Απορίες/Ασκήσεις στην τριτοβάθμια εκπαίδευση

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
δηλαδη πισω απο το κομμα (,) τα ψηφεια να ειναι μεχρι 3 ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακριβώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εαν ελεγε με ακριβεια 0,002 η 0,008 παλι τρια ψηφια ειναι,ποια η διαφορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εαν ελεγε με ακριβεια 0,002 η 0,008 παλι τρια ψηφια ειναι,ποια η διαφορα?

Πιθανολογώ πως το νούμερο που πρέπει να βρεις πρέπει να είναι τουλάχιστο 0,002 ή μικρότερο, αλλά δεν είμαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsocc

Νεοφερμένος

Ο Mitsocc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αν προστεθεί 1 mL διαλύματος 4M ΗΝΟ3 σε ίζημα που αποτελείται απο 8,7 mg CdS και 5,2 mg Bi2S3 να υπολογιστει το ποσοστο του οξέος που θα καταναλωθει για τη διαλυτοποίηση του ιζήματος. Δίνονται Ar(Cd)=112,41 , Ar(S)=32,07 Ar(Bi)=208,98 λυστε την οσο πιο αναλυτικα και με περισσοτερες πραξεις γινεται σας παρακαλω. ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary.Usalove

Νεοφερμένος

Η Mary.Usalove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Γειά σας:)
Παιδιά, χρειάζομαι άμεσα την βοήθειά σας. Λοιπόν, είμαι πρώτο έτος, δεύτερο εξάμηνο και μου έτυχε κάτι αυτό το εξάμηνο ( χειρουργίο στη μητέρα μου) και δεν προλάβαινα να παρακολουθώ όλα τα μαθήματα και να κρατάω σημειώσεις. Τώρα χρειάζεται να παραδώσω μια εργασία στην οργανικη χημεία, που να είναι μια αναφορά πάνω στα πειράματα που κάναμε στο εργαστήριο. Θέλει σκοπό και αποτελέσματα και τέτοια, και απλά έχω αγχωθεί λίγο. Όποιος γνωρίζει το οτιδήποτε από αυτά παρακλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου:) Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Στειλε μου οτι χρειαζεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cortomaltese

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Καλησπερα μπισκοτο!
Σε αυτο το σχεδιο ψαχνουμε να βρουμε τη γωνια φ πανω πανω.
πως την βρισκουμε κανεις?δεν εχουμε ορθες γωνιες και δνε ξερουμε καμια γωνια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top