Αναρχικοί και χούλιγκανς

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Mario: Μπερδεύεις τους hooligan με τους αναρχικούς. Άδικο :( Χουλιγκανισμοί γίνονται και στα γήπεδα, και από αναρχικές ομάδες ενίοτε, αλλά μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Giostau: Έστω και από τη λάθος πάντα, έρχεστε στα λόγια μας: η πατριαρχία είναι άδικη και ο φεμινισμός δίκαιος. 8)

Λάθος!
Ξαναδιάβασε το disclaimer!!!!

...Το ότι το δημοσιεύω δεν σημαίνει ότι το ασπάζομαι κιόλας... απλά το βρήκα ιδιεταιρα ευρηματικό και χιουμοριστικό και θέλησα να το μοιραστώ μαζί σας...

άλλο το βρίσκω αστείο και εύθυμο άλλο συμφωνώ με την άποψη που εκφράζει...;)


ΥΓ>πάαααααλι για οφ-τόπικ θα τρέχω....:mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Mario: Μπερδεύεις τους hooligan με τους αναρχικούς. Άδικο :( Χουλιγκανισμοί γίνονται και στα γήπεδα, και από αναρχικές ομάδες ενίοτε, αλλά μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι...

Μεγιά το off-topic!!!
Γιατί δεν κατάλαβα υπάρχει κάποια διαφορά μεταξύ αναρχικού που σπάει τα πάντα και καίει Ελληνικές σημαίες και χούλιγκαν που δεν κάει απλά σημαίες?
Σιγά την διαφορά, μην ακούω τώρα για ιδεολογία καταπίεση κτλ, όποιος δουλεύει τα φέρνει βόλτα δύσκολα με το να τους καις το αμάξι όμως δεν τον βοηθάς!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Μεγιά το off-topic!!!
Γιατί δεν κατάλαβα υπάρχει κάποια διαφορά μεταξύ αναρχικού που σπάει τα πάντα και καίει Ελληνικές σημαίες και χούλιγκαν που δεν κάει απλά σημαίες?
Σιγά την διαφορά, μην ακούω τώρα για ιδεολογία καταπίεση κτλ, όποιος δουλεύει τα φέρνει βόλτα δύσκολα με το να τους καις το αμάξι όμως δεν τον βοηθάς!:mad:
Το θέμα είναι ότι δεν κάνουν όλοι οι αναρχικοί χουλιγκανισμούς. Έχουν που έχουν τη ρετσινιά, μην τους φορτώνουμε και αυτά που γίνονται στα γήπεδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Το θέμα είναι ότι δεν κάνουν όλοι οι αναρχικοί χουλιγκανισμούς. Έχουν που έχουν τη ρετσινιά, μην τους φορτώνουμε και αυτά που γίνονται στα γήπεδα!

Οι αναρχικοί έχουν δική τους ρετσινιά ούτως η άλλως οπότε είναι αρκετά light η ρετσινιά του γηπέδου. Τώρα πως γίνεται να θέλεις να λέγεσε αναρχικός και να μην συμμετέχεις σε επισόδια θα ήθελα κάποιος να μου το εξηγήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Οι αναρχικοί έχουν δική τους ρετσινιά ούτως η άλλως οπότε είναι αρκετά light η ρετσινιά του γηπέδου.
Δηλαδή επειδή είναι αδικημένοι δε σε πειράζει να αδικηθούν κι άλλο;
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Τώρα πως γίνεται να θέλεις να λέγεσε αναρχικός και να μην συμμετέχεις σε επισόδια θα ήθελα κάποιος να μου το εξηγήσει.
Γιατί, από πότε πρέπει να είσαι χούλιγκαν για να είσαι αναρχικός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Δηλαδή επειδή είναι αδικημένοι δε σε πειράζει να αδικηθούν κι άλλο;Γιατί, από πότε πρέπει να είσαι χούλιγκαν για να είσαι αναρχικός;

Αδικημένοι οι αναρχικοί?????? Που οι ζημιές που κάνουν κάθε τρεις και λίγο είναι αρκετών χιλιάδων ευρω? Τι είναι αυτά που λές ρε nessa πλάκα κάνεις? Τι να πεί δηλαδή ο κάτοικος των εξαρχίων που βλέπει το αμάξι που πληρώνει μια ζωή να καίγεται γιατί κάποιος "αδικημένος" την έχει δει ιδεαλιστής.
Την επανάσταση σου δεν την κάνεις καταστρέφοντας την περουσιά του άλλου. Αν είναι έτσι να αρχίσουμε να καίμε ότι βρούμε μπροστά μας. Ποιά είναι τα πιστεύω τους που "μάχονται" κάθε φορα΄μπορείς να μου πεις? Και ποιός δίνει το δικαίωμα να καταστρέφουν ξένη περουσιά.
Οι αναρχικοί είναι αδικημένοι όσο η Χρυσή αυγή προστατεύει τους μετανάστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Αδικημένοι οι αναρχικοί?????? Που οι ζημιές που κάνουν κάθε τρεις και λίγο είναι αρκετών χιλιάδων ευρω? Τι είναι αυτά που λές ρε nessa πλάκα κάνεις? Τι να πεί δηλαδή ο κάτοικος των εξαρχίων που βλέπει το αμάξι που πληρώνει μια ζωή να καίγεται γιατί κάποιος "αδικημένος" την έχει δει ιδεαλιστής.
Την επανάσταση σου δεν την κάνεις καταστρέφοντας την περουσιά του άλλου. Αν είναι έτσι να αρχίσουμε να καίμε ότι βρούμε μπροστά μας. Ποιά είναι τα πιστεύω τους που "μάχονται" κάθε φορα΄μπορείς να μου πεις? Και ποιός δίνει το δικαίωμα να καταστρέφουν ξένη περουσιά.
ΠΟΙΟΣ καταστρέφει ξένη περιουσία αγόρι μου; Λίγες ομάδες αναρχικών που δίνουν το κακό όνομα στους υπόλοιπους. Να η αδικία. Είπα εγώ ότι αδικούνται αυτοί που προκαλούν καταστροφές; Οι υπόλοιποι αναρχικοί αδικούνται εξαιτίας τους.

Διάβαζε πρώτα καλά τι γράφω πριν τα πάρεις μαζί μου.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Οι αναρχικοί είναι αδικημένοι όσο η Χρυσή αυγή προστατεύει τους μετανάστες
Καλά, αυτό ήταν εντελώς ξεκάρφωτο. :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
ΠΟΙΟΣ καταστρέφει ξένη περιουσία αγόρι μου; Λίγες ομάδες αναρχικών που δίνουν το κακό όνομα στους υπόλοιπους. Να η αδικία. Είπα εγώ ότι αδικούνται αυτοί που προκαλούν καταστροφές; Οι υπόλοιποι αναρχικοί αδικούνται εξαιτίας τους.

Διάβαζε πρώτα καλά τι γράφω πριν τα πάρεις μαζί μου.Καλά, αυτό ήταν εντελώς ξεκάρφωτο. :fool:

Μαζί σου δεν έχω λόγο να τα πάρω!
Όταν οι λίγες ομάδες αναρχικών τα κάνουν λαμπόγιαλο που είναι οι υπόλοιποι αναρχικοί να κάνουν κάτι?
Γιατί δεν αποκλείετε αυτές τις ομάδες?
Εμείς πρέπει απο μόνοι μας να σκεφτούμε ότι αχ μωρέ δεν φταίνε όλοι οι αναρχικοί αλλα κάποιοι?.
Αυτό με την Χρυσή Αυγή είναι ειρωνία ρε nessa ότι όσο οι αναρχικοί είναι αδικιμένοι τόσο η Χρυσή Αυγή προστατεύει τους μετανάστες. Κάτι σαν να λέμε τα πυρινικά είναι ακίνδυνα κτλ.
Στην τελική όταν οι μικρές ομάδες σας τα σπάνε οι υπόλοιποι δεν βγαίνετε να τους ξεμπροστιάσετε η να ξεχωρίσετε την θέση σας είτε γιατι΄σας βολέυει είτε γιατί δεν σας νοιάζει οπότε συνένοχοι είσαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
ΟΚ καταρχάς δεν ανήκω στους αναρχικούς.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Όταν οι λίγες ομάδες αναρχικών τα κάνουν λαμπόγιαλο που είναι οι υπόλοιποι αναρχικοί να κάνουν κάτι?
Τι να κάνουν δηλαδή; Αυτοί θεωρούν ότι μεγαλύτερος εχθρός τους είναι το σύστημα και όχι οι άλλες αναρχικές οργανώσεις, με τις οποίες έχουν και κάποια κοινά ιδεολογικά στοιχεία. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν πλακώνονται μεταξύ τους. Χαμός γίνεται! Απλά αυτά δεν ακούγονται επειδή είναι στο περιθώριο και δεν το ψάχνει κανένας. Πες μου τώρα ότι έψαξες να βρεις πώς διαχωρίζονται ιδεολογικά οι διάφοροι αναρχικοί και δεν τα κατάφερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δηλαδή δεν κάνουν κάτι, γιατί αν αντιταχθουν στους τα-σπάω-όλα υπόλοιπους αναρχικούς, θα είναι σαν να συμφωνούν με το σύστημα?

Τους καημένους. Μπρος γκρεμός και πισω ρέμα.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
ΟΚ καταρχάς δεν ανήκω στους αναρχικούς.Τι να κάνουν δηλαδή; Αυτοί θεωρούν ότι μεγαλύτερος εχθρός τους είναι το σύστημα και όχι οι άλλες αναρχικές οργανώσεις, με τις οποίες έχουν και κάποια κοινά ιδεολογικά στοιχεία. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν πλακώνονται μεταξύ τους. Χαμός γίνεται! Απλά αυτά δεν ακούγονται επειδή είναι στο περιθώριο και δεν το ψάχνει κανένας. Πες μου τώρα ότι έψαξες να βρεις πώς διαχωρίζονται ιδεολογικά οι διάφοροι αναρχικοί και δεν τα κατάφερες...

Δεν με ενδιαφέρει τι κάνουν οι αναρχικοί γιατί η εικόνα που βγάζουν προς τα έξω είναι παρακμιακή. Εγώ θα κάτσω να ψάξω γιατί είναι στο περιθώριο οι αναρχικοί? Ειλικρινά έχω καλύτερα πράγματα να κάνω.
Ας βρούνε καμιά δουλιά πρώτα και να συμμετέχουν στην κοινονία και μετά ας αρχίσουν να διεκδικούν πράγματα που δεν τους ανοίκουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δλδ, τι ακριβώς μπορουν να κάνουν οι αναρχικοί για να μην κιληδώνουν οι "αναρχικοί" το όνομά τους; :confused:

ψ. διαβάστε τον αναρχικό των δύο κόσμων :) (παίζει και να έσφαξα τον τίτλο, έχει περάσει καιρός :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλά το έγραψες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Bρε βρε καινουργιο split;;;;:D
Ξεκινησε απο το αστειο κειμενο που ποσταρα στα ανεκδοτα;:hmm:
Εαν ναι τοτε nessa χρυσο μου κααααααααααααααατω κατω γραφω οτι το εχω αντιγραψει απο τον "paparazzi".
Εαν δεν ξερεις ποιος ειναι αυτος κριμα.
Μοναδικος στο ειδος του να καυτηριαζει οτι γινεται στο Ελληνικο ποδοσφαιρο.
Οποτε εγω δεν μπερδεψα τιποτα αφου οπως ειπα μετεφερα ενα ετοιμο κειμενο.
(Αν και δεν θυμαμαι που υπηρχε η λεξη "αναρχικος"....):confused:
Μετα,hooligans ειναι αυτοι που κανουν τα εκτρωπα με λαβαρο την σημαια της ομαδας.(Και σπανε,καταστρεφουν κτλ κτλ)
Αναρχικοι ποιοι ειναι;
Θελουμε να μιλησουμε θεωρητικα;
Χαρηκα τοτε!
Εγω δεν εχω δει κανεναν αναρχικο ο οποιος να πιστευει στην ιδεα της "αναρχιας" οπως την ειχε πει ο Μαρξ-Προυντον π.χ. και να κινηται με "πολιτισμενο" τροπο.
Εγω βλεπω μονο κατι ατομα τα οποια σε καθε πορεια πανε απο την αρχη οχι πια με κουκουλες αλλα με κρανη για μεγαλυερη προστασια.Απο τι να προστατευτουν;
Ετσι ξαφνικα μπας και αρχισουν τα MAT και χτυπανε;
Ιδεολογια εχουν ολοι.
το θεμα ειναι πως περνας αυτη την ιδεολογια προς τα εξω.
Πανε κοντρα στο συστημα!
Μιακαι ως γνωστον ο αναρχικος ειναι οπαδος του αναρχισμου, δηλαδη αρνουνται τον καταναγκασμο του ατομου σε καθε εξουσια!
Καλα κανουν!Εγω μαζι τους!
Το μαγαζι μου, το αυτοκινητο μου και η περιουσια μου τι σκατα τους εφταιξε;:/:
Και οχι δεν ειναι ολοι οι αναρχικοι ετσι.
τι να το κανω εγω ομως οταν η πλειοψηφια εχει χασει τον μπουσουλα;
Ξερεις ποσους αναρχικους ειχα γνωρισει που δεν ηξεραν κανα τον λογο που εσπαγαν;
Οποτε για να επανελθω στο αρχικο του θεματος, δεν εβαλα κανεναν στο ιδιο τσουβαλι με κανεναν αλλο.
Τι ειναι ο χουλιγκαν και τι ειναι ο αναρχικος ξερω πολυ καλα.
τωρα απο εκει και περα εαν με καποιο τροπο εθιξα καποιον αναρχικο ο οποιος δεν λειτουργει οπως πιο πανω συγγνωμη και καλη ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Noμίζω πως κολάμε στις λέξεις και χάνουμε την ουσία προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου έναν όλοι αυτοί οι ανεγκέφαλοι που σπάνε και καίνε περιουσίες για την πλάκα τους (γιατί μονό για αυτό το κάνουν) λέγοντε αναρχικοί, χούλιγκανς ή οτιδοίποτε άλλο. Όυτε θα μπω σε ιδεολογικούς προβληματισμούς για το πόσο "πραγματικά" αναρχικοί είναι. Όσοι πιστεύουν στο σύστημα του αναρχισμού ξέρουν να το υποστηρίξουν αν χρειαστεί χωρίς τέτοιου τύπου συμπεριφορές. Όλοι οι υπόλοιποι είναι απλοί καραγκιόζηδες...δυστυχώς για τους άλλους έχει επικρατήσει ο όρος "αναρχικοί" και τους έχει πάρει η μπάλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για τους hooligans εχει επικρατισει ο ορος "αναρχικοι" για τον απλο λογο οτι οι αναρχικοι επιδιδονται με καθε ευκαιρια σε πραξεις hooligan-ισμου.
Ενα κοινο στοιχειο εχουν ολοι οι Hooligans και μα μεγαλη μεριδα των αναρχικων (δεν λεω ολοι μπας και αδικησω κανεναν ιδεολογο που μπορει να υπαρχει) και αυτο ειναι ο βανδαλισμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Δεν με ενδιαφέρει τι κάνουν οι αναρχικοί γιατί η εικόνα που βγάζουν προς τα έξω είναι παρακμιακή. Εγώ θα κάτσω να ψάξω γιατί είναι στο περιθώριο οι αναρχικοί?
Δε σου είπα να ψάξεις γιατί είναι στο περιθώριο. Δεν πρέπει όμως να μάθεις τι είναι η κάθε οργάνωση, σε τι πιστεύει και πώς δρα πριν τους βάλεις όλους στην ίδια μοίρα; Εσύ (και ο κάθε Γιάννης) δεν το κάνεις, επειδή είναι "περιθώριο".

Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ας βρούνε καμιά δουλιά πρώτα και να συμμετέχουν στην κοινονία και μετά ας αρχίσουν να διεκδικούν πράγματα που δεν τους ανοίκουν
Ποιος σου είπε ότι δεν έχουν δουλειά; Μάλιστα πολλοί έχουν και πολιτική δράση στους χώρους εργασίας τους (αναρχοσυνδικαλιστές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ας βρούνε καμιά δουλειά πρώτα και να συμμετέχουν στην κοινωνία

σε αυτό διαφωνώ γιάννη... κατά τη γνώμη μου κανένας άνθρωπος δεν είναι υποχρεωμένος να ασπαστεί την "κοινωνία" ως έχει. δικαίωμα του καθενός να ακολουθήσει τη δική του πορεία, εγώ δε θα τον κατακρίνω :|. άμα σου σπάσει το αμάξι, το συζητάμε :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
(αναρχοσυνδικαλιστές).

Ποιός εφηύρε τον όρο;; :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top