[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μπορεί να μην έχουν τελειώσει οι εξετάσεις .... αλλά 25/6 αρχίζουμε τα θερινά μαθήματα με ένα τετράωρο (23/6 τελειωνουμε)
Εγώ θα πάρω βιολογία ως μαθ.επιλογης + είμαι θετική αλλά θα πάω τεχνολογική.

Εσείς όμορφοι/όμορφες ποτέ αρχίζετε μάθημα,σε ποια κατεύθυνση είστε και πιο μαθ. επιλογής θα διαλέξετε ??
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδια,ολοι τα περασαμε,ευχομαι ενα υποφερτο καλοκαιρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλή μας αρχή :P
(Αν και εγώ δεν είμαι στο club των φροντιστηρίων, οπότε θα κάνω προετοιμασία μόνος :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλή μας αρχή :P
(Αν και εγώ δεν είμαι στο club των φροντιστηρίων, οπότε θα κάνω προετοιμασία μόνος :hehe:)

Τυχερος εισαι φιλε!! Μαζι σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
πωω σαν χθες μου φαινεται που αρχισαμε τη δικη μας προετοιμασια..

καλη επιτυχια και καλη δυναμη!! να ειστε επικεντρωμενοι στο στοχο σας και ολα θα γινουν!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Καλή αρχή παιδιά!Οπλιστείτε με υπομονή και κουράγιο.
Αυτό το καλοκαίρι δεν χρειάζεται να σκοτωθείτε στο διάβασμα αρκεί να μην έχετε κενά από προηγούμενες τάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Καλή μας αρχή! Εγώ αρχίζω στις 30 του μήνα.Ίσα ίσα μία εβδομάδα ξεκούρασης θα έχω αλλά από ότι βλέπω, άλλοι εδώ πέρα δεν θα κάτσουν να χαλαρόσουν καθόλου Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εμεις στο φροντ. καναμε καθε Σάββατο φυσικη,μαθηματικα για γ λυκείου. εχουμε κανει το μισό του 4ου κεφαλαίου στην φυσική (αυτο με τις κρούσεις), στα μαθηματικα μεχρι την συνθεση συναρτήσεων

γενικα απο φίλους στα φροντ που πηγαίνουν εχουν τελειώσει ενα μεγαλο κομματι της υλης (παρόλο που δεν τα ξέρουν!) :hehe:
εσείς ποιο μερος της ύλης έχετε κάνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Καλη τελευταια χρονια στους επομενους υποψηφιους ευχομαι. Συμβουλες απο τους παλιουρες κατα πασα πιθανοτητα δεν θα σας βοηθησουν. Ολοι οσοι δωσαμε ,λιγο ή πολυ, μονοι μας διαχειριστηκαμε την κατασταση αναλογα με τις δυνατοτητες μας.
Εγω αυτα παντως που εχω να πω ειναι: απολαυστε τις διακοπες σας οσο μπορειτε, υπομονη... και κυριως οσο και αν βαρεθειτε μεσα στην χρονια σκεφτειτε οτι πλησιαζετε στο τελος(ή σε μια καινουρια αρχη αν σας καθεται καλυτερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αχ καημενουλια ο θεος να σας λυπηθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Εγώ Β' Λυκείου ήμουν θετική και του χρόνου Γ' Λυκείου θα αλλάξω σε θεωρητική, την εβδομάδα που κλείνουμε θα αρχίσω(μάλλον τότε)ιδιαίτερα στα αρχαία κατεύθυνσης και στα λατινικά, μάθημα επιλογής θα πάρω ιστορία...αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Προσωπικά τίποτα :D Είμαι θεωριτική παρεπιπτόντως.

Εγώ Β' Λυκείου ήμουν θετική και του χρόνου Γ' Λυκείου θα αλλάξω σε θεωρητική, την εβδομάδα που κλείνουμε θα αρχίσω(μάλλον τότε)ιδιαίτερα στα αρχαία κατεύθυνσης και στα λατινικά, μάθημα επιλογής θα πάρω ιστορία...αυτά.
Πω πω...χρειάζεται πολύ κουράγιο το εγχείρημα σου...Προς τι η αλλαγή κατεύθυνσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Προσωπικά τίποτα :D Είμαι θεωριτική παρεπιπτόντως.


Πω πω...χρειάζεται πολύ κουράγιο το εγχείρημα σου...Προς τι η αλλαγή κατεύθυνσης?

Πίστεψέ με το κατέχω το θεωρητικό.
Στην αρχή μ' άρεσαν οι σχολές των επιστημών υγείας αλλά μετά από λίγο είδα ότι δεν τα καταφέρνω με τα θετικά μαθήματα από ό,τι στα θεωρητικά κι έτσι μπήκα να δω όλες τις σχολές που έχει η θεωρητική και μ' άρεσαν πολύ περισσότερο πρώτο αυτό και δεύτερο έχει σχολές που ασχολούνται με ρώσικα π.χ παρευξείνιων χωρών και σλαβικών σπουδών και σκέφτηκα ότι αφού ξέρω ρώσικα γιατί να μην ασχοληθώ κι επαγγελματικά.

Έχω σχεδιάσει και το μηχανογραφικό από τώρα να φανταστείς:
1. Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού των Παρευξείνιων Χωρών ΔΠΘ
2. Σλαβικών Σπουδών ΕΚΠΑ
3. Θεολογία(θολό το πράγμα) ΑΠΘ/ΕΚΠΑ
4. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΔΠΘ/ΑΠΘ/ΕΚΠΑ
5. Κοινωνιολογία Πάντειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
κατα τη γνωμη μου χαλαρωστε λιγο :P εχετε βγαλει μεγαλο κομματι της υλης?? (post #8 ) χαλαρωστε, ξεκουραστειτε απο τις εξετασεις σας και αρχιστε την προετοιμασιας σας με καθαρο μυαλο. Ολα καλα θα πανε, μη φοβαστε. Να ξεκουραζεστε, δεν θελετε να πατε το Σεπτεμβρη με μυαλο-μαρμελαδα απο διαβασμα. Επισης, καντε αποριες για να σας δινουμε συμβουλες, μας αρεσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Πάντως η γνώμη μου είναι να διαβάσετε πάρα πολύ τον Ιούλιο και να μην ανοίξετε βιβλίο τον Αύγουστο (ξεκούραση μέχρι θανάτου) γιατι μέχρι τέτοιο καιρό του χρόνου θα διαβάζουμε ολη μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ε οχι και ολο τον Αυγουστο.Υπερβολικο δεν ειναι? 10 μερες ειναι καλα αλλα να μην ξεχασουν κι αυτα που εμαθαν ενα μην πριν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Πάντως η γνώμη μου είναι να διαβάσετε πάρα πολύ τον Ιούλιο και να μην ανοίξετε βιβλίο τον Αύγουστο (ξεκούραση μέχρι θανάτου) γιατι μέχρι τέτοιο καιρό του χρόνου θα διαβάζουμε ολη μέρα

επειδη εχουμε περασει τη διαδικασια των πανελληνιων, μπορουμε να σας δινουμε συμβουλες....

το καλοκαιρι να χαλαρωσετε και να μην τα δωσετε ολα...να διαβαζετε σε φυσιολογικα πλαισια και να βρισκετε χρονο για να χαλαρωνετε....οχι εξαντλητικα οραρια φροντιστηριων και διαβασματος..
μετα τα χριστουγεννα θα τα δωσετε ολα

take it easy guys:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Τα αρχ. κατ θέλουν πολύ και τα λατ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Α μαλιστα ανοιξε αυτο που μου δειχνει οτι πρεπει να διαβασω αχαχα περα απο την πλακα εδω θα γραφουμε ολοι πως πηγαινουμε και θα ειμαστε σαν μια ομαδα..
Αφου δεν εγραψα καλα χημεια το εψαξα και μαλλον θα παω τεχνολογικη μιας και βρηκα κατι που μου αρεσει περισσοτερο απο τα παραιατρικα!!
GOOD LUCK!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Επιτέλους αρχίζουμε να μπαίνουμε σε μια σειρά σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top