερβολικού άγχους για τις Πανελλήνιες έχασα κοντά 10 κιλά..:PΕχω ακούσει πως άλλοι βάζουν άλλοι χάνουν..Εξαρτάται το άτομο..Παντως για όσους έβαλαν don't worry 2 μήνες έμειναν και μετά τελειώνουν οι εξετάσεις αρχίζουν μπανάκια κτλ. και τα χάνεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω,με το προσχημα τον πανελληνιων τρωω ο,τι βλακεια μου κανει κεφι...αλλα εχω παρει μονο 2 κιλα ως τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis2424

Νεοφερμένος

Ο makis2424 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
φιλοι μ εγω ετρωγα ολη μερα αλλα επαιζα μπαλα και ημουν σταθερος στα 65 με 67 το πολυ....Φετος που σταματησα εχω περασει τα 80.... :P Καλοκαιρι ομως ερχεται και θα τα χασουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top