Τμήμα Επιστήμων Διατροφής και Διαιτολογίας (ΕΛΜΕΠΑ)

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Προτμω κεντρο.. Εξαλλου αν ψαξεις βρισκεις κ στο κεντρο καινουργιο διαμερισμα..χωρις προβληματα

Βρισκεις καινουργιο διαμερισμα αλλα με αρκετα σημαντικη διαφορα απο ενα καινουργιο της Σινδου.Το μοναδικο πραγμα που υπερτερει η ζωη στην θεσσαλονικη απο την σινδο ειναι η βραδυνη ζωη γιατι η θεσσαλονικη ειναι τεραστια.Αν σκοπος σου ειναι να τελειωσεις την σχολη γρηγορα και να μην ταλαιπωρησε στο πηγαινε-ελα οταν θα εχεισ μαθημα πρωι και απογευμα δεν συμφερει να πας κεντρο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Το T.E.I. της Σητειας που ακριβως βρισκεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eria..

Νεοφερμένος

Η Eria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το T.E.I. της Σητειας που ακριβως βρισκεται?

https://www.sitia.gr/index2.htmhttps://lasithi.lasithinet.gr/lasithi/index.html
Περιοχη Τρυπητος Σητεια Λασιθιου 723 00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XriStiNa_94

Νεοφερμένος

Η XriStiNa_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η Σειτια τι αλλο εχει εκτος απο τη Διατροφη-διαιτολογια?

Νομίζω τίποτα..!! το μόνο τμήμα που έχει είναι αυτό!!ε κ μετα ΙΕΚ ://

Σε σχεση με την Σητεια ..Ειναι κ η Λαρισα κοντα,,,




Μιλησα με κοπελα μεσα απο την σχολη κ μου ειπε οτι δν θελουν να μεταφερθει.. τωρα δν ξερω τι θα γινει με την κριση..παντως πρωτο 6μηνο Σητεια σιγουρα..Και γω προτιμω Ηρακλειο..αν κ απεχει 2 ωρες..
λογικα εγω Θα περασω :) Σε περιμενουμε κ σενα λοιπον..

Ενταξει και το σπιτι καλο να ναι κ οσο εχει ..αφου θα μενουμε εκει τοσο καιροο..

μακάρι να τα καταφέρω κ να έρθω κ γω να σας βρω του χρόνου :))
όσο για το σπίτι λογικά καλό θα είναι απλά επειδή είναι φοιτητούπολη τα ενοίκια είναι φθηνα! ψάξε το στο ιντερνετ να δεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πάω και εγώ Σητείααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eria..

Νεοφερμένος

Η Eria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πάω και εγώ Σητείααααααααααααα
Τελειααα και εγω περασα τελικα εβδομη.. Πηγες για σπιτι ? Εγω πηγα μου αρεσε πολυ το μερος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια.... Εχει να γινει πολυ καιρο καποια ανανεωση σε αυτο το thread και ενδιαφερομαι να δηλωσω και γω αυτη τη σχολη φετος. Διαβασα ολα τα προηγουμενα ποστ αλλα εγιναν 2 χρονια πριν. Εχει αλλαξει κατι στη σχολη το οποιο θα επρεπε να γνωριζω,?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Τελικα περασα σε αυτη τη σχολη απο τεχνολογικη κατευθυνση... Θα την παλεψω η θα εχω πολλα κενα επειδη δεν εκανα χημεια 3ης λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Τελικα περασα σε αυτη τη σχολη απο τεχνολογικη κατευθυνση... Θα την παλεψω η θα εχω πολλα κενα επειδη δεν εκανα χημεια 3ης λυκειου?

Μην ανησυχείς. Ο πρώτος στη σχολή σου μπήκε με 13.608 και ο τελευταίος με 11.596. Ούτε οι υπόλοιποι θα ξέρουν χημεία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
χαχαχαχα παντως εγω μπηκα με 13000 γιατι ειχα μειωμενα μορια ( κανονικα ειχα 13700)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thestral

Νεοφερμένος

Η Thestral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
μολις περασα εδω. εχει κανεις να μου πει κατι για τη σχολη; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top