Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ακριβώς το ίδιο λάθος έκανα κι εγώ και από όσο έχω μάθει την πάτησαν στο ίδιο σημείο και πολλοί άλλοι! Εξάλλου έδινε 7 μονάδες και ζητούσε τύπο,ω, φο και το πλατος οπότε δεν νομίζω να κοψουν πολύ! Καλή επιτυχία για αύριο!

Καλη επιτυχια και σε σενα!! Καλα αποτελεσματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν μπορώ με τίποτα να διαβάσω αυτό το ΑΟΔΕ.
Αλλά ξέρω ότι ένα 19-20, με κάνει να υπερβώ αρκετά τα 15.000!
Και έτσι να είμαι safe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δεν μπορώ με τίποτα να διαβάσω αυτό το ΑΟΔΕ.
Αλλά ξέρω ότι ένα 19-20, με κάνει να υπερβώ αρκετά τα 15.000!
Και έτσι να είμαι safe.
Χρήστο, μήπως έχεις ιδέα πώς κατανέμονται τα μόρια στο Δ2. της Φυσικής του παλαιού συστήματος (δηλαδή πόσα για τη Umax και πόσα για το νέο πλάτος; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο, μήπως έχεις ιδέα πώς κατανέμονται τα μόρια στο Δ2. της Φυσικής του παλαιού συστήματος (δηλαδή πόσα για τη Umax και πόσα για το νέο πλάτος; )

4 και 2 μόρια αντίστοιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ, καλή επιτυχία την Τετάρτη !!! :)

Σε ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να εισαχθείς σε μία από τις σχολές ΗΜΜΥ ανά την Ελλάδα που επιθυμείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδια.....σε λιγα χρονια θα ξανδωσω και εγω οπως ο κρις.Για θεατρικη αγωγης η για παιδαγωγικο γτ δινονται κονδυλια για το πολιτισμο πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Γιωργο,θα τελειωσεις πρωτα την σχολη σου,και μετα θα δωσεις πανελληνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γιωργο,θα τελειωσεις πρωτα την σχολη σου,και μετα θα δωσεις πανελληνιες;

εννοιειται γτ με ενδιαφερει η σχολη που σπουδαζω απλα θελω να αποκτησω και ενα δευτερο πτυχιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
εννοιειται γτ με ενδιαφερει η σχολη που σπουδαζω απλα θελω να αποκτησω και ενα δευτερο πτυχιο

γιατί δε δίνεις κατακτήριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
γιατί δε δίνεις κατακτήριες

Γενικά να ξέρεις ότι στις θετικές σχολές, οι κατατακτήριες απαιτούν πολύ διάβασμα και είναι πολύ απαιτητικές τόσο από πλευράς θεμάτων όσο και από πλευράς καθηγητών. Μην της έχετε για παίξε-γέλασε! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Γενικά να ξέρεις ότι στις θετικές σχολές, οι κατατακτήριες απαιτούν πολύ διάβασμα και είναι πολύ απαιτητικές τόσο από πλευράς θεμάτων όσο και από πλευράς καθηγητών. Μην της έχετε για παίξε-γέλασε! :whistle:

Α συγνώμη αυτό δε το ήξερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Παιδιά το μάθημα χημεία βιοχημεία έχει καταργηθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά το μάθημα χημεία βιοχημεία έχει καταργηθεί;

Φέτος, μαζί με το ΑΟΔΕ και την Ηλεκτρολογία, είναι η τελευταία τους χρονιά.
Το δίνουν μόνο οι απόφοιτοι με το παλιό σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
γιατί δε δίνεις κατακτήριες

γτ παιρνουν πολυ λιγα ατομα στις κατακτηριες ενω στις πανελληνιες εχει πολλες επιλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 712 μηνύματα.
Πω, άντε να τελειώνουμε γτ δε μπορω αλλο αυτο το πράμα , πολυ άγχος ρε πουστη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν μπορώ με τίποτα να διαβάσω αυτό το ΑΟΔΕ.
Αλλά ξέρω ότι ένα 19-20, με κάνει να υπερβώ αρκετά τα 15.000!
Και έτσι να είμαι safe.

Μετά από τόσα χρόνια θυμάσαι τίποτα; Ή έστω όταν τα ξαναδιαβάζεις σου έρχονται/βγαίνουν πολύ πιο εύκολα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 712 μηνύματα.
Αντιμετωπίζω ενα θεματάκι με τα φυλογενετικα δέντρα στη βιολογία γενικής , ξέρει καείς που μπορω να δω μια σωστή ανάλυση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εύχομαι να έχετε όλοι καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Όχι, οι υποψήφιοι με το παλαιό σύστημα διεκδικούν σημαντικά λιγότερο ποσοστό θέσεων (4%) σε σχέση με τους υποψήφιους του νέου.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση:).Λογικά πάντως και σε εμας θα υπάρχει πτώση αφού είναι πιο λιγα τα ατομα που δίνουν με το παλιό?Εγώ ενδιαφέρομαι κυρίως για το παιδαγωγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top