[29/5/2013] Χημεία Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 12 50.0%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 5 20.8%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 1 4.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 12.5%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 3 12.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Γεια σας, αυτη τη στιγμη νιωθω τελεια, πρωτα γιατι εγραψα αριστα και δευτερον επειδη τελειωσε σημερα το μαρτυριο των πανελληνιων. Ας τα παρουμε απο την αρχη. Τα θεματα τα κρινω πολυ δυσκολα και παρα πολλα για 3 ωρες. Ειχα κολλησει στο γ3 και στο δ4(τι στο διαολο θεμα αυτο το δ4). Τελικα στο τελευταιο τεταρτο τα καταφερα να απαντησω στα παραπανω και βγαινω απο το σχολειο σοκαρισμενος και σιγουρος οτι δεν τα πηγα καλα. Τελικα ειδαμε τα θεματα στο φροντηστηριο και εχω γραψει πανω απο 19(οτι χανω απο αιτιολογησεις στο δ θεμα μαλλον). Περιττο να πω οτι ολοι στο φροντ εχουν μεινει με τα θεματα..... Οι ανθρωποι που βαζουν τα θεματα την παλευουν καθολου? Να μαθαινεις ορισμους και να σου βαζει διαφορες που να απορρεουν απο τον ορισμο ελεος δηλαδη. Το δ3 το λυνουν οσοι εχουν ξαναδει κατι παρομοιο και το δ4 απλα ασχολιαστο(το fail θεμα του διαγωνισματος). Εν ολιγεις τη θετικη κατευθυνση φετος την εχουν γ....σει. Και τωρα ηρθε η ωρα της ξεκουρασης και της διασκεδασης για τους 95ρηδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sky'sTheLimit

Νεοφερμένος

Η Sky'sTheLimit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλά ήταν. 3ο, 4ο έφυγαν μια χαρά.
Απλά θέλω να αυτοκτονήσω γιατί έχασα ένα πολλαπλής.. Δεν νομίζω ότι υπάρχει χειρότερο από αυτό.
Έλεγξα με τν καθηγητή μου αποτελέσματα σε 3ο 4ο και τα έχω σωστά, και αιτιολογήσεις και όλα μια χαρά..
Θα αυτοκτονήσω σας λέω...... -5 έτσι......

ε νταξει δεν πειραζει μικρο το κακο! εγω -10 απο θεμα β-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
97%
Έχασα το τελευταίο Σ-Λ. Το είχα έτσι όπως έπρεπε και το άλλαξα πριν παραδώσω τα θέματα.
Τα θέματα ήταν καλά, σοκαρίστηκα όταν τα είδα στην αρχή αλλά βγαίνανε. Δεν τα λες εύκολα αλλά ούτε και πολύ δύσκολα. Τσιμπημένα θα πω εγώ. Χωρίς ιδιαίτερες παγίδες αλλά και χωρίς να πουλάνε εύκολα το τομάρι τους. Και πολλά. Έπρεπε να σκέφτεσαι και να γράφεις γρήγορα. Αλλά συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια...
Αυτά. Καλό μας καλοκαίρι τώρα και καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelosSOAD

Νεοφερμένος

Ο aggelosSOAD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάρα πολλά θέματα για 3 ώρες.... Αν και νομίζω ότι έχω γράψει πάνω από 93-94 κυρίως από μικροβλακείες στις αιτιολογήσεις. Το θέμα Γ αρκετά μπελάς κυρίως λόγω όγκου, το θέμα Δ (αυτή τη ρημάδα την ογκομέτρηση την φοβόμουν αλλά την έγραψα), και όσο για το θέμα θεωρίας με το "βρες τις διαφορές", αναρωτιέμαι... όταν πάνε να βγάλουν τα θέματα τους δίνουν κανα περίεργο χορταρικό να καπνίσουν?

Όπως και να έχει:ΤΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΨΑΝ ΚΟΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΨΟΦΗΣΟΥΝ


ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μονο εγω εχασα το α4 θα πεθανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!
50-50 ηταν τη τυχη μου γιατι να ειμαι τοσο γκαντεμωωωωωωωωω;;;; Για να ξαναδωσω;;;;
Ντάξει ααααντε γεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Ωραία θέματα σήμερα! ;) Όντως ήθελαν πολύ χρόνο αλλά κανονικά βγαίνανε.

Κάνοντας μια συνολική κριτική για τις Πανελλήνιες, νομίζω ότι η Βιολογία, η Χημεία και η Έκθεση είχαν σχετικά καλά θέματα. Καμία σχέση με τις σαβούρες των Μαθηματικών και της Φυσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Θεματα για τους αριστα διαβασμενους και τους ψυχραιμους! Δεν ειχες το χρονικο περιθωριο να σκεφτεις,ολα μηχανικα...(γνωμη μου...σκατα εγραψα!)Καλο καλοκαιρι παιδια και μην κοιτατε πισω!!Καλα αποτελεσματα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εχασα 15 μοναδες απο το 1ο θεμα γιατι δεν προλαβα να διωρθωσω τις βλακειες που εκανα (σκατα εγραψα δλδ),ηταν πολλα αλλα οκ....τελειωσαμε τωρα καλη μας ξεκουραση!!!!:):)
Καλα αποτελεσματα να εχουμε παιδια!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό που καλά θέματα αποκαλείτε μόνο τα θέματα στα οποία γράψατε καλά δεν το καταλαβαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Πιστεύω οτι ένας άριστος μαθητής, και εγώ που προσπάθησα πολύ, και ήμουν καλή και είχα ψηλό στόχο και αν δεν είμαι φέτος τυχερή θα τα καταφέρω σίγουρα κάποια στιγμή, μπορούσε να γράψει
Φυσική ένα 86-87 , (γιατί θεωρώ φάουλ το 4ο θέμα να καταλάβεις τι κινείται τι κυλίεται κλπ, και στο λέω εγώ που το έκανα, αλλά με βαριά καρδιά, γιατί δεν πας να δοκιμάσεις στις πανελλήνιες κάτι για πρώτη φορά.. ήταν σα να πήρα ρίσκο ότι το μέσα δεν κυλίεται.. ευτυχώς βγήκε σε καλό)
Βιολογία Κατ 100 σίγουρα. (μονο ψυχραιμία ήθελε και υπομονή.. (δεν έγραψα τόσο απο κακή διαχείριση χρόνου)
Μαθηματικα κατ 92, (βγάζοντας έξω το β3 προφανώς)
Χημεία 100 (αν και το δ3 ήταν επίσης φάουλ γιατί αν δε το είχες ξαναδεί δεν σου ερχόταν ότι θα αντιδράσει πρώτα με το ισχυρό και ότι μείνει με το ασθενές)
βιολ γεν 100 (ήταν πολύ πολύ βατά)
έκθεση δεν ξέρω τι παίζει οπότε δεν μιλάω :P

Είμαι αρκετά έξω στα περισσότερα και αυτό με τσαντίζει ακόμα παραπάνω. Αλλα ποτέ δε ξέρεις, ούτε πως έγραψαν οι άλλοι, ούτε καλά καλά πώς έγραψες εσύ!
Τεεεελος, αυτό ξέρω μόνο...
Υπομονή μέχρι τέλη ιούνη για τα αποτελέσματα!
Και ο Θεός μαζί μας!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Αυτό που καλά θέματα αποκαλείτε μόνο τα θέματα στα οποία γράψατε καλά δεν το καταλαβαίνω
Μπα. Και Φυσική καλά έγραψα αλλά το αναγνωρίζω ότι τα θέματα ήταν σαβούρες. Έκθεση, ενώ δεν έγραψα και τόσο καλά, τα θέματα μου άρεσαν ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
χαχαχ τρομαξα προς στιγμην :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ακούστε τι μαλακία έκανα για να γελάσετε αλλά και για να με βρίσετε.

Βάζω ένα πολλαπλής λάθος στην αρχή και μετά όταν τα ξαναελέγχω το βλέπω ότι το έκανα λάθος και πάω να το αλλάξω αλλά αντί να αλλάξω αυτό που έπρεπε άλλαξα το από κάτω και τώρα έχω 2 λάθος πολλαπλής. -10 μόρια στα 100 και -2 στα 20. Μπράβο μου!

Τώρα πλέον όλα κρίνονται απο την Έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ακούστε τι μαλακία έκανα για να γελάσετε αλλά και για να με βρίσετε.

Βάζω ένα πολλαπλής λάθος στην αρχή και μετά όταν τα ξαναελέγχω το βλέπω ότι το έκανα λάθος και πάω να το αλλάξω αλλά αντί να αλλάξω αυτό που έπρεπε άλλαξα το από κάτω και τώρα έχω 2 λάθος πολλαπλής. -10 μόρια στα 100 και -2 στα 20. Μπράβο μου!

Τώρα πλέον όλα κρίνονται απο την Έκθεση.

Ρε αυτό είναι χειρότερο απο το δικό μου που ήμουν έτοιμη να βάλω το σωστό και τελικά το άφησα..
Πω ρε.... Ελπίζω να μην παιχτεί η σχολή σου απο αυτό!
Τα άλλα όλα οκ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εμένα δε μου φάνηκαν πολλά...Θα συμφωνήσω με κάποιον που είπε ότι έπρεπε να γράφεις γρήγορα...Σίγουρα έπρεπε να έχεις δουλέψει πολύ μέσα στη χρονιά για να τα βγάλεις πάντως! Τραγικά δεν ήταν, απλά λίγο πιο πάνω από το αναμενόμενο! Γύρω στο 97 περιμένω(αιτιολόγηση στο θέμα β έχασα)...
Εύχομαι πραγματικά ο καθένας να πετύχει το στόχο του και από Οκτώβριο να είναι στη σχολή που θέλει! Καλή ξεκούραση, καλό καλοκαίρι και φυσικά καλά αποτελέσματα! Μας αξίζει... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ρε αυτό είναι χειρότερο απο το δικό μου που ήμουν έτοιμη να βάλω το σωστό και τελικά το άφησα..
Πω ρε.... Ελπίζω να μην παιχτεί η σχολή σου απο αυτό!
Τα άλλα όλα οκ;;

Και έναι Σ-Λ άρα ήμαστε στην καλύτερη 17,4.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ακούστε τι μαλακία έκανα για να γελάσετε αλλά και για να με βρίσετε.

Βάζω ένα πολλαπλής λάθος στην αρχή και μετά όταν τα ξαναελέγχω το βλέπω ότι το έκανα λάθος και πάω να το αλλάξω αλλά αντί να αλλάξω αυτό που έπρεπε άλλαξα το από κάτω και τώρα έχω 2 λάθος πολλαπλής. -10 μόρια στα 100 και -2 στα 20. Μπράβο μου!

Τώρα πλέον όλα κρίνονται απο την Έκθεση.
Σου ταιριάζει απόλυτα, βλάκα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Και έναι Σ-Λ άρα ήμαστε στην καλύτερη 17,4.:(

Εντάξει ρε παιδιά ηρεμία..Δεν είναι και τόσο τραγικό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σου ταιριάζει απόλυτα, βλάκα:
Τι μόνο αυτό ρίξε και άλλα! :whistle:

Εντάξει ρε παιδιά ηρεμία..Δεν είναι και τόσο τραγικό!;)

Δεν θα συμφωνήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Δεν θα συμφωνήσω.

Αν έχεις γράψει καλά στα υπόλοιπα δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα για ένα μάθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top