[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
πιασε και τα δυο βιβλια να δεις τις υλες.
ειμαι σιγουρη οτι θα επιλεξεις βιολογια παντως.
επιπλεον θα μπορεις να δηλωσεις και κανα τμημα απο τριτο πεδιο για να εχεις καποιες παραπανω επιλογες.

Δεν κατάλαβα ποια δύο βιβλία.
Έχω σκεφτεί ποιες σχολές θέλω και είναι από το 1ο ΕΠ(μόνο 5 σχολές-τμήματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα ποια δύο βιβλία.
Έχω σκεφτεί ποιες σχολές θέλω και είναι από το 1ο ΕΠ(μόνο 5 σχολές-τμήματα).

Εννοει τα βιβλια της ιστοριας και της βιολογιας για να δεις ποσο μεγαλη διαφορα εχουν ως προς την υλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Εννοει τα βιβλια της ιστοριας και της βιολογιας για να δεις ποσο μεγαλη διαφορα εχουν ως προς την υλη...

Θα το 'χω υπόψη μου.


Τι είδους σχολές θέλετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Α μαλιστα ανοιξε αυτο που μου δειχνει οτι πρεπει να διαβασω αχαχα περα απο την πλακα εδω θα γραφουμε ολοι πως πηγαινουμε και θα ειμαστε σαν μια ομαδα..
Αφου δεν εγραψα καλα χημεια το εψαξα και μαλλον θα παω τεχνολογικη μιας και βρηκα κατι που μου αρεσει περισσοτερο απο τα παραιατρικα!!
GOOD LUCK!!!!

Ααααα τώρα κατάλαβα!!!
ΟΚ τότε θα πάρω Βιολογία μιας κι έχω και το βιβλίο.

Μην ξεχνάμε ότι στην ιστορία υπάρχει αρνητική βαθμολόγηση δηλαδη αμα γραψεις κατι παραπάνω και είναι λαθος χανεις μορια και ας ειναι η απαντηση του ερωτηματος σωστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Μην ξεχνάμε ότι στην ιστορία υπάρχει αρνητική βαθμολόγηση δηλαδη αμα γραψεις κατι παραπάνω και είναι λαθος χανεις μορια και ας ειναι η απαντηση του ερωτηματος σωστη

Με μία λέξη...χάλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλα να περασετε :P θα προτιμησω να ταξιδεψω και να ξεκουραστω :P αλλωστε δε θα δωσω οποτε καλα κουραγια σε εσας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Καλή αρχή παιδιά, σας καταλαβαίνω απόλυτα για τα βρισίδια ή τα γαμωταυρίδια που μπορεί να ρίξετε κατά τη διάρκεια της χρονιάς... Όπως και να χει, υπομονή, είναι ένας χρόνος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ είχα ξεκινήσει προετοιμασία Αύγουστο! Στο θέμα μας τώρα..Αυτό που θα πω εγώ είναι ότι πρέπει να θυμάστε ότι ο καθένας δημιουργεί το δικό του πρόγραμμα έχοντας ως βάση τη δική του προσωπικότητα και τις δικές του ανάγκες! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Καλή μας αρχή παιδιά και κυρίως καλή δύναμη σε όλους μας! :)
Εγώ ξεκινάω την Τρίτη και τελειώνω 31 Ιουλίου.
Συνεχίζω θετική και έχω επιλέξει βιολογία επιλογής.
Άντε τα τελειώνουμε κι εμείς..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Καλή μας αρχή παιδιά και κυρίως καλή δύναμη σε όλους μας! :)
Εγώ ξεκινάω την Τρίτη και τελειώνω 31 Ιουλίου.
Συνεχίζω θετική και έχω επιλέξει βιολογία επιλογής.
Άντε τα τελειώνουμε κι εμείς..:)

εχετε δρομο ακομα...
καλη δυναμη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Πφφφ και εγω εδινα φετος αλλα δεν τα πηγα καλα καΐ θα ξαναδωσω αλλα θα κανω προετιμασια μονος μοου απο σεμπτεβριο και τον νοεμβρη θα γραφτω μαζικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Καλη μας αρχη και απο μενα!θετικη και μαθημα επιλογής φυσικη γενικης παιδείας .καλοκαιρινα απο 23/6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Καλη μας αρχη και απο μενα!θετικη και μαθημα επιλογής φυσικη γενικης παιδείας .καλοκαιρινα απο 23/6.

Με Φυσική Γ.Π. ποιο πεδίο ανοίγεις, 4ο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Παει ενας χρονος που το περασα και εγω αυτο παιδια... :hmm: πως περασε ετσι ο καιρος σαν χθες ηταν που ξυπναγα καθε μερα στις 7 μες τη ζεστη για να παω φροντηστηριο...Τελος παντων, για αυτους που εχουν καποιους στοχους ειναι αληθεια οτι δεν θα ειναι ιδιαιτερα ανετο καλοκαιρι.Αυτο φυσικα δεν σημαινει οτι παυει να ειναι περιοδος διακοπων, μην ξεσκιζεστε λοιπον ολη μερα στο διαβασμα. Προσωπικα εβγαινα καθε μερα αφοτου διαβαζα φυσικα μπολικες ωρες, σε αντιθεση με ορισμενους συμμαθητες μου που καθονταν μεσα και ελιωναν και εγραψαν τελικα χειροτερα ορισμενοι απο αυτους, οποτε οχι υπερβολες. Μαζεψτε δυναμεις για την δυσκολη χρονια και εμψυχωθειτε απο τους στοχους που εχετε θεσει και τα ονειρα σας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Με Φυσική Γ.Π. ποιο πεδίο ανοίγεις, 4ο?

Με Φυσική νομίζω κανένα. Με μαθήματα το 5ο (οικονομικες σχολές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλη αρχη σε ολους σας,με θετικη ενεργεια και αισιοδοξια..το καλοκαιρι οχι υπερβολες,αλλα μην αφησετε ΚΑΝΕΝΑ κενο...οπως και ολη τη χρονια..και φυσικα μην ακουτε διαφορα "ε θα φορτσαρεις τα χριστουγεννα,το φλεβαρη" κτλ κτλ,το καλυτερο που εχετε να κανετε ειναι να διαμορφωσετε αναλογα με τις δυνατοτητες και τους στοχους σας ενα ωραιο,οργανωμενο προγραμμα,και να το ακολουθειτε ολη τη χρονια...ετσι,φεβρουαριο-μαρτιο που ολοι θα τρεχουν να καλυψουν κενα απο τους προηγουμενους μηνες,εσεις θα ειστε πιο χαλαροι..Ολοι μας εδω ειμαστε,οποια απορια εχετε (εμεις οι σοφοι και καλα :P ) να τη ριχνετε :clapup:

Καλη αρχη και παλι,και καλα κουραγια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Όντως παιδιά, όσοι έχετε απορίες, και κυρίως όσοι δεν πάτε φροντιστήριο, μπαίνετε στα αντίστοιχα θέματα ''Βοήθεια/Απορίες στο...'' και βοηθάμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Με Φυσική νομίζω κανένα. Με μαθήματα το 5ο (οικονομικες σχολές)

Αυτό.

Παιδιά να 'στε καλά για τη βοήθεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μάθημα Επιλογής θα επιλέξω Ιστορία Γ.Π.
Προσωπικά αντέχω αυτά τα μαθήματα οπότε έχω ελπίδες.
Μη το κάνεις αυτό πραγματικά. Όχι ότι έχω κάτι με την ιστορία αλλά αυτό το μάθημα έχει διπλάσια ύλη από την ιστορία κατεύθυνσης και το βιβλίο είναι τραγικά κακογραμμένο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αυτό.

Παιδιά να 'στε καλά για τη βοήθεια!!!

ο,τι βοηθεια θες για τα μαθηματα,μας λες...

θα κανεις φροντιστηρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top