Ελεύθερος χρόνος στη φοιτητική ζωή.

Armark

Νεοφερμένος

Ο Armark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας του χρονου θα ειμαι φοιτητης και θελω να μου πειτε πως ξοδευουν τον χρονο τους οι φοιτητες; Ειδικα αν σπουδαζουν σε αλλη πολη εκτος απο το να ειναι στην σχολη ή για καφε(που δν γινετε να πηγαινεις καθε μερα για καφε) την υπολοιπη ωρα στο μικρο το φοιτιτικο σπιτι τι κανουν;; Ολη μερα τηλεοραση και ιντερνετ;; Και τα σαββατοκυριακα που η σχολη ειναι κλειστη ειναι ακομα χειροτερα. Επισης δεν αισθανονται μοναξια που μενουν ολομοναχοι;; Απαντηστε μου σας παρακαλω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δηλαδή συγγνώμη κιόλας αλλά δε σου πέρασε καν από το μυαλό εξωτερικές δραστηριότητες;
Υπάρχουν ΑΠΕΙΡΑ πράγματα να κάνεις.

Όποιος δε βρίσκει, απλά βαριέται την ζωή του.
Είναι μίζερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Γεια σας του χρονου θα ειμαι φοιτητης και θελω να μου πειτε πως ξοδευουν τον χρονο τους οι φοιτητες; Ειδικα αν σπουδαζουν σε αλλη πολη εκτος απο το να ειναι στην σχολη ή για καφε(που δν γινετε να πηγαινεις καθε μερα για καφε) την υπολοιπη ωρα στο μικρο το φοιτιτικο σπιτι τι κανουν;; Ολη μερα τηλεοραση και ιντερνετ;; Και τα σαββατοκυριακα που η σχολη ειναι κλειστη ειναι ακομα χειροτερα. Επισης δεν αισθανονται μοναξια που μενουν ολομοναχοι;; Απαντηστε μου σας παρακαλω:/:

Εξαρταται απο την φυσιογνωμια του φοιτητη...
Καποιοι βγαινουν για καφεδες,αλλοι παρταρουν χωρις τελος καθε μερα ακομα και σε περιοδους εξεταστικης αλλοι τρεχουν στα γυμναστηρια,αλλοι τελειωνουν ολες τις season μιας σειρας κτλπ. κτλπ.
Στην επαρχια μπορει και να μαζευονται σε σπιτια οποτε οχι δεν βαριουνται και τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Καλησπέρα armark . Αν και δε είμαι φοιτήτρια η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν πολλα πράγματα που μπορεί να κάνει ένας φοιτητής .στα περισσότερα πανεπιστήμια ή ΤΕΙ δε είναι αναγκαίο το καθημερινό διάβασμα οπότε ξεφεύγεις από το κλίμα τού σχολείου . Επίσης δε είναι αναγκαίο να πήγαινεις συνέχεια . μπορείς να βρεις μια δουλειά η ένα χόμπι . γενικά είναι.μια φάση της ζωής στη οποία υπάρχει αρκετός χρόνος για να βρεις δραστηριότητες να ασχοληθείς .δε είναι τυχαίο που λένε ότι τα φοιτητικά χρόνια είναι καί τά καλύτερα . καλό θα ήταν να δείς τη φάση με τη φοιτητική ζωή πιο ήρεμα .τέλος υπάρχουν πολλοί που μένουν σε εστίες η συγκατοίκουν μαζί με άλλους φοιτητές .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Διάβασμα, μαγείρεμα, ψώνια, δουλειές εντός κι εκτός σπιτιού , γυμναστική, φίλοι/σχέση, πιθανώς δουλειά.

Εκτός αυτών εγω υιοθέτησα (μαλλον με υιοθετησε) μια γατα κι έγινα κι εθελοντής.

Αν έχεις όρεξη, 24 ώρες δε φτανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θ συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα!θ βρεις φιλους ,οποτε θα εχεις εξοδους αναλογα με το ποσο συχνα θες και μπορεις...μετα ειναι τα μαθηματα,καμια ξενη γλωσσα αν κανεις παραλληλα ή πχ θα ξεκινησω εγω μαθηματα πληροφορικης ....κινηματογραφος,βολτες,περπατημα,κανα θεατρο μια στο τοσο και μετα ναι θ μενεις κ σπιτι,δουλειες,φαγητο,θα δεις και τις ταινιες και τις σειρες σου,θα βαλεις και καμια σκουπα ;)
μπορει επισης να βρεις καμια ενδιαφερουσα ομαδα στην σχολη σ, ειτε εθελοντικη είτε για διευρυνση δεξιοτητων σε στυλ σεμιναριων...κανα ενδιαφερον προγραμμα αν προσφερει το πανεπιστημιο,στο απθ εχω βρει μερικα...
Ορεξη να χεις να δοκιμασεις πολλα και να δεις τι σου αρεσει!!
τα σαββατοκυριακα ιδιως θα σου φευγουν τοοοσο γρηγορα που θ αναρωτιεσαι ποτε περασαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NightOwl

Νεοφερμένος

Η NightOwl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ξένη γλώσσα, θεατρικές ομάδες, θέατρο γενικά, γυμναστική (δεν χρειάζεται να πληρώσεις γυμναστήριο, μπορείς και σε στάδιο ή κάποιο φοιτητικό αν υπάρχει)! Ομάδες φωτογραφίας, χορού. Κινηματογράφος (σειρές, ταινίες σπίτι κλπ κλπ). Ζωγραφική, διάβασμα λογοτεχνικά! Άπειρα πράγματα, όρεξη να υπάρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top