Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,042 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,616 μηνύματα σε 75,388 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 525 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ενδιαφέρουσες σχολές της Θεωρητικής

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 17:30, 10-10-08:

λοιπον επειδη ειδα οτι υπαρχει αναλογο θεμα για την τεχνολογικη ειπα να κανω και για τους θεωρητικους ενα... ποιες ειναι οι ενδιαφερουσες σχολες της θεωρητικης??? με επαγγελματικες διεξοδους κτλ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nfk (Nίκος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O nfk έγραψε: στις 17:31, 10-10-08:

Στρατιωτική Νομική -- Ψυχολογία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taratata (Ηρώ)

Φοιτητής

H Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Πάτρας και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H taratata έγραψε: στις 17:40, 10-10-08:

αν και ειμαι θετικη θεωρω πολυ ενδιαφερουσα τν ψυχολογια...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 17:41, 10-10-08:

εχει η ψυχολογια αποκατασταση??
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nfk (Nίκος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O nfk έγραψε: στις 17:43, 10-10-08:

Ναι ρε... Why not?
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

O Iliaso έγραψε: στις 17:44, 10-10-08:

εχω ακουσει οτι υπαρχει πληθωρα απο αυτους...
Παράθεση

Nancy (Νάνσυ)

Μαθητής Β' λυκείου

H Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Nancy έγραψε: στις 18:04, 10-10-08:

Ναι ρε παιδια και έγω έχω ακούσει ότι είναι πολλοί αυτοί!Τελικά οι καλύτερες σχολές της θεωρητικής έχουν πολύ υψηλές βάσεις!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 22:38, 10-10-08:

Παρόλο που είμαι και εγώ Θετική Κατεύθυνση (Σύντομα), από τις σχολές Θεωρητικής Κατεύθυνσης μόνο η ψυχολογία μου αρέσει!
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 14:13, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nancy
Ναι ρε παιδια και έγω έχω ακούσει ότι είναι πολλοί αυτοί!Τελικά οι καλύτερες σχολές της θεωρητικής έχουν πολύ υψηλές βάσεις!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!
ναι οντως...μολις ειδα τα ποσα εφτασε η ψυχολογια επαθα:papas:
Παράθεση

giot@ki..!! (Γιώτα)

Μαθητής Β' λυκείου

H Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H giot@ki..!! έγραψε: στις 14:28, 11-10-08:

Όντως οι σχολές της θεωρητικής έχουν πολύ υψηλή βάση. Ειδικά όσες έχουν και επαγγελματική αποκατάσταση όπως το παιδαγωγικό..
Παράθεση

Kaim (Γιώργος)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaim έγραψε: στις 14:31, 11-10-08:

Εγώ πάντως βρίσκω πολύ ωραίο τομέα και τη γλωσσολογία, αν θέλετε τη γνώμη μου... Μέχρι τα τέλη Αυγούστου εκεί ήθελα να πάω... Αλλά μετά ξεκίνησαν τα μαθηματικά στο σχολείο και ....
Παράθεση

giot@ki..!! (Γιώτα)

Μαθητής Β' λυκείου

H Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H giot@ki..!! έγραψε: στις 14:34, 11-10-08:

Γλωσσολογία δεν είναι κλάδος της φιλολογίας??
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 14:35, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από giot@ki..!!
Γλωσσολογία δεν είναι κλάδος της φιλολογίας??
ναι κι εγω αυτη την αισθηση εχω
Παράθεση

Kaim (Γιώργος)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaim έγραψε: στις 14:36, 11-10-08:

Ακριβώς. Τμήμα Φιλολογίας, Τομέας Γλωσσολογίας Είναι ουσιαστικά ειδίκευση.

Ενδεικτικά: http://www.philology.upatras.gr/inde...tpage&Itemid=1
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ναυσικά (Nαυσικά)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 398 μηνύματα.

H Ναυσικά :D έγραψε: στις 21:41, 13-10-08:

εβαλε και λινκ!!!!ok!τι να πω πια!γλωσσολογια....εδω στα γαλλικα του c1 που κανω στο σχολειο πρηζομαι!παπα ποσο μαλλον να τα σπουδασω!
Παράθεση

efiskyros16 (Εφη)

Μαθητής Β' λυκείου

H Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H efiskyros16 έγραψε: στις 09:30, 17-10-08:

εμενα μ αρεσουν πολυ τα παιδαγωγικα. κ ειδικα νηπιαγωγος κ δασκαλα δημοτικου! τουλαχιστον μεχρι να γεμισουν οι θεσεις πιστευω οτι ειναι η καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση.... αλλα κ στρατιωτικες.... ΣΣΑΣ.... υψηλες βασεις βεβαια αλλα....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

oLgAki_RocKsS (Όλγα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H oLgAki_RocKsS έγραψε: στις 21:06, 22-10-08:

παιδια κ η γερμανικη/γαλλικη φιλολογια εχουν αμεση επαγγελματικη αποκατασταση (πιστευω). . . επεισης εχουν και χαμηλες βασεις!!!
Παράθεση

alexia1992 (Αλεξια)

Φοιτητής

H Αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H alexia1992 έγραψε: στις 16:27, 24-10-08:

Παιδιά ποια είναι η γνώμη σας για το Μεσων Επικοινωνίας και μαζικής Ενημέρωσης(Δημοσιογραφία);;Έχει επαγγελματική αποκατάσταση;
Παράθεση

Butterfly (Γεωργία)

Φοιτητής

H Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H Butterfly έγραψε: στις 17:53, 24-10-08:

Εγώ εκεί ήθελα να πάω αλλά...
Δύσκολο να βρεις δουλειά...Υπάρχουν πολλές τέτοιες ιδιωτικές σχολές και οι περισσότερες από τα κανάλια (πχ ΑΝΤ1) οπότε...
Δύσκολα τα πράγματα!
Παράθεση

sunny13

Μαθητής Β' λυκείου

H sunny13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H sunny13 έγραψε: στις 16:23, 02-11-08:

Συμφωνω!Πολυ δυσκολα τα πραγματα!Αλλα το σιγουρο ειναι οτι ολα θα πανε καλα! καλες επιλογες ειναι και: νομικη, φιλολογια, ψυχολογια, μουσικη . . .
Δικη σας η επιλογη
-----------------------------------------
μερικες καλες επιλογες ειναι: νομικη, φιλολογια, ψυχολογια, μουσικη . . .
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια