Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Υπομονή ΜΑΚΆΡΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ο Χρήστος Μας στηρίζει Ευχαριστώ

Μακάρι να μην Είναι τρολ Ή ypomoni όπως γράφει είναι σοβαρό παιδί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Ξαφνικά, έχετε εμφανιστεί όλοι εσείς που "έχετε μέσο στο υπουργείο", να μου πείτε τι έγινε, σύμφωνα και με τις εκτιμήσεις μου.
Δεν περιστρέφετε το μέλλον σας γύρω από τις εκτιμήσεις μου. Εννοείται ότι επειδή είναι μια χρονιά πάρα πολύ δύσκολη από πλευράς προβλέψεων είναι λογικό να υπάρχουν αποκλίσεις. Αύριο θα είμαστε εδώ να σχολιάσουμε επί οριστικών και βέβαιων αποτελεσμάτων. Μέχρι τότε υπομονή.

... sorry, αλλά ποιος έκανε κριτική στις εκτιμήσεις σου, εγώ τουλάχιστον δε βλέπω κανέναν και αυτή η άρνηση ότι κάποιοι ξέρουν... για να το ξεκαθαρίσουμε εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι όσοι μετέφεραν όσα έμαθαν από κάπου (ακόμα και αν αποδειχθεί ότι ήταν λάθος) λένε για κάποιο σατανικό και αρρωστημένο λόγο ψέματα, δηλαδή θέλοντας να μοιραστεί κάποιος κάτι με τους άλλους και όχι να το κρατήσει μόνο για τον εαυτούλη του σημαίνει ότι είναι τρολ ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο, κρίμα να κρίνουμε έτσι εύκολα τους άλλους... έχοντας και τη δύναμη να διαγράφουμε ό,τι δε μας αρέσει και μετά να μιλάμε και για πολυφωνία και δημοκρατία και αξιοπρέπεια από πάνω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnybe

Νεοφερμένος

Ο johnnybe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα! τελευταια μερα αγωνιας!!! αν και δεν εχω γραψει πολλα μνμ παρακολουθω καθημερινα τα ποστ! θα ηθελα να ευχαριστησω πολυ τον Χρηστο για τις εκτιμησεις του αλλα και για την βοηθεια ,οχι μονο σε μενα αλλα σε ολα τα παιδια πιστευω!!! ειτε πεσει μεσα στις εκτιμησεις του ειτε οχι του αξιζει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Euaggelia0298

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδιά μήπως έχει κανείς έγκυρες πληροφορίες για Νομική; Αγωνιω για Νομική Θεσσαλονίκης με 17.935
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria46

Νεοφερμένος

Η maria46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η φιλολογια κομοτηνης ποσο θα εχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Η ypomoni κατα τη γνωμη μου βοηθαει ΜΕ 18664 3ο νιωθω καλα ΚΡΙΜΑ για την ιδια:):worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
... sorry, αλλά ποιος έκανε κριτική στις εκτιμήσεις σου, εγώ τουλάχιστον δε βλέπω κανέναν και αυτή η άρνηση ότι κάποιοι ξέρουν... για να το ξεκαθαρίσουμε εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι όσοι μετέφεραν όσα έμαθαν από κάπου (ακόμα και αν αποδειχθεί ότι ήταν λάθος) λένε για κάποιο σατανικό και αρρωστημένο λόγο ψέματα, δηλαδή θέλοντας να μοιραστεί κάποιος κάτι με τους άλλους και όχι να το κρατήσει μόνο για τον εαυτούλη του σημαίνει ότι είναι τρολ ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο, κρίμα να κρίνουμε έτσι εύκολα τους άλλους... έχοντας και τη δύναμη να διαγράφουμε ό,τι δε μας αρέσει και μετά να μιλάμε και για πολυφωνία και δημοκρατία και αξιοπρέπεια από πάνω... :hmm:

Προσωπικά το ανέφερα και γία αυτούς που λένε ότι πέρασαν και επιβεβαιωθηκαν οι εκτιμήσεις μου και για αυτους που δεν πέρασαν και δεν επιβεβαιωθηκαν οι εκτιμήσεις μου. Εδώ ασφαλώς δεν μου έχει ασκηθεί κριτική σήμερα. Στο edu βλέπω πάντως όλο εγώ αναφέρομαι με βαρύτατες κριτικές.

Νομίζω ότι έχω κάθε λόγο να αμφιβάλλω σε κάθε αποτέλεσμα διαρροής γιατί και περσυ τα 9 στα 10 ήταν ψέμματα. Είτε αυτό με συμφέρει είτε όχι. Και εννοείται ότι κάποιοι μιλάνε για διαρροές για πλάκα δίχως να τους νοιάζει ότι αυτοί που τα βλέπουν επηρεάζονται

Μάλλον πρέπει να ζεις σε άλλο κόσμο που όλα είναι ρόδινα.

Καταλαβαίνω που το πηγαίνεις και θέλεις να μαζέψεις τροφή αλλά δεν θα τα καταφέρεις. Ελπίζω οι υπόλοιποι να καταλάβαιναν αυτα που γράφω.

Τα λέμε αύριο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ο ΝΧ κατα τη γνωμη μου ειναι καλο παιδι χρηστο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΣΤΕΡΟΒΟΥΛΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cpap

Νεοφερμένος

Ο cpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά μήπως έχει κανείς έγκυρες πληροφορίες για Νομική; Αγωνιω για Νομική Θεσσαλονίκης με 17.935
Σε παραπέμπω σε προηγούμενο post μου σελ. 32, #1596
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστών:

Παιδιά, κατανοούμε το άγχος σας για την αυριανή ανακοίνωση των βάσεων όμως θα σας παρακαλούσαμε να μένετε όσο το δυνατόν περισσότερο on - topic, χωρίς ανούσια μηνύματα.

Αν θέλετε να συζητήσετε κάτι παραπάνω μεταξύ σας υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα καθώς και το chat του forum.

Με εκτίμηση,
Ομάδα Διαχείρισης του iSchool.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Παιδια ισως η YPOMONI να λεει αληθεια γιατι και η NIKKON με 18679 λεει οτι δεν περασε ιατρικη δπθ...τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariatztztz

Νεοφερμένος

Η mariatztztz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδια κανεις εγκυρη πληροφορηση για μοριακη βιολογια και γενετικη στην αλεξανδρουπολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evapar123

Νεοφερμένος

Η evapar123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις για 2 πεδιο;[οποιαδηποτε σχολη]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Για μπείτε να τα πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
εγω

λες να εχει ανοδο η πτωση? εγω ειμαι οριακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
πιστευω θα χει μια μικρη ανοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ετσι λενε τα περισοτερα σαιτ για να δουμε απεχω 14 απο την περσινη βαση εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
εγω 470
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

238

Νεοφερμένος

Ο 238 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα.
Ειμαι γονιος υποψηφιου, οχι υποψηφιος.
Θεωρησα απαταιτητο να γραφτω γιατι περασα μισο καλοκαιρι διαβαζοντας στο forum τις εκτιμησεις και τις αναρτησεις σας.
Ο Χρηστος τα πηγε πολυ καλα.
Η κορη μου περασε (2ο πεδιο) με 9341 Μηχανικων Σχεδιασης Προιοντων και Συστηματων (ΠΑΝ ΑΙΓΙΑΟΥ), μια σχολη δηλαδη με 10107 βαση το 2015. (Η πληροφορια ειναι εκ των εσω που λενε).
Ξερω οτι ισως να μην σας πολυενδιαφερουν τοσο χαμηλοβαθμες σχολες και το καταλαβαινω. Απλα ηθελα να ενημερωσω οτι με -965 μορια διαφορα απο περυσι στη συγκεκριμενη σχολη, η εκτιμηση οτι η πτωση στο δευτερο πεδιο βαινει αυξανομενη οσο κατηφοριζουμε, ειναι σωστη και ασφαλης.
Θεωρω οτι ο Κουτρουμπελης ηταν εξαιρετικος στις προβλεψεις του επισης.
Καλα αποτελεσματα σε ολους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top