Γενικό - Εξετάσεις Α' Γυμνασίου

Είναι δύσκολες οι εξετάσεις;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
η β ξένη έχει επίπεδο Α1 και λίγο προς Α2:P βασικά στην α γυμν Α1:P τι θα έπεφτε δηλαδή;;
( εκτός και αν έχετε καμία καθηγήτρια σαν την δική μας στα γερμανικά εκεί άστο.)
Η γαλλικών πάντως, που μου είπαν τα παιδιά, χρώματα, αριθμούς και τέτοια έβαλε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τι έχει; :P Ακόμη και για Α1 Α2 να είναι τα βιβλία, προφανώς δε διδάσκονται ολόκληρα, οπότε το επίπεδο παραμένει απλά στα basics ούτε καν Α1 πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τι έχει; :P Ακόμη και για Α1 Α2 να είναι τα βιβλία, προφανώς δε διδάσκονται ολόκληρα, οπότε το επίπεδο παραμένει απλά στα basics ούτε καν Α1 πιστεύω

Αναλόγως τον καθηγητή πιστεύω:/:
Από προσωπική εμπειρία, η καθηγήτρια που είναι τόσα χρόνια στο σχολείο, στην Γ γυμν στέλνει τους πάντες για Α2 και ααααν ρε παιδί μου αααααν ο άλλος είναι καλός τον στέλνει είτε για Β1 είτε για Β2.
Πέρυσι όμως, που είχα μια άλλη λόγω του ότι η άλλη ήταν σε άδεια, δεν κάναμε ούτε 2 κεφάλαια ολόκληρα :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επιτέλους τελείωσαν κι οι εξετάσεις της Α' Γυμνασίου... :D Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν 22/6 +. Όχι ότι ανυπομονώ να δω τα αποτελέσματα! :P Τελικά, οι εξετάσεις, σαν αέρας πέρασαν, δίνοντάς μου τη δυνατότητα να ξυπνάω στις 8:30+ το πρωί και να μου αποτελειώσουν το σχολικό έτος :). Πιστεύω ότι έχω γράψει:

Ιστορία: 14-17 (από τη Β' ομάδα περιμένω τα αποτελέσματα που θα με λυτρώσουν)
Ν.Ε.Γ.: 16-20 (έχω περίεργη καθηγήτρια και το σωστό και το λάθος βασίζονται... στις ορέξεις τις! :confused:)
Μαθηματικά: 18-20 (στο μισάωρο έφυγα, εύκολα θέματα)
Γ.-Γ.: 16-19 (έχω τις επιφυλλάξεις μου)
Α.Ε.Γ.: 19-20 (κατανοητά θέματα, κι ένα λάθος που έκανα --σε απαρέμφατο-- δε θα μετρήσει στη βαθμολογία... :clapup:)
Αγγλικά: 18,5-20 (μερικά δε βγάζανε νόημα --εξαιτίας της καθηγήτριας-- και μπορεί να είναι λάθος)
Θρησκευτικά: --10% πιθανότητες να έχω γράψει <9,5-- περιμένω ένα 12-15 (σιγά που θα καθόμουνα να διαβάσω αυτή τη σαβούρα)
Α.Ε.Γρ.: 15-18 (δεν έχω λόγια --χάλια θέματα-- αν γράψω καλά... με προσκυνώ! :P)
Φυσική: 20 (πολύ εύκολα θέματα, αν βαθμολογηθώ σωστά 20 πρέπει να πάρω)
Νεοελληνική γραμματεία: 16-20 (
έχω περίεργη καθηγήτρια και το σωστό και το λάθος βασίζονται... στις ορέξεις τις! :confused:)
Γαλλικά (εγώ): 18-20 (το πολύ πολύ δυο λάθη να 'κανα)
Βιολογία: 16-19 (
έχω τις επιφυλλάξεις μου)


Για να συντομεύσω πιστεύω ότι Ιστορία και Θρησκευτικά με οδηγούν στον πάτο :redface:. Απλά :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top