Την πέφτουν οι κοπέλες στα αγόρια;

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Σας φαίνεται φυσιολογικό να την παιφτουν οι κοπέλες στα αγόρια;Σας έχει συμβεί (για τα αγόρια); Το έχετε κάνει (για τα κορίτσια);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Για ποια χώρα αναφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σας φαίνεται φυσιολογικό να την παιφτουν οι κοπέλες στα αγόρια;Σας έχει συμβεί (για τα αγόρια); Το έχετε κάνει (για τα κορίτσια);

Ναι και ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Το φλερτ τον αγοριων ειναι διακριτικό(θα πουν εισαι ομορφη κλπ).Ενω των κοριτσιων ειναι πιο οικιο (απλα θα σου μιλανε ,και θα ειναι πιο κοντα σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σας φαίνεται φυσιολογικό να την παιφτουν οι κοπέλες στα αγόρια;Σας έχει συμβεί (για τα αγόρια); Το έχετε κάνει (για τα κορίτσια);
Φυσικα και γινεται απλα συνηθως σε ποιο νορμαλ πλαισια (αρχιζει σου μιλαει σιγα σιγα και περιμενει ουσιαστικα απο σενα να κανεις κινηση)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Εμένα μου έτυχε 2 φορές πέρυσι.Η αλήθεια είναι ότι είναι περίεργο επειδή όλοι έχουμε συνηθίσει το αντίθετο.Εγώ τουλάχιστον την πρωτη φορά νόμιζα ότι μου το έλεγε για πλάκα επειδή κάναμε και παρέα σαν φίλοι και δεν την πίστευα....
Νομίζω είναι ωραίο να την" πέφτουν "και τα κορίτσια στα αγόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε γενικές γραμμές όχι. Οι γυναίκες έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία στα αρνητικά συναισθήματα με αποτέλεσμα να παίρνουν την απόρριψη πιο σοβαρά από τους άντρες και έτσι συνήθως δεν κάνουν την πρώτη κίνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές όχι. Οι γυναίκες έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία στα αρνητικά συναισθήματα με αποτέλεσμα να παίρνουν την απόρριψη πιο σοβαρά από τους άντρες και έτσι συνήθως δεν κάνουν την πρώτη κίνηση.

Ενώ εμείς κάνουμε συνεχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενώ εμείς κάνουμε συνεχώς.

Αν δεν κάνουν οι γυναίκες την προσέγγιση μάλλον την κάνουν οι άντρες αλλιώς το είδος θα είχε εκλείψει προ πολλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Το λέω γιατί δεν είναι κάτι συνηθισμένο.Αναφέρομαι σε όλες τις χώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές όχι. Οι γυναίκες έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία στα αρνητικά συναισθήματα με αποτέλεσμα να παίρνουν την απόρριψη πιο σοβαρά από τους άντρες και έτσι συνήθως δεν κάνουν την πρώτη κίνηση.
Κοιταξε τελευταια εχω παρατηρησει οτι πιο πολυ οι γυναικες κανουν την πρωτη κινηση (τουλαχιστον στην ηλικια μου 15-17), αντιθετως εμεις δεν εχουμε τα κοτσια(βεβαια δεν ισχυει και για ολους αυτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κοιταξε τελευταια εχω παρατηρησει οτι πιο πολυ οι γυναικες κανουν την πρωτη κινηση (τουλαχιστον στην ηλικια μου 15-17), αντιθετως εμεις δεν εχουμε τα κοτσια(βεβαια δεν ισχυει και για ολους αυτο)

Εγώ πάλι στην ηλικία μας βλέπω ότι όλο το πέσιμο γίνεται απ το facebook, και συνήθως από αγόρια προς κορίτσια. Νομίζω έχει δίκιο ο χάκερ, τα κορίτσια φοβόμαστε περισσότερο την απόρριψη και δεν τολμάμε τόσο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εγώ πάλι στην ηλικία μας βλέπω ότι όλο το πέσιμο γίνεται απ το facebook, και συνήθως από αγόρια προς κορίτσια. Νομίζω έχει δίκιο ο χάκερ, τα κορίτσια φοβόμαστε περισσότερο την απόρριψη και δεν τολμάμε τόσο πολύ.
Νταξει σε μεγαλο ποσοστο οντως γινεται απτο facebook δυστυχως κατι εντελως ηλιθιο...τι να σου πω εγω παντως το αντιθετο παρατηρω :P δεν ξερω αν ειναι περιπτωση αλλα οι περισσοτερες κοπελες που γνωριζω εχουν μεγαλη αυτοπεποιθηση και ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Νταξει σε μεγαλο ποσοστο οντως γινεται απτο facebook δυστυχως κατι εντελως ηλιθιο...τι να σου πω εγω παντως το αντιθετο παρατηρω :P δεν ξερω αν ειναι περιπτωση αλλα οι περισσοτερες κοπελες που γνωριζω εχουν μεγαλη αυτοπεποιθηση και ξερεις...

Αλήθεια; μακάρι και μπράβο τους, αν βέβαια το κάνουν από κοντά, απ το facebook μπορεί να την πέσει κι ο παππούς μου στην Kylie Jenner.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Φυσιολογικό αν είναι ? ..Είναι (κάπως:confused:) Εγώ γνωρίζω και βέβαια είναι δεδομένο ότι την πρώτη κίνηση συνήθως την κάνει ο άντρας και όχι η γυναίκα. ΑΛΛΑ υπάρχουν και εξαιρέσεις γυναικών, οι οποίες φλερτάρουν εκείνες τους άντρες αντί να γίνετε το αντίθετο είτε γιατί ψάχνουν κάτι πρόχειρο είτε γιατί απλά είναι απελπισμένες στο να βρουν τον ιδανικό σύντροφο. And no.. Δν το έχω κάνει ποτέ και ούτε πρόκειται because I am not desperate.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Αλήθεια; μακάρι και μπράβο τους, αν βέβαια το κάνουν από κοντά, απ το facebook μπορεί να την πέσει κι ο παππούς μου στην Kylie Jenner.
Χαχαχαχα ναι :whistle::whistle::whistle::whistle:
Βεβαια κοιταξε απο φβ ειναι ενας ευκολος τροπος να προσεγγισεις καποιον ωστε να βγειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Φυσιολογικό αν είναι ? ..Είναι (κάπως:confused:) Εγώ γνωρίζω και βέβαια είναι δεδομένο ότι την πρώτη κίνηση συνήθως την κάνει ο άντρας και όχι η γυναίκα. ΑΛΛΑ υπάρχουν και εξαιρέσεις γυναικών, οι οποίες φλερτάρουν εκείνες τους άντρες αντί να γίνετε το αντίθετο είτε γιατί ψάχνουν κάτι πρόχειρο είτε γιατί απλά είναι απελπισμένες στο να βρουν τον ιδανικό σύντροφο. And no.. Δν το έχω κάνει ποτέ και ούτε πρόκειται because I am not desperate.

Όποια φλερτάρει πρώτη δεν είναι απελπισμένη... πολύ άστοχο... Μπορεί όντως να έχει την αυτοπεποίθηση και τα κότσια και να μη θέλει να περιμένει να έρθει ο άλλος. Έτσι και γίνεται η επικοινωνία πιο γρήγορα και σταματάει να έχει και τόσο παθητική στάση. Απελπισμένη είναι μόνο αυτή που θα πάει να την πέσει ΣΕ ΟΛΟΥΣ, το ίδιο βράδυ, στο ίδιο κλαμπ πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
H αλήθεια είναι ότι πάρα πολλές αν όχι τις περισσότερες φορές τα κορίτσια είναι που την πέφτουν πρώτες! Περνάνε υπογείως το μήνυμα και ξαφνικά εσείς λέτε "μ' αρέσει αυτή".

:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Σε εκείνες αναφέρομαι stefaniat!:P lol ِِ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
H αλήθεια είναι ότι πάρα πολλές αν όχι τις περισσότερες φορές τα κορίτσια είναι που την πέφτουν πρώτες! Περνάνε υπογείως το μήνυμα και ξαφνικά εσείς λέτε "μ' αρέσει αυτή".

:hypno:

Έτσι βγάλε στη φόρα τα μαγικά σας!!!!!!!!111!

Αυτό όντως ισχύει σε ένα βαθμό πάντως. Καταλαβαίνεις πολλές φορές αν η άλλη θέλει να την προσεγγίσουν ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top