[29/5/2013] Χημεία Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 12 50.0%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 5 20.8%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 1 4.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 12.5%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 3 12.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2013, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία! :D

Θέματα
Ενδεικτικές Απαντήσεις

Προηγούμενα μαθήματα:
[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

[20/5/2013] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[20/5/2013] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[20/5/2013] Φυσική Γενικής Παιδείας
[20/5/2013] Ιστορία Γενικής Παιδείας

[22/5/2013] Νεοελληνική Λογοτεχνία
[22/5/2013] Φυσική Κατεύθυνσης
[24/5/2013] Βιολογία Κατεύθυνσης
[24/5/2013] Χημεία-Βιοχημεία
[24/5/2013] Ιστορία Κατεύθυνσης
[24/5/2013] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων
[27/5/2013] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[27/5/2013] Αρχαία Ελληνική Γλώσσα





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Το νήμα ξεκλειδώθηκε!!
Στο αρχικό πόστ του θέματος θα ανέβουν τα θέματα που έπεσαν σήμερα και μερικές προτεινόμενες λύσεις που θα κυκλοφορήσουν στο ίντερνετ.

Καλή προσπάθεια σε όλους τους υποψηφίους και καλό καλοκαίρι σε όσους τελειώνουν σήμερα.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Είμαι περίεργος να δω τι θέματα θα πέσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:eek: τι θέματα είναι αυτά;
νομίζω ότι είναι πάρα μα πάρα πολλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:eek: τι θέματα είναι αυτά;
νομίζω ότι είναι πάρα μα πάρα πολλά...

:eek: καλα ήμουν περίεργος ...... Δε πιστεύω να τα προλάβει κάποιος να τα κάνει

Έχουν αλλάξει τελείως φιλοσοφία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν παίζει να ειναι αυτά τα θέματα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εκτός από πολλά είναι και δύσκολα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
δεν παίζει να ειναι αυτά τα θέματα:eek:

ζητάνε πάρα πολλα και σίγουρα δεν είναι πια το εύκολο μάθημα της θετικής κατεύθυνσης......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Kάποιος που γνωρίζει τα θέματα και ξέρει να τα λύνει να κάνει σχολιασμό για την δυσκολία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Καλά που τελείωσα πέρυσι... Όντως πολλά, αλλά ακόμα και τα θέματα Α και Β έχουν ορισμένα δύσκολα ερωτήματα. (Τα οποία τα λύνεις όταν είσαι χαλαρός στο σπίτι ξέροντας ότι δε σε απασχολεί, αλλά μέσα στην αίθουσα με την πίεση θα γίνουν πολλά λάθη...)

Τέλος πάντων αυτές είναι γνώμες (βέβαια συμφωνώ με τον focko) όμως το θέμα εδώ είναι άλλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι πως η Χημεία ήταν το μόνο μάθημα που καταφέρα να ξανακοιτάξω τι έχω γράψει και να φύγω πιο νωρίς..φέτος δεν νομίζω πολλά παιδιά να καταφέρουν να γράψουν άνετα μέσα στο 3ωρο. Όπως είπε και κάποιος ακόμα, ακόμα και το 1ο θέμα είχε μερικά ερωτήματα που θα χρειαζόταν σκέψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Ωραιο διαγωνισματακι.... Αρκετα δυσκολα θεματακια, τα οποια ισως οδηγουσαν τον υποψηφιο σε χρονικη πίεση... Αν έφτανε ο χρόνος, τέτοια θέματα έχουν δουλευτεί πάρα πολύ μεσα στην χρονια και το 100ρι δεν φανταζει αδυνατο( αν και δεν ειναι σιγουρα τοσο ευκολο οσο ηταν απο το 2011 και πριν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να πει πως πάνε τα πολλαπλής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κανένα 15 μπορεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Εεε χωρίς να έχω κακές προθέσεις και χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να προκαλέσω εμένα μου φάνηκαν εύκολα.Εντάξει μπορεί να ήταν πολλά αλλά δεν υπήρχε καμία ιδιαίτερη δυσκολία.Ούτε παγίδες ούτε τίποτα.Στανταρ θέματα ήταν.Όποιος είχε λύσει πολλές ασκήσεις δε θα είχε κανένα πρόβλημα.Αρκεί να μπορούσε να γράφει γρήγορα.Αυτή είναι καθαρά η προσωπική μου άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sky'sTheLimit

Νεοφερμένος

Η Sky'sTheLimit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
πιο δυσκολο μου φανηκε το 2ο θεμα παρα τα υπολοιπα!-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Είχε τρελό γράψιμο...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
βατα ηταν
ενας μετριος μαθητης εγραφε 17 ευκολα
οσο για τον χρονο θελει προσοχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Καλά ήταν. 3ο, 4ο έφυγαν μια χαρά.
Απλά θέλω να αυτοκτονήσω γιατί έχασα ένα πολλαπλής.. Δεν νομίζω ότι υπάρχει χειρότερο από αυτό.
Έλεγξα με τν καθηγητή μου αποτελέσματα σε 3ο 4ο και τα έχω σωστά, και αιτιολογήσεις και όλα μια χαρά..
Θα αυτοκτονήσω σας λέω...... -5 έτσι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top