Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
εεε? δεν έχει????
Στριμωχτήκαν άσχημα οι δολοφόνοι και είπαν να μας αφήσουν ήσυχους. Την πλήρωσε η ΣΕ για σήμερα μάλλον!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν έχει. Αφού με σκότωσαν, πως να βάλω προκήρυξη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
[Εχω δακρυσει απ' τα γελια :lol:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπορώ όμως να σας βάλω τα ΠΜ που είχα με το Ευούλι την πρώτη ημέρα να γελάσετε! :D

Αρχική Δημοσίευση από evouli
εχμμμ.. γκουχ γκουχ..
καλημερα!!!!! :D
εχω να δηλωσω πως ειμαι ΚΑΙ δολοφονος ΚΑΙ πολιτης στο συγκεκριμενο παιχνιδι... :redface:
αλλα δεν ξερω ποια πλευρα να παρω.. :P
μπορειτε να με βοηθησετε;;; τι ειμαι τελικα;;; :P
Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ε κανονικά πρέπει να αποφασίσεις μόνη σου.. :redface: Και να προσέξεις να μη καρφωθεις.. παίζει επίσης να αλλάζεις κάθε μέρα γνώμη, ανάλογα τα κέφια, αλλά δεν το συνιστώ! :D
Αρχική Δημοσίευση από evouli
αααααααααααα!!! τωρα το'πιασα.. ειμαι ρουφ ε;ε;ε;ε;ε;;ε;ε;ε;ε;εεεεεεεεεεεεε;;;;
:clapup:
Ντοινκ! :P

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ξανθιά ε; Και δεν έχεις πιει και καφέ ε; :P
Ναι καλέ, εσύ είσαι ο ρουφ λέμε! :D
Αρχική Δημοσίευση από evouli
ΚΑΤΑΞΑΝΘΗ!!!!
(ειναι εμφανες ε;;;):redface: :P
Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ε λιγουλάκι μόνο! :P (Αμα τελειώσει το παιχνίδι, θα δημοσιεύσω αυτά τα ΠΜ, να ξέρεις! :P)
Αρχική Δημοσίευση από evouli
ωχ.. λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο κυρος μας ειχε μεινει, παει κι αυτο.. :P
:rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
... τελείωσε το παιχνίδι??? :(


[μειωμένης αντίληψης συμπαθάτε με... ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:D:D πολύ καλόοοο . . .

edit : όχι καλέ , δεν τελειώσε ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
... τελείωσε το παιχνίδι??? :(


[μειωμένης αντίληψης συμπαθάτε με... ]


Οχι ντε.
Πολιτες και δολοφονοι υπαρχουν ακομα, αρα.. ΠΑΙΖΟΥΜΕ! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy: Παίζουμε! :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μπορώ όμως να σας βάλω τα ΠΜ που είχα με το Ευούλι την πρώτη ημέρα να γελάσετε! :D
:rofl: :rofl:

παει, ρομπα με εκανε.. :redface:

εγω φταιω που σε βοηθησα... :P

(αληθεια, η δολοφονια δεν θα γενεί σήμερις;;; :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ δεν ξέρετε να διαβάζετε; ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΑΝ, ποιος πεθαμένος μπορεί να δημοσιεύσει προκήρυξη; :confused::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Καλέ δεν ξέρετε να διαβάζετε; ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΑΝ, ποιος πεθαμένος μπορεί να δημοσιεύσει προκήρυξη; :confused::D

:confused:
να τη δημοσιευσω εγω;;; :P

μονο που θα πρεπει να μου τη στειλει καποιος.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Eπιτέλους πείτε στον λαό ποιος δολοφονήθηκε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι θα γινει επιτελους ρε παιδια;.... Νταξει, ωραιο το αστειο, γελασαμε, αλλα αυτο ητανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μαλλον καποιοι προσπαθουν να βρουν τροπο να κολλησουν τα σπασμενα


(εεεεεεεεεεεεε μα με σκασατε πια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγω φταίω που είμαι ξανθιά και τσάκισα το παιχνίδι! :redface::( Αλλά και τα δολόφονια πολύ αργούν μ' αυτή τη προκήρυξη! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μας τσακίσατε σήμερα.
Θα γίνει δολοφονία? δεν θα γίνει? τι ώρα θα γίνει? είστε ξανθιές? :P Πόσο ξανθιές?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλά νομίζω ότι το πόσο ξανθές είναι προφανές...Πλατινέ...:bleh:

Άντε βρε παιδιά δολοφονήστε κάποιον.

Πάντως μετά απο το τελευταίο ποστ της Phoebe νομίζω ότι ειναι η 6η δολοφόνος μιας και κανένας πολίτης δεν θα ψήφιζε ποτέ κάτι άλλο εκτός απο Niyia, miss ή Lorien...Eπίσης αυτή η προσθήκη 'ψηφίζω πριν της 1 μήπως και σκοτωθώ' πολύ ύποπτη μου ακούγεται... Ένας πολίτης δεν θα το έβαζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλα μιλαμε αν δεν με ειχατε σκοτωσει θα αυτοκτονουσα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αλλαζω ψηφο, και την δινω στον lorien. [Μα καλα.. Μονη μου παιζω?]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top