Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δλδ σαρεσε.
να σε πω, εκανες και τπτ αλλο στο σινεμα ρε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
δλδ σαρεσε.
να σε πω, εκανες και τπτ αλλο στο σινεμα ρε?:P

Δεν θα λεγα οτι μου αρεσε, αλλα οτι δεν με χαλασε...

Ημουν σπιτι, οποτε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Simpsons (the movie).

Classic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Death Proof.

Απαράδεκτη.

Στο 80 % της διάρκειας της φρικτά βαρετή.

4/10 (κάθε μέρα της βάζω και χαμηλότερο βαθμό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Shrek!!!!! Πολύ γέλιο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Kan shang qu hen mei (Red Little Flowers) [6/10]

Τη βρήκα κάπως ανούσια χωρίς υπόθεση και με άτοπο τέλος. Μου άρεσε η φωτογραφία όμως και οι παιδικές φατσούλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
The Good shepherd...

Πολύυυ αργή, πολύυυ άτονη, πολύυυ ανούσια... και μεγάλη... μην τη δείτε.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Wild hogs η ελληνιστι ΟΙ Χαρλεαδες....

Απλα πέθανα στο γέλιο λεμε...
Απιστευτο
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Death proof. Μου άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το αρωμα. Απλα τελεια. :D


Wild hogs η ελληνιστι ΟΙ Χαρλεαδες....

Απλα πέθανα στο γέλιο λεμε...
Απιστευτο
:clapup:


Κι εμενα μου αρεσε αυτη. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
χτες το απόγευμα είδα τον Χάρυ Πότερ και το κύπελο της φωτιάς(ή κάπως έτσι)..Ωραίο ήταν απλά μου φάνηκε κάπως ακατάλληλο για παιδιά της ηλικίας που το βλέπουν..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε φρικαρες με το τελος του αρωματος? και μενα μου ειχε αρεσει παντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Ντοχ δεν θυμαμαι το τέλος του αρωματος....
Αλλα θυμαμαι οτι δεν μου πολυαρεσε το τέλος για αυτο το σεναριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
δε φρικαρες με το τελος του αρωματος? και μενα μου ειχε αρεσει παντως:P

Εγω αηδιασα με τις σκηνες που εδειχνε στην αρχη -εκει που το γεννησε η μανα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ντοχ δεν θυμαμαι το τέλος του αρωματος....
Αλλα θυμαμαι οτι δεν μου πολυαρεσε το τέλος για αυτο το σεναριο

Αποκλείεται να είδες "Το Άρωμα" και να μη θυμάσαι το σκηνικό με τους γυμνούς στην πλατεία :P

La Vita E Bella [10/10]

Όσες φορές και να τη δω κάθε φορά τι ίδιο συναίσθημα. Καταπληκτική ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Ειμαι γέρος ανθρωπος ρε συ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
SPIDERMAN 3, απαράδεκτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Είδα το This property is condemded, παλιά ταινία με τη Γουντ και τον Ρέντφορντ. Καθόλου κακή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Gamera The Super Monster" ('80)


Aυτη ήταν η πιο ελεεινή, ηλίθια και φτηνογυρισμένη ταινία που έχω δει!! Τη λάτρεψα :redface:

Το στόρι αφορά μια ιστορία αγάπης ανάμεσα σε ένα αγόρι και τη χελώνα του (αααα... τι γλυκό. Μόνο που η χελώνα είναι 80 μέτρα ψηλή, πέταέι, έχει χαυλιόδοντες και είναι λιγουλάκι ευέξαπτη - μετά τα 150 το παθαίνεις). Ε οι εξωγήινοι έρχονται στη Γη με κακές διαθέσεις, οι γήινοι μαλώνουν μεταξύ μας, η χελώνα έρχεται απο τους ωκεανούς να ξεσπάσει, πλακώνει τους εξωγήινους αλλά πρέπει να ψόφησε στο τέλος, γιατί ξαπλώθηκε με τη κοιλιά ανάποδα. Οικολογική καταστροφή? Θλιβερό τέλος? Ή ευκαιρία για χελωνομπριζόλες? (Ιαπωνία γαρ).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
:xtipao: Eίναι αξιολάτρευτος με αυτά που βλέπει._

Εγώ είδα τους 12 πίθηκους ξανά!
Είναι από τις πολύ ωραίες ταινίες, γενικά ότι έχει σχέση με Gilliam είναι εγγύηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top