Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
τον λεει μεν αλλα βγαινει απο το αθροισμα των βαθμων σε ολα τα μαθηματα (εκτος της γυμναστικης) και το διαιρεις με το 13.
NOT.

Έχουμε "συγχωνεύσεις" στα εξής:
Άλγεβρα, Γεωμετρία-> Μαθηματικά
Βιολογία, Χημεία, Φυσική-> Φυσικές επιστήμες
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Κείμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας, Έκφραση-Εκθεση-> Ελληνική Γλώσσα

Η γυμναστική δε μετράει στο Μ.Ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
NOT.
Έχουμε "συγχωνεύσεις" στα εξής:
Άλγεβρα, Γεωμετρία-> Μαθηματικά
Βιολογία, Χημεία, Φυσική-> Φυσικές επιστήμες
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Κείμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας, Έκφραση-Εκθεση-> Ελληνική Γλώσσα
Η γυμναστική δε μετράει στο Μ.Ο.
Αυτά ίσχυαν για την περσινή Α λυκείου. Για τη φετεινή έγινε κάποια αλλάγή: https://edu.klimaka.gr/leitoyrgia-sxoleivn/lykeio/1828-ypologismos-vathmoy-a-lykeioy.html
Ο Γενικός Μέσος Όρος προκύπτει από τη διαίρεση του αθροίσματος των βαθμών ετήσιας επίδοσης των μη κλαδικών μαθημάτων και των γινομένων των βαθμών ετήσιας επίδοσης των κλαδικών μαθημάτων πολλαπλασιαζόμενων επί το πλήθος των κλάδων του μαθήματος, διά του πλήθους των μη κλαδικών μαθημάτων και των κλάδων των μαθημάτων
Δηλαδή ουσιαστικά, ξαναγύρισε στο τα προσθέτω όλα (εκτός γυμναστικής) και διαιρώ με το πλήθος τους (13).

(Υ.Γ. Γράφω ότι είναι έτσι ουσιαστικά, γιατί έχει μια μικρή διαφορά που όμως δεν ξεπερνά το 0,2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλα τα ειπα εγω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πήραμε κ εμείς. :P

19.1:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μπραβοοοοοοοοοο^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P εγώ πρώτη λυκείου είχε πάρει 17 Νομίζω δε θυμάμαι και πολύ καλά φυσικά γιατί πάνε χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ πήρα 18,3:hehe:

ΠΗΡΑ 19 ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Εγώ πήρα 18,3:hehe:

ΠΗΡΑ 19 ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ:mpinelik:
18,3????????????????????????????????:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

19 στα Αρχαία??????:eek::eek::eek:

την απογοήτευσες την καθηγητρια των αρχαιων που σου ελεγε οτι θέλει 20αρι στο τελος!:pfff::pfff:
Ντροπή σου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
18,3????????????????????????????????:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

19 στα Αρχαία??????:eek::eek::eek:

την απογοήτευσες την καθηγητρια των αρχαιων που σου ελεγε οτι θέλει 20αρι στο τελος!:pfff::pfff:
Ντροπή σου!:(
Αφού είναι χαζή:P

Σε κανέναν δεν έβαλε 20, είπε:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
λοιπον αυριο ειναι η δικη μου η σειρα ελπιζω να ειμαι κοντα σε σας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Τάσοο :)
Μπράβο σου jj! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τι βαθμοι ειναι αυτοι !! εγω στο λυκειο επαιρνα 12-15 μεσο ορο χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
εμείς θα πάρουμε την επόμενη εβδομάδα αλλά δεν προβλέπω και τα καλύτερα :( :/: αν και πάντα γίνεται το αντίθετο από αυτό που πιστεύω εγώ :/: θα δούμεεε την επόμενη εβδομάδα(δηλαδή την τετάρτη μάλλον που μας έρχεται :P) :P
Μακάρι να πάρω γενικά καλούς βαθμούς γιατί αλλιώς με βλέπω τεμαχισμένη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον σημερα ηρθε και η σειρα μου να παρω βαθμους :)
Αλγεβρα/Γεωμετρια : 20 , Φυσικη : 18 , Χημεια/Βιολογια : 19 , Αρχαια/Εκθεση/Λογοτεχνια : 19 , Α.Οικονομιας :19 , Project/Αγγλικα/Θρησκευτικα : 20 , Ιστορια : 19.
Μ.Ο. 19,3 ...ειμαι πραγματικα πολυ πολυ χαρουμενη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μπράβο ρε Λενιώωω!!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Μπράβο Έλενα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ευχαριστω παρα πολυ παιδια :) Συγχαρητηρια σε ολους μας :clapup::clapup::clapup:
(ειμαι σε μια φαση: αν παρεις τη σειρα δραστικοτητας και το ποιηματακι....το Pt αντιστοιχει στο : Πεταααω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννακας

Νεοφερμένος

Ο Γιάννακας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά για τς βαθμούς σας. Θα γίνω κακός αλλά δν πειράζει. Ωραίο να βλέπεται βαθμάρες. 17++
Αλλα να ξέρεται τα τετράμηνα έχουν πολύ μικρή σχέση με τς πανελλήνιες. (Μόνο η ύλη είναι κοινή :P )
Ένα ποσοστό 30% απο τους άριστους μαθητές τετραμήνων αριστεύουν και στις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ποιος τον χ*ζει το βαθμο τετραμηνου. Θέτω τη γνώση πιο πάνω από ένα βαθμό. Η γνώσεις μένουν ο βαθμός έρχεται και φεύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τι βαθμοι ειναι αυτοι !! εγω στο λυκειο επαιρνα 12-15 μεσο ορο χαχαχα

Ασε μωρε τα φυτά να χαίρονται με ανούσιoυς βαθμούς

Καλός καθηγητής ειναι αυτός που βάζει κακούς βαθμούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top