Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,450 εγγεγραμμένα μέλη και 2,396,026 μηνύματα σε 74,344 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 241 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί τα κορίτσια ειναι πιο ρομαντικά απο τα αγόρια;

free_dom2

Αποκλεισμένος χρήστης

H free_dom2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H free_dom2 . έγραψε στις 18:00, 06-03-17:

Απο τη φυση μας ειμαστε ετσι..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 18:46, 06-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Επειδή η θεά του έρωτα είναι γυναίκα.
Παντρεύεται τον Ήφαιστο, πηγαίνει με τον Άρη, τον Ποσειδώνα, δε ξέρω κι εγώ με πόσους άλλους, μεταξύ των οποίων ο γιος της Άδωνης! Τα κίνητρά της πήγαζαν από τη ρομαντική της φύση; Δε νομίζω. Αν είναι να μιλήσουμε με στερεότυπα, πιο πολύ θα τη χαρακτηρίζαμε "άντρα" στις σχέσεις της. Ρομαντικούλης και γλυκός ήταν ο Ήφαιστος μάλλον.
Αρχική Δημοσίευση από free_dom2
Απο τη φυση μας ειμαστε ετσι..
Εσένα σε κόβω για αγόρι, δε ξέρω γιατί.

Γενικά, δε ξέρω από τι πηγάζει, σίγουρα πάντως δεν είναι θέμα φύλου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 22:29, 06-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Παντρεύεται τον Ήφαιστο, πηγαίνει με τον Άρη, τον Ποσειδώνα, δε ξέρω κι εγώ με πόσους άλλους, μεταξύ των οποίων ο γιος της Άδωνης! Τα κίνητρά της πήγαζαν από τη ρομαντική της φύση; Δε νομίζω. Αν είναι να μιλήσουμε με στερεότυπα, πιο πολύ θα τη χαρακτηρίζαμε "άντρα" στις σχέσεις της. Ρομαντικούλης και γλυκός ήταν ο Ήφαιστος μάλλον.

Εσένα σε κόβω για αγόρι, δε ξέρω γιατί.
Δε γίνεται να είσαι η θεά του έρωτα και να είσαι πιστή στον Ήφαιστο.

Το πυρ γυνή και θάλασσα δεν βγήκε τυχαία άλλωστε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγόρια VS Κορίτσια (counting game) #4 - Από cr 7
      Το θέμα έχει λάβει 763 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-11 στις 21:15.
    • Αγόρια VS Κορίτσια (counting game) #3 - Από Libertus
      Το θέμα έχει λάβει 1389 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-11 στις 22:45.
    • Αγόρια VS Κορίτσια (counting game) #2 - Από maria_lulu
      Το θέμα έχει λάβει 4192 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-04-11 στις 10:21.
    • Αγόρια VS Κορίτσια (counting game) - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 2631 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-02-11 στις 20:34.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους