Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάλι το Αντζούι μου βγάλατε τσακ μπαμ; :hehe:
(Νι, πριν λίγο μπήκα, είπαμε, είμαι η ..ανύπαρκτη ΣΕ! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πιστεύω ότι η Angie ήταν δολοφόνος και ότι κάναμε καλά που τη διώξαμε;)
Όχι μόνο για αυτά που έχουν πει πολλοί σε προηγούμενα ποστς τους,αλλά και γι'αυτό
''Η ιδιότητα κάθε παίκτη δεν πρέπει να αποκαλύπτεται από κανέναν άλλο πλην της ΣΕ...''
Άρα λογικό δεν είναι η Angie να υποστηρίζει ότι ήταν πολίτης?Λέω γω τώρα...:whistle:
Για αύριο δεν είμαι σίγουρος ποιον θα ψηφίσω,είναι δύσκολη ψηφοφορία:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Επειδή αρκετά άτομα με είχαν μπερδέψει ξαναδιάβασα από την αρχή όλα τα ποστ προσπαθώντας αυτή τη φορά να δω ποιος είναι ο ρουφιάνος. Το σκεπτικό μου ήταν ότι δε θα μπορούσε να είναι ρουφ κάποιος που είτε ψήφισε kajira (αφού ηταν πολίτης), είτε προσπαθούσε να ψάξει για να δει ποιος θα μπορούσε να ήταν...
Αυτοί που δεν θα μπορούσαν να ειναι:

  1. Βill
  2. Bill_Slayer
  3. fantasmenos
  4. Ηρώ
  5. Kakerlak
  6. Kακή Επιρροή
  7. Lorelai
  8. Lorien
  9. Neraida
  10. nina21
  11. Phoebe
  12. Resident Evil
  13. Τetragrammaton
  14. vendetta
  15. Vkey
  16. xanp
  17. Youki
  18. Angie_Ann
  19. shaman
με πράσινο είναι αυτοί που ψήφισαν kajira, με μωβ αυτοί που μιλήσαν ελαχιστα εως καθόλου και με μπλε αυτοί που εψαξαν να βρουν τον ρουφιάνο...
Άρα μένει μόνο ο Bill_Slayer...ο οποίος κατηγόρησε αρχικά τον fantasmeno, Resident Evil, Angie_Ann...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Επειδή αύριο θα ανακοινωθεί η ταυτότητα αυτου που θα φύγει θα ψηφίσω Resident Evil γιατί έτσι θα φανούν πολλά πράγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill:
  2. Bill_Slayer:
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos:
  5. Ηρώ:
  6. Kakerlak:
  7. Kακή Επιρροή:
  8. Lorelai:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21:
  12. Phoebe:
  13. Resident Evil: Ηρώ
  14. Τetragrammaton:
  15. vendetta:
  16. Vkey:
  17. xanp:
  18. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Ηρώ 1
Resident Evil 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Την Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P

Ευχαριστώ Δανάη που με άκουσες :D:
Βασικά επειδή είμαι λίγο μοναχούλι, αν μπορείτε να βοηθήσετε λίγο την ΣΕ και όταν λέτε ότι ψηφίζετε κάποιον να το κάνετε πχ με bold ώστε να το πιάνει πιο εύκολα το μάτι. :redface:

Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Λοιπόν ας ψηφίσω και εγώ από σήμερα...Αν και ήμουν μια από τους πολλούς που υποστήριξα να μείνει η Ηρώ βλέπω ότι αυτή την φορά η δαιμόνια Ηρώ που δεν της ξέφευγε τίποτα μεταμορφώθηκε σε κάποια που απλά αμύνεται....:/: Μάλλον Ηρώ δεν είσαι πολίτης αυτή την φορά... Για αύριο θα ψηφίσω Ηρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δαναη....η xanp ψήφισε εσένα, όχι την kajira. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xanp:
Φόιμπς ακόμα δεν αρχίσαμε και ψηφίζεις τον Bill πάλι :D ;;;;;;Τι σου έκανε ο άνθρωπος καλέ;;;; :P Λοιπόν μιας και οι 3 ευγενέστατες κατά τ' άλλα κυρίες(κουΕ, RE, kajira) παίζουν πρώτη φορά (έτσι κατάλαβα), δεν είναι ύποπτο που έχουν τόσο εμπεριστατωμένες υποψίες από τον πρώτο κιόλας γύρο δίχως να μιλήσουν οι περισσότεροι καν;;;Ύποπτες σας βλέπω μιας και το εκλαμβάνω ως αμηχανία μην καρφωθείτε...Για σήμερα θα ψηφίσω kajira(χρόνια πολλά κούκλα κιόλας)!
ποστ #101#

Youki είχα ψηφίσει αρχικά την Δανάη αλλά στη συνέχεια άλλαξα ψήφο και ψήφισα την kajira...απλά δεν το είδε ο fandago και όταν το είδα εγώ είχε ήδη φύγει η κων/να (ήταν μετά τις 8 ) οπότε δεν είπα κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ποστ #101#

Youki είχα ψηφίσει αρχικά την Δανάη αλλά στη συνέχεια άλλαξα ψήφο και ψήφισα την kajira...απλά δεν το είδε ο fandago και όταν το είδα εγώ είχε ήδη φύγει η κων/να (ήταν μετά τις 8 ) οπότε δεν είπα κάτι...

Α....Φανταγκοοοοοοοοοοοοο!!! Μου καταστρέφεις τα πινακάκια! :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill:
  2. Bill_Slayer:
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos:
  5. Ηρώ:
  6. Kakerlak:
  7. Kακή Επιρροή:
  8. Lorelai:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21:
  12. Phoebe:
  13. Resident Evil: Ηρώ
  14. Τetragrammaton:
  15. vendetta:
  16. Vkey:
  17. xanp: Ηρώ
  18. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Ηρώ 2
Resident Evil 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Την Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P

Ε ας κάνω κι εγώ ένα πινακάκι, κοτζάμ ΣΕ! :P
Γιούκι, κουλ μαναράκι. :P (όταν γκρίνιαζα εγώ πως τρώω πακέτο κάθε φορά.. :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γιούκι, κουλ μαναράκι. :P (όταν γκρίνιαζα εγώ πως τρώω πακέτο κάθε φορά.. :hehe:)
Γκρίνιαζες, γκρίνιαζες, αλλά με το που σε "φαγανε" πάλι ΣΕ μπήκες. Τραβάτε με κι ας κλαίω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έπρεπε να μάθω ποιος είναι ποιος βρε, θα σκαγα! :P
(και μη λέμε ο,τι θέμε, ..διακοσμητικό είμαι, όχι και ΣΕ :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ποστ #101#

Youki είχα ψηφίσει αρχικά την Δανάη αλλά στη συνέχεια άλλαξα ψήφο και ψήφισα την kajira...απλά δεν το είδε ο fandago και όταν το είδα εγώ είχε ήδη φύγει η κων/να (ήταν μετά τις 8 ) οπότε δεν είπα κάτι...
:redface:
Κι άλλο λάθος μου... :worry:
Ευτυχώς δεν έκρινε το αποτέλεσμα :/:
Α....Φανταγκοοοοοοοοοοοοο!!! Μου καταστρέφεις τα πινακάκια! :mastigio
Χίλια συγνώμη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ηρώ: Βγήκε η άντζι ανν και το παιχνίδι έχασε την επιθετικότητα και την άγρια ομορφιά του. Το δίδυμο Ηρώ-Angie έχει πιστεύω την εξής σημασία. Μια από τις δύο είναι δολοφόνοι. Η κόντρα δεν έμοιαζε με κόντρα δολοφόνων αλλά ούτε και κόντρα πολιτών. Ήταν και οι δύο πολύ σίγουρες οπότε η διαμάχη τους και τα άτομα που προτείνουν είναι σημαντικά, καλό θα ήταν να τα έχουμε υπόψιν...

Neraida: Εξαφανίστηκε ξαφνικά και δεν καταλαβαίνω το λόγο. Αν δεν έχει χρόνο καλώς αλλά φοβάμαι μήπως πήρε δεύτερη ευκαιρία από την Συντονιστική Επιτροπή.

Resident Evil: Ο μεγάλος γρίφος. Έκανε το εξής περίεργο για μένα. Ψήφισε αρχικά Δανάη (επίσης, νομίζω ήταν η πρώτη που μίλησε στο παιχνίδι) και μετά άλλαξε την ψήφο. Το ίδιο έκανε στον επόμενο γύρο. Τώρα ψήφισε Ηρώ και το βρίσκω πολύ λογικό μιας και θα κρίνει πολλά η έξοδος της (αν βγει τελικά αυτή).

Τώρα από άντρες υποψιάζομαι (εκτός από εμένα όπου θα ήταν το τέλειο έγκλημα :P) τον Lorien λόγω των αιτιών από τον προηγούμενο γύρο αλλά και τον vendetta ο οποίος ή έπεσε θύμα του εαυτού του ή της angie ann.

Απλώς υποθέσεις είναι βέβαια αυτά μέχρι τώρα...
Τεσπά. Ψηφιζω Ηρώ για να δω τι είναι. Θα φανεί αν είναι πολίτης ή όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επειδή αύριο το μεσημέρι θα λείπω και επειδή μόλις τελειώσω αυτά που έχω μάλλον θα είμαι... νεκρή από την κούραση και απλά θα ... πεθάνω στο κρεβάτι μου μέχρι τις 12 το πρωί που θα φύγω από το σπίτι αύριο, ξαναψηφίζω Ηρώ (άντε να μάθουμε και τι είναι :P) για αύριο!

Mεγάλη η εμμονή σου Res μου.. κάποιο λόγο θα ΄χεις σίγουρα...
Δεν είναι τυχαίο που ήσουν η πρώτη που ψήφισε Δανάη και στην πορεία σου προέκυψα εγώ.. ;)


Λοιπόν ας ψηφίσω και εγώ από σήμερα...Αν και ήμουν μια από τους πολλούς που υποστήριξα να μείνει η Ηρώ βλέπω ότι αυτή την φορά η δαιμόνια Ηρώ που δεν της ξέφευγε τίποτα μεταμορφώθηκε σε κάποια που απλά αμύνεται....:/: Μάλλον Ηρώ δεν είσαι πολίτης αυτή την φορά... Για αύριο θα ψηφίσω Ηρώ.

Βρε χanp μου, αφού μου την έχουν πέσει από το πρώτο κιόλας ποστ.. πως να μην αμύνομαι; :P
Aυτούς που μέχρι τωρα θεωρώ δολφόνους τους είπα.. και δεν είναι τυχαίο, πως αμέσως μετά.. ήρθαν οι πρώτες κατηγορίες στο πρόσωπό μου.
Θα το φωνάζω μέχρι να φύγω, πως τους σύμφερε να με διώξουν οι πολίτες γιατί αν με σκότωναν αυτοί θα καρφωνόνταν.. και χτες ήταν η καλύτερη ευκαιρία γιαυτούς! (δε φαινόταν η ιδιότητα αυτού που αποχωρεί)

Απλώς υποθέσεις είναι βέβαια αυτά μέχρι τώρα...
Τεσπά. Ψηφιζω Ηρώ για να δω τι είναι. Θα φανεί αν είναι πολίτης ή όχι...

Ακριβώς φαντασμένε.. θα φανεί.:)
Και πολύ χαίρομαι γιαυτό, γιατί άμεσα θα ανακαλύψετε τους δολοφόνους.
Θα είναι αυτοί που πρώτοι-πρώτοι με ψήφισαν..
Δε θα μου φανεί παράξενο ξαφνικά να αλλάξουν άποψη και να ΜΗ με ψηφίσουν, αυτό να το προσέξετε..


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σήμερα ΠΡΕΠΕΙ να βγει η RE :P
ΠΡΕΠΕΙ να μάθω την ιδιότητα της



(οκ, τελικά έπαθα εμμονή με την RE :P)


ψηφίζω ΚΑΙ σήμερα RE :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@Ηρώ και ΚΕ (σορρυ αλλά δεν προλαβαίνω να κάνω quote)


Το αυτό ακριβώς λέω κι εγώ για εσάς...;)
Εγώ θα επαναλάβω... Δανάη, Ηρώ, Bill_Slayer οι υποψίες μου [ το ότι μπορεί να έκανα καλο wild guess με τη μία δεν λέει κάτι... το έχει κάνει πολλάκις ο slayer στο παρελθόν ως πολίτης ;)]. Με αυτά τα 3 ονόματα παίζω από την αρχή του παιχνιδιού και οι αλλαγές ψήψων είναι μόνο ανάμεσα στους 3. Από κει και πέρα συλλέγω στοιχεία για να βρω τους άλλους 2.
ΑΝ βγω το βράδυ, ελπίζω οι πολίτες να καταλάβουν επιτέλους τι γίνεται. Πιστεύω ότι το ίδιο θα συμβεί αν βγει και κάποιος εκ των 3 που αναφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:hmm:
γμτ μου..... με μπερδεύεις :P
anyway, έχω χρόνο να το ξανασκεφτώ γενικώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πριν πάω να γράψω κείμενα θα ψηφίσω Resident Evil.Είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι είναι τελικά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγω θα επιμείνω στην Ηρώ. Αν αλλάξει κάτι, το ξανασυζηταμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top