[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 11 5.0%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 23 10.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 21 9.5%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 26 11.7%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 20 9.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 28 12.6%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 7.2%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 26 11.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Κτηνιατρική ΑΠΘ :)

:confused::confused::confused::confused::confused:
Bλεπουν καλα τα μπυρμπιλωτα ματακια μου?:P


Γρηγορη και εσυ ?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
ΣΥΔ(Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικής Αεροπορίας) !!!!:worry:Γνωρίζετε εαν το πτυχιο της νομικης θα με βοηθησει στην δουλεια μου γιατι θελω να παρω την ειδικοτητα του στρατολογου?
Για να γίνεις στρατολόγος πρέπει να πας ΣΣΑΣ Στρατολόγων- Νομικών Συμβούλων Στρατού.. Εκεί ουσιαστικά τελειώνεις Νομική ΑΠΘ παράλληλα με την στρατιωτική αγωγή της σχολής και ορκίζεσαι ανθυπολοχαγός στο τέλος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ την κτηνιατρική την έχω ξεχάσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγώ την κτηνιατρική την έχω ξεχάσει:P

Αααα δεν θέλω τετοια!!!
Για ενα ονειρο ζουμε.
Αν χασουμε και αυτο μετα τι?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Φιλολογία Κομοτηνής :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αααα δεν θέλω τετοια!!!
Για ενα ονειρο ζουμε.
Αν χασουμε και αυτο μετα τι?:/:
Δεν είναι το θέμα ότι δεν μπορώ να γράψω τόσο πολύ απλά κατάλαβα ότι αν μπω σε αυτή τη σχολή δεν θα την τελειώσω ποτέ:P Στράφηκα στη βιολογία λοιπόν ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alina Bal.

Νεοφερμένος

Η Alina Bal. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πρώτη σχολή στη λίστα είναι το Φυσικό Αθήνας :inlove: Έπειτα το ΕΜΠ-Τμήμα εφαρμοσμένων μαθηματικών και φυσικών επιστημών. Από εκεί και ύστερα μαθηματικό Αθήνας και μαθηματικών Πάτρας.

***Μήπως ξέρεις κανείς να μου πει πόσο είναι περίπου η βάση για το τμήμα αστρονομίας-αστροφυσικής στο Εθνικό και Καποδιστριακό πανεπιστήμιο Αθηνών;;; Το ψάχνω και δεν το βρίσκω :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
***Μήπως ξέρεις κανείς να μου πει πόσο είναι περίπου η βάση για το τμήμα αστρονομίας-αστροφυσικής στο Εθνικό και Καποδιστριακό πανεπιστήμιο Αθηνών;;; Το ψάχνω και δεν το βρίσκω :|

Έχουμε τέτοιο τμήμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
μαλλον μονο μαθημα ειναι:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alina Bal.

Νεοφερμένος

Η Alina Bal. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κοίταξα την επίσημη ιστοσελίδα τους και βρήκα πως υπάρχει αντίστοιχος τομέας. Λες να κάνω λάθος;; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Λογικά θα είναι κατεύθυνση στο τμήμα φυσικής του ΕΚΠΑ
έχει και το φυσικό ΑΠΘ τομέα αστροφυσικής, αλλά δεν έχει ξεχωριστές βάσεις, φυσικό περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alina Bal.

Νεοφερμένος

Η Alina Bal. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λογικά θα είναι κατεύθυνση στο τμήμα φυσικής του ΕΚΠΑ
έχει και το φυσικό ΑΠΘ τομέα αστροφυσικής, αλλά δεν έχει ξεχωριστές βάσεις, φυσικό περνάς.

Χμμ, άρα είναι ένα ενιαίο πανεπιστήμιο... Εσύ Gregory από όσο βλέπω φυσική είσαι :) πώς σου φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Χμμ, άρα είναι ένα ενιαίο πανεπιστήμιο... Εσύ Gregory από όσο βλέπω φυσική είσαι :) πώς σου φαίνεται;

Δεν είναι! :P
Μαζί μας είναι και αυτός, πανελλήνιες δίνει!

Πάντως ένας ξάδερφος μου τελείωσε φυσικό πριν 2 χρόνια και του άρεσε -δηλαδή δεν το μετάνιωσε- , αλλά γενικά οι σχολές στην Ελλάδα είναι λίγο "ότι να' ναι"...

Και εγώ δεύτερη επιλογή έχω το φυσικό!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
αλλά γενικά οι σχολές στην Ελλάδα είναι λίγο "ότι να' ναι"...

Του φυσικού??????που το στηρίζεις αυτό??Μάλλον μπερδεύεσαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Το επίπεδο φυσικής,μαθηματικών στην ελλάδα είναι τρομερά ανεβασμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tgetus95

Νεοφερμένος

Ο tgetus95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας παιδιά και από εμένα. Νέο μέλος στην κοινότητα. Η κύρια σχολή που στοχεύω είναι το Τμήμα Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος του ΕΚΠΑ, έπειτα από αυτή θα δηλώσω και κάποιες σχολές πληροφορικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
"[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;"

Το θέμα κάθε κατινίτσας που θέλει να δει αν θα έχει ανταγωνισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
"[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;"

Το θέμα κάθε κατινίτσας που θέλει να δει αν θα έχει ανταγωνισμό.

Γιατί, κακό είναι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top