Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
συμφωνα με τους ελληνες γονεις αν δεν περασεις ημμυ και περασεις για παραδειγμα πληροφορικη ασσοε δεν εισαι αξιος για τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heroe

Νεοφερμένος

Ο heroe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
συμφωνα με τους ελληνες γονεις αν δεν περασεις ημμυ και περασεις για παραδειγμα πληροφορικη ασσοε δεν εισαι αξιος για τιποτα
και με τι ακριβως εχει σχεση αυτο που λες με τις ερωτησεις που εχουν γινει στο συγκεκριμενο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick8

Νεοφερμένος

Ο nick8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μέχρι προχτές θα έβαζα στο μηχναογραφικο πρώτα τους ΗΜMY του βόλου και μετά της ξανθης(λόγω απόστασης), όμως έχω προβληματιστεί πολύ gt έχω ακούσει πολύ να μου λένε μείνε μακριά από βόλο και άλλους να λένε είναι ok ο βόλος. Δώσε μου πληροφορίες σχετικά με τη σχολη σου και συγκριτικά με την ξανθη, αξίζει να την προτιμήσω, πως είναι οι σπουδές εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akatanomastos_1

Νεοφερμένος

Ο akatanomastos_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μέχρι προχτές θα έβαζα στο μηχναογραφικο πρώτα τους ΗΜMY του βόλου και μετά της ξανθης(λόγω απόστασης), όμως έχω προβληματιστεί πολύ gt έχω ακούσει πολύ να μου λένε μείνε μακριά από βόλο και άλλους να λένε είναι ok ο βόλος. Δώσε μου πληροφορίες σχετικά με τη σχολη σου και συγκριτικά με την ξανθη, αξίζει να την προτιμήσω, πως είναι οι σπουδές εκεί?
Φιλε με λιγα λογια, θα σου προτεινα να πας Ξανθη. Συγκεκριμενα, εχωντας εναν αδερφο ο οποιος σπουδαζει εκει και δεν του αρεσει καθολου σε σχεση με τις αλλες σχολες ημμυ. Μου λεει πως στα εργαστηρια δεν κανουν τιποτα σπουδαιο και πως το κτηριο ειναι βρωμικο.

Εγω θα περασω σιγουρα ημμυ ξανθης το οποιο ξερουμε πως ειναι ποιοτικο πανεπιστημιο καθως εχει δοκιμαστει. Αμα περασεις και εσυ μπορουμε να κρατησουμε επαφες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

heroe

Νεοφερμένος

Ο heroe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τα περισσοτερα μαθηματα γινονται στο τμημα που ειναι στον αγιο νικολαο η στο κεντρικο που ειναι το παιδαγωγικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Καλησπερα,αντιμετωπιζω προβλημα στις εξης 2 ασκησεις στο μαθημα της ψηφιακης σχεδιασης.Eιναι μαλιστα πολυ πιθανο να πεσει αναλογο θεμα στην εξεταση του μαθηματος ,γι αυτο θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια απο οποινδηποτε μπορυσε να με βοηθησει.

1) η σχεση "χ+y=1" αν χ=1 και y=1 ισχυει για ολες τις λογικες αλγεβρες η οχι?Γιατι?Δικαιολογηστε την απαντηση σας.

2)Για ποσες συναρτησεις ισχυει η σχεση f(x1,x2,....xn)=f(x1',x2',....xn')?

Ευχαριστω εκ των προτερων. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
κανεις δεν γνωριζει βρε παιδια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neti

Νεοφερμένος

Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω πληροφορίες για το τμημα στον Βόλο γιατί ότι κυκλοφορεί είναι απο κάποια χρόνια πριν όπου μόλις είχε ανοίξει το τμήμα και είχε ελλείψεις σε θέμα προσωπικού και μαθημάτων, ωστόσο θέλω να μάθω τι ισχύει τώρα και ποιά είναι η κατάσταση τώρα. Αν το τμήμα είναι οργανωμένο, αν δίνει δυνατότηες μεταπτυχιακων σε εξωτερικό, προγράμματα σχέση καθηγητών με φοιτητές κλπ. Κάθε πληροφορία είναι χρήσιμη, καλή ή κακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Νετι χαλαρωσε οτι ιδεα σου κατεβαινει τη κανεις θεμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neti

Νεοφερμένος

Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Υπαρχουν διακοσα θεματα που αφορουν σχολες ψαξε λιγο και ρωτα εκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spinach0

Νεοφερμένος

Ο Spinach0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που σπουδάζει στο συγκεκριμένο τμημα και μπορει να μου πει αν ειναι ποιοτικο σε σχεση με τα αλλα τμηματα ημμυ στην ελλαδα;τα επαγγελματικα δικαιωματα ηλεκτρολογου μηχανικου ειναι τα ιδια; εχω ακουσει πως εστιαζει πολυ στον προγραμματισμο και στο κομματι του μηχανικου υπολογιστων παρα στην ηλεκτρολογια και δεν ξερω αν θελω να το επιλεξω. ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που σπουδάζει στο συγκεκριμένο τμημα και μπορει να μου πει αν ειναι ποιοτικο σε σχεση με τα αλλα τμηματα ημμυ στην ελλαδα;τα επαγγελματικα δικαιωματα ηλεκτρολογου μηχανικου ειναι τα ιδια; εχω ακουσει πως εστιαζει πολυ στον προγραμματισμο και στο κομματι του μηχανικου υπολογιστων παρα στην ηλεκτρολογια και δεν ξερω αν θελω να το επιλεξω. ευχαριστω!

Το προγραμμα σπουδων φαίνεται ιδιαιτέρως καλό απ' ότι είδα. Πόσα μόρια εβγαλες, από που είσαι και ποιες εναλλακτικες εχεις περαν αυτης της σχολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Spinach0

Νεοφερμένος

Ο Spinach0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εχω βγαλει 16.600 και ελπιζω να περασω στο μηχανολογων μηχανικων του βολου.αν οχι σκεφτομαι να δηλωσω το ημμυ απλα ακουσα οτι ειναι ελλειπές στο κομματι του ηλεκτρολογου σε σχεση με αλλα ημμυ. ειμαι απο λαρισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εχω βγαλει 16.600 και ελπιζω να περασω στο μηχανολογων μηχανικων του βολου.αν οχι σκεφτομαι να δηλωσω το ημμυ απλα ακουσα οτι ειναι ελλειπές στο κομματι του ηλεκτρολογου σε σχεση με αλλα ημμυ. ειμαι απο λαρισα

Κατα τη γνώμη μου δε χρειάζεται να ανησυχείς καν για τους ηλεκτρολόγους βόλου γιατί με αυτή τη βαθμολογία πιάνεις τους μηχανολόγους της ίδιας πόλης. Θα υπάρξει σημαντική πτώση φέτος. Παραπάνω δε μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δε γνωρίζω πολλά για το συγκεκριμένο τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spinach0

Νεοφερμένος

Ο Spinach0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
και εγω αυτο ελπιζω. κι εσυ φετος εδωσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Η σχολή εχει "φτιαξει" καθολου γιατι παλιοτερα ελεγαν μεινε μακρυα...
Να προτιμησω Βολο η Ξανθη για ΗΜΜΥ;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η σχολή εχει "φτιαξει" καθολου γιατι παλιοτερα ελεγαν μεινε μακρυα...
Να προτιμησω Βολο η Ξανθη για ΗΜΜΥ;


Και Βόλο να πας και Ξάνθη να πας και σε ΤΕΙ που έγινε ΑΕΙ να πας τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα θα έχεις. Ο Τσίπρας κατέστρεψε τους ΗΜΜΥ .....
 

Destroyer00

Νεοφερμένος

Ο Destroyer00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Και Βόλο να πας και Ξάνθη να πας και σε ΤΕΙ που έγινε ΑΕΙ να πας τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα θα έχεις. Ο Τσίπρας κατέστρεψε τους ΗΜΜΥ .....


Εντολή ΕΕ ήταν, ας ψάχνουμε λίγο πριν πούμε την εξυπνάδα μας γιατρέ..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top