Γνωριμία σε club ή καφέ

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Εσείς όμως ξέρετε να λέτε παρόμοιες εκφράσεις..ούτε εμείς είμαστε υποχρεωμένες λοιπόν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα γιατι το να κερασεις σφηνακι σε ενα κλαμπ μου φαινεται ο πιο ξενερωτος τροπος να δειξεις ενδιαφερον σε μια κοπελα? συμφωνειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Άμα το επιχειρήσεις αυτό σε Ελληνίδες, βαλε μια πέτρα στο λαιμό σου καλύτερα..

Καμμενος μοιαζεις:whistle:

Έχουν χάσει την μπάλα τελείως...έχουν ψωνίστει...νομίζουν ότι είναι κάποιες...και μην πει καμία ότι δεν είστε όλες ίδιες αφού όλες έχετε κάτι κοινό. Λέτε ότι εγώ δεν είμαι σαν τις άλλες. Αυτό μόνο φτάνει.

Εχουμε και αλλο κοινο βασικα,δεν γουσταρουμε τους αντρες που μας αντιμετωπιζουν σαν μια μεριδα κρεας:hmm:

Κοιτάξτε να κουλαρετε λίγο και να είστε ευγενικές με τους ευγενικούς. Καταλάβατε; να μάθετε να σέβεστε και να μην υποτιμάτε κανέναν γιατί δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ακούμε όλα τα άκυρα" δεν είσαι ο τύπος μου" Άντε μπράβο!

μα αν δεν εισαι οντως ο τυπος της,τι να σου πει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψηλά το κεφάλι

Νεοφερμένος

Ο μανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όπως το είπες! Ένα κομμάτι κρέας είστε που το μόνο που σας νοιάζει είναι αν η τέτοια του αλλουνού είναι μεγάλη ή αν έχει τους κοιλιακούς που επιθυμείτε! Αν θα είναι καλός στο κρεβάτι για να σας ξεσκίζει σαν τα ζώα!!!! Και γω απελπισμένος δεν είμαι, μια χαρά ερωτική ζωή εχω. Όσο σπανίζουν οι άντρες, άλλο τόσο σπανίζουν και οι γυναίκες, που θα σε τρελάνουν όχι με τον ένα τόνο σοβα που βάζουν στο πρόσωπο, ούτε με τα σκιζμένα μίνι, αλλά με τον χαρακτήρα και την θηλυκότητά της. Οποία και να'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όπως το είπες! Ένα κομμάτι κρέας είστε που το μόνο που σας νοιάζει είναι αν η τέτοια του αλλουνού είναι μεγάλη ή αν έχει τους κοιλιακούς που επιθυμείτε! Αν θα είναι καλός στο κρεβάτι για να σας ξεσκίζει σαν τα ζώα!!!! Και γω απελπισμένος δεν είμαι, μια χαρά ερωτική ζωή εχω. Όσο σπανίζουν οι άντρες, άλλο τόσο σπανίζουν και οι γυναίκες, που θα σε τρελάνουν όχι με τον ένα τόνο σοβα που βάζουν στο πρόσωπο, ούτε με τα σκιζμένα μίνι, αλλά με τον χαρακτήρα και την θηλυκότητά της. Οποία και να'ναι.

Πλάκα κάνεις, έτσι; :confused::hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Όπως το είπες! Ένα κομμάτι κρέας είστε που το μόνο που σας νοιάζει είναι αν η τέτοια του αλλουνού είναι μεγάλη ή αν έχει τους κοιλιακούς που επιθυμείτε! Αν θα είναι καλός στο κρεβάτι για να σας ξεσκίζει σαν τα ζώα!!!! Και γω απελπισμένος δεν είμαι, μια χαρά ερωτική ζωή εχω. Όσο σπανίζουν οι άντρες, άλλο τόσο σπανίζουν και οι γυναίκες, που θα σε τρελάνουν όχι με τον ένα τόνο σοβα που βάζουν στο πρόσωπο, ούτε με τα σκιζμένα μίνι, αλλά με τον χαρακτήρα και την θηλυκότητά της. Οποία και να'ναι.

Τι μισογυνισμος:whistle:

Το φετιχ μας να φανταστεις ειναι η μεζουρα,πρωτα σας τη μετραμε και αν ξεπερανει τα cm που μας ικανοποιουν τοτε προχωραμε και στα υπολοιπα :P

Κοιτα το οτι θελουμε να ειναι καλος στο σεξ και να μας ικανοποιει στον ερωτικο τομεα δεν σημαινει οτι ειμαστε ζωα και που το μονο που μας νοιαζει ειναι μια τσαπου(οχι ολες τουλαχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Όπως το είπες! Ένα κομμάτι κρέας είστε που το μόνο που σας νοιάζει είναι αν η τέτοια του αλλουνού είναι μεγάλη ή αν έχει τους κοιλιακούς που επιθυμείτε! Αν θα είναι καλός στο κρεβάτι για να σας ξεσκίζει σαν τα ζώα!!!! Και γω απελπισμένος δεν είμαι, μια χαρά ερωτική ζωή εχω. Όσο σπανίζουν οι άντρες, άλλο τόσο σπανίζουν και οι γυναίκες, που θα σε τρελάνουν όχι με τον ένα τόνο σοβα που βάζουν στο πρόσωπο, ούτε με τα σκιζμένα μίνι, αλλά με τον χαρακτήρα και την θηλυκότητά της. Οποία και να'ναι.
Ναι,πες μου τώρα ότι δε σε προσεγγίζουν κοπέλες με μεγάλα προσόντα,ας το πω έτσι,και κοιτάς μόνο χαρακτήρα..μου φαίνεται περίεργο για αγόρι.:hmm: Και όσον αφορά το "ξέσκισμα" που είπες,δεν το ψάχνουμε εμείς..το πιο πιθανό είναι να το αναζητάτε εσείς. Αν βρεθεί μια κοπέλα που π.χ. δε θέλει να προχωρήσει την θεωρείτε "συντηριτική",αν όμως θέλει να προχωρήσει μαζί σας με την πρώτη την αποκαλείται πουτ@@.. Έτσι το βλέπω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ναι,πες μου τώρα ότι δε σε προσεγγίζουν κοπέλες με μεγάλα προσόντα,ας το πω έτσι,και κοιτάς μόνο χαρακτήρα..μου φαίνεται περίεργο για αγόρι.:hmm: Και όσον αφορά το "ξέσκισμα" που είπες,δεν το ψάχνουμε εμείς..το πιο πιθανό είναι να το αναζητάτε εσείς. Αν βρεθεί μια κοπέλα που π.χ. δε θέλει να προχωρήσει την θεωρείτε "συντηριτική",αν όμως θέλει να προχωρήσει μαζί σας με την πρώτη την αποκαλείται πουτ@@.. Έτσι το βλέπω εγώ.

Ετσι οπως το λες...Ετσι το βλεπεις εσυ!
παιδια μην προσπαθείτε να βαλετε ανθρωπινες συμπεριφορες και χαρακτηρες σε καποια κουτια με ονοματα..Με λιγα λογια κανεις δεν μπορει να γενικευει σε αυτα τα πραγματα και να λεει οτι οι ΑΝΤΡΕΣ ζητανε αυτες και αυτα και οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ αυτους και αυτα τα χαρακτηριστικα. Δεν ξερεται ο καθενας τι βιτσιο εχει και τι θα κοιταξει στον αλλο ανθρωπο πρωτα...
Και επειδη το θεμα δεν ειναι αυτο αλλα η γνωριμια σε καφετερια ή club θα απαντησω επι αυτου..Θα προτειμουσα μια γνωριμια σε καφετερια οπου τα πραγματα ειναι πιο χαλαρα,ηρεμα και μπορεις να προσεγγισεις τον αλλον πιο ευκολα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Όπως το είπες! Ένα κομμάτι κρέας είστε που το μόνο που σας νοιάζει είναι αν η τέτοια του αλλουνού είναι μεγάλη ή αν έχει τους κοιλιακούς που επιθυμείτε! Αν θα είναι καλός στο κρεβάτι για να σας ξεσκίζει σαν τα ζώα!!!! Και γω απελπισμένος δεν είμαι, μια χαρά ερωτική ζωή εχω. Όσο σπανίζουν οι άντρες, άλλο τόσο σπανίζουν και οι γυναίκες, που θα σε τρελάνουν όχι με τον ένα τόνο σοβα που βάζουν στο πρόσωπο, ούτε με τα σκιζμένα μίνι, αλλά με τον χαρακτήρα και την θηλυκότητά της. Οποία και να'ναι.



που βαζουμε τα ποστ που σπάνε τα όρια σε whateverness? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Παιδιά εγώ θέλω να επανέρθουμε στο αρχικό θέμα για το οποίο ανοίχτηκε το ποστ....:)
Η ερώτηση μου είναι η εξής: ΠΩΣ γίνεται να κάνεις γνωριμία σε κλάμπ ή καφετέρια;;;;
Μα πώς είναι δυνατόν;
Και εγώ πάω σε καφετέριες όπως όλοι οι άνθρωποι αλλά δεν νομίζω ότι είναι ο κατάλληλος χώρος για γνωριμίες. Καταρχήν πως θα έρθει ο άλλος έτσι στο ξεκάρθωτο να σε πλησιάσει;;;
Ούτε σε εμένα έχει τύχει ποτέ ούτε σε καμία φίλη. Εγώ σε κλαμπ δεν πάω αλλά ούτε σε φίλες μου έχει συμβεί. Και μάλιστα μία φίλη μου λέει πως αυτό αποκλείεται και πως αυτά είναι πολύ ακραία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Εμένα με ενοχλούν τα κινητά που έχουν οι γκόμενες μαζί τους. :whatever:
Όλη την ώρα σαν ζωντόβολα, πληκτρολογούν εξυπνάδες για να δειχθούν και να γίνουν αρεστές
σε ανθρώπους που το πιθανότερο είναι να μην συναντήσουν ποτέ. :yes:

Όλα τα άλλα παλεύονται!

Μεσημέριασε, ώρα για καφεδάκι!

:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Ρε παιδιά όσοι λέτε για τις «γκόμενες με τα κινητά προέκταση των χεριών τους» έχετε δοκιμάσει να τις πλησιάσετε; Και αν ναι, πάλι δεν άφηναν το κινητό από τα χέρια τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά όσοι λέτε για τις «γκόμενες με τα κινητά προέκταση των χεριών τους» έχετε δοκιμάσει να τις πλησιάσετε; Και αν ναι, πάλι δεν άφηναν το κινητό από τα χέρια τους;


δυστυχως ειναι αληθεια.
100 σελφι για να βαλουμε στ φμπ οτι περναμε γαμαουα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ.

Αλλά αν ας πούμε δουν μια που τους αρέσει και αυτή είναι συνέχεια με το κινητό και την πλησιάσουν λέγοντας -αστο κάτω το ρημάδι ρε κοπελια να μιλήσουμε , τι θα κάνει αυτή;

Βλέπουν μια κοπέλα με κινητό στο χέρι και τραβάνε αμέσως Χ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν διαφωνώ.

Αλλά αν ας πούμε δουν μια που τους αρέσει και αυτή είναι συνέχεια με το κινητό και την πλησιάσουν λέγοντας -αστο κάτω το ρημάδι ρε κοπελια να μιλήσουμε , τι θα κάνει αυτή;

Βλέπουν μια κοπέλα με κινητό στο χέρι και τραβάνε αμέσως Χ;


την ψαχνουν στο φμπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μόνο γυναικείο χαρακτηριστικό είναι δηλαδή το να ασχολείσαι με το κινητό ενώ είσαι έξω;
Εγώ το βλέπω εξίσου και στα 2 φύλα, και τα instagram stories μου σε ώρες αιχμής για έξοδο είναι και από αγοράκια και από κοριτσάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο γυναικείο χαρακτηριστικό είναι δηλαδή το να ασχολείσαι με το κινητό ενώ είσαι έξω;
Εγώ το βλέπω εξίσου και στα 2 φύλα, και τα instagram stories μου σε ώρες αιχμής για έξοδο είναι και από αγοράκια και από κοριτσάκια.

μποθ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ.

Αλλά αν ας πούμε δουν μια που τους αρέσει και αυτή είναι συνέχεια με το κινητό και την πλησιάσουν λέγοντας -αστο κάτω το ρημάδι ρε κοπελια να μιλήσουμε , τι θα κάνει αυτή;

Βλέπουν μια κοπέλα με κινητό στο χέρι και τραβάνε αμέσως Χ;


Μυστήριο...

εδώ λες ό, τι λες δείχνοντας μια (υπερβολική) άνεση και στο παρακάτω δείχνεις κάτι άλλο!

https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=4454627#post4454627

Λες: Μόνη σε μπαρ/κλαμπ δεν θα πηγαινα ποτέ γιατί είναι το βασικό μέρος που μπορεί να στην πέφτουν
και εγώ δεν θελω. Δαγκανω.
Σε σινεμά, θέατρο, καφέ θα πηγαινα πιο εύκολα αν και ως τώρα δεν το έχω δοκιμάσει.


:alljumpy:

Μόνο γυναικείο χαρακτηριστικό είναι δηλαδή το να ασχολείσαι με το κινητό ενώ είσαι έξω;
Εγώ το βλέπω εξίσου και στα 2 φύλα, και τα instagram stories μου σε ώρες αιχμής για έξοδο είναι και από αγοράκια και από κοριτσάκια.


Καλησπέρα!Δεν έχω πρόβλημα να αποδεχθώ ότι και ορισμένοι άνδρες πράττουν ανάλογα
αλλά μην ξεχνάς ότι εμείς σας την πέφτουμε. :yes:

Ασχέτως δηλαδή των θεωριών ότι κι οι γυναίκες την πέφτουν.
Εδώ μιλάμε με επιχειρήματα κι όχι με μηδαμινές εξαιρέσεις ότι μία κάπου, κάπως, κάποτε την έπεσε σε έναν.
Απλά το κάνω λιανά.

Συνεπώς η κινητο-εξάρτηση μοιάζει (και είναι) πολύ πιο δυσλειτουργική σε εσάς!

:yes:

δυστυχως ειναι αληθεια.
100 σελφι για να βαλουμε στ φμπ οτι περναμε γαμαουα.


Κάτι που (δυστυχώς) δεν γίνεται να είναι αλήθεια όπως το παρουσιάζετε (και γελάμε).
Ειδικά όταν ποζάρετε!!!!

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Μυστήριο...

εδώ λες ό, τι λες δείχνοντας μια (υπερβολική) άνεση και στο παρακάτω δείχνεις κάτι άλλο!

https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=4454627#post4454627

Λες: Μόνη σε μπαρ/κλαμπ δεν θα πηγαινα ποτέ γιατί είναι το βασικό μέρος που μπορεί να στην πέφτουν
και εγώ δεν θελω. Δαγκανω.
Σε σινεμά, θέατρο, καφέ θα πηγαινα πιο εύκολα αν και ως τώρα δεν το έχω δοκιμάσει.


:alljumpy:




Καλησπέρα!Δεν έχω πρόβλημα να αποδεχθώ ότι και ορισμένοι άνδρες πράττουν ανάλογα
αλλά μην ξεχνάς ότι εμείς σας την πέφτουμε. :yes:

Ασχέτως δηλαδή των θεωριών ότι κι οι γυναίκες την πέφτουν.
Εδώ μιλάμε με επιχειρήματα κι όχι με μηδαμινές εξαιρέσεις ότι μία κάπου, κάπως, κάποτε την έπεσε σε έναν.
Απλά το κάνω λιανά.

Συνεπώς η κινητο-εξάρτηση μοιάζει (και είναι) πολύ πιο δυσλειτουργική σε εσάς!

:yes:




Κάτι που (δυστυχώς) δεν γίνεται να είναι αλήθεια όπως το παρουσιάζετε (και γελάμε).

:alljumpy:

Εγώ αναρωτιέμαι γιατί δεν πλησιάζετε όλες αυτές που κατηγορείτε πως είναι με ένα κινητό στο χέρι;
Δεν ξέρω. Δεν έχω εμπειρία επι του θέματος.
Ρωτάω κανονικά και όχι με το ύφος το δικό σου που προσπάθεις να ειρωνευτεις.
Προσωπικά δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσω το κινητό μου για να αποφύγω κάποιον, αν με πλησιάσει θα πω πως απλώς δεν ενδιαφέρομαι και εκεί θα λήξει το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top