Όταν κάποιος άλλο δείχνει και άλλο λέει..

Strange Brew

Νεοφερμένος

Η Strange Brew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
όξω, δε θα καθομαι να περιμενω μπας και του ερθει η θεια φωτιση του καθε δειλου κομπλεξικου, και εφοσον δεν υπαρχει κατι δυνατο απο τη μερια μου, υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Σίγουρα δεν είναι όλες έτσι αλλά έχω νταλαβεριστεί και με άλλες κοπέλες ατην πρωτεύουσα και είναι και αυτές στο ίδιο στυλάκι... και μετά αναρωτιέμαι... μήπως έχω τον μαλακομαγνήτη(συγνώμη για την έκφραση κιόλας);;; Πάντως από συγγενείς που μένουν σε μεγαλοπόλεις ακούω ότι όντως τα πράγματα είναι διαφορετικά... Όσο για την ορθογραφία δεν είναι ότι δεν ξέρω απλά το facebook με έχει καταστρέψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και μετά αναρωτιέμαι... μήπως έχω τον μαλακομαγνήτη (συγνώμη για την έκφραση κιόλας);;;
Ήμαρτον με αυτήν την έκφραση... Απλώς δεν ήσουν τυχερός. Ό,τι έγινε στο παρελθόν έγινε, δέξου το και προχώρα παρακάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μου την έχει βαρέσει εκ γενετής και παρ' όλα αυτα δεν κάνω τέτοια πράγματα... Απλώς δεν είναι ο χαρακτήρας μου τέτοιος...

Δε διαφωνώ, άλλωστε ο χαρακτήρας δεν αλλάζει
Αλλά καμμιά φορά ο καθένας μπορεί να περνάει τη φάση του
Δεν είναι όμως απόλυτο

*δεν ξέρουμε δηλ. αν αυτό το άτομο περνάει μια φάση και δεν είναι γενικά έτσι στη συμπεριφορά του με τις γυναίκες - να θέλει να είναι μόνος ας πούμε και να μην το έχει αντιληφθεί ή να μην μπορεί να ξεκαθαρίσει τα συναισθήματα του και στους δύο-, αυτός και ο κάθε αυτός, αυτή και η κάθε αυτή

Γι'αυτό εγώ προτείνω (και πιστεύω στον) χρόνο, που αυτός είναι που δείχνει το είναι ενός ατόμου
Τα γρήγορα και βιαστικά συμπεράσματα συνήθως είναι λανθασμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLena danZa

Νεοφερμένος

Η eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πρώτον αν κάνει κάτι τέτοια ΣΤΑΝΤΑΡ ενδιαφέρεται το παιδί σίγουρα!!!!! Από εκεί και πέρα αν είσαι κολλημένη μαζί του άρπαξε την κατάσταση στα χέρια σου από την άλλη αν βλέπεις ότι δεν αξίζει υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πολύ πιο ζουμερά πορτοκάλια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top