Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Άλλη Ρηνούλα με βρήκε.:whistle::P

εεεε....με μια διαφορα 15 χρόνων!!!!!:eek:
(Πλακα πλακα θα μπορουσε να ειναι και δικο μου νινι!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Άρα Λόριεν δολοφόνος.. δηλαδή: Lorelai, Lorien, Youki, neraida!
Κουκλίτσα μου τι λες?????!!!! :eek:
Είναι δυνατόν να με θεωρείς συνδολοφονα της lorelai και του lorien όταν ΦΑΓΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ότι είναι δολοφόνοι? Μήπως επαθες ηλίαση? Η μηπως τελικά όπως και στον προηγούμενο γύρο που ήσουν δολοφόνα δεν σου πάει αυτός ο ρόλος?
Και νταξ...πες να είμαι δολοφόνος και να καρφωσω τη lorelai για να ξεκαρφωθώ και να σας πείσω για να με εμπιστευτείτε. Θα εκανα το ίδιο και για τον 2 συνδολοφονο μου το lorien?
Ασε που σε καθε σου πρόταση αλλάζεις και γνώμη. Δεν πρέπει πλέον να έχει μείνει κανένας παιχτης που δεν εχεις κατηγορήσει με εξαιρεση βεβαια τη nina! ;)

Αχ, ελεγα να ψηφισω nininaou για αύριο, αλλά κάτι μου λέει πως μάλλον θα αλλάξω γνώμη. Και πολίτης να είσαι παίζεις τόσο χαλια και μας μπερδευεις τόσο πολύ που ίσως να είναι καλύτερα να βγεις. (Και σκεψου ότι δεν πιστευα ποτε οτι θα το ελεγα αυτό για καποιον αλλο παιχτη πλην της νεραιδας (:P) πόσο μάλλον για σενα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης, μιας και κλείνουμε 1 εβδομάδα παιχνιδιού μήπως η φανταστικη ΣΕ να μας πει ποιοι εχουν απομεινει μέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης, μιας και κλείνουμε 1 εβδομάδα παιχνιδιού μήπως η φανταστικη ΣΕ να μας πει ποιοι εχουν απομεινει μέσα?

Θα το συζητήσω με τις κυρίες και από Δευτέρα βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Η δευτερα είναι πολύ μακρια. Μεχρι τοτε θα τα χουμε φαει όλα τα δολοφονια και θα χει λήξει το παιχνίδι.

Αστες μωρε τις κυρίες!!! Δείξε την αντρική σου πυγμή, πάρε την απόφαση πάνω σου!!!
(Λες να πιάσει τώρα αυτο?:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η δευτερα είναι πολύ μακρια. Μεχρι τοτε θα τα χουμε φαει όλα τα δολοφονια και θα χει λήξει το παιχνίδι.

Αστες μωρε τις κυρίες!!! Δείξε την αντρική σου πυγμή, πάρε την απόφαση πάνω σου!!!
(Λες να πιάσει τώρα αυτο?:P)

Θα δω μετά την έκβαση της αυριανής μέρας.Πάντως σήμερα δεν αποκαλύπτω τίποτα.:P
Εξάλου έρχεται σαββατοκύριακο , οπότε θα βρεθεί χρόνος να το συζητήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ας δουμε λοιπον ποιοι ΔΕΝ ψηφισαν τη nina.
Bill slayer, ηρω και nininaou! (Καλα και η ίδια η nina,αλλά αναμενόμενο!:P)

Αν λοιπον ήταν σωστος ο συλλογισμός μου για δολοφονους lorien και nina, έχουμε ήδη βγάλει έξω τους 3 (μαζι με τη λορελαι) και απομενει η 4η nininaou και η ιεροδουλη ηρω.

Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ ιερόδουλη...;

Kαλά οκ.. ναι εκτός του ότι κατηγόρησα τη Lorelai απο κει και πέρα τα πήγα χάλια. Και είναι εν μέρει λογικό από την πλευρά σου, να λες κάτι τέτοιο.

Αλλά για πες μου, γιατί ο fandago δεν μπορεί να είναι ιερόδουλη.
Και γιατί αποκλείεις τη neraida..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τον Σλειερ τον αποκλειεις για υποπτο..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μάλιστα... Τι να πω, είπα να πάω μια βόλτα και κοίτα τι έγινε!

Ακούω ότι η υποστήριξή μου/μας δεν ήταν αληθινή, αλλά φιδίσια*. Μετά έρχεται ο ηλιοκαμμένος fandago να κάνει τη λογική διαπίστωση για την περιβόητη στροφή 180 μοιρών. Και εκεί αρχίζει το μπέρδεμα. Η Ηρώ κατηγορεί τη Υοuki και τον fandago και τη Neraida. Εμένα με αποκλείει. Και μένω να μην καταλαβαίνω τι γίνεται.

Τη Youki όντως τη θεωρούσα ύποπτη επειδή με κατηγορούσε. Εδώ όμως έχει δίκιο. Δεν μπορείς να λες ότι είναι δολοφόνος, ενώ πριν από λίγο δηλώνεις ότι πιστεύεις ότι είναι δολοφόνος ο Lorien, τον οποίο κατακατηγορούσε. Τι να πω... Eπίσης, δεν δέχομαι να θεωρείς τον fandago ένοχο και τη Νεράιδα, έτσι ξαφνικά. Δεν περίμενα να το κάνεις, χωρίς συγκεκριμένα επιχειρήματα. Υποθέτεις ότι έτσι είναι και βάσει της υπόθεσής σου* προχωράς.

Συμφωνώ απόλυτα με τον fandago. Και κάτι μου λέει ότι ούτε εγώ θα ψηφίσω Youki. Έχουν λογική αυτά που λέει και είναι ξεκάθαρα και κατανοητά. Θεωρώ τον Lorien μάλλον αθώο και την ΚουΕ όχι. Δεν ξέρω αν είσαι ιερόδουλη Ηρούλι-δεν το πιστεύω. Ξέρω όμως ότι δεν συμφωνώ μαζί σου, ούτε με τον τρόπο που σκέφτεσαι τώρα. Μακάρι να μπορούσα να σε καταλάβω, δεν ξέρω τι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τhanks Ρηνούλα!

Δεν ήξερα τι "φίδι" είχα στο σβέρκο μου τόσο καιρό! :P:P

Αφού είχα πάρει ένα δρόμο με συνοδηγούς μου κάποιους, που μου ΄λεγαν "καλά πας"! Εεεεε αυτός ο δρόμος μ έβγαλε σε αδιέξοδο.. τους ρίχνω από μια μπάτσα και κάνω του κεφαλιού μου!

Το ότι με πήγαν εκεί, να μη με κάνει να πιστεύω πως είχαν όφελος; Φυσικά και είχαν!
Με πρώτο και καλύτερο τον fandago, τη μέγα ιερόδουλη, απ΄τα καλύτερα μπ**ρδέλα μας έχει έρθει :hehe:


Με το παραπάνω σου μηνυματάκι αγαπητή μου, τελικά με κάνεις να καταλάβω ότι εσύ ήσουν.. γιατί ξέρεις εκεί μες το δάσος που ήταν το δρομάκι, δεν έβλεπα καλά. :P

Να θυμηθώ πως τη Lorelai την ψήφισες 18.13 ακριβώς και ενώ ήδη ήταν πιο μπροστά από τους υπόλοιπους με τον αμέσως επόμενο σε ψήφους Lorien.
Ότι και να ψήφιζες το ίδιο και το αυτό θα ήταν για σένα.. γιατί να μην ψηφίσεις Λορελαι, να έχεις και ελαφρυντικά στην πορεία;

To μόνο που με προβληματίζει σε όλο αυτό, είναι ότι αν έβαζε και ΄σενα και τη lorelai ο Βill πολλά νεούδια δε θα είχε βάλει; :worry:

Απ΄ότι φαίνεται η ψήφος μου θα πάει στη nininaou

Ελπίζω τώρα στην επιστροφή να μη φάει ο κακός ο λύκος (aka δολοφόνοι)

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εντάξει...

Λύθηκε το μυστήριο. Εγώ ήμουν το "φίδι" τελικά. Πρώτη φορά με είπε φίδι κάποιος που μιλούσε για το κινέζικο ωροσκόπιό μου και τελικά έκανε λάθος γιατί ήμουν κατσίκα.

Δέχομαι ότι έφτασες σε αδιέξοδο Ηρώ, αλλά "έφτασες" δεν "σε πήγαν". Στη δική σου λογική στηρίχτηκες και στα δικά σου πόδια πάτησες. Κι αφού έφτασες εκεί που νόμιζες ότι δεν υπάρχει παραπέρα, δεν κατηγορείς τα πόδια σου που σε οδήγησαν αλλά το έδαφος που υπήρχε και πατούσες πάνω του. Σκέψου αν έφτασες μόνη σου ή αν πήρες μαζί σου κι άλλους και σκέψου αν οι άλλοι ήρθαν επειδή το ήθελαν ή επειδή συνέβη να το πάθουν.

Για τις ψήφους, ξαναλέω ότι δεν κοιτάζω το τι ούτε το πότε, αλλά το πώς. Aν έχεις να πεις ότι η λογική μου δεν οδηγούσε στη Lorelai, να το πεις. Νομίζω ότι δεν υπάρχει αμφιβολία ότι σ'αυτήν τη ψήφο οδηγήθηκα φυσιολογικά, μετά από έναν ολόκληρο γύρο επιχειρημάτων.

Μακάρι να μπορούσα να σε καταλάβω, γιατί έτσι θέλω. Δεν γίνεται όμως, δεν με αφήνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Άσχετο, φίδι στο κινέζικο ωροσκόπιο είναι εγώ! :P

Υπογραφή, η άκυρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εντάξει...

Λύθηκε το μυστήριο. Εγώ ήμουν το "φίδι" τελικά. Πρώτη φορά με είπε φίδι κάποιος που μιλούσε για το κινέζικο ωροσκόπιό μου και τελικά έκανε λάθος γιατί ήμουν κατσίκα.

Δέχομαι ότι έφτασες σε αδιέξοδο Ηρώ, αλλά "έφτασες" δεν "σε πήγαν". Στη δική σου λογική στηρίχτηκες και στα δικά σου πόδια πάτησες. Κι αφού έφτασες εκεί που νόμιζες ότι δεν υπάρχει παραπέρα, δεν κατηγορείς τα πόδια σου που σε οδήγησαν αλλά το έδαφος που υπήρχε και πατούσες πάνω του. Σκέψου αν έφτασες μόνη σου ή αν πήρες μαζί σου κι άλλους και σκέψου αν οι άλλοι ήρθαν επειδή το ήθελαν ή επειδή συνέβη να το πάθουν.

Για τις ψήφους, ξαναλέω ότι δεν κοιτάζω το τι ούτε το πότε, αλλά το πώς. Aν έχεις να πεις ότι η λογική μου δεν οδηγούσε στη Lorelai, να το πεις. Νομίζω ότι δεν υπάρχει αμφιβολία ότι σ'αυτήν τη ψήφο οδηγήθηκα φυσιολογικά, μετά από έναν ολόκληρο γύρο επιχειρημάτων.

Μακάρι να μπορούσα να σε καταλάβω, γιατί έτσι θέλω. Δεν γίνεται όμως, δεν με αφήνεις.

Σόρρυ αλλά αυτό το ποστ σε συνδυασμό με το δικό μου, μου θυμίζει σαπουνόπερα!

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Έχουμε ξεφύγει ομαδικώς έτσι; :D:D:D:D:P:P:P

Πάντως το ξερό μου το κεφάλι κατηγορώ Ρηνούλα!
Που αν μου μπει κάτι στο μυαλό δεν ξεκολλάει!
Ηπειρώτικο γαρ :hehe:
Δε μου φταίνε οι άλλοι, αλλά εγώ που τους εμπιστεύτηκα! Θα τη βρω την άκρη.. μόνη μου! :cry_x:
Δε θέλω κανέναν.. μπουχουχου :cry_x:


Έχω ορεξούλα,, μη με λαμβάνετε υπ΄οψιν, απλά είπα να το ρίξω λίγο στην πλάκα, γιατί έχω καεί! :slourp:


Αν ήταν σαν εσένα τα φίδια, να ξέρεις πως κανένας δε θα τα φοβόταν.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ας σοβαρευτώ..

Καλή μου Youki, αφού όπως λες έχεις πέσει μέσα σε όλα, γιατί δε σε έχουν σκοτώσει ακόμα;:worry:

Θα ήταν πολύ καλό άλλοθι αυτό να το χρησιμοποιείς, δε βρίσκεις;

Άλλωστε να μας θυμίσω πως lorelai ψήφισες αμέσως μετά από μένα και δεν είχε καμία άλλη ψήφο εκτός από τη δική μου, σε αντίθεση με τον lorien που εκείνη τη στιγμή είχε 4.
Απλά δεν περίμενες πως θα είχε αυτήν την εξέλιξη η ψηφοφορία.. και σκέφτηκες πως αυτή σου η ψήφος αύριο μεθάυριο, θα σου ήταν χρήσιμη, μιας και θα έβγαζε τις υποψίες από πάνω σου!:)

Όσο για τον lorien sorry αλλά όλοι πέσαν να τον φάνε, η δική σου η ψήφος θα τον πείραζε; :P

Η Ρηνούλα με έπεισε με το ποστ της..
πάλι στα ίδια έρχομαι.. με ΄σενα ή τη neraida ύποπτες!

δεν ξέρω ακόμα τι θα ψηφίσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Ηρω..να σε ρωτησω κατι....?
Αυτο το αλλοθι που ενστερνιζεσαι για τη Γιουκι...δεν ισχυει το ιδιο και για σενα?
Δηλαδη, εαν αυριο δε σε σουταρουν....εμεις τι πρεπει να σκεφτουμε?
Οτι επειδη δε σε εχουν διωξει εισαι μαζι τους με καποιο τροπο..?
Και σκεψου οτι ειχες μια ροτα και τωρα εχεις αλλη....αν και τωρα μονο εμενα εβαλες στο στοχαστρο σου απο τους 3 με τους οποιους ξεκινησες (νινιναου, φαν)...

Εγω παντως βλεπω να ειναι μεσα ατομα που λενε ακριβως τα αντιθετα και δεν ξερω τι να πιστεψω και ποιον να εμπιστευτω...

Και δεν μπορω να καταλαβω....γιατι τον Σλειερ τον εχετε εκτος....
Ενιγουει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ο fandago είναι η ιερόδουλη, αυτό είπα και πριν. Δεν είπα ότι είναι δολοφόνος.

Μην πέσεις στο λάθος να με κατηγορήσεις. Είμαι μια καθαρή πολίτης, η οποία εμπιστε΄τυηκε λάθος α΄τομα, αλλά στην πορεία τους κατάλαβε, γιατί δεν την οδηγούσαν πουθενά.

Αν με βόλευε αυτό και το είχα σκηνοθετημένο, θα έμενα στις αρχικές μου απόψεις.
Άλλαξα γιατί δεν εβγαζα νόημα, άρα θα είναι δολοφόνος κάποιος που μου πουλούσε φύκια.


Μπορεί τελικά να ψηφίσω και nininaou, ειλικρινα δεν ξέρω.. έχω μπερδευτεί πολύ.
Εξαρτάται από το πως θα το χειριστεί η Youki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγω θα ψηφίσω Ηρω, προς το παρών και βλέπουμε.
Οχι τιποτ'αλλο, αλλα αφού αγωνιά πως θα το χειριστώ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago :
  4. Ηρώ :
  5. jrot6 :
  6. Neraida :
  7. Nininaou :
  8. papas :
  9. shaman :
  10. Youki : Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Αννούλα 1

Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ήρθα για να πώ τα τελευταία μου λόγια!!! :P

Δηλαδή για να καταλάβω... εσείς όλοι που με ψηφίσατε με θεωρείτε δολοφόνα???
Βρε δε κοιτάτε να βγάλετε κανέναν δολοφόνο καλύτερα μπάς και κερδίσουμε???

Αυτά...δεν έχω κάτι άλλο να πώ! Με βγάλατε άδικα και θα το δείτε μόλις τελειώσει το παιχνίδι... :(

Καλή συνέχεια πολιτάκια...και προσοχή!!! Έχουν απομείνει πολλοί καλοί παίχτες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top