Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλα δεν πειραζει...ας συνεχισουμε κανονικα τωρα.;)
(Ασε που το θεμα δεν ζηταει καν θριλερ.Τρομου ζηταει!)

Παντως κακερλακι και η δικη σου υπογραφη τα σπαει.
Τρομερο ποτ πουρι!!!!:worship:
Τα συγχαρητηρια μου!:thumbup:
:D:kissing:
thanks Μαριουκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Βρε παιδιά, χίλια συγνώμη! Μου φαίνεται ότι κάτι παρεξήγησα! Όχι και ταινία τρόμου ο Ψαλιδοχέρης!! 1000000 συγνώμες, για κάποιο περίεργο λόγο εγώ κατάλαβα ότι το θέμα ήταν αγαπημένη ταινία, σκέτη, όχι τρόμου! :/: Παρακαλώ βγάλτε με από τον διαγωνισμό, μία ψήφο έχω, δεν νομίζω ότι αλλοιώνεται το αποτέλεσμα ή whatever, και αν δεν με βγάλετε από μόνοι σας θα αποσυρθώ και θα σας βρίσω για να με κάνετε ban! Και όλα αυτά γιατί είναι ύβρις να θεωρηθεί ο Ψαλιδοχέρης ταινία τρόμου, και αυτό το μπέρδεμα θα με βαραίνει για πολλές εβδομάδες! Ε, φανταστικοί μοντς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν πειραζε βρε μολκα η ταινια ειναι καταπληκτικη αξιζει σιγα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ναι μολκάκι άστην είναι καλή άσχετα που δεν είναι τρόμου, δν θα σε κράξουμε κιόλας, εσύ είσαι για τους λάιτ, η κάκερλακ λοριεν είναι για τους σκληρούς, εγώ για τους διαχρονικούς και η ρουμάνα για τους καρτουνίστες ιο-ιο και σήμερα είναι για ψυχολογικούς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μα δεν είναι ούτε καν light!! Απλά, δεν είναι τρόμου! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα δεν είναι ούτε καν light!! Απλά, δεν είναι τρόμου! :(


Χαλαράαααα, ούτε η λάμψη είναι τρόμου, είναι ψυχολογικό:P μην αγχώνεσε εμείς θα λέμε ότι είναι λάιτ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μολκα μου καλή, ακόμα κι αν θέλαμε να βγάλουμε ή να βάλουμε κάποιον στο Poll, η εμπειρία έχει δείξει πως αυτό δεν γίνεται :( Δεν έχει σημασία ο αριθμός των ψήφων δυστυχώς. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μολκα μου καλή, ακόμα κι αν θέλαμε να βγάλουμε ή να βάλουμε κάποιον στο Poll, η εμπειρία έχει δείξει πως αυτό δεν γίνεται :( Δεν έχει σημασία ο αριθμός των ψήφων δυστυχώς. :/:

Μα και να γινόταν δεν πειράζει εδώ εγώ που πάντα είμαι εντός θέματος και πέρνω κουλουράκια, εσύ εκτώς θέματος και πήρες μια μην είσαι κακιά λοιπόν και απόλαυσε το παιχνίδι:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
:hmm: Τότε θα αναγκαστώ να βιαιοπραγήσω! :P
Εντάξει, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα προσποιούμαι ότι δεν συμμετέχω :clapup: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χτες βράδυ όταν ανέβασα το πολλ, δεν είχες καθόλου υπογραφή. Αυτό εννοούσα, όχι πως η ταινία που διάλεξες δεν ενέπιπτε στους όρους του θέματος! :)
Καλά εγώ υπογραφή είχα,μάλλον ήταν μια συγκεκριμένη στιγμή επειδή η isiliel μίκρυνε το μέγεθος της εικόνας.;)Δεν πειράζει,στον επόμενο διαγωνισμό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγω οπως ειπα, ψηφιζω roumana δαγκωτο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
παίδες δεν το βρήσκω, πότε κλείνει η ψηφοφορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η δημοσκόπηση θα κλείσει την ημέρα 27/09/07 στις 00:38
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μπορώ να μπω κι εγώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όχι τώρα. Διάβασε το πρώτο πόστ. Την Πέμπτη ο νικητής θα βάλει νέο θέμα και τότε μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή έως την Κυριακή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ωραία , count me in από τώρα !

(io io δαγκωτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο Λόρι κέρδισε!! :clapup::clapup::clapup: Περιμένουμε νέο θέμα! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Nαι ναι ειναι ο ενας κ τρομακτικος
.
.
.
.

.
.
.

.
.
ΛΟΡΙΕΝ:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολυ ωραιες υπογραφες ειχαμε ολοι μας, ευγε για το γουστο του στεκιου. :)

Επειδη φευγω τωρα και θα λειψω λιγες μερες, δε ξερω αν θα λαβω μερος στην επομενη, αλλα για επομενα θεμα, ριχνω "Μυθικα πλάσματα" (ή γενικα fantasy creatures, δε χρειαζεται να υπαρχει μυθος, ομως να μην προερχονται από κομιξ). Σορυ αν το θεμα ειναι περιεργο και δεν αφορα μερικους, αλλα εχει το καλο οτι υπαρχουν πολλες επιλογες και ομορφες εικονες. Ε να κανουμε και κατι λιγο πιο διαφορετικο :) Αυτα και τα λεμε σε λιγες μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Υπενθυμίζω σε όλους πως οι υπογραφές πρέπει να είναι ορατές κι έτοιμες ως τα μεσάνυχτα της Κυριακής.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top