[23/5/2012] Βιολογία Γενικής Παιδείας

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • [B]Άριστα[/B] 18-20

    Ψήφοι: 30 33.0%
  • [B]Πολύ καλά[/B] 15-18

    Ψήφοι: 17 18.7%
  • [B]Καλά[/B] 12-15

    Ψήφοι: 20 22.0%
  • [B]Μέτρια[/B] 10-12

    Ψήφοι: 16 17.6%
  • [B]Όχι καλά[/B] 5-10

    Ψήφοι: 6 6.6%
  • [B]Καθόλου καλά[/B] 0-5

    Ψήφοι: 2 2.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Κάτσε τώρα γιατί μπερδεύτηκα... είμαι και με πονοκεφάλο

έβαλα την Καμπύλη Α πως είναι το οξυγόνο
και την Καμπύλη Β πως είναι οι αποικοδομητές

αιτιολόγησα με το φαινόμενο του ευτροφισμού

είμαι σωστή;

αν έχω κάνει λάθος και σε αυτό που το είχα σιγουράκι τότε πάω να αυτοκτονήσω
δεν πάω να δώσω τα άλλα μαθήματα... Τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
έβαλα οτι μπορεί να οδηγησει στο σχηματισμο νεων ειδων
επειδή με το χωρισμό αυτό δεν απομονώθηκαν 1-2 άτομα
αλλά ολόκληρη πληθυσμοί... που σύμφωνα με τον Δαρβίνο ο πληθυσμός
αποτελεί θεμελιώδης μονάδας της εξέλιξης και κάτι τέτοια δε θυμάμαι ακριβώς
νομίζω πως έχω χάσει πολλά απο εδώ
Είναι η συσσώρευση πολλών ευνοικών κληρονομήσιμων χαρακτηριστικών
Συμπέρασμα 3, τελευταία πρόταση από θεωρία Δαρβίνου

Κουράστηκα να γράφω και να εξηγώ τα ίδια
Ας βγουν οι απαντήσεις επιτέλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Δηλαδη συγγνωμη, χανουμε ολο το θεμα του ευτροφισμου επειδη δεν ειδαμε οτι ειναι συναρτησει της αποστασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ρε παιδια με εχετε τρελανει στην καμπυλη με το οξυγονο και τους αποικοδομητες μια ετσι και μια αλλιως...αν ξερει καποιος σιγουρα ας μας πει..ελεος πια .οποιος δεν ειναι σιγουρος μη τρομαζει και τους αλλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Κάτσε τώρα γιατί μπερδεύτηκα... είμαι και με πονοκεφάλο

έβαλα την Καμπύλη Α πως είναι το οξυγόνο
και την Καμπύλη Β πως είναι οι αποικοδομητές

αιτιολόγησα με το φαινόμενο του ευτροφισμού

είμαι σωστή;

αν έχω κάνει λάθος και σε αυτό που το είχα σιγουράκι τότε πάω να αυτοκτονήσω
δεν πάω να δώσω τα άλλα μαθήματα... Τέλος!


Και εγω ακριβως το ιδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ΡΕ μαλακα τι λεμε??? υπαρχει περιπτωση να ισχυει κατι τετοιο? ελατε παιδια λεμε βλακειες νομιζω
Λαθος ειναι το διαγραμμα και εκανα σωστο το αποκατω.Δηλαδη ειναι να γελας με αυτα τα πραγματα.Να κανεις σωστη την εξηγηση αλλα να κανεις λαθος το διαγραμμα.Ελεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
και κατι αλλο
στα πολλαπλης με το συμπληρωμα και την προπερδινη ποιο ηταν σωστο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κάτσε τώρα γιατί μπερδεύτηκα... είμαι και με πονοκεφάλο

έβαλα την Καμπύλη Α πως είναι το οξυγόνο
και την Καμπύλη Β πως είναι οι αποικοδομητές

αιτιολόγησα με το φαινόμενο του ευτροφισμού

είμαι σωστή;

αν έχω κάνει λάθος και σε αυτό που το είχα σιγουράκι τότε πάω να αυτοκτονήσω
δεν πάω να δώσω τα άλλα μαθήματα... Τέλος!
Σωστή είσαι

και κατι αλλο
στα πολλαπλης με το συμπληρωμα και την προπερδινη ποιο ηταν σωστο ?
To δ
Όλα τα παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
και κατι αλλο
στα πολλαπλης με το συμπληρωμα και την προπερδινη ποιο ηταν σωστο ?


εναντια ολων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δηλαδη συγγνωμη, χανουμε ολο το θεμα του ευτροφισμου επειδη δεν ειδαμε οτι ειναι συναρτησει της αποστασης?
Πιανεις μονο αυτο το κομματι με τις 8 μοναδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ωχ θεε μου...παει και αυτο!εισικα το δ2 δεν το περιμενα με τιποτα.ευτυχως το εγραψα οπως το εγραψα τελος παντων!καλη συνεχεια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Πιανεις μονο αυτο το κομματι με τις 8 μοναδες.


Καλα δεν παιζει να ισχυει ηρεμιστε και περιμενετε τις απαντησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
παλι καλα το πετυχα...τουλαχιστον δεν εχασα απο πολλαπλης..αν θυμαμαι στο δ1 εδινε 2 μοναδες στο να επιλεξετε και αλλες 8 στο να αιτιολογησετε..
αν δηλαδη εχεις γραψει για το φαινομενο του ευτροφισμου και τα επελεγες αναποδα χανεις και τα δεκα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ΡΕ έλος περιμένετε ,εγώ πάντως αμφιβάλλω για το d1 ποια καμπύλη ήταν ποιοι γιατί είναι ποτάμι...τα λύματα μετακινούνται και ακολουθούν την πορεία του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Δικιο εχει η Κατερινα.
Μου φαινεται περιεργο να πιασουν τις 8 μοναδες αφου εξηγω οτι μειωνεται το οξυγονο...
WTF?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εν ολιγης

ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΑΝ? πως τα αξιολογειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Είναι η συσσώρευση πολλών ευνοικών κληρονομήσιμων χαρακτηριστικών
Συμπέρασμα 3, τελευταία πρόταση από θεωρία Δαρβίνου

Κουράστηκα να γράφω και να εξηγώ τα ίδια
Ας βγουν οι απαντήσεις επιτέλους...
Ωωωωχ ναι...
μλκ μου... πάει και αυτό!!

έχουμε και λέμε... το Γ2... +το πολλαπλής
ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
παλι καλα το πετυχα...τουλαχιστον δεν εχασα απο πολλαπλης..αν θυμαμαι στο δ1 εδινε 2 μοναδες στο να επιλεξετε και αλλες 8 στο να αιτιολογησετε..
αν δηλαδη εχεις γραψει για το φαινομενο του ευτροφισμου και τα επελεγες αναποδα χανεις και τα δεκα ??
Οχι πιανεις μονο τις 8 για αυτο αλλοστε το ειχε ξεχωριστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια αν σε ενα διαγραμμ απαντησω λαθος την πρωτη ερωτηση και εχω κανει την εξηγηση σωστα τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
νομιζω οτι εχεις δικιο..μακαρι να ειναι αυτο το σωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top