Αναζητήσεις κομματιών!

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά τι ταχύτητα είναι αυτή:worry: :confused: ευχαριτώ πολλύ:clapup::clapup::clapup:
Άργησα να το δω κιόλας.:P

Καλά λέω ότι τα μεγάλα πνεύματα συναντιώνται!
Όλοι μαζί ξεκινήσαμε να απαντάμε :D
Πάντως δεν έχεις παράπονο mania...Απάντηση πήρες! Εις τριπλούν!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τοτε να σας εκμεταλευτώ;:hmm:

Υπάρχει άλλο ένα που είναι δύσκολο, λές να βρήτε τιποτα; το είχα ξαναρωτήσει αλλα μήπως ξέρει κάνας νέος;:redface:

Ρώτα και αν το ξέρουμε θα στο πούμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Τοτε να σας εκμεταλευτώ;:hmm:

Υπάρχει άλλο ένα που είναι δύσκολο, λές να βρήτε τιποτα; το είχα ξαναρωτήσει αλλα μήπως ξέρει κάνας νέος;:redface:

Ρώτα, ρώτα....Τρρρρρελαινόμαστε για δύσκολα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Για πάμε στα δύσκολα, Λοιπόν, στον βρωμόστομο με τον Ψάλτη πήγε σε ένα εστιατόρειο μαζί με την φήνου, εκεί του ρήξαν την σούπα και δεν έβρησε λόγο του έρωτα του με την κοπελιά, Ερώτηση: Θυμάστε το τραγούδι που έπαιζε στο εστιατόρειο που είχε πεί η ηθοποιός ότι το έγραψε δήθεν ο Στάθης;

Οι στοίχοι πάνε ώς εξής..

Μας πάγωσε, της πολιτίας το μπετόν,
Μας πάγωσε το σίδερο και το άτσάλι
Ο φόβος ο πυρινικός
.......................


Που να βρει χώμα και νερό
η αγάπη να ρηζώσει
Αυτο τον δύσκολο καιρό
Γλυκό καρπό να δώσει
Η αγάαααααααπη

Η φωνή εν τω μεταξύ μου μοιάζει σαν κωνσταντίνα αλλα δεν ξέρω αν είναι αυτή, είναι χρόνια πίσω και οι φωνές καμιά φορα αλλάζουν. Ξέρει κανείς τ'ίτλο και ποιά τελικά το τραγουδάει;:D


Το είπα, τα τραβούσε ο οργανισμός σας:P

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, είσαστε γλυκά παιδιά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Για πάμε στα δύσκολα, Λοιπόν, στον βρωμόστομο με τον Ψάλτη πήγε σε ένα εστιατόρειο μαζί με την φήνου, εκεί του ρήξαν την σούπα και δεν έβρησε λόγο του έρωτα του με την κοπελιά, Ερώτηση: Θυμάστε το τραγούδι που έπαιζε στο εστιατόρειο που είχε πεί η ηθοποιός ότι το έγραψε δήθεν ο Στάθης;

Οι στοίχοι πάνε ώς εξής..

Μας πάγωσε, της πολιτίας το μπετόν,
Μας πάγωσε το σίδερο και το άτσάλι
Ο φόβος ο πυρινικός
.......................


Που να βρει χώμα και νερό
η αγάπη να ρηζώσει
Αυτο τον δύσκολο καιρό
Γλυκό καρπό να δώσει
Η αγάαααααααπη

Η φωνή εν τω μεταξύ μου μοιάζει σαν κωνσταντίνα αλλα δεν ξέρω αν είναι αυτή, είναι χρόνια πίσω και οι φωνές καμιά φορα αλλάζουν. Ξέρει κανείς τ'ίτλο και ποιά τελικά το τραγουδάει;:D


Το είπα, τα τραβούσε ο οργανισμός σας:P

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, είσαστε γλυκά παιδιά:)

Καλόόό! Όντως δύσκολο!
Δυστυχώς δεν έχω δει την ταινία και δεν έχω ιδέα ποιό είναι αυτό το τραγούδι.
Μια ερώτηση μόνο: αν υπάρχει στα video club, δεν θα αναγράφεται στο πίσω μέρος ποιοί τραγουδάνε;
Μήπως κανείς έχει πρόσβαση σε κοντινό video club; Μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το έψαξα, δεν έχει βγεί σε βιντεο κλάμπ τουλάχιστον Ρόδο που έχω ψάξει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όντως..Το μόνο που βρήκα στο google είναι ότι είναι τραγούδι και δεν αναφέρει καθόλου τον τίτλο..Μόνο 2 στιχους εχει αυτά που λέει η Μάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
γεια σας!!!αναρωτιεμαι αν θα μπορουσατε να μου προτεινετε μερικα τραγουδακια που να φτιαχνουν τη διαθεση.επι πολλα χρονια ακουω rock και darkwave και μου εχει σκασει ενα φλασακι για αλλες μουσικες.προσφατα ανακαλυψα ενα πολυ χαριτωμενο καλοκαιρινο θα ελεγα κομματακι που μ αρεσει πολυ, moonlight shadow λεγεται.
τεσπα, ευχαριστω (μονο ελληνικη σκυλια μην μου προτεινετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Προσωπικά όποτε ακούω το soundtrack της Amelie, χαλαρώνω και φτιάχνει πολύ η διάθεση μου. Για δοκίμασε ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
κατεβαζω τωρα μερικα κομματακια απο το σαουντρακ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
γεια σας!!!αναρωτιεμαι αν θα μπορουσατε να μου προτεινετε μερικα τραγουδακια που να φτιαχνουν τη διαθεση.επι πολλα χρονια ακουω rock και darkwave και μου εχει σκασει ενα φλασακι για αλλες μουσικες.προσφατα ανακαλυψα ενα πολυ χαριτωμενο καλοκαιρινο θα ελεγα κομματακι που μ αρεσει πολυ, moonlight shadow λεγεται.
τεσπα, ευχαριστω (μονο ελληνικη σκυλια μην μου προτεινετε)

Κι εγώ ακούω την ίδια μουσική με εσένα + new wave + ελληνικό rock. Τελευταίως όμως μου άρεσε πάρα πολύ η Amy Winehouse. Δοκίμασε να την ακούσεις, μπορεί και να σου αρέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Hi!
Ξέρει κανείς /έχει τα Lyrics αυτού του τραγουδιού;;
θενκς!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίγο που αφιέρωσα στο net, πραγματικά είναι άφαντοι οι στίχοι του :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piko

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ψάχνω ένα περίεργο κομματάκι που λέει κάτι γιουπί γιάγια τίνος είναι ρε γυναίκα τα παιδιά και κάτι για βασσιλιά και ριζοσπάστη, ξέρει κανείς πώς λέγεται;

εσυ εννοεις μια χιουμοριστική παραλλαγη που εχουν κανει οι κνήτες. Απο ενα σημείο και μετα παει:

μαμω το κερατο μας, μαμω τον βασιλια

εμεις τον θελουμε παιδια τον βασιλια
εμεις τον θελουμε παιδια τον βασιλια
να 'ναι εξω απ' το παλατι να πουλαει Ριζοσπαστη
κι οτι αλλο τον προσταξει η εργατια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Κάποιος φίλος μου ψάχνει το καινούριο κομμάτι του Σαρμπελ...δεν ξέρω καμοιά άλλη πληροφορία...είναι το τελευταίο του λέει...

Το ξέρει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Κάποιος φίλος μου ψάχνει το καινούριο κομμάτι του Σαρμπελ...δεν ξέρω καμοιά άλλη πληροφορία...είναι το τελευταίο του λέει...

Το ξέρει κανείς?


Έχω τρελαθεί αλλά τώρα το ηχογραφεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλησπέρα και απο μένα! καινούριο μέλος στην όμορφη αυτή παρέα. :P
Ψάχνω εδω και κάμποσο καιρό ένα τραγούδι που προβάλλεται σε μια διαφήμιση της Audi, αν θυμάμαι καλά. Δείχνει μια μηχανή ενός αυτοκινήτου σε διάφορα μέρη και ακούγεται σαν σαουντρακ το συγκεκριμένο τραγούδι στα γαλλικά. Το ξέρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να πω κι εγώ!

Ξένο...beatάτο....η εισαγωγή θυμίζει ένα παλιό ξένο τραγούδι και λέει "amen let's get closer".....

Έλα κάποιος/α να το ξέρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Hi!
Ξέρει κανείς /έχει τα Lyrics αυτού του τραγουδιού;;
θενκς!!!:)


Aν τους ψάχνεις ακόμα,τους βρήκα:

When a cold chill begins to burn at your very soul
That's the sweet touch of Love
When just the drop of a name begins to sting your very toe
That's the sweet touch of Love
Just the thought about seeing you would blow my mind
That's the sweet touch of Love
I was about to give up but you came just in time
With your sweet touch of Love

You brought out the best in me,
Made me leave the rest of me behind
Oh yes you did
You delivered me from lonelyness
And onlyness ooh yes
And Oh little girl I want...

One little kiss to let me know girl
That I couldn't live without your love, you know its true
I 've found the joy that I had been missing for so long
It was the sweet touch of Love

When a cold chill begins to thrill your very soul
That's the sweet touch of Love
When just the drop of a name begins to sting your very toe
That's the sweet touch of Lto have yove

You know that there's nothing that's sweeter than you
I got to have you early in the morning
And when the icy wind a-blow from the north
I don't need no clothes I don't need no coat

I got you in the morning
I got you late in the afternoon
I got you late in the evening too
I got you

When ever my love come's tumbling down
And you know you got to be there
You can use the rest of this world of mine
And you know you got to be there
When my love come's tumbling down
And you know you got to be there
When my love come's tumbling down
And you know you got to be there
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top