Αδιάβαστος

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αν και όλο το χρόνο κάπως τα κουτσοβόλευα, είτε με διάβασμα τελευταίας στιγμής, είτε με γράψιμο στο διάλειμμα, οφείλω να ομολογήσω ότι στις πανελλήνιες δεν έχω ανοίξει βιβλίο. Μετά την 5ήμερη, είμαι όλη μέρα κι όλη νύχτα στον υπολογιστή (καλά όχι τόσο πολύ, για έμφαση το λέω:P). Το πιο ακραίο που έχω διαβάσει είναι κάτι μικι μάους που βρήκα στη ντουλάπα μου. :lol:Παρ'όλα αυτά, από όσα έχω καταλάβει, γράφω κοντά 14 σε κάθε μάθημα:thanks:, τουλάχιστον. Οι καθηγητές στο φροντιστήριο μου κατεβάζουν τα 12 ευαγγέλια μετά από κάθε μάθημα, αλλά εγώ δεν μπορώ να κάτσω να διαβάσω, και μέχρι τώρα δεν έχω μετανιώσει για κάτι. Πιστεύετε ότι είμαι πολύ αναίσθητος?:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αναισθησια ειναι πραγματι ενας επιεικης ορος....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Απλά έχεις αποφασίσει να ξαναδώσεις του χρόνου, εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν θα το έλεγα...με μια απαισιόδοξη εκτίμηση στον υπολογιστή μορίων του ischool έβγαλα κοντά 15,700 μόρια...εγώ κάπου εκεί περίμενα να σου πω την αλήθεια...ίσως λιγότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ακόμη δεν σ΄έχει ανακαλύψει η ΝΑSA?!!!
Πλάκα μας κάνεις,αδιαφόρετος και γράφεις και 15........................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τον καταλαβαίνω τον φίλο. Εγώ το 2002 με πολύ χαλαρό διάβασμα έβγαλα 18667 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Τον καταλαβαίνω τον φίλο. Εγώ το 2002 με πολύ χαλαρό διάβασμα έβγαλα 18667 μόρια.

Ναι αλλά αποτελείς εξαίρεση. Βρήκες τα θέματα των μαθηματικών γελοία και της φυσικής της πλάκας. Δεν ισχύει για όλους αυτό! (Δεν το λέω για κακό βέβαια και μπράβο σου, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι μπορούν να το κάνουν όλοι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Άντε διάβασε και λίγο να'μαστε μαζί στην Πάτρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Μπα πάτρα έχω ήδη περάσει :P Λατινικά ένα χαλαρό 17...ε του κερατά ένα 16 δεν θα το γράψω αοθ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
18και κτ χιλιάδες δεν έχει στην Πάτρα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Και γω πηγαινα εντελως αδιαβαστος στις Πανελληνιες.Δηλαδη διαβασα μονο βιολογια και αυτη οχι πολυ.Αρχαια απολυτως τιποτα.Απλα δεν μπορουσα να ανοιξω το βιβλιο.Ακομα και αν το εκανα το μυαλο μου θα πετουσε αλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εμενα δεν με ελεγες και εντελως αδιαβαστο.Διαβαζα ΑΟΔΕ ολη τη χρονια επειδη ολοι μου ελεγαν οτι ειναι ευκολο αλλα αμα το αφησεις και δεν διαβαζεις συστηματικα εστω και λιγο δεν θα γραψεις και τελικα το διαβασα.Και ελαχιστα Μαθηματικα Γενικης.Παρολαυτα δεν ειχα την τυχη σου στα Μαθηματικα και τη Φυσικη Κατευθυνσης διοτι εχω γραψει και στα δυο κατω απο 10.Στα αλλα εκτος απο την εκθεση που ποτε δεν ξερεις εχω γραψει πανω απο 17-18.Παντως εχεις δικιο ουτε εγω μπορω να στρωθω και να διαβασω ουτε το προηγουμενο βραδυ.Καθομαι μιση ωρα και μετα τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Βασικα αν δεν διαβαζεις απο την αρχη και εισαι περα βρεχει απο την αρχη της χρονιας ειναι ανεφικτο να διαβασεις τωρα,οπως εγω (γενικα μιλαω)
Εγω εχω βαλει στοχο να παω στο εξωτερικο οποτε δεν μου καιγεται καρφι για τις πανελληνιες.Δεν ειναι οτι δεν μπορω να διαβασω βιβλια,τα εξωσχολικα τα ρουφαω κανονικα.Στο ιντερνετ μπορει να διαβαζω χιλιαδες πραγματα απο διαφορους τομεις και να τα θυμαμαι ολα χωρις να ξεχναω τιποτα.Αλλα αυτα τα σχολικα βιβλια δεν τα μπορω με τιποτα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μάλλον σου συμβαίνει γιατί έχεις συνδέσει τα σχολίκα βιβλία με υποχρεώσεις και οχι με κάτι που είναι της επιλογής σου..:read:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
18και κτ χιλιάδες δεν έχει στην Πάτρα;;;

Δεν υπάρχει μόνο παιδαγωγικό στην πάτρα ξέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Αλλο "εντελως αδιαβαστος" και αλλο "χαλαρο διαβασμα".
Και εγω δεν διαβαζα πολυ.1-2 ωρες συνηθως, η και μερικες μερες καθολου.Τα 15000 χαλαρα τα πιανεις, αρκει να προσεχεις στην παραδοση.
Βεβαια αυτο ειναι υποκειμενικο.Εξαρταται απο το παιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ32033

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ32033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τον καταλαβαίνω τον φίλο. Εγώ το 2002 με πολύ χαλαρό διάβασμα έβγαλα 18667 μόρια.
πως γινεται αυτο??? θα μας κουφανετε σημερα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αν είσαι τυχερός γίνεται. Εγώ ζήτημα να έγραψα δύο εκθέσεις όλη τη χρονιά. Στην έκθεση έκανα κοπάνα 1/2. Έγραψα 16 χωρίς να κάνω φροντηστήριο. Χημεία διάβαζα 2-3 ωρίτσες την εβδομάδα, χαλαρά. Έγραψα 20 χωρίς να πηγαίνω φροντιστήριο. Ιστορία διάβαζα 2 ώρες την εβδομάδα το πολύ. Έγραψα 18,7 χωρίς να πηγαίνω φροντιστήριο.

Μόνο μαθηματικά κατεύθυνσης και φυσική κατεύθυνσης πήγαινα φροντιστήριο και βιολογία κατεύθυνσης. Ότι δεν μπορεί κάποιος να γράψει 20 αν δεν πηγαίνει φροντιστήριο είναι μούφα. Απλώς βολεύει πολλούς να το λένε. Απόδειξη τα φετεινά θέματα που αν κάποιος είχε διαβάσει το σχολικό βιβλίο έγραφε 20 παντού.

Φυσική γενικής ούτε 1 ώρα την εβδομάδα διάβασμα. Έγραψα 20 χωρίς φροντιστήριο. Να μην φέρω και άλλα παραδείγματα.

(Το 2002 δίναμε 9 μαθήματα υπόψη και είχαμε τα πιο δύσκολα θέματα του καινούριου συστήματος σε όλα τα μαθήματα. Απόδειξη οι χαμηλότερες βάσεις με το 90% στο διάστημα 2000-2008 και όπως φαίνεται θα συνεχίσει και θα είναι και στο διάστημα 2000-2009)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
οταν κάποιος εχει βιονικό εγκέφαλο έτσι είναι...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Α Ότι δεν μπορεί κάποιος να γράψει 20 αν δεν πηγαίνει φροντιστήριο είναι μούφα.

+1 . Ειδικά αν κάποιος έχει καλά βοηθητικά βιβλία και υπεύθυνους καθηγητές στο σχολείο μπορεί να τα καταφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top