Όσοι ''απέτυχαν" στις Πανελλήνιες

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ισως θα επρεπε να σκεφτειτε τις σπουδες στο εξωτερικο...Με καλο απολυτηριο και γνωση της γλωσσας τελειωσαν οι μπελαδες...
Καλη τυχη παιδια και μην απελπιζεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγω ειλικρινα δε ξερω πως εχω γραψει... Γενικα δεν ειμαι ευχαριστημενη και τοσο πολυ στην εκθεση και τη λογοτεχνια. Πιστευω θα μπορουσα να τα παω καλυτερα αν ειχα οργανωσει καλυτερα τον χρονο μου και ειχα διαχειριστει καλυτερα τα οσα ηθελα να γραψω. Και εξαλλου κανεις δε μπορει να σου πει σ'αυτά τα δυο συγκεκριμενα ποσο εχεις χασει απο καθε ερωτηση, τα παντα ειναι θεμα βαθμολογητη. Μπορει να κανω και λαθος, δεν ξερω, αλλα ο,τι και να γινει εγω δεν ξαναδινω. Ηταν μια χρονια κολαση για εμενα, χωρις καθολου ελευθερο χρονο, μονιμως πανω απο ενα βιβλιο, μονιμως σε μια ταξη, μονιμως να γραφω διαγωνισματα, τεστ, να κανω επαναληψεις. Μεχρι και στο νοσοκομειο κατεληξα για τις κωλοεξετασεις, χωρις να αξιζει τιποτα τον κοπο. Μετανιωνω τωρα βεβαια για ολες αυτες τις επιλογες, θα μπορουσα να ημουν πιο χαλαρη..
Ο,τι γραψαμε, γραψαμε, δεν αλλαζει κατι τωρα οσο και να θελουμε. Απλα ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος, και εμενα τουλαχιστον με παρεσυρε αρνητικα.
Καλα αποτελεσματα σε ολους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το να εχουμε δει βαθμολογιες 10/6 ειναι αδυνατον γιατι 11/6 αρχιζουν τα ειδικα μαθηματα :P

Και ποιο το πρόβλημα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ισως θα επρεπε να σκεφτειτε τις σπουδες στο εξωτερικο...Με καλο απολυτηριο και γνωση της γλωσσας τελειωσαν οι μπελαδες...
Καλη τυχη παιδια και μην απελπιζεστε


Ξερεις υπαρχει και ο παραγωντας "οικονομικη δυνατοτητα".Αν ηταν ετσι δεν θα εχει μεινει κανεις εδω
Οπως και να εχει ,τωρα οτι γραψαμε γραψαμε ,δεν θα πεθανουμε κιολας;) . Και ακομα δεν εχει τελειωσει τιποτα εχουμε ακομα 1 μαθημα και οταν βγουνε οι βασεις θα μπορουμε να ξερουμε αν αποτυχαμε η οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τα πήγα τόσο καλά όσο ήθελα σε μερικά μαθήματα.Δεν ξέρω τι θα γίνει.Έχω μια ελάχιστη ελπίδα.Επειδή όμως δεν μπορώ να στεναχωρηθώ άλλο σταματώ να το σκέφτομαι.Το μόνο που θέλω είναι να δώσω τη Χημεία να τελειώνω με το θέμα εξετάσεις γιατί αρχίζω κα πιστεύω ότι 22 φορές να έδινα πανελλήνιες,22 φορές να έλεγα ότι θα είμαι προσεκτική πάντα την μαλακία θα την έκανα.Δεν ελπίζω σε τίποτα πλέον.Είμαι ποοοολύ πληγωμένη γιατί με σκοτώνει το γεγονός ότι οι κόποι μου δεν ανταμείβονται έτσι όπως θέλω εγώ και βλέπω τα όνειρά μου ένα ένα να γκρεμίζονται. Θα φτιάξω καινούρια γιατί είμαι νέα και πρέπει να προχωρήσω. Ως μαζόχα σκέφτηκα να δώσω και τρίτη φορά αλλά αποφάσισα ότι δεν είμαι ο τύπος που περνάει αλώβητος από τις Πανελλήνιες οπότε λέω αστο.Έπειτα είδα αυτά που γράφει ο shadow πως το θέμα δεν είναι να δίνεις και να ξαναδίνεις αλλά να αρχίζεις να δουλεύεις με τα εργαλεία που σου δίνονται.Είναι κάτι το πρόσφατο.Όλοι μου λένε πως τίποτα δεν έχει τελειώσει αλλά προσωπικά από το ένα μου μπαίνει από το άλλο μου βγαίνει.Δεν θέλω να ξανακούσω ποτέ για Πανελλήνιες στη ζωή μου.Ποτέ όμως.Το ξέρω ότι θα περάσει ο καιρός και θα το ξχάσω ως γεγονός αλλά πάντα μα πάντα θα το χω μέσα μου.Ότι τα παρατησα όλα για να κυνηγήσω το όνειρό μου και τελικά δεν τα κατάφερα. Ακούω στην τηλεόραση ''να κυνηγάτε τα όνειρά σας και θα τα πετύχετε'' και μου έρχεται να ξεράσω ειλικρινά. Φαντάζομαι τον εαυτό μου τον Αύγουστο να λέει ''τι χαζή είσαι που έκλαιγες!να πέρασες τελευταία στην Ιατρική Αλεξανδρούπολης'' κι έπειτα σκέφτομαι ότι αυτό είναι ένα όνειρο και για μένα τα όνειρα τελείωσαν εδώ.Μεχρι να μαζέψω τα κομμάτια μου θα αφήσω τη ζωή να με πηγαίνει εκεί που θέλει.
Επίσης σκέφτομαι ότι δεν έπρεπε να δώσω 2η φορά πανελλήνιες γιατί 2 φορές αποτυχημένη (αφού δεν πέρασα εκεί που ήθελα) είναι μεγάλος πόνος και δεν τον αντέχω. Αλλά υπόσχομαι για ακόμα μια φορά στον εαυτό μου ότι όταν θα βγούν τα αποτελέσματα θα καθήσω όλο το βράδυ ξύπνια,θα δω όλα τα επεισόδια της Ζωης της Αλλης όπως έκανα πέρυσι,για να ξημερώσει,ν βάλω τον κωδικό μου και να αντικρύσω για ακόμα μια φορά δίπλα στο όνομα μου το όνομα της σχολή που θα είναι κάτι άλλο από Ιατρική. Οπότε μετά θα αρχίσω κι εγώ σαν όλους τους άλλους να λέω ψέμματα στον εαυτό μου. Σιγά τη σχολή,στη Φαρμακευτική θα μαι καλύτερα,και πότε θα παρεις πτυχίο στην Ιατρική,και σιγά εγώ θα σώσω τον κόσμο κτλ κτλ μέχρι να το πιστέψω για να μπορέσω να κοιτάξω μπροστά και να αντλήσω ευτυχία από αυτά που έχω.Και να χαίρομαι με αυτα που έχω. Ίσως τώρα να μην το θεωρώ συμβιβασμό το ότι έκατσα στην Φαρμακευτική γιατί έκανα και την προσπάθεια μου αλλά...αλλά... ας μάζευα τα λεφτά που έδωσα τα δύο αυτά χρόνια να πάω έξω να σπουδάσω αυτό που μ'αρέσει. Δεν θα πάψω ποτέ να πιστεύω ότι αξίζω πολύ περισσότερο να γίνω γιατρός από πολλά κακομαθημένα που το κάνουν για τα λεφτά και το status αλλά κατάφεραν να διαχειριστούν τις Πανελλήνιες καλύτερα από μένα.Θέλω να πιστέψω στη μοίρα και να πω όλα γίνονται για κάποιο λόγο,έτσι ήταν να γίνει αλλά δυστυχώς δεν πιστεύω. Τέλοσπάντων. Μακάρι να έφτανα στην Ιθάκη μου κι ας ήταν και φτωχική γιατί εμένα το ταξίδι δεν μου προσέφερε απολύτως τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να είναι πολύ ευχαριστημένος και να βλέπει ότι το όνειρό του να μπει στην τάδε σχολή γίνεται πραγματικότητα;
Με όσους έχω μιλήσει, αλλά και με όσα έχω δει εδώ καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι πολύ σκούρα.

Αυτό που θέλω να πω είναι, να μην απογοητεύεστε.Τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμη.Και στο κάτω κάτω μία σχολή δε θα κρίνει τη ζωή σου και το μέλλον σου.Και μην ξεχνάτε ότι παντού υπάρχουν ευκαιρίες, είτε αυτές ονομάζονται "2η/3η/4η φορά Πανελλήνιες", είτε "Εξωτερικό", είτε πολύ απλά "Δες πως τα φερε η ζωή...Μοίρα".

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό το ότι μια σχολή δεν κρίνει τη ζωή σου εμένα ειλικρινά δεν μου λέει τίποτα.Εμένα προσωπικά η σχολή την κρίνει τη ζωή μου.Με τη μία γίνομαι Φαρμακοποιός και με την άλλη Γιατρός.Δυο τελείως διαφορετικές επιστήμες που ναι με συνδέονται επειδή ανήκουν στις Επιστήμες Υγείας αλλά ένας Γιατρός δεν είναι Φαρμακοποιός κι ένας Φαρμακοποιός δεν είναι Γιατρός.Οπότε ναι για μένα μερικές φορές κρίνεται η ζωή σου από την άποψη ότι δεν θα κάνεις αυτό που θέλεις.Φυσικά κι ο καθένας βρίσκει το δρόμου του.Όλοι θα βρούμε τον δρόμο μας και ο καλός δεν χάνεται ποτέ.Αλλά από τη μία δουλειά στην άλλη υπάρχει απόσταση.Από την ευτυχία στην ευχαρίστηση υπάρχει απόσταση.Από το σουβλάκι στην φασολάδα υπάρχει απόσταση. Και δεν υποτιμώ κανένα επάγγελμα φυσικά.Μιλάω εντελώς προσωπικά και καταλαβαίνεται τι ακριβώς θέλω να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teliwnwse9meres

Νεοφερμένος

Ο teliwnwse9meres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εετσι κι εγω πιστευω οτι ειναι μια διαδικασια πολυ κουραστικη και χωρις καποιο ιδιαιτερο νοημα..εχασα κι εγω τον χρονο μου,σταματησα να αθλουμαι,πηρα κιλα,γα@#$θηκε η ψυχολογια μου αλλα τωρα που ειμαι στο τελος προσπαθησα και τελικα καταφερα νομιζω να κρατησω τα θετικα της διαδικασιας..Πρωτον,ενιωσα την αποτυχια.Δευτερον,ενιωσα την ατυχια.Τριτον,καταλαβα οτι οι χαλαροι ρυθμοι δεν οδηγουν στην επιτυχια με κανεναν τροπο ειδικα σε αυτην την περιπτωση που ακομα και η αρκετη δουλεια πολλες φορες δεν φτανει..Τεταρτον,και κατα την γνωμη μου το πιο σημαντικο ειναι οτι μπηκα σε μια διαδικασια να κανω κατι που δεν μ'αρεσει.και πιστευω οι περισσοτεροι απο εμας μεχρι τωρα δεν ειχαμε αναγκαστει να πιεστουμε τοσο πολυ..Ηταν ΛΑΘΟΣ μου να πιστεψω οτι οι πανελληνιες καθοριζουν το μελλον μου,οτι ειναι τοσο σημαντικες(ολοι νομιζω το πιστεψαμε αυτο) ωστε να αποκτησεις τοσο αγχος,τοση κουραση,τοση ταλαιπωρια...αλλα ακομα και μια λαθος κινηση σου μαθαινει πολλα..που ευτυχως στην περιπτωση αυτη σου μαθαινει αρκετα πραγματα για την υπολοιπη ζωη σου!
ps:Οσο πιο νωρις ερθεις αντιμετωπος με την αποτυχια τοσο καλυτερα για το υπολοιπο της ζωης σου...
ΑΥΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.

Ξερεις υπαρχει και ο παραγωντας "οικονομικη δυνατοτητα".Αν ηταν ετσι δεν θα εχει μεινει κανεις εδω
Οπως και να εχει ,τωρα οτι γραψαμε γραψαμε ,δεν θα πεθανουμε κιολας;) . Και ακομα δεν εχει τελειωσει τιποτα εχουμε ακομα 1 μαθημα και οταν βγουνε οι βασεις θα μπορουμε να ξερουμε αν αποτυχαμε η οχι


λες για τα διδακτρα ε?κοιτα και αυτα δεν ειναι τοσο υψηλα(εξαρταται απο τη χωρα)
βεβαια το εννοουσα για οσους εχουν την οικονομικη δυνατοτητα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτό το ότι μια σχολή δεν κρίνει τη ζωή σου εμένα ειλικρινά δεν μου λέει τίποτα.Εμένα προσωπικά η σχολή την κρίνει τη ζωή μου.Με τη μία γίνομαι Φαρμακοποιός και με την άλλη Γιατρός.Δυο τελείως διαφορετικές επιστήμες που ναι με συνδέονται επειδή ανήκουν στις Επιστήμες Υγείας αλλά ένας Γιατρός δεν είναι Φαρμακοποιός κι ένας Φαρμακοποιός δεν είναι Γιατρός.Οπότε ναι για μένα μερικές φορές κρίνεται η ζωή σου από την άποψη ότι δεν θα κάνεις αυτό που θέλεις.Φυσικά κι ο καθένας βρίσκει το δρόμου του.Όλοι θα βρούμε τον δρόμο μας και ο καλός δεν χάνεται ποτέ.Αλλά από τη μία δουλειά στην άλλη υπάρχει απόσταση.Από την ευτυχία στην ευχαρίστηση υπάρχει απόσταση.Από το σουβλάκι στην φασολάδα υπάρχει απόσταση. Και δεν υποτιμώ κανένα επάγγελμα φυσικά.Μιλάω εντελώς προσωπικά και καταλαβαίνεται τι ακριβώς θέλω να πω.

Ok.Έχεις δίκιο.Ίσως δεν το έγραψα σωστά."Οι Πανελλήνιες δε θα κρίνουν τη ζωή σου".Άμα έχεις ένα όνειρο (όπως έχεις εσύ την Ιατρική, γιατί σίγουρα περί μεγάλης θέλησης πρόκειται) πιστεύω πως θα το παλέψεις και θα το κατακτήσεις, αφού όλα τα άλλα θα σου φαίνονται μέτρια.Αλλά όχι.Δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση ότι οι Πανελλήνιες είναι ικανές να σταθούν εμπόδιο!

Εγώ θα μείνω σε αυτό.
...και ο καλός δεν χάνεται ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Και ποιο το πρόβλημα;:worry:
πως θα συμπληρωσουν οι υποψηφιοι (μεσα σε αυτους και εγω!) τα μηχανογραφικα τους αμα δεν ξερουν τι εχουν κανει στα ειδικα μαθηματα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Είναι νωρίς να απογοητέυεστε από τώρα. Για παράδειγμα κοιτάξτε τις βάσεις του 2002. Τα παιδάκια εκείνη της χρονιάς πέρασαν σε σχολές που τα προηγούμενα χρόνια ήταν πολύ πιο ψηλά στις βάσεις. Ακόμα και αν δεν συγκεντρώσετε τόσα πολλά μόρια σε σχέση με τους υπόλοιπους αν δηλώσετε σωστά το μηχανογραφικό σας θα είστε κερδισμένοι.

Δυστυχώς το σύστημα της δημόσιας δωρεάν παιδείας της χώρας μας είναι άδικο.

Από τη στιγμή που όλοι οι εργαζόμενοι χρηματοδοτούν τα ελληνικά πανεπιστήμια πρέπει και το κάθε παιδί να τον αφήνουν να σπουδάσει αυτό που θέλει. Αφού αυτό πρακτικά δεν μπορεί να γίνει ας γίνει επιστροφή φόρου στους γονείς για να επενδυσούν στο παιδί του όπως αυτοί επιθυμούν (είτε σε σπουδές στο εξωτερικό, είτε ως πρόσθετο οικονομικό βοήθημα για το μέλλον).

Στην Ελλάδα αργεί ακόμα η ιδιωτική τριτοβάθμια εκπαίδευση κάτι το οποίο δεν μπορώ να καταλάβω. Εδώ ιδιωτικοποιήθηκε η υγεία γιατί υπάρχει τόσο κόλλημα στην παιδεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κατι σχετικα με το ονομα του τοπικ...καλυτερα θα ηταν το ''δεν πετυχαν'' και οχι το ''απετυχαν'' ειναι βαρυ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά για να ξέρω αν απέτυχα :P Με 14414 δεν περνάω Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης που έχει 15258 μόρια ε; Αποκλείεται να πέσει τόσο μάλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Παιδιά για να ξέρω αν απέτυχα :P Με 14414 δεν περνάω Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης που έχει 15258 μόρια ε; Αποκλείεται να πέσει τόσο μάλλον..
Όλα να τα περιμένεις φέτος-ειδικά σε σχολές που κειμένονται σ'αυτό το επίπεδο μορίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Το πως ξερεις με τοση ακριβεια τα μορια σου παντως πριν καν τελειωσουν οι εξετασεις,πολυ θα θελα να το μαθω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Το πως ξερεις με τοση ακριβεια τα μορια σου παντως πριν καν τελειωσουν οι εξετασεις,πολυ θα θελα να το μαθω.:P
Σωστό κι'αυτό Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Στην χειρότερη τόσα θα έχω. Ε ολόκληρο πρόγραμμα για τον υπολογισμό μορίων έχουμε, να μην το αξιοποιήσουμε; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teliwnwse9meres

Νεοφερμένος

Ο teliwnwse9meres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κατι σχετικα με το ονομα του τοπικ...καλυτερα θα ηταν το ''δεν πετυχαν'' και οχι το ''απετυχαν'' ειναι βαρυ ;)
Εχεις δικιο ειναι βαρυ αλλα δυστυχως ειναι αποτυχια..η αποτυχια δεν κανει εναν ανθρωπο αποτυχημενο..!σε καμια περιπτωση!αλλα εαν θελετε να το αλλαξω,ευχαριστως!no prob:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πως θα συμπληρωσουν οι υποψηφιοι (μεσα σε αυτους και εγω!) τα μηχανογραφικα τους αμα δεν ξερουν τι εχουν κανει στα ειδικα μαθηματα!!!!!

Τα παιδιά με τα ειδικά πάντα συμπληρώνουν στο τέλος της μηχανογράφησης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top