Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Να πω την αληθεια και εγω ετσι οπως το διαβασα αλλο καταλαβα.Αλλα ναι σιγουρα εχεις δικιο δεν πρεπει να τα παρατησει πρεπει να προσπαθησει και ο,τι προκυψει

Καμια απολύτως ειρωνία. Η ερώτηση του δεν ηταν και πολυ κατατοπιστική. Αν ξεκινάει τωρα διαβασμα και θελει να περασει ιατρικη ε νομιζω πως δεν προλαβαίνει και πολυ. ακομα και σε αυτη τη περίπτωση, ομως, δεν σημαινει οτι πρεπει να τα παρατήσει γιατι δεν εχει να χάσει και κατι

Ναι αντιλαμβανομαι τι εννοεις,απλα ηθελα να το κανεις περισσοτερο σαφες,οπως και το εκανες :).
Ο χρονος ειναι ενα πολυ υποκειμενικο πραγμα,και τα αποτελεσματα του διαβασματος απο ατομο σε ατομο διαφερουν αισθητα.
Φυσικα πρεπει να προσπαθησει Αγγελε,για εμενα οποιοσδηποτε καταφερει να παει να δωσει με συγκρατημενη ψυχολογια τοσο πριν οσο και μετα τα αποτελεσματα ειτε περασε εκει που ηθελε ειτε οχι,μετα απο σοβαρη προσπαθεια, αξιζει ενα μεγαλο μπραβο :D . Δυστηχως στα πλαισια της απαξιωσης των παντων που ζουμε καθημερινα η προσπαθεια πλεον δεν θεωρειται αρκετη,αλλα προσωπικα ειμαι αντιθετος σε αυτη την αποψη,πιστευω οτι καθε προσπαθεια εχει μια x αξια,που δεν γινετε να χαθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Αλήθεια τωρα δεν υπάρχει ωραιότερο συναίσθημα από το να βλέπεις το όνομα σου στην αγαπημένη σου σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Αλήθεια τωρα δεν υπάρχει ωραιότερο συναίσθημα από το να βλέπεις το όνομα σου στην αγαπημένη του σχολή!

Μαλλον εννοεις αγαπημενη σου σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Παιδια που ειστε στην υλη?
Εγω
Μαθηματικα ρυθμο μεταβολης
Αοθ 3 κεφαλαιο
Εκθεση ευρωπαικη ενωση
Αεππ πινακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos43434

Νεοφερμένος

Ο giorgos43434 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια γεια σας ειμαι 3ο πεδιο και γενικα διαβαζω αρκετα τωρα στης διακοπες επεσα λιγο οπως ειναι λογικο αλλα την παλευω ... ηθελα να ρωτισω κατι που ισος μπορει να περναει και καποιος αλλος...... ειμαι προφορικα εξεταζομενος και δεν εχω και την καλητερη πληροφοριση ουτε απο σχολειο ουτε απο φροντιστες.... και απο οτι εχω καταλαβει καλος μαθητης και δυσλεκτικος δεν τα θεωρουν και πολυ λογικα και παντα απο αλλους θεωρουμαι πανεξυνος και απο αλλοθς καθηστεριμενος (για τα ορθογραφικα πιο πολυ :empathy: ) και τωρα που πλισιαζει ο καιρος φρικαρω λιγο γτ εχω την εντοιποση οτι θα παω εκει κι θα τα βρω μπαστουνια.... αν εχει καποιος καποια πληρ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Παιδια που ειστε στην υλη?
Μαθηματικά: Μονοτονία-ακρότατα
Φυσική: Τελείωσα ρευστά, μπαίνω στερεό
Χημεία: Περιοδικός πίνακας
Έκθεση τελείωσα τη θεωρία, στη θεματολογία δεν υπάρχει συγκεκριμένη ύλη θεωρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Και εγώ την θεωρεία την έχω βγάλει στην έκθεση!!!
Από θέματα έχουμε κάνει
Περιβάλλον
Ρατσισμός
Ευρωπαϊκή ένωση
Εθνικισμός
Πατριωτισμός
Τεχνολογια και επιστήμη
Ανθρώπινα δικαιώματα
Παγκοσμιοποίηση
Εκπαιδευτικό σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristea_2000

Νεοφερμένος

Η aristea_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μαθηματικά : ρυθμός μεταβολής
ΑΟΘ : 3ο κεφάλαιο
ΑΕΠΠ : δομή επανάληψης
Εκθεση : λαϊκισμός-μεσσιανισμός, θεωρία την έχουμε βγάλει
Επίσης καλή χρονιά και ό,τι επιθυμείτε παιδιά!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Γνωστό: έχουμε τελειώσει την 6η ενότητα των ηθικών
Άγνωστο: δεν έχει ύλη, έχουμε κάνει πολλά κείμενα και έχουμε τελειώσει τη γραμματική και το συντακτικό από πέρσι, τώρα κάνουμε επαναλήψεις
Ιστορία: έχουμε τελειώσει το Γ του προσφυγικού
Λατινικά: έχουμε τελειώσει το 43
Έκθεση: ο καθένας κάνει τα θέματα με διαφορετική σειρά, τη θεωρία την έχουμε τελειώσει όμως
Αγγλικά: δεν έχουν ύλη
Παιδιά της θεωρητικής, πείτε λίγο, πού είστε; :P

Καλή χρονιά παρεμπιπτόντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Γνωστό: έχουμε τελειώσει τα Ηθικά Νικομάχεια (αύριο γράφουμε κ διαγώνισμα, στο οποίο κατά 99% θα πατώσω :worry:)
Για το πρώτο μάθημα της χρονιάς έχουμε να μάθουμε την εισαγωγή των πολιτικών, για να μπούμε σε κείμενο.
Άγνωστο: έχουμε κάνει πάνω από 10 κείμενα (συντακτικό + μετάφραση) κ έχουμε καλύψει μεγάλο μέρος της γραμματικής
Ιστορία: δεν έχω ιδέα :loltooth: (πάντως κάπου μέσα στο προσφυγικό)
Λατινικά: δε θυμάμαι το μάθημα, πάντως μιλάει για ένα κοράκι, αν δεν κάνω λάθος
Έκθεση: μάλλον έχουμε τελειώσει τη θεωρία (λογικά, δεν ξέρω αν έχει κ άλλη, πάντως έχουμε πολύ καιρό να ασχοληθούμε με θεωρία, άρα λογικά την τελειώσαμε) κ αρκετές θεματικές ενότητες

Καλή χρονιά!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Καλή χρόνια.Αντε και του χρόνου φοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

osfp123123

Νεοφερμένος

Ο osfp123123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Μαθηματικά :μονοτονία ακροτα(χωρίς να έχω κάνει Rolle και θμτ)
Φυσικηη:έχω τελειώσει την ύλη μια φορά με βασική μελετη (τώρα κάνω πιο σύνθετες ασκήσεις και βρίσκομαι στη σύνθεση ταλαντωσεων)
Χημεια:(ρυθμιστικα διαλύματα)
Εκθεση:(εχω βγάλει θεωρία και έχω κάνει αρκετές θεματικές ενοτητες)
Καλή Χρονιά σε όλους με υγεια και επιτυχίες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ, βγήκε η ύλη των λατινικών και δε θα χρειαστεί να μάθω μετάφραση σε κάποιο νέο ηλίθιο κείμενο. Ούτε κάποιο άλλο άκυρο συντακτικό φαινόμενο. Είναι απερίγραπτη η ανακούφισή μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Μαθηματικα σημερα εβαλε παρα πολλα.Κανενα 15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VforVendetta

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδιά που είστε στην ύλη φυσικοχημεία και βιολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inaic.98

Νεοφερμένος

Η Inaic.98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πιστεύετε θα μειωθουν ή θα αυξηθουν οι βασεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Δεν μπορώ να κάνω προβλέψη.Περσι στα οικονομικά οι βάσεις έπεσαν σε ιστορικά χαμηλά όμως μπορεί να πέσουν ακόμα χαμηλότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Για να απαντησουμε στο τι θα κανουν οι βασεις πρεπει πρώτα να γράψουμε. Από τώρα πως να απαντήσουμε; Από ενστικτο; Αν πέσουν δύσκολα θέματα θα πέσουν και οι βάσεις. Αν πέσουν εύκολα θέματα θα ανέβουν και οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Παιδάκια μου! Πώς τα πάτε;;; το ηθικό πώς είναι; ξεκινάτε επαναλήψεις; σας δυσκολεύει κάτι εσάς τα θεωρητικοπουλα (και μη);;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top