Απαγόρευση των κινητών τηλεφώνων στο σχολικό χώρο

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
μας έλεγαν όποιος έχει μαζί του κινητό με οθόνη(ναι ετσι ελεγαν) θα του το παιρνουμε και θα ερχεται με τον κηδεμονα του...εν τω μεταξυ ολοι ειχαμε στα κενα τερμα τραγουδια και μολις ερχοταν καποιος γκου γκουχ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
:lol::lol::lol:

α νταξ δεν κινδυνευω...το κινητο μου δεν εχει οθονη!:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
οπου και να παω το παιρνω μαζι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Σπάνια έχω κινητό (μόνο σε περιπάτους, εξετάσεις και μειωμένες ώρες), αλλά όταν δε το χρησιμοποιώ πάντα το έχω κλειστό λόγω ακτινοβολίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
εγω μονο οταν μιλαω πολυ βαζω bluetooth και handsfree
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
εγω μονο οταν μιλαω πολυ βαζω bluetooth και handsfree




και εγω μια απο τα ιδια !!! αν και πιο πολυ γραφω μηνυματα!!!! στο σχολειο μας δεν αλλαξε κατι!!! ακομα και στο προαυλιο στα διαλειμματα χρησιμοποιουμε τα κινητα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Σε μας δεν επιτρέπουν το κινητό, αλλά ποιός τους ακούει?Όλοι τα κουβαλάν μαζί τους.
ΥΓ:Εγώ πάντος δεν έχω πρόβλημα. Δεν έχω κινητό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Σχετικά με το σχολείο μου,τα κινητά απαγορεύονται,υποτίθεται,να είναι ανοικτά μέσα στην αίθουσα,όταν γίνεται μάθημα,ενώ φυσικά στα διαλλείματα δεν απαγορεύεται η χρήση του.Φυσικά,όσοι έχουν κινητό στο σχολείο,συνήθως το αφήνουν και ανοικτό την ώρα του μαθήματος,στέλνουν μηνύματα,παίζουν παιχνίδια και άλλα "ωραία".Μερικές φορές γίνονται παρατηρήσεις,άλλες φορές φασαρίες,και άλλες απλώς τίποτα.Πάντως,πλάκα έχει όταν ένα παιδί βάζει ήχο κουδουνιού που ακούγεται απο το κινητό του,ο καθηγητής πιστεύει ότι χτύπησε κανονικά το κουδούνι(ρολόι δεν έχει να δει τι ώρα είναι;:lol:)και βγαίνουμε 10 λεπτά νωρίτερα.Και ακόμα να το πάρει χαμπάρι ο καθηγητής.Αν είναι δυνατόν!Ειδικά πέρσι το ξεφτίλισαν το θέμα με μια καθηγήτρια φυσικής/χημείας,που βγήκαμε 24 λεπτά νωρίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εμάς απαγορεύονται και τα mp3. Όλα τα ηλεκτρονικά. Τις προάλλες μια μαθήτρια άκουγε μουσική(λες και δεν ακούει το μισό σχολείο με ακουστικά) και είδε η καθηγήτρια το mp3 και της έκανε χοντρή παρατήρηση. Γενικά απαγορεύονται ρητώς αλλά όλοι τα έχουμε ανοιχτά για να ελέγχουμε την ώρα, να βγάζουμε βίντεο και φωτογραφίες τα γέλια των καθηγητών, να ηχογραφουμε, να βαράμε το κουδούνι νωρίτερα, και όλα τα σιναφί. Στο διάλλειμα το μισό σχολείο του κουβαλάει μαζί του, το κρατάει ετσί ώστε φαίνεται, και περνάνε οι καθηγητές απο δίπλα και χαμπάρι. Μιλάμε στο τηλέφωνο μέσα στο σχολικό χώρο, ως και μουσική βάζουμε στο διάλλειμα. Στη γυμναστική δε, όλοι στέλνουν τραγούδια και ακούνε και ο γυμναστής κουβέντα. Γενικά είναι γελοίο. Άσε που δε λένε τίποτα αλλά έχουν και καρτοτηλέφωνο στην είσοδο να κάθεται. Ε αφού επιτρέπεις τα κινητά ρε φίλε(έστω και έμμεσα) τι το θες το καρτοτηλέφωνο; Ό,τι να ναι πάντως είναι το σχολείο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
επιτέλους πια! το ότι απαγορεύτηκαν τα κινητά το θεωρώ σημαντικό γεγονός. εντάξει τα παιδιά που έχουν κάποιο πρόβλημα οκ. αλλά δεν αντέχω κάτι ζώα όρθια που στέλνουν sms την ώρα του μαθήματος και νομίζουν ότι δεν τους βλέπουν οι καθηγητές! και μετά όταν τους παίρνουν το κινητό έρχονται σε μένα( επειδή είμαι απουσιολόγος) και λένε να κάνω κάτι για να το πάρουν:mad: σαν τί μπορώ να κάνω???? αλλά όλα αυτά είναι βλακείες για το θέμα των κινητών γιατί στο διάλειμμα που κάθομαι με τους κολλητούς μου 'μετράω' πόσα παιδιά μιλάνε στο κινητό! έλεος! είναι ντιπ για ντιπ χαζά??:down: ας κάνουν κάτι οι αρμόδιοι... δεν θέλω να ακούω για κινητά... η πρώτη μου σκέψη? να τα πετάξω από το παράθυρο...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εμάς απαγορεύονται και τα mp3. Όλα τα ηλεκτρονικά. Τις προάλλες μια μαθήτρια άκουγε μουσική(λες και δεν ακούει το μισό σχολείο με ακουστικά) και είδε η καθηγήτρια το mp3 και της έκανε χοντρή παρατήρηση. Γενικά απαγορεύονται ρητώς αλλά όλοι τα έχουμε ανοιχτά για να ελέγχουμε την ώρα, να βγάζουμε βίντεο και φωτογραφίες τα γέλια των καθηγητών, να ηχογραφουμε, να βαράμε το κουδούνι νωρίτερα, και όλα τα σιναφί. Στο διάλλειμα το μισό σχολείο του κουβαλάει μαζί του, το κρατάει ετσί ώστε φαίνεται, και περνάνε οι καθηγητές απο δίπλα και χαμπάρι. Μιλάμε στο τηλέφωνο μέσα στο σχολικό χώρο, ως και μουσική βάζουμε στο διάλλειμα. Στη γυμναστική δε, όλοι στέλνουν τραγούδια και ακούνε και ο γυμναστής κουβέντα. Γενικά είναι γελοίο. Άσε που δε λένε τίποτα αλλά έχουν και καρτοτηλέφωνο στην είσοδο να κάθεται. Ε αφού επιτρέπεις τα κινητά ρε φίλε(έστω και έμμεσα) τι το θες το καρτοτηλέφωνο; Ό,τι να ναι πάντως είναι το σχολείο μας.

αυτο το συγκεκριμενο το βρισκω πολυ γελοιο....εγω προσωπικα δεν την βγαζω χωρις mp3 και μουσικη....μου χει τυχει να μου κανει παρατηρηση καθηγητρια για το mp3 αλλα την εγραψα στα :fss::fss::fss: μου :P

οσο για τα κινητα,αυτο που με ενοχλει ειναι οταν καποια παιδια το παρακανουν με τα τηλεφωνα και τα μηνυματα στο σχολειο λες και δεν θα αντεξουν μακρια απτο/τη γκομενα/γκομενο για 5 ωρες και τα παιδια που σε βγαζουν φοτογραφιες και βιντεο ενω δεν θες...
στις υπολοιπες περιπτωσεις δεν με πειραζει σε τιποτα..ισα ισα βοηθαει να βλεπω την ωρα κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
μας έλεγαν όποιος έχει μαζί του κινητό με οθόνη(ναι ετσι ελεγαν) θα του το παιρνουμε και θα ερχεται με τον κηδεμονα του...εν τω μεταξυ ολοι ειχαμε στα κενα τερμα τραγουδια και μολις ερχοταν καποιος γκου γκουχ:P
Εμας αυτό γίνεται πάντα. Με τη μόνη διαφορά ότι ισχύει και στη γυμναστική με τον γυμναστή δίπλα(ο οποίος δε λέει ποτέ κουβέντα! Άγιος άνθρωπος!:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FairyTale45402

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θελω την γνωμη καποιον καθηγητων για ενα γεγονος στο σχολειο μου.

Καναμε "μαθημα" αν μπορει να λεγετε ετσι
εμεις να διαβαζουμε για 4η φορα το μαθημα απο το βιβλιο και η καθηγητρια να εχει βγαλει το κινητο και να παιζει παιχνιδι. :hmm:
Και σε καποια φαση χτυπαει κληση, το σηκωνει, μιλαει κανα 5λεπτο, το κληνει και συνεχιζει να παιζει.:hmm:

Εγω απο περιεργεια και μονο να δω τι θα κανει
ζητησα απο μια συμαθητρια μου να με παρει τηλεφωνο.
Μολις χτυπησε ζηταω συγνωμη και παω να το κλησω.
Και αρχισε να φωναζει. Τι για θρασσος ειπε τι για ανευθηνοτητα.
Μονο που δεν με χτυπησε.

Και της λεω ΕΥΓΕΝΙΚΑ "συγνωμη αλλα θεωρειτε σωστο να καθεστε να παιζετε με το κινητο σας και να μιλατε στο τηλεφωνο ωρα μαθηματος και εμενα να μου κανουν απλα μια κληση και να μου μιλατε ετσι;" και μου λεει "Εγω ειμαι αλλιως! Ειμαι καθηγητρια!" :!:

Και με κατεβασε στον διευθηντη και εβω του εξηγησα
εκεινος με χαρακτηρησε ως θρασητατη
και ενω ηταν ετοιμος να μου δωση αποβολη
ξεσηκωθηκε η ταξη και την γλυτωσα.

Η συγκεκριμενη ειναι γενικως ετσι.
Δεν ηταν η 1η φορα που συμβαινει παρομοιο.

Συγνωμη! Τωρα αυτο ειναι σωστο;:hmm:
Γαιτι η εγω εχω προβλημα η αυτοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atzaki

Νεοφερμένος

Η Atzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Κοίτα εγώ δεν ειμαι καθηγήτρια αλλα....... Οκ το φτεξιμο το εχει σαφως η καθηγητρια... Αλλα και εσυ βρε παιδάκι μου επρεπε να το συνεχισεις.......?????? Ας την αφηνες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σε εμας το φορτιζε :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Θελω την γνωμη καποιον καθηγητων για ενα γεγονος στο σχολειο μου.

Καναμε "μαθημα" αν μπορει να λεγετε ετσι
εμεις να διαβαζουμε για 4η φορα το μαθημα απο το βιβλιο και η καθηγητρια να εχει βγαλει το κινητο και να παιζει παιχνιδι. :hmm:
Και σε καποια φαση χτυπαει κληση, το σηκωνει, μιλαει κανα 5λεπτο, το κληνει και συνεχιζει να παιζει.:hmm:

Εγω απο περιεργεια και μονο να δω τι θα κανει
ζητησα απο μια συμαθητρια μου να με παρει τηλεφωνο.
Μολις χτυπησε ζηταω συγνωμη και παω να το κλησω.
Και αρχισε να φωναζει. Τι για θρασσος ειπε τι για ανευθηνοτητα.
Μονο που δεν με χτυπησε.

Και της λεω ΕΥΓΕΝΙΚΑ "συγνωμη αλλα θεωρειτε σωστο να καθεστε να παιζετε με το κινητο σας και να μιλατε στο τηλεφωνο ωρα μαθηματος και εμενα να μου κανουν απλα μια κληση και να μου μιλατε ετσι;" και μου λεει "Εγω ειμαι αλλιως! Ειμαι καθηγητρια!" :!:

Και με κατεβασε στον διευθηντη και εβω του εξηγησα
εκεινος με χαρακτηρησε ως θρασητατη
και ενω ηταν ετοιμος να μου δωση αποβολη
ξεσηκωθηκε η ταξη και την γλυτωσα.

Η συγκεκριμενη ειναι γενικως ετσι.
Δεν ηταν η 1η φορα που συμβαινει παρομοιο.

Συγνωμη! Τωρα αυτο ειναι σωστο;:hmm:
Γαιτι η εγω εχω προβλημα η αυτοι!


Απαραδεκτη η συμπεριφορα και της καθηγητριας και του διευθυντη, ευτυχως τη γλυτωσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Θελω την γνωμη καποιον καθηγητων για ενα γεγονος στο σχολειο μου.

Καναμε "μαθημα" αν μπορει να λεγετε ετσι
εμεις να διαβαζουμε για 4η φορα το μαθημα απο το βιβλιο και η καθηγητρια να εχει βγαλει το κινητο και να παιζει παιχνιδι. :hmm:
Και σε καποια φαση χτυπαει κληση, το σηκωνει, μιλαει κανα 5λεπτο, το κληνει και συνεχιζει να παιζει.:hmm:

Εγω απο περιεργεια και μονο να δω τι θα κανει
ζητησα απο μια συμαθητρια μου να με παρει τηλεφωνο.
Μολις χτυπησε ζηταω συγνωμη και παω να το κλησω.
Και αρχισε να φωναζει. Τι για θρασσος ειπε τι για ανευθηνοτητα.
Μονο που δεν με χτυπησε.

Και της λεω ΕΥΓΕΝΙΚΑ "συγνωμη αλλα θεωρειτε σωστο να καθεστε να παιζετε με το κινητο σας και να μιλατε στο τηλεφωνο ωρα μαθηματος και εμενα να μου κανουν απλα μια κληση και να μου μιλατε ετσι;" και μου λεει "Εγω ειμαι αλλιως! Ειμαι καθηγητρια!" :!:

Και με κατεβασε στον διευθηντη και εβω του εξηγησα
εκεινος με χαρακτηρησε ως θρασητατη
και ενω ηταν ετοιμος να μου δωση αποβολη
ξεσηκωθηκε η ταξη και την γλυτωσα.

Η συγκεκριμενη ειναι γενικως ετσι.
Δεν ηταν η 1η φορα που συμβαινει παρομοιο.

Συγνωμη! Τωρα αυτο ειναι σωστο;:hmm:
Γαιτι η εγω εχω προβλημα η αυτοι!


Σε παω πολυ!!! :no1:Εμεις ειχαμε μια τετοια, και της καναμε παρομοια.Ας τολμουσε να μιλησει.Και οποτε τσακωνομασταν για κατι το χρησιμοποιουσαμε σαν επιχειρημα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Θελω την γνωμη καποιον καθηγητων για ενα γεγονος στο σχολειο μου.

Καναμε "μαθημα" αν μπορει να λεγετε ετσι
εμεις να διαβαζουμε για 4η φορα το μαθημα απο το βιβλιο και η καθηγητρια να εχει βγαλει το κινητο και να παιζει παιχνιδι. :hmm:
Και σε καποια φαση χτυπαει κληση, το σηκωνει, μιλαει κανα 5λεπτο, το κληνει και συνεχιζει να παιζει.:hmm:

Εγω απο περιεργεια και μονο να δω τι θα κανει
ζητησα απο μια συμαθητρια μου να με παρει τηλεφωνο.
Μολις χτυπησε ζηταω συγνωμη και παω να το κλησω.
Και αρχισε να φωναζει. Τι για θρασσος ειπε τι για ανευθηνοτητα.
Μονο που δεν με χτυπησε.

Και της λεω ΕΥΓΕΝΙΚΑ "συγνωμη αλλα θεωρειτε σωστο να καθεστε να παιζετε με το κινητο σας και να μιλατε στο τηλεφωνο ωρα μαθηματος και εμενα να μου κανουν απλα μια κληση και να μου μιλατε ετσι;" και μου λεει "Εγω ειμαι αλλιως! Ειμαι καθηγητρια!" :!:

Και με κατεβασε στον διευθηντη και εβω του εξηγησα
εκεινος με χαρακτηρησε ως θρασητατη
και ενω ηταν ετοιμος να μου δωση αποβολη
ξεσηκωθηκε η ταξη και την γλυτωσα.

Η συγκεκριμενη ειναι γενικως ετσι.
Δεν ηταν η 1η φορα που συμβαινει παρομοιο.

Συγνωμη! Τωρα αυτο ειναι σωστο;:hmm:
Γαιτι η εγω εχω προβλημα η αυτοι!


ΑΙΣΧΟΣ!! Υπάρχει νόμος στην "Εφημερίς της Κυβερνήσεως" που λέει ότι απαγορεύονται τα κινητά τηλέφωνα εντός σχολικού χόρου για μαθητές και καθηγητές. Όπως απαγορεύονται και για'μας, απαγορεύονται και για τους καθηγητές. Εμείς κάνουμε παρατηρήσεις στου καθηγητές μας όποτε χτυπάει το κινητό τους. Και οι περισσότεροι έχουν τον σπαστικό ήχο της NOKIA. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top