Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ποιος τον χ*ζει το βαθμο τετραμηνου. Θέτω τη γνώση πιο πάνω από ένα βαθμό. Η γνώσεις μένουν ο βαθμός έρχεται και φεύγει.
Πόσο έβγαλες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Θα διαφωνήσω και θα πω ότι καλός καθηγητής είναι εκείνος που βάζει σε κάθε μαθητή το βαθμό που του αξίζει.

Πιστεύω πως όταν ο καθηγητής βάζει αυτό που αξίζει στον μαθητή, θεωρείται πως βαθμολογεί χαμηλά. Αφού το σύνηθες είναι να χαρίζονται οι βαθμοί, κυρίως στην Γ λυκείου. Φέτος, όσοι δεν χάριζαν πολλές μονάδες παραπάνω ήταν κακή βαθμολογητές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
παιδια εγω εβγαλα 19.5:clapup: και δεν με νοιαζει τι λενε αλλοι με καλους καθηγητες εγω εχω πολυ καλους καθηγητες
αρχαια 20
μαθηματικα 19
φυσικα 19 μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πόσο έβγαλες; :P
18.3 :D
παιδια εγω εβγαλα 19.5:clapup: και δεν με νοιαζει τι λενε αλλοι με καλους καθηγητες εγω εχω πολυ καλους καθηγητες
αρχαια 20
μαθηματικα 19
φυσικα 19 μια χαρα
Μπράβο ρε γιαννη :D :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ευχαριστω τασοοοο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λοιπόν μέσο όρο έβγαλα αισίως 17,1 με ένα 9 στα μαθηματικά και ένα 8 στη φυσική δεν τα πήγα και άσχημα :hehe: :whistle: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μπράβο Τζέι, Γιάννη,Loreley :D

και φυσικά Έλεναααα :hug:
Άντε γεμίσαμε καλούς μαθητές το σκουλ :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Κλα το θεμα δεν ειναι να εισαι καλος μαθητης. Για μένα στοχος αυτή τη στιγμή είναι όλοι να καταφέρουμε να πραγματοποίησουμε το όνειρο μας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εγώ πήρα 20! Ναι, σοβαρά μιλάω.(Βασικά πήρα 19 Γλώσσα αλλά συμψηφίστηκε. Κανονικά πήρα 19,96.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μπράβο! :D Εγω έχα προβλημα με τους 20αρηδες. Ειναι πολλες φορες εκεινες που δεν το αξιζουν. Εχει τύχει πολλές φορές να ρωτήσω κάτι που κάναμε πριν 1 μήνα και να μην το ξέρουν καν παρ' όλο που στο διαγώνισμα γράψαν 20 :P Οκ, θεωρω οτι παμε σχολειο για τη γνωση κι οχι για ενα ψωροβαθμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ τώρα θα γίνω κακιά. Θα με πείτε ζηλιάρα, και σκύλα, αλλά δεν με νοιάζει. Mintin97, έτυχε το πρώτο μήνυμα σου να είναι στο θέμα αυτό, ή γράφτηκες για να μας πεις τον βαθμό σου και να σου πούμε όλοι μπράααααααβο επειδή έβγαλες 20; :P
(Το μήνυμα αυτό βγαίνει πολύ αυθόρμητα. Σου ζητώ συγνώμη για τυχόν παρεξηγήσεις, δεν έχω σκοπό να σε προσβάλω, και μπράβο σου για τον βαθμό σου. :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μπράβο! :D Εγω έχα προβλημα με τους 20αρηδες. Ειναι πολλες φορες εκεινες που δεν το αξιζουν. Εχει τύχει πολλές φορές να ρωτήσω κάτι που κάναμε πριν 1 μήνα και να μην το ξέρουν καν παρ' όλο που στο διαγώνισμα γράψαν 20 :P Οκ, θεωρω οτι παμε σχολειο για τη γνωση κι οχι για ενα ψωροβαθμο :P
I couldn't agree more :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ε ναι ρε φιλε. Εχω κατι 20αρια χημειας (αυτοι ειναι που μου τη σπανε περισσοτερο :P ) και δεν ξερουν να πουν ποιο στοιχειο ειναι αυτο --> Hg ή να ονομάσουν μια απλή ένωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννακας

Νεοφερμένος

Ο Γιάννακας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ τώρα θα γίνω κακιά. Θα με πείτε ζηλιάρα, και σκύλα, αλλά δεν με νοιάζει. Mintin97, έτυχε το πρώτο μήνυμα σου να είναι στο θέμα αυτό, ή γράφτηκες για να μας πεις τον βαθμό σου και να σου πούμε όλοι μπράααααααβο επειδή έβγαλες 20; :P
(Το μήνυμα αυτό βγαίνει πολύ αυθόρμητα. Σου ζητώ συγνώμη για τυχόν παρεξηγήσεις, δεν έχω σκοπό να σε προσβάλω, και μπράβο σου για τον βαθμό σου. :) )

Σωστά τα λές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μπράβο Τζέι, Γιάννη,Loreley :D

και φυσικά Έλεναααα :hug:
Άντε γεμίσαμε καλούς μαθητές το σκουλ :whistle: :P

Σορρυ,αλλα δεν γεμισε το ischool με καλους μαθητες,απλως αυτο το θεμα εχει εξ ορισμου δημιουργηθει ωστε να δινει βημα μονο στους καλους μαθητες.
Γραφεις τους βαθμους σου,και τους βλεπει καποιος αλλος.Αμα εχεις καλους,τους ποσταρεις για να την δεις λιγο ψωνιο και να σου πουνε οι υπολοιποι ''μπραβο'',''τι γαματος που εισαι'' κτλπ,ενω αμα δεν εχεις και τους γραψεις,χανει την ''αξια'' του το Θρεντ :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννακας

Νεοφερμένος

Ο Γιάννακας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Σορρυ,αλλα δεν γεμισε το ischool με καλους μαθητες,απλως αυτο το θεμα εχει εξ ορισμου δημιουργηθει ωστε να δινει βημα μονο στους καλους μαθητες.
Γραφεις τους βαθμους σου,και τους βλεπει καποιος αλλος.Αμα εχεις καλους,τους ποσταρεις για να την δεις λιγο ψωνιο και να σου πουνε οι υπολοιποι ''μπραβο'',''τι γαματος που εισαι'' κτλπ,ενω αμα δεν εχεις και τους γραψεις,χανει την ''αξια'' του το Θρεντ :P:P:P:P

Κάθε χρόνο και με τις πανελλήνιες το ίδιο γίνεται. Μόνο βαθμούς πάνω απο 18,000 μόρια βλέπουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μπραβο ρε Γιαννη (ειναι που δεν ηξερες αν θα τα πας καλα :P )και Τζει:clapup::clapup::clapup:!!
Μπραβο και σε ολους τους αλλους :)
Παιδια δε διαφωνω οτι πολλες φορες οι βαθμοι μπαινουν ασκοπα σε ατομα που δε το αξιζουν (οπως και το αντιθετο πολλες φορες), ή λιγοι απο εμας ειναι που θα πετυχουμε στο τελος.Ειναι ωστοσο μια επιβραβευση για τον οποιο κοπο του καθενος.
Σημασια εχει νομιζω να εχουμε παθος , στοχο και πεισμα...Μακαρι να πανε ολα καλα στο τελος τι να πω....ειναι νωρις ακομη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω που το χω αποφαση να μη δωσω στο τελος απλα παθιαζομαι οσο μπορω με τη χημεια :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγώ τώρα θα γίνω κακιά. Θα με πείτε ζηλιάρα, και σκύλα, αλλά δεν με νοιάζει. Mintin97, έτυχε το πρώτο μήνυμα σου να είναι στο θέμα αυτό, ή γράφτηκες για να μας πεις τον βαθμό σου και να σου πούμε όλοι μπράααααααβο επειδή έβγαλες 20; :P
(Το μήνυμα αυτό βγαίνει πολύ αυθόρμητα. Σου ζητώ συγνώμη για τυχόν παρεξηγήσεις, δεν έχω σκοπό να σε προσβάλω, και μπράβο σου για τον βαθμό σου. :) )
Προσπαθείς να του την πείς και ζητάς και συγνώμη; FAIL και σε λέω ζηλιάρα και σκύλα.:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Προσπαθείς να του την πείς και ζητάς και συγνώμη; FAIL και σε λέω ζηλιάρα και σκύλα.:sly:

Δεν προσπαθώ να του την πω, απλά κάνω μια παρατήρηση που μου ήρθε στο μυαλό. Για αυτό ζητάω συγγνώμη αν η παρατήρηση αυτή τον προσβάλλει.
Εντάξει, είμαι ζηλιαρα και σκύλα, τι να κάνουμε τώρα; :P :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top