Πληροφορική ΠΑΠΕΙ

odieone

Νεοφερμένος

Ο odieone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
και εγω ΠΑΠΕΙ περασα,μην στεναχωριεσαι για τα μορια ο κολλητος μου που μενει βορεια περασε ΠΑΠΕΙ και θα περνα και το ΕΚΠΑ,ΟΠΑ για να ερθει ΠΕΙΡΑΙΑ,εβγαλε 18182(καπου εκει ) αμα δεν κανω λαθος,εγω το ιδιο περναγα στα αλλα και δηλωσα ΠΑΠΕΙ θα καταλαβεις τον λογο ;) ,ΟΠΑ εχει μερικους πολυ καλους καθηγητες,(παρα πολυ καλους) αλλα η προσπαθεια ειναι δικη σου,και στο μελλον εσυ θα καθοριζεις τον δρομο σου ειναι κριμα να χασεις εναν χρονο,στο λεω γιατι εχω γνωσεις οχι επειδη ειμαι χρονια αλλα το περιβαλλον μου ασχολειται με το αντικειμενο...θα κανεις μεγαλο λαθος αμα χασεις την χρονια...μενεις Χανια ;; εμενα και εγω 6-7 χρονια γιατι ρε δεν δηλωσες Ηρακλειο ;;

Δεν δηλωσα Ηρακλειο διοτι αλλο να μενεις κρητη 6-7 χρονια κι αλλο να μενεις 18. :P
Γενικα το Ηρακλειο δεν το μπορω σαν πολη καθολου...Ασε που ημουν σιγουρος οτι θα μπω ΟΠΑ ή μαθηματικα αθηνας. Το csd στο Ηρακλειο το ειχα βαλει, αλλα πιο κατω.

Κατι ακυρο, εχει μαθει κανεις ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στο ΠΑΠΕΙ? περασα απο κει τις προαλλες που ειχα ανεβει να βρω σπιτι αλλα ετυχε να ειναι κλειστη η γραμματεια, και απο τοτε παιρνω τηλεφωνα αλλα δε το σηκωνουν ποτε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Οκτώβριος 2011):
https://www.adip.gr/eks/EEC-Report-Informatics-Pireaus.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agelos1997

Νεοφερμένος

Ο άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδιά να σας ρωτήσω κάτι , στο ΠΑΠΕΙ πρέπει να κάνω και Αγγλικά και Γαλλικά γιατί στο πρόγραμμα σπουδών είδα ότι έχει και τα δύο.Ή πρέπει να διαλέξω μια από τις δύο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matinoui97

Νεοφερμένος

Η Matinoui97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια κανενας που περασε πληροφορικη πειραια φετος?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top