Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chrisa19

Νεοφερμένος

Η chrisa19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
απο ηλεκτρολογους ειχαμε κατι;
Δεν ξερω τιποτα αλλο. Μονο τη Σχολη μου ειπαν. Sorry:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδιά νιώθω την ανάγκη να σας πω αυτό που μου λέει η ψυχή μου αυτή τη στιγμή. Κάποιοι θα ειρωνευτούν έστω και από μέσα τους, αλλά κάντε μια προσευχή πριν κοιμηθείτε, ακόμα και τώρα που είστε μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή!!! Θα σας φύγει το άγχος, θα νιώσετε καλύτερα. Κάντε το με την καρδιά σας:)
(όχι δεν είμαι καν θεούσα ή χτυπημένη όπως κάποιοι μπορεί να υποθέσουν:P)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Δεν ξερω τιποτα αλλο. Μονο τη Σχολη μου ειπαν. Sorry:(

οχι δεην καταλαβες λεω αν ειχες βαλει ηλεκτρολογους μηχανικους απθ πριν απο τους μηχανολογους απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisa19

Νεοφερμένος

Η chrisa19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δεν ξερω τιποτα αλλο. Μονο τη Σχολη μου ειπαν. Sorry:(

οχι δεην καταλαβες λεω αν ειχες βαλει ηλεκτρολογους μηχανικους απθ πριν απο τους μηχανολογους απθ
Οχι δεν ειχα βαλει καθολου ηλεκτρολογους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Είδα να λένε κτηνιατρική καρδ να είναι 18090 και βιολογία κρητης στα 17936(περίπου). Τι λέτε είναι τρολλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Μόλις έμαθα οτι πέρασα στη μοριακή βιολογία και γενετική στην Αλεξανδρούπολη με 18232 μόρια . Πρώτα απ' όλα ευχαριστώ το Χρήστο που εξαρχής μου διευκρίνησε οτι δεν περνάω σε κάποια απο τις προηγούμενες επιλογές μου και δεύτερον για να ενημερώσω και να δώσω τελος στην αγωνία όσων υποψηφίων έχουν προηγουμένως δηλώσει φαρμακευτική Θεσσαλονίκης . Θελω να τονίσω οτι όσα γράφω ειναι απολύτως αληθή. Κάτι τελευταίο το οποίο έμαθα ειναι οτι θα υπάρξουν μεγάλες εκπλήξεις στο δικό μου πεδίο . ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

... θες να πεις ότι είχες βάλει πριν όλες τις υπόλοιπες βιολογίες και τις όλες φαρμακευτικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisa19

Νεοφερμένος

Η chrisa19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ωραια ανακουφιστικα
Θεωρω οτι αυτα τα μορια για ηλεκτρολογους ΑΠΘ ειναι οκ. Ετσι πιστευω τουλαχιστον. Αναμενουμε τις εκπληξεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Euaggelia0298

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδιά πιστεύετε ότι με 17.935 θα καταφέρω να εισαχθω στη Νομική Σχολή του ΑΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geotsi

Νεοφερμένος

Η geotsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είδα να λένε κτηνιατρική καρδ να είναι 18090 και βιολογία κρητης στα 17936(περίπου). Τι λέτε είναι τρολλ?

μας κοροηδευουν μαλλον...:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli1998

Νεοφερμένος

Η elli1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
... θες να πεις ότι είχες βάλει πριν όλες τις υπόλοιπες βιολογίες και τις όλες φαρμακευτικές;

Οχι έχω βάλει φαρμακευτική Θεσσαλονίκη πριν απο τη σχολή που πέρασα καθώς αυτή η σχολή που περνάω επιλέχθηκε έπειτα απο ώριμη σκέψη και μεγάλη αναζητηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matinoui97

Νεοφερμένος

Η Matinoui97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια καποια πληροφορια για πληροφορικες εχει κανενας?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evapar123

Νεοφερμένος

Η evapar123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μόλις έμαθα οτι πέρασα στη μοριακή βιολογία και γενετική στην Αλεξανδρούπολη με 18232 μόρια . Πρώτα απ' όλα ευχαριστώ το Χρήστο που εξαρχής μου διευκρίνησε οτι δεν περνάω σε κάποια απο τις προηγούμενες επιλογές μου και δεύτερον για να ενημερώσω και να δώσω τελος στην αγωνία όσων υποψηφίων έχουν προηγουμένως δηλώσει φαρμακευτική Θεσσαλονίκης . Θελω να τονίσω οτι όσα γράφω ειναι απολύτως αληθή. Κάτι τελευταίο το οποίο έμαθα ειναι οτι θα υπάρξουν μεγάλες εκπλήξεις στο δικό μου πεδίο . ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
για ποιο πεδιο μιλας και τι εκπληξεις ενοεις; [επειδη βιολογικο περνουσαν και απο το 2] Σε
ευχαριστουμε για την ενημερωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli1998

Νεοφερμένος

Η elli1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
για ποιο πεδιο μιλας και τι εκπληξεις ενοεις; [επειδη βιολογικο περνουσαν και απο το 2] Σε
ευχαριστουμε για την ενημερωση.

Μιλάω για 3ο πεδίο και εννοώ φοβερή άνοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
κανεις για γεωπονια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Οχι έχω βάλει φαρμακευτική Θεσσαλονίκη πριν απο τη σχολή που πέρασα καθώς αυτή η σχολή που περνάω επιλέχθηκε έπειτα απο ώριμη σκέψη και μεγάλη αναζητηση


... καλές σπουδές!

Μιλάω για 3ο πεδίο και εννοώ φοβερή άνοδο

... ε καλά αυτό δεν είναι νέο ή έκπληξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maronis

Νεοφερμένος

Ο maronis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μέσα απο το υπουργείο έμαθα οτι με 17218 πέρασα ψυχολογία ρεθύμνου. Σειρά δεν γνωρίζω, ελπίζω να βοήθησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυρ Νίκ

Νεοφερμένος

Ο Κυρ Νίκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μόλις έμαθα οτι πέρασα στη μοριακή βιολογία και γενετική στην Αλεξανδρούπολη με 18232 μόρια . Πρώτα απ' όλα ευχαριστώ το Χρήστο που εξαρχής μου διευκρίνησε οτι δεν περνάω σε κάποια απο τις προηγούμενες επιλογές μου και δεύτερον για να ενημερώσω και να δώσω τελος στην αγωνία όσων υποψηφίων έχουν προηγουμένως δηλώσει φαρμακευτική Θεσσαλονίκης . Θελω να τονίσω οτι όσα γράφω ειναι απολύτως αληθή. Κάτι τελευταίο το οποίο έμαθα ειναι οτι θα υπάρξουν μεγάλες εκπλήξεις στο δικό μου πεδίο . ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Σε κατ’ ιδίαν επικοινωνία; (εννοώ με το χρήστο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Παιδιά καταλαβαίνω την αγωνία όσων είναι στο μεταίχμιο (βαθμολογικά) για τις σχολές τους. Ήμουν και γω στο μεταίχμιο. (Mια αναζήτηση στο αντίστοιχο θέμα του 2014 θα σας πείσει. ) Άυριο όλοι θα ξέρετε που έχετε μπει. Απολαύστε απλά την τελευταία μέρα σας σαν απόφοιτοι και την ελευθερία σας. (Μερικές φορές η φοιτητική ζωή δεν είναι αυτό που φαίνεται για κάποιον που θέλει να ασχοληθεί πάντα.) Καλή επιτυχία. (Σορυ για το ψιλο-οφ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Σε κατ’ ιδίαν επικοινωνία;

Το πεδίο μας φέτος έχει γίνει "καυτή πατάτα" ! Πιστεύω ότι πράγματι μιλάς σοβαρά και δεν μας περιπαίζεις :):):) Οι εκπλήξεις μάλλον είναι προς τα πάνω...Είναι πολύ περίεργες οι στιγμές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top