Τίτλοι θεμάτων, παρακαλώ διαβάστε

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα ήθελα να σας παρακαλέσω θερμά οι τίτλοι των θεμάτων σας να είναι σε πεζά (και όχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ), με κεφαλαίο το πρώτο γράμμα εκτός απο περιπτώσεις που είναι αναγκαστικό κάτι να γραφει σε ΚΕΦΑΛΑΙΑ (πχ κάποιο αρκτικόλεξο) και όχι υπερβολικά γενικόλογοι. Δεν είναι κάτι δύσκολο ή χρονοβόρο και θα βοηθήσει στην ομοιομορφία και τη χρηστικότητα του φόρουμ (και θα ξεκουραστώ κι εγώ λίγο απο το να διορθώνω συνέχεια τίτλους).

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Σαν να περιγράφεις τους τίτλους μου. Συγνώμη δεν είχα αντιληφθεί η ξανθή μεσήλιξ άσχετη περί των θεμάτων ότι υπάρχει πρόβλημα. Εγώ δεν θα το ξανακάνω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν το λέω για κανέναν προσωπικά Νερίνα, ούτε καν προσέχω ποιανού είναι ο τίτλος όταν τον διορθώνω. Απλά το φαινόμενο είναι αρκετά εκτεταμένο πλέον και είπα να πω κάτι, μήπως μερικοί δεν ξέρουν οτι κάτι τέτοιο είναι άβολο και άσχημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Πως γλινεται να εμφανίζονται με μπολντ? τα δικα μου δεν ξερω ειναι παντα απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top