Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μάλιστα. ξαναγυρνάμε επομένως στα παλιά: Lorien και από μένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. dooo: Lorien
  8. evouli:
  9. faithplus1:
  10. Founes:
  11. Hunter:
  12. Lorien:
  13. mania:
  14. Michelle:
  15. misslittledevil:
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ:
  23. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α, είσαι πολύ καλή Ευούλι μου! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και η μόλκα ψήφισε, ντινντιν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ερώτηση με το καλημέρα η ντού ψηφηζει; χωρίς κάν να σκευτεί ή να λυπηθει για κάτι; πολυ περίεργο, πάντως νομίζω ότι εντόπισα τον ρουφιάνο και είναι καλός με τους πολίτες, εκτώς και άν είναι δολοφόνος και μας δουλέυει...

Πάντος θα παίξω το παιχνίδι του Δολοδόνου; ρουφιάνου; όποιος και να είναι για να δώ που θα το πάει:hmm:



Κρίμα αδεσποτο, κρίμα, είναι χάλια να φέυγεις πρώτος, μετά χάνετε το γέλιο καθώς παρακολουθείς απέξω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ναι ψηφίζω με το καλημέρα, γιατί μόλις έφαγα το τοστ μου και τα εγκεφαλικά μου κύτταρα έχουν ήδη βάλει μπρος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Α, είσαι πολύ καλή Ευούλι μου! :hug:

ελα βρε σιγα..αφου με αρεσει.. και αν δεν πλακωσει δουλεια, μεχρι το απογευμα θα τα κανω εγω.. :yes: ντόντ γουόρι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ναι ψηφίζω με το καλημέρα, γιατί μόλις έφαγα το τοστ μου και τα εγκεφαλικά μου κύτταρα έχουν ήδη βάλει μπρος:P

Χωρίς να σκευτείς άλλο; σόρυ αλλα κάτι μου κάνει...:hmm: αλλα και πάλι δεν μπορώ να σε κρίνω, πρέπει να περιμένω το λάθος ντουζάκι το λάθος:mad::P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Χωρίς να σκευτείς άλλο; σόρυ αλλα κάτι μου κάνει...:hmm: αλλα και πάλι δεν μπορώ να σε κρίνω, πρέπει να περιμένω το λάθος ντουζάκι το λάθος:mad::P:P:P:P
αχ μικρή μου μανίτσα, πόσο λίγο με ξέρεις....

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αχ μικρή μου μανίτσα, πόσο λίγο με ξέρεις....

:D


Για το λάθος ή για την δολοφονία;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω συνεχιζω να πιστευω οτι ο shaman δεν ειναι και τοσο αθωος οσο κι αν προσπαθησε να μας πεισει μετα το.. "λαθος" του. Για την ωρα τον ψηφιζω, κι αν ζησω στην πορεια βλεπουμε.





Και παρακαλείται η littledevil να συνειδητοποιήσει ότι αρχίσαμε. :P (Κρουασανάκι; :teasing:)


ΠΑΙΖΟΥΜΕ? :jumpy::jumpy::jumpy:




















:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. dooo: Lorien
  8. evouli:
  9. faithplus1:
  10. Founes:
  11. Hunter:
  12. Lorien:
  13. mania:
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ:
  23. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
θα πω και εγω shaman για σημερα (κανονισε να με φας :bleh:) ειναι πολυ υποπτος ο κυριος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
faithplus1 θα πώ, δεν μήλησε αλλα πάω βάση γραμμής δικής μου, ευχομαι να μην κάνω λάθος και καταστρέψω έναν αθώο:worry:


Hunter αυτός που ψήφησες δεν έκανε τίποτα, πώς έχει ύποπτη συμπεριφορά; μπάς και βρώ και γώ κάμιά ιδέα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes:
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ:
  23. Youki:
Lorien: 3
shaman: 2
faithplus1: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θα επιμεινω στον Lorien και αυτο γιατι μπηκε μονο μια φορα να μιλησει και ενω σε ολο του το ποστ κατηγορει τη μανια, στο τελος ψηφιζει εμενα και εξαφανιζεται.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σορρυ για το οφφ τόπικ, αλλά μ' αρέσει ρε κοριτσούδια που ψάχνετε να βρείτε λογική σ' όσα λένε οι άντρες! :P (Να σας θυμίσω το αυτονόητο.. είναι άντρες!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ε καλα, κουβεντα να γινεται.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμενα αυτο που μου κανει ΜΕΓΑΛΗ εντυπωση ειναι οτι 3 παλιοι παιχτες "κατηγορουν" εναν νεο, για τον οποιο ουσιαστικα -οσοι ειμαστε παλιοι- δεν μπορουμε να γνωριζουμε πως παιζει, σωστα? Μηπως οι κινησεις αυτες δεν ειναι και τοσο.. αθωες? :hmm:
Απο την αλλη θα μου πεις.. δεν ειναι ο μονος νεος, αλλα αν ειναι σχεδιο δολοφονων αυτο, ετσι λειτουργει μια χαρα. Χχμμμ.. :worry:

















(Σας ειπα οτι μου αρεσει που ΠΑΙΖΟΥΜΕ?! :jumpy::jumpy::jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top