Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μπράβο ρε founes επιτέλους μια υποστήριξη για το θέμα playstasion! Δεν λέμε να την φτύσει για να παίξει playstasion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προκείται για δώρο στο σύντροφο σου? Γιατι αλλιως δεν καταλαβαινω γιατι να βρίσκεται στις ερωτικες σχεσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
μιας που η υπερειδική τελείωσε και δεν μπορείς να του πάρεις εισητήρια.....
η πρόταση μου είναι ένα αντίγραφο αυτοκίνητο της f1 (εννοείται σε μικρό μέγεθος ε?  :P)
υπάρχουν στην αγορά πιστά αντίγραφα αυτοκινήτων που κάθε άλλο παρά παιδικά παιχνίδια είναι....

Το έψαξα μέσω ιντερνετ είναι ακριβά 150 ευρώ και είμαι σε δύσκολη οικονομική κατάσταση(φοιτήτρια) και δεν είναι εκει το θέμα αλλα πρέπει να πάρω κάποια βιβλία για την πτυχιακή μου και πρέπει να σκάσω 280 ευρω,μάλλον καμια μπλούζα θα του πάρω,αλλά θα ήθελα κάτι πιο παράξενο γα...το και όλα αυτά που θέλει είναι πάνω απο 1000 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι Michelle, για τον φιλο μου ειναι. Ευχαριστω παιδια για τις προτασεις..μαλλον κατι ασχετο με τα δωρα της ορκομωσιας θα παρω, γιατι κατι μανικετοκουμπα και κατι τετοια που μου προτειναν σε μαγαζια τα βρηκα, εχμ, ΙΟΥΥ :) Τελικα το playstation δεν ακουγεται κακη ιδεα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα 2 θέματα για τα δώρα συγχωνεύτηκαν ώστε να μην έχουμε 2 για τόσο παρόμοιο θέμα. Αν κάποιος διαφωνει με τη συγχώνευση ας στειλει pm σε κάποιο διαχειριστή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Διαφωνώ σου έστειλα π.μ. και έγραψα και στον σχολιασμό αλλα δεν ξέρω αν σου ήρθε το προσωπικό μήνυμα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Διαφωνώ σου έστειλα π.μ. και έγραψα και στον σχολιασμό αλλα δεν ξέρω αν σου ήρθε το προσωπικό μήνυμα :hmm:

Ναι βρε bunny το είδα, αρκουσε να το γράψεις στα λάθη διαχείρισης όμως, δεν χρειαζόταν σε 3 μεριες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina :
Ναι Michelle, για τον φιλο μου ειναι. Ευχαριστω παιδια για τις προτασεις..μαλλον κατι ασχετο με τα δωρα της ορκομωσιας θα παρω, γιατι κατι μανικετοκουμπα και κατι τετοια που μου προτειναν σε μαγαζια τα βρηκα, εχμ, ΙΟΥΥ :) Τελικα το playstation δεν ακουγεται κακη ιδεα :P

Αν τελικά αποφασίσεις κάτι τέτοιο απλά πήγενε σε ένα μαγαζί και δες τις επιλογές που έχεις. Υπάρχει και το PSP της sony. Βασικά σκέφτηκα κάτι καλύτερο, μεγάλα επώνυμα καταστήματα έχουν δωροεπιταγές για να μην μπλέξεις να του πάρεις πχ το playstation και να θέλει xbox κτλ. Σκέψου και την επιλογή της δωροεπιταγής αν είναι απο καταστήματα ηλεκτρονικών ειδών κτλ. Πιστεύω να βοήθησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... λαγουδάκι... αφού δεν παίζουν τα γκαφρά! γιατί δεν του ετοιμάζεις μια Red Hot Sexy All Over Night κατάσταση να τον τρελλάνεις τον άνθρωπο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
χμ... λαγουδάκι... αφού δεν παίζουν τα γκαφρά! γιατί δεν του ετοιμάζεις μια Red Hot Sexy All Over Night κατάσταση να τον τρελλάνεις τον άνθρωπο???

Ναι το έχω σκεφτεί αλλά όπως είπα στο μερος που θα είμαστε μένουμε με τους γονείς μας και είναι δύσκολο.
Κι εκτός αυτό δεν περιμένω επέτειο για να τον τρελλάνω :bleh:(τί είπα πάλι η ψωνάρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω το θυμόμουν κουνελάκι δεν θα μου πεις μπράβο???? Μπορώ να αλλάξω το nick μου σε ελαφοκηνιγός ? (ασχετο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγω το θυμόμουν κουνελάκι δεν θα μου πεις μπράβο???? Μπορώ να αλλάξω το nick μου σε ελαφοκηνιγός ? (ασχετο)

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγω το θυμόμουν κουνελάκι δεν θα μου πεις μπράβο???? Μπορώ να αλλάξω το nick μου σε ελαφοκηνιγός ? (ασχετο)

χΑΧαχΑΧΑΧΑΧΧΑχαχΑΧ έχω λιώσει με αυτό το post χαχχαχχ τελείως επικό. χαχΑΧΧαχΧχα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΟΚ τότε δοκίμασε σε ξενοδοχείο και φτιάξε ενα ξεχωριστό σκηνικό κάνε πράγματα που δεν εχεις κάνει μέχρι τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το ωραιότερο δωρο δεν το εχω λαβει ακομα, αλλα εχω λαβει μπολικα πολυ ομορφα..
το πιο πετυχημενο που εχω κανει ειναι ενα τετραημερο Πραγα στη μαμα μου all inclusive τα Χριστουγεννα. Σε πρωην η νυν νομιζω οτι δεν εχω κανει ποτε κατι πολυ πετυχημενο, γμτ! αλλα μου δινετε ιδεες... :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Λοιπόν... Της έκανα δώρο ένα σετ πιτζαμάκια και ένα ζευγάρι τσόκαρα, διότι μπήκε στο νοσοκομείο για χειρουργείο ανοιχτής καρδιάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγω μπορώ να πώ playstasion η θα αρχίσετε πάλι να φωνάζετε ? :)
εγω του εκανα δωρο στα γεννεθλια του playstation και του αρεσε παρα πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
εγω του εκανα δωρο στα γεννεθλια του playstation και του αρεσε παρα πολυ  :D

Να μια γυναίκα που βάζει την ευτυχία του άντρα της πάνω απο όλα. Μπράβο gillie :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το ωραιότερο δώρο (και ακριβοτερο επίσης :P) που έχω κάνει, είναι ένα διήμερο εκτός Αθηνών, σε ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο (350€ η βραδιά λέμε :wacko:) και γενικώς όλα τα έξοδα πληρωμένα... μετακίνηση, ξενοδοχείο, φαγητό... ολα!
Μου στοίχησε κομματάκι αλλά τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα και γω!
Η αλήθεια είναι, ότι η μεγαλύτερη ανταμοιβή μου ήταν, η έκφραση του προσώπου του όταν είδε το δωμάτιο .... υδρομασάζ στο μπανιο...και τέτοια κόλπα :whistle: (καλά και γω είχα πάθει πλάκα αλλά τεσπα)

Δυστυχώς... κάτι αντίστοιχο δε μου έχουν κάνει ποτέ δώρο :mad:
Που θα πάει όμως.... θα βρεθεί ο Ιππότης μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Το ωραιότερο δώρο (και ακριβοτερο επίσης  :P) που έχω κάνει, είναι ένα διήμερο εκτός Αθηνών, σε ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο (350€ η βραδιά λέμε :wacko:) και γενικώς όλα τα έξοδα πληρωμένα... μετακίνηση, ξενοδοχείο, φαγητό... ολα!
Μου στοίχησε κομματάκι αλλά τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα και γω!
Η αλήθεια είναι, ότι η μεγαλύτερη ανταμοιβή μου ήταν, η έκφραση του προσώπου του όταν είδε το δωμάτιο .... υδρομασάζ στο μπανιο...και τέτοια κόλπα  :whistle: (καλά και γω είχα πάθει πλάκα αλλά τεσπα)

Δυστυχώς... κάτι αντίστοιχο δε μου έχουν κάνει ποτέ δώρο  :mad:
Που θα πάει όμως.... θα βρεθεί ο Ιππότης μου  :P

8 σεπτεμβρίου είναι τα γενέθλια μου!!!! Απλά το λέω.... έτσι για ενημέρωση βρε... to know as better... χωρίς κανένα υπονοούμενο :angel: :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top