Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
σημερα μαλλον ετυχε να γνωρισω κοσμο που θα συμπθησω :P μπραβο katelogic :P οταν ελεγα στη μανα μου αν δωσω πανελληνιες θα παω ή φυσικο ή χημικο με κοιταγε λες και ειμαι εξωγηινος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Πείτε ρε παιδιά καλή επιτυχία και σε εμάς του 96 που ξανάδινουμε......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katelogic

Νεοφερμένος

Η katelogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τελικα ολες ιδιες ειναι ..:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
σημερα μαλλον ετυχε να γνωρισω κοσμο που θα συμπθησω :P μπραβο katelogic :P οταν ελεγα στη μανα μου αν δωσω πανελληνιες θα παω ή φυσικο ή χημικο με κοιταγε λες και ειμαι εξωγηινος :hehe:

Θα φύγεις εδω και δεν θα δωσεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Μας έδωσες κουραγιο mathguy1996 (τλχ εισαι ρεαλιστης :)) εγω για μαθηματικο φυσικο σκεφτομαι :worry:
Μια συμβουλή σου δίνω και θα με θυμηθείς όταν τελειώσεις τις εξετάσεις: Πήγαινε σε όποια σχολή της οποίας το αντικείμενο σε ενδιαφέρει χωρίς να στην διαλέξουν οι άλλοι.Αυτά από εμένα, δεν ανήκω σε αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Θα φύγεις εδω και δεν θα δωσεις ?
θα κανω αιτηση για εξωτερικο και δε θα δωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μακάρι να είμαστε συμφοιτητές....και εγώ μαθηματικό έχω πρώτο στόχο όπως είχα και φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και αν δίνει κανένας σχεδιο και θέλει συμβουλές, εδω ειμαι :slourp:
Βασικά, ο,τι και να θέλετε, εδω θα ειμαι, αραχτη σε καμια παραλία ή καφετερια :hehe: (σας πειράζω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και αν δίνει κανένας σχεδιο και θέλει συμβουλές, εδω ειμαι :slourp:
Βασικά, ο,τι και να θέλετε, εδω θα ειμαι, αραχτη σε καμια παραλία ή καφετερια :hehe: (σας πειράζω :P )
στο tumblr σου εσυ και μη μου πειραζεις τα παιδια που τα εμψυχωνω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
στο tumblr σου εσυ και μη μου πειραζεις τα παιδια που τα εμψυχωνω :pfff:

Εσυ θα είσαι δηλαδη ο εμψυχωτης μας φέτος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katelogic

Νεοφερμένος

Η katelogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μια συμβουλή σου δίνω και θα με θυμηθείς όταν τελειώσεις τις εξετάσεις: Πήγαινε σε όποια σχολή της οποίας το αντικείμενο σε ενδιαφέρει χωρίς να στην διαλέξουν οι άλλοι.Αυτά από εμένα, δεν ανήκω σε αυτό το θέμα.

Ευχαριστώ και μακαρι να εχεις δικιο αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει πιστευω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εσυ θα είσαι δηλαδη ο εμψυχωτης μας φέτος ?
εε τι να σας κανω, αφου δε θα δωσω να μη βοηθησω εσας; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Τα θεωρητικά τα λατρεύω, τα καταννοώ πιο εύκολα από τα θετικά και παπαγαλία δεν έχω πρόβλημα.
:( αλλά τουλάχιστον οι σχολές που με ενδιαφέρουν είναι χαμηλόβαθμες.

Ο,τι θελησεις,πες μου

Καλη δυναμηη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Σε ποια σχολή στοχεύετε?
Καποια που να εχει σχεση με ερευνα! :D Προς το παρον λεω χημικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!!!!!!!
Είμαι και εγώ ένας απο τους 97'αρηδες, δίνω φέτος και είμαι στη θεωρητική κατεύθυνση!!! Γενικά οι επιδόσεις μου είναι αρκετά καλές και ο στόχος μου είναι η νομική καθώς υπάρχει το γραφείο απο την θεία μου και θα ήταν "βολικό" να δουλέψω εκεί! Ωστόσο δεν με εντυπωσιάζει η ιδέα του να γίνω δικηγόρος... Απο την άλλη όλες οι σχολες που υπάρχουν απο τη θεωρητική μου αρέσουν χωρίς να εκπλήσσομαι με το περιεχόμενο κάποιας απο όλες αυτες!! Για να είμαι ειλικρινης το όνειρό μου είναι να ασχοληθώ με το θέατρο και την τηλεόραση, την "υγιή" και σοβαρή τηλεόραση!!! Οι γονείς μου θεωρούν ότι κάτι τέτοιο είναι πολύ λίγο για τις δυνατότητές μου, όπως και οι καθηγητές! Έτυχε μια φορά να πω ότι ενας απο τους στόχους μου ειναι η νομική και έκτοτε κανείς δεν με ρωτάει, όλοι λένε πως θέλω να μπω στη νομική ... Τι μου προτείνετε να κάνω με την όλη φάση !;;:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Άγγελε, έπεσες στην κλασσικη περίπτωση όπου ο καλός μαθητής πρέπει αναγκαστικά να περάσει σε μια σχολη "κύρους", δηλαδη στη νομική. Ακολούθησε το όνειρο σου και μην ακούς τετοια! Θα σπουδάζεις ένα αντικείμενο για 5+ χρονια και μετα πιθανότατα η δουλειά που θα αναζητήσεις θα σχετίζεται με αυτο το αντικείμενο, οποτε κανε κατι που σε ευχαριστεί αλλιώς θα απογοητευτεις. Εξάλλου στην εποχή μας, το κάθε επάγγελμα μαστίζεται απο την κρίση. Τουλάχιστον, αν κανεις κατι που αγαπάς με μεράκι, θα εχεις περισσότερες πιθανότητες να πετύχεις σ'αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!!!!!!!
Είμαι και εγώ ένας απο τους 97'αρηδες, δίνω φέτος και είμαι στη θεωρητική κατεύθυνση!!! Γενικά οι επιδόσεις μου είναι αρκετά καλές και ο στόχος μου είναι η νομική καθώς υπάρχει το γραφείο απο την θεία μου και θα ήταν "βολικό" να δουλέψω εκεί! Ωστόσο δεν με εντυπωσιάζει η ιδέα του να γίνω δικηγόρος... Απο την άλλη όλες οι σχολες που υπάρχουν απο τη θεωρητική μου αρέσουν χωρίς να εκπλήσσομαι με το περιεχόμενο κάποιας απο όλες αυτες!! Για να είμαι ειλικρινης το όνειρό μου είναι να ασχοληθώ με το θέατρο και την τηλεόραση, την "υγιή" και σοβαρή τηλεόραση!!! Οι γονείς μου θεωρούν ότι κάτι τέτοιο είναι πολύ λίγο για τις δυνατότητές μου, όπως και οι καθηγητές! Έτυχε μια φορά να πω ότι ενας απο τους στόχους μου ειναι η νομική και έκτοτε κανείς δεν με ρωτάει, όλοι λένε πως θέλω να μπω στη νομική ... Τι μου προτείνετε να κάνω με την όλη φάση !;;:!

Εγω θα σου ελεγα να κανεις αυτο που λέει η καρδιά σου κανένας δεν ξέρει καλυτερα απο εσένα και την λαρδια σου τι θα ηθελες να κανεις πραγματοποιησε τα όνειρα σου:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Άγγελε, έπεσες στην κλασσικη περίπτωση όπου ο καλός μαθητής πρέπει αναγκαστικά να περάσει σε μια σχολη "κύρους", δηλαδη στη νομική. Ακολούθησε το όνειρο σου και μην ακούς τετοια! Θα σπουδάζεις ένα αντικείμενο για 5+ χρονια και μετα πιθανότατα η δουλειά που θα αναζητήσεις θα σχετίζεται με αυτο το αντικείμενο, οποτε κανε κατι που σε ευχαριστεί αλλιώς θα απογοητευτεις. Εξάλλου στην εποχή μας, το κάθε επάγγελμα μαστίζεται απο την κρίση. Τουλάχιστον, αν κανεις κατι που αγαπάς με μεράκι, θα εχεις περισσότερες πιθανότητες να πετύχεις σ'αυτο.

Είχε συμβεί και με τον αδερφό μου κάτι παρεμφερές! Οι γόνεις μου ήθελα να μπει στο πολυτεχνείο και εκείνος στο μαθηματικό όπως και έκανε τελικά καθώς έφτιαξε κρυφα το μηχανογραφικό και τώρα είναι ιδιαίτερα χαρούμενος για την απόφασή του... όμως οι γονείς ακόμα του το θυμίζουν και τον κουράζουν! Και ξέρετε τι "εστί" γονείς!!! Δύσκολο πράγμα!!! :P

Εγω θα σου ελεγα να κανεις αυτο που λέει η καρδιά σου κανένας δεν ξέρει καλυτερα απο εσένα και την λαρδια σου τι θα ηθελες να κανεις πραγματοποιησε τα όνειρα σου:clapup::clapup::clapup:


Μακάρι την ώρα του μηχανογραφικού να έχω τη δύναμη να βάλω όσα θέλω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!!!!!!!
Είμαι και εγώ ένας απο τους 97'αρηδες, δίνω φέτος και είμαι στη θεωρητική κατεύθυνση!!! Γενικά οι επιδόσεις μου είναι αρκετά καλές και ο στόχος μου είναι η νομική καθώς υπάρχει το γραφείο απο την θεία μου και θα ήταν "βολικό" να δουλέψω εκεί! Ωστόσο δεν με εντυπωσιάζει η ιδέα του να γίνω δικηγόρος... Απο την άλλη όλες οι σχολες που υπάρχουν απο τη θεωρητική μου αρέσουν χωρίς να εκπλήσσομαι με το περιεχόμενο κάποιας απο όλες αυτες!! Για να είμαι ειλικρινης το όνειρό μου είναι να ασχοληθώ με το θέατρο και την τηλεόραση, την "υγιή" και σοβαρή τηλεόραση!!! Οι γονείς μου θεωρούν ότι κάτι τέτοιο είναι πολύ λίγο για τις δυνατότητές μου, όπως και οι καθηγητές! Έτυχε μια φορά να πω ότι ενας απο τους στόχους μου ειναι η νομική και έκτοτε κανείς δεν με ρωτάει, όλοι λένε πως θέλω να μπω στη νομική ... Τι μου προτείνετε να κάνω με την όλη φάση !;;:!
Κατ εμε, το να σπουδαζεις κατι το οποιο δεν σε ενθουσιαζει δεν ειναι ευχαριστο..Καλο ειναι να ακολουθουμε τα όνειρα μας! Βεβαια,πρεπει να ξερεις πως ανθρωποι που εχουν τελειωσει σχολες θεατρου και τα συναφή αρχικα "βολευονται" με εργασιες που δεν εχουν καμια σχεση με αυτο που σπουδασαν ωσπου να μπουν στο "κλιμα" αν θες! Αν θεωρείς οτι έχεις το ταλέντο και τα φοντα για αυτά κυνήγησε το!Πολλοι θα πουν οτι δεν θα βρεις δουλεια κτλ! Λες και μονο σε αυτα υπαρχει κορεσμος ξερω γω :P Για να μην μακρολογώ, καλύτερα να εργαζομαστε με μερακι και ορεξη με κατι που μας εντυπωσιαζει παρα με κατι που μας ειναι μονότονο!Remember, οτι καθε επιλογη εχει τα υπερ και τα κατα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top