Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Το ΑΟΔΕ χρειάζεται φροντιστήριο ή ιδιαίτερο;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Συγνώμη ρε παιδιά, αλλά καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας; Υπάρχει κάτι πιο ξεκάθαρο από αυτό που λέει ο geokam ελάχιστα post πιο πάνω, ή από αυτό που έχει αναφερθεί πάμπολλες φορές στο παρελθόν, τόσο από μένα, όσο και από τον συνάδελφο geokam;

Ο άνθρωπος είναι βαθμολογητής, είναι μέσα στα πράγματα και, τόσο αυτός, όσο και εγώ ασκούμε επαγγελματικά εδώ και χρόνια την διδασκαλία αυτών των μαθημάτων και σας λέμε ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ SOS, πώς αλλιώς το θέλετε; Το θέλετε σε άλλη γλώσσα; Το θέλετε σε άλλη διάλεκτο της ελληνικής; Το θέλετε με νοηματική; Επιτέλους ρε παιδιά, λίγη ωριμότητα δεν βλάπτει.

Γράφει ο άνθρωπος στο post #62 "Οποιαδήποτε πρόβλεψη είναι παρακινδυνευμένη, οποιαδήποτε άποψη θα βασίζεται στο πουθενά. Η όποια εμπειρία αυτό μου έχει αποδείξει όλα τα προηγούμενα χρόνια." και ακριβώς από κάτω έρχεται ο φίλος giorgosklou και ρωτάει για SOS και αντί-SOS.

Εγώ ένα πράγμα θα πω, βασιζόμενος στην πείρα μου. Ο μαθητής που ψάχνει SOS ή αντί-SOS αντί να στρώσει τον πισινό του στην καρέκλα του και να διαβάσει όλη την ύλη, στο τέλος θα δει ότι μπορεί να πέσει ένα θέμα που δεν το έχει διαβάσει (γιατί το θεωρούσε αντί-SOS) και αφού βγουν οι βαθμοί, που δεν θα έχει πλέον να ψάξει για κανένα SOS, θα ψάχνει για δικαιολογίες.

Ε λοιπόν, ανατρέξτε στα παλαιότερα θέματα, βρείτε κανονικές πανελλήνιες, βρείτε επαναληπτικές, βρείτε οεφέδες και καφέδες αν θέλετε, και θα δείτε ότι ένα κομμάτι της ύλης, μπορεί την μια χρονιά να πέσει θέμα ανάπτυξης, την άλλη να πέσει πολλαπλής επιλογής και πάει λέγοντας.

Δεν αναγκάζει κανένας την επιτροπή να δώσει θέματα με βάση τα περσινά θέματα, ή τα θέματα του ΟΕΦΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Τι εχετε παθει με τα φροντς σας ολοι, απλα μην πας. Εγω δεν παω και γραφω 20. Τι αλλο δηλαδη θα σου πει ο φροντιστης στο ΑΟΔΕ? Το βιβλιο στο ΑΟΔΕ ειναι ευαγγελιο.....δεν χρειαζεσαι βοηθηματα και βοηθους. Να ηταν μαθηματικα/φυσικη ωπου μπορει να πεσει οτι να'ναι να πω ενταξει, αλλα ΑΟΔΕ μην τρελαθουμε και ολας...ολα τα ακουσαμε , οχι και ΑΟΔΕ φροντ! Φιλικα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top