Θα ομολογούσατε μια απιστία;

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
πολυ απλα ΝΑΙ, αλλα και θα ηθελα να το μαθω (οπως εγινε και προσφατα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης ατυχές παράδειγμα.:)
Eπειδή η ζωή μας δεν είναι μόνο άσπρο-μαύρο, εγώ θα απαντούσα οτί δεν έχω σκοπό να αυτοκτονήσω

Μα ο,τι παράδειγμα και να σου φέρω, ατυχές θα το χαρακτηρίσεις! Δεν γίνεται συζήτηση έτσι. Εγώ πάντως θα προσπαθούσα να μπω στη λογικη΄αυτού που θέλει να αυτοκτονήσει και θα απαντούσα. Και, πίστεψε με, λατρεύω τη ζωή και δεν έχω κανέναν σκοπό να αυτοκτονήσω! Απλά μου αρέσει να προσπαθώ να μπω στην ψυχολογία κάποιου άλλου, να κατανοήσω πως σκέφτεται, πως αντιδρα κλπ Σε βοηθάει να έχεις περισσότερη κατανόηση όσον αφορά τους ανθρώπους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Θα ομολογούσατε μια απιστία?
Όχι βέβαια. Αν έφτανα πια στο σημείο να την κάνω(πράγμα που σημαίνει ότι ο εγκέφαλος μου έχει δεχτεί τσιπαρισμα ή καθάρισμα) δεν θα την ομολογούσα. "Ομολογώ μια απιστία" σημαίνει "θέλω να σε πληγώσω". Δεν σημαίνει "είμαι ειλικρινής". Είτε είσαι πάντα, είτε δεν είσαι ποτέ. Δεν κρυβόμαστε, κανουμε οτι κανουμε, και μετά μας πιάνει τάση ειλικρίνειας…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Όχι βέβαια. Αν έφτανα πια στο σημείο να την κάνω(πράγμα που σημαίνει ότι ο εγκέφαλος μου έχει δεχτεί τσιπαρισμα ή καθάρισμα) δεν θα την ομολογούσα. "Ομολογώ μια απιστία" σημαίνει "θέλω να σε πληγώσω". Δεν σημαίνει "είμαι ειλικρινής". Είτε είσαι πάντα, είτε δεν είσαι ποτέ. Δεν κρυβόμαστε, κανουμε οτι κανουμε, και μετά μας πιάνει τάση ειλικρίνειας…

+1...

αυτό σκεφτόμουνα και εγώ more or less...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όχι δεν θα το ομολογούσα κάτω απο όποιες συνθήκες κι αν γινόταν.
Η μισή "γλύκα" της απιστίας είναι ακριβώς το ότι είναι "μυστική"
(τι γράφω τώρα ε; οι μισοί εδώ μέσα θέλετε να πιστεύετε ή να δείχνετε αναμάρτητοι:P).
Για να το ομολογήσω θα έπρεπε να μην είχα άλλο περιθώριο να κρυφτώ ή να τα μπαλώσω, εκεί πια τα παραδέχεσαι όλα κι ό,τι θέλει ας γίνει, η ζωή είναι πολύ μικρή για να την περάσω απολογούμενη για την κάθε μου πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Για να το ομολογήσω θα έπρεπε να μην είχα άλλο περιθώριο να κρυφτώ ή να τα μπαλώσω, εκεί πια τα παραδέχεσαι όλα κι ό,τι θέλει ας γίνει,

+1 και σε αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
+1 σε όσα έβαλε και η XRZ 1.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
λιγο οφ τοπικ, αλλα ισχυει οτι οι γυναικες συγχωρουν την απιστια πιο ευκολα απο οτι οι αντρες?

για να απαντησω και στο θεμα.θα το ελεγα μονο αν ηταν προφαση η σοβαρος λογος για να χωρισω.αλλιως δε θα το ελεγα.αν και δεν το συνηθιζω το σπορ, αλλα ποτε δε ξερεις πως τα φερνει η ζωη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
λιγο οφ τοπικ, αλλα ισχυει οτι οι γυναικες συγχωρουν την απιστια πιο ευκολα απο οτι οι αντρες?
τώρα μισό, τηλεφωνώ στη στατιστική υπηρεσία:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
τώρα μισό, τηλεφωνώ στη στατιστική υπηρεσία:P:P:P

ναι και να μου πεις αν υπαρχει αποκλιση μεταξυ του 2006 και 2007 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν υπηρχε περιπτωση να απιστησω οποτε δεν τιθεται καν θεμα αν θα το λεγα η οχι;)
μονογαμια φορ εβερ λεμεεεε:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Κι εγω πιστευω οτι δεν θα απιστουσα ποτε. Οταν δεν ειμαι καλυμμενη χωριζω. Απλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airetikos

Νεοφερμένος

Ο airetikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κάποιες φορές τυχαίνει να είμαστε καλυμμένοι με μία σχέση αλλά να μπαίνει κάτι νεο στην ζωή μας που να έχουμε πολύ καλή χημεία και να ταιριάζουμε οπότε δεν μπορώ να πώ με σιγουριά οτι θα έλεγα την αμέσως επόμενη στιγμή στην κοπέλα μου οτι την απάτησα.Οτι θα της το έλεγα θα της το έλεγα πάντως...και μετά θα χωρίζαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θα το έλεγα και ότι γινόταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Εξαρταται....
Αν ηταν one night φαση μπα χλωμό....
Αν ηταν κατι που θα έκανε την σχεση μου να τελειωσει παλι δεν θα το έλεγα για να μην την πληγωσω....;)

Συμπερασμα μπα χλωμόοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
στο παρελθον που προεκυψε δεν το ειπα,βρηκα μια φτηνη δικαιολογια που φυσικα δεν πιστεψε ο αλλος και εφυγα νυχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αν δεν θα το λεγα, θα έβλεπα παντού σημάδια ή θα τα βλεπα όλα καχύποπτα γιατι θα φοβομουν καθε στιγμη οτι θα με καταλαβει. Θα χα τύψεις..
Αν το λεγα, θα ξερα πως δεν θα μου χει εμπιστοσυνη, οταν θα "ξαπλώναμε" θα αναρωτιόταν αν τον σκέφτομαι και αν τύχαινε και γινόταν καμια στραβή θα νόμιζε πως το ξανακανα. Οποτε προτιμώ να μην το κάνω καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Not. Γιατί να ομολογήσω μια απιστία; Για να αισθανθώ εγώ καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Θα το ελεγα ναι. Δε κραταω τιποτα κρυφο ποσο μαλλον κατι τετοιο. Δε θελω να κοροιδευω με τετοιο τροπο τη σχεση μου. Απ την μερια του θα θελα να μου το πει, αν και οπως εχω πει δεν συγχωρω απιστια με ο,τι τροπο κι αν εχει γινει.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ο μονος λογος που δεν θα ηθελα να της το πω ειναι για να μην την πληγωσω..Στην πορια ομως θα καταλαβαινα οτι καλυτερα ειναι να της το πω γιατι προσπαθω στις σχεσεις μου να ειμαι ειλικρινης οποτε σιγουρα θα το ομολογουσα.Επισης θα συμφωνησω με την Sweet_Butterfly !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top