1ο Πεδίο Τμήμα Κοινωνικής Διοίκησης στην Κομοτηνή

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Απ οτι ξερω εργαζεσαι ως κοινωνικος λειτουργος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ναι απλα δεν ξερω επειδη ειναι ΠΕ αν εχει καλες προοπτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδια η σχολη ειναι παρα πολυ καλη,αν και μου ηταν 6η επιλογη νιωθω πολυ τυχερος που περασα σε αυτην την σχολη,οι καθηγητες ως επι των πλειστον ειναι καλοι αν και εχουμε ενα προβληματακι με το κτιριο που ειναι παλιο και μερικες φορες δεν κανουμε στο αμφιθεατρο μαθημα αλλα σε προκατ!

Τελος,ολοι μπαινουν για κοινωνικη εργασια σε αυτην την σχολη αλλα στη συνεχεια αλλαζουν αποψη,καπου εκει βρισκομαι και εγω αν και εχω 2 χρονια μπροστα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
δηλαδη τι αλλο μπορεις να κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αν παρεις την κατευθυνση κοινωνικης εργασιας παιρνεις την αδεια ασκησεως επαγγελματος του κοινωνικου λειτουργου,απο την κατευθυνση της κοινωνικης πολιτικης τα πραγματα δεν ειναι τοσο σαφη αλλα ειναι πιο διευρημενα,η αληθεια ειναι πως δεν ειμαι ο ειδικος για να σου απαντησω,μπες στο σαιτ της σχολης καλυτερα η πηγαινε σε κανα επαγγελματικο προσανατολισμο αν ενδιαφερεσαι τοσο πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ok tnx, καθαρα για ενημερωτικους λογους ρωταω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jota

Νεοφερμένος

Η jota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιααα!!!!
Σπουδαζει κανενας στην κοινωνικη διοικηση στην Κομοτηνη ???Εχω τελειωσει ηδη μια σχολη, αλλα θελω να συνεχιζω και απ οτι ειδα η συγκεκριμενη σχολη εχει 4 εξαμηνα πρακτικη ασκηση! Ξερει κανεις αν θα μπορεσω να κανω την πρακτικη μου σε αλλη πολη?? Ή που να απευθυνθω??Μενω Θεσσαλονικη και θελω να πηγαινοερχομαι γιατι προεχει η δουλεια εδω. Μονο αυτο το θεμα με προβληματιζει. Να τη δηλωσω τη σχολη ή οχι?Ειναι πολυ ενδιαφερουσα. Ευχαριστωωω πολυ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleni fairy

Νεοφερμένος

Η Eleni fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
heyyyyy!!!!!Φέτος έδωσα πανελλήνιες και κατά πάσα πιθανότατα περνάω κοινωνική διοίκηση κομοτηνής..ήταν στις πρώτες μου επιλογές και πιστεύω πως θα μου ταιριάζει σαν επάγγελμα..διάβασα πως πολλοί από εσάς σπουδάζετε εκεί..μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε τη γνώμη σας για την σχολή και τα μαθήματα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

korina P

Νεοφερμένος

Η korina P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
γεια σας παιδια.
φετος εδωσα πανελληνιες και περναω στη κοινωνικη διοικηση στην κομοτηνη. θα ηθελα να μαθω πως ειναι η σχολη, πως σας φαινεται αν ειναι δυσκολη ή οχι και γενικα οτι αλλες πληροφοριες θεωρειται οτι ειναι χρησιμες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@spaki

Νεοφερμένος

Η @spaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας!Και εγω εδωσα φετος πανελληνιες και σκεφτομαι για κοινωνικη διοικηση...πως σας φαινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αυτη η σχολη ειναι μονο στο πρωτο πεδιο..εε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Γεια σας παιδια... Και εγω ανηκω στο κλαμπ των προηγουμενων... Μολις εδωσα πανελληνιες και περναω κατα πασα πιθανοτητα στο τμημα κοινωνικης δοιηκησης στην κομοτηνη... Προσπαθω να ενημερωθω για τα παντα εκει... Ειναι πολυ δυσκολο για την οικογενεια μου βεβαια οικονομικα να σπουδαζω εκει.:(..Πως ειναι η ζωη εκει ;.Ειναι φτηνη;...Ελπιζω να καταφερω να μπω στην εστια. Τηλεφωνησα και μου ειπαν οτι προηγουνται βεβαια τα παιδια της ειδικης κατηγοριας... Εγω μπορω να δηλωσω μονο χαμηλο εισοδημα. Για αυτο και ψαχνω σπιτι επιπλωμενο. Αραγε τα επιπλα θα ειναι σε καλη κατασταση;..Μηπως ξερετε ποτε ξεκινανε συνηθως οι εγγραφες για ναμπορω να κλεισω νωριτερα τα εισητηρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γεια σας παιδια... Και εγω ανηκω στο κλαμπ των προηγουμενων... Μολις εδωσα πανελληνιες και περναω κατα πασα πιθανοτητα στο τμημα κοινωνικης δοιηκησης στην κομοτηνη... Προσπαθω να ενημερωθω για τα παντα εκει... Ειναι πολυ δυσκολο για την οικογενεια μου βεβαια οικονομικα να σπουδαζω εκει.:(..Πως ειναι η ζωη εκει ;.Ειναι φτηνη;...Ελπιζω να καταφερω να μπω στην εστια. Τηλεφωνησα και μου ειπαν οτι προηγουνται βεβαια τα παιδια της ειδικης κατηγοριας... Εγω μπορω να δηλωσω μονο χαμηλο εισοδημα. Για αυτο και ψαχνω σπιτι επιπλωμενο. Αραγε τα επιπλα θα ειναι σε καλη κατασταση;..Μηπως ξερετε ποτε ξεκινανε συνηθως οι εγγραφες για ναμπορω να κλεισω νωριτερα τα εισητηρια;
Ενας φιλοσ μου σπουδαζει Κομοτηνη μου εχει πει οτι τα ενοικια ειναι σε καλες τιμες οπως επισης και τα υπολοιπα φαγητο/ποτο κτλ.
Παραδειγμα μια κασα μπιρες(Βεργινα) κανουν λιγοτερο απο μπουκαλακια νερο και γενικα εχει πολυ εντονη φοιτητικη ζωη σαν πολη αν και μικρη.
Οι εγγραφες πραγματοποιουνται μεσα Σεπτεμβρη
Ακομα το τμημα σου ειναι μεσα στην Πανεπιστημιουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ενας φιλοσ μου σπουδαζει Κομοτηνη μου εχει πει οτι τα ενοικια ειναι σε καλες τιμες οπως επισης και τα υπολοιπα φαγητο/ποτο κτλ.
Παραδειγμα μια κασα μπιρες(Βεργινα) κανουν λιγοτερο απο μπουκαλακια νερο και γενικα εχει πολυ εντονη φοιτητικη ζωη σαν πολη αν και μικρη.
Οι εγγραφες πραγματοποιουνται μεσα Σεπτεμβρη
Ακομα το τμημα σου ειναι μεσα στην Πανεπιστημιουπολη

αυτο για τα ενοικια ειναι πολυ καλο...:)...μακαρι να βρω ενα σπιτι μ καλο ενοικιο...θελω πολυ να ανεβω κομοτηνη..το τμημα μου ειναι κοντα με το τμημα της νομικης...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
αυτο για τα ενοικια ειναι πολυ καλο...:)...μακαρι να βρω ενα σπιτι μ καλο ενοικιο...θελω πολυ να ανεβω κομοτηνη..το τμημα μου ειναι κοντα με το τμημα της νομικης...?
Ναι ολα τα τμηματα πλην διοικησης επιχειρησεων και πολιτικων επιστημων βρισκονται μεσα στην πανεπιστημιουπολη αρα ειναι κοντα,μπορει και διπλα.
Πχ ο φιλος μου σπουδαζει στο δοσα κομο αντι να πηγαινει στο τμημα του κανει εφοδο στο τμημα της νομικης που ειναι διπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ειναι πολυ δυσκολο για την οικογενεια μου βεβαια οικονομικα να σπουδαζω εκει.:(..
Πως ειναι η ζωη εκει ;.Ειναι φτηνη;...
Ελπιζω να καταφερω να μπω στην εστια. Τηλεφωνησα και μου ειπαν οτι προηγουνται βεβαια τα παιδια της ειδικης κατηγοριας... Εγω μπορω να δηλωσω μονο χαμηλο εισοδημα.
Για αυτο και ψαχνω σπιτι επιπλωμενο. Αραγε τα επιπλα θα ειναι σε καλη κατασταση;.
Μηπως ξερετε ποτε ξεκινανε συνηθως οι εγγραφες για ναμπορω να κλεισω νωριτερα τα εισητηρια;
1. Κατανοητό.
2. Ναι. Λογικά ενοίκια, μικρές αποστάσεις, λογικές τιμές στα προϊόντα, προς το παρόν δωρεάν συγκοινωνίες και σίτιση, ίσως κοπούν ελέω κρίσης. Το δύσκολο είναι το κεφάλαιο θέρμανση. Βρες από τώρα λύση.
3. Κάνε τα χαρτιά σου, αλλά μην ελπίζεις. Πρώτο έτος θα είναι δίκλινο και θα είσαι στην Πανεπιστημιούπολη, στη μέση του πουθενά.
4. Έχει αρκετά. Ψάξιμο θέλει. Αν κάποιο έπιπλο είναι μάπα, το σουτάρεις και παίρνεις το πιο φτηνό από ΙΚΕΑ κλπ, ώστε όταν τελειώσεις να μην σου λείψει.
5. Σεπτέμβρη. Οι βάσεις βγαίνουν τέλη Αυγούστου, οπότε τότε θα πας για σπίτι και μέχρι να βρεις, να το ετοιμάσεις κλπ, έφτασαν και οι εγγραφές. Μετά θα ανέβεις ξανά αρχές Οκτώβρη για τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ναι ολα τα τμηματα πλην διοικησης επιχειρησεων και πολιτικων επιστημων βρισκονται μεσα στην πανεπιστημιουπολη αρα ειναι κοντα,μπορει και διπλα.
Πχ ο φιλος μου σπουδαζει στο δοσα κομο αντι να πηγαινει στο τμημα του κανει εφοδο στο τμημα της νομικης που ειναι διπλα.
.τελειααα...γιατι μαλλον και η κολλητη μου περναει κομοτηνη...:)
χαχαχα
1. Κατανοητό.
2. Ναι. Λογικά ενοίκια, μικρές αποστάσεις, λογικές τιμές στα προϊόντα, προς το παρόν δωρεάν συγκοινωνίες και σίτιση, ίσως κοπούν ελέω κρίσης. Το δύσκολο είναι το κεφάλαιο θέρμανση. Βρες από τώρα λύση.
3. Κάνε τα χαρτιά σου, αλλά μην ελπίζεις. Πρώτο έτος θα είναι δίκλινο και θα είσαι στην Πανεπιστημιούπολη, στη μέση του πουθενά.
4. Έχει αρκετά. Ψάξιμο θέλει. Αν κάποιο έπιπλο είναι μάπα, το σουτάρεις και παίρνεις το πιο φτηνό από ΙΚΕΑ κλπ, ώστε όταν τελειώσεις να μην σου λείψει.
5. Σεπτέμβρη. Οι βάσεις βγαίνουν τέλη Αυγούστου, οπότε τότε θα πας για σπίτι και μέχρι να βρεις, να το ετοιμάσεις κλπ, έφτασαν και οι εγγραφές. Μετά θα ανέβεις ξανά αρχές Οκτώβρη για τα μαθήματα.
...
ααα μια χαρα δηλαδη...εε ναι λογικα τωρα αυτον τον μηνα θα βγουν..πως και πως τα περιμενω....:)...το πολυ να μεινω εκει μεχρι τον οκτωβρη γιατι τα εισητηρια δεν συμφερουν και πολυ...μηπως ξερετε απο αθηνα πως ερχομαι κομοτηνη?....λεωφορειο?τρενο?αεροπλανο?αμαξι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
μηπως ξερετε απο αθηνα πως ερχομαι κομοτηνη?....λεωφορειο?τρενο?αεροπλανο?αμαξι?
Τραίνο: 10 ώρες. Το "γρήγορο".
Λεωφορείο: Λογικά κάπου εκεί.
Αμάξι: ομοίως με ανωτέρω. Συνυπολογίζω τις στάσεις.
Αεροπλάνο: Αλεξανδρούπολη και μετά με λεωφορείο ή τραίνο Κομοτηνή.

Αφού θα είσαι με τη φίλη σου, γιατί δε συγκατοικείτε, ώστε να μοιράσετε τα έξοδα; Και πιο μεγάλο σπίτι θα νοικιάσετε έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Τραίνο: 10 ώρες. Το "γρήγορο".
Λεωφορείο: Λογικά κάπου εκεί.
Αμάξι: ομοίως με ανωτέρω. Συνυπολογίζω τις στάσεις.
Αεροπλάνο: Αλεξανδρούπολη και μετά με λεωφορείο ή τραίνο Κομοτηνή.

Αφού θα είσαι με τη φίλη σου, γιατί δε συγκατοικείτε, ώστε να μοιράσετε τα έξοδα; Και πιο μεγάλο σπίτι θα νοικιάσετε έτσι.

μμμ....το τρενο παει κατευθειαν κομοτηνη?ή θα σταματαει καπου και περνω αλλο μετα?.....ετσι λεμε να μεινουμε μαζι...αλλα αν περασει και ο αδερφος της μαζι λιγο δυσκολο....καλα να μεινουν σε ενα σπιτι 2 ατομα αλλα και 3 δεν θα ειναι τοσο ευκολο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top