Πώς κοιμάστε;

Ποια είναι η στάση ύπνου που προτιμάτε;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • Η στάση κούτσουρο - log

    Ψήφοι: 0 0.0%

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γράψτε τα όλα εδώ!
Πως κοιμάστε ?:confused:
Με τι κοιμάστε?:beating:
Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Πως είναι το κρεβάτι σας?
Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
:hump:Αυτό το smile δεν έχει καμία σχέση με την ερώτηση απλά με έτρωγε το χέρι μου να το βάλω σε ένα θέμα (Μα ποιός το διάλεξε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οπως κανενας αλλος:P ξαπλωνω κανονικα και οταν ξυπνισω την νυχτα χαρι στην απιστευτει ζεστη επειδι ξεχασα να χαμιλωσω το καλοριφερ η επειδη ο σκυλος χεχασε να κανει την αναγκη του πριν κλεισουμε την πορτα:rant::mpinelik::rtfm: θα βρεθω αναποδα τυλιγμενος ετσι ωστε να μην κσερς πςσ να κσεμπλεχτω, στο πατωμα, κατω απο το κρεβατι (ναι... γινετε και αυτο...) αγγαλια με τον σκυλο (ευτιχος μονο μια φορα μεχρι στιγμης) πανω στο μπαουλο, μισως πανω μισως κατω, στην κρεβατοκαμαρα του πατερα μου(!) ακομα και στον κηπο(Ο_Ο!!!!!, οχι μην ανυσιχιτε, ειχα ξυπνισει στο μεταξυ πιγα εξω να κατουρισω (μεσα δεν μπορουσα γιατι δεν εβρισκα την τουαλετα.... και απο την κουρασει κοιμιθικα πανω στην πιστα... και πολλα ακομα

Δεν το επιασα... τι ακριβος ενοεις;

Συνιθος ενα τζιν με μια μαυρη μπλουζα, τα οπια θα ειναι και τα ρουχα που φοραγα πριν κοιμιθω η αυτα που θα φοραω την επομενη μερα.Αλλα και οτι αλλο κατσει, δεν εχω προβλημα εγω. Μονο το καλοκαιρι εχω σταθερο προγραμα, σοβρακο. Θα κοιμομουν γυμνος αλλα αμα σκασει μυτη κανα αδιακριτο βλεμα...

Ειναι ενα cabrio που βγαζει 150 αλλογα. Αλλα θελω να το αλλαξω με Navara που βγαζει 172 η με Sportage 2.7 που βγαζει 174:P

Καθημερινες 7 ωρες το πολυ, ΣΚ μεχρι και 17 ωρες.Καλοκαιρια δεν τα βαζχω μεσα γιατι γινετε της πουτ....ε, της Ποπης

Μονο το κρυο με "χαλαει" με οτιδιποτε αλλο ειναι μια χαρα, αλλα αν παραγεινει με τιν ζεστη ξυπναω αλλα μετα με ξαναπερνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?:confused:

Στο πλάι, με το ένα χέρι κάτω από το μαξιλάρι.

Με τι κοιμάστε?:beating:

Με τον αρκούδο μου αγκαλιά, εκτός από κάποια Σαβ/κα που με παίρνει αγκαλιά ο Γιάννης μου. :inlove: :inlove:


Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:

Φθινόπωρο-λεπτές πιτζάμες
Χειμώνα - φόρμα-φούτερ-ζακέτα-διπλές κάλτσες-γάντια-σκούφο
(μένουν πολλές γριές στην πολυκατοικία και τσιγγουνεύονται με το καλοριφερ!!!):P
Άνοιξη - επαναλαμβάνω την ενδυμασία του φθινοπώρου
Καλοκαίρι - εσώρουχα


Πως είναι το κρεβάτι σας?

Υπερδιπλο, με πολλά μαξιλάρια


Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:

6-7 καθημερινά. Τα Σ-Κ +2 το μεσημέρι.

Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:

Με πάρα πολλά πράγματα....
Κουνούπια, ροχαλητό, να στάζει η βρύση, να χτυπάει συναγερμός αυτοκινήτου, να μαρσάρει μηχανή, να κάνει ζέστη, να κάνει κρύο..... άσε....χάλια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ κοιμάμαι μπρούμητα,με τα χέρια κάτω απ'το μαξιλάρι ή στο πλάι..:sleep:πάντα έχω αγκαλιά τον "animal" απ'το muppet show - ο αγαπημένος μου χαρακτήρας..χεχε!:bigarmhug-Τον χειμώνα φοράω πάντα φόρμα και φούτερ -και καλτσούλες αν είναι απαραίτητο..:redface:-Το κρεβάτι μου είναι μονό αλλά είναι πολύ άνετο και μαλακούλι..!:inlove:τώρα,συνήθως γύρω στις 5 ώρες κοιμάμαι και δεν μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα άμα ζεσταίνομαι πολύ ή αν έχω δει "γερό" θρίλερ προηγουμένως...!!:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Κοιμάμαι στο δεξί πλευρό για να έχω ευχάριστα όνειρα και ξυπνάω στην ίδια θέση. Υποθέτω ότι κοιμάμαι ακίνητος όλη νύχτα.
οι κύνες μου είναι ήσυχοι, όλα στον κόσμο είναι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πως κοιμάστε ?:confused:
Με κλειστα τα ματια....:P:bleh:
Λοιπον συνηθως στο πλαι,αλλα κατα την διαρκεια του υπνου αλλαζω διαφορες στασεις...:D
Με τι κοιμάστε?:beating:
Mε τα μαξιλαρια παρεα και με τον γατο μου συχνα πυκνα.:)
Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Tον χειμωνα πιτζαμες το καλοκαιρι "μποξερακι" αλλα οχι αυτα τα φαρδια,τα αλλα.:P
Το φθινοπωρο αναλογα που κρυωνω πιο πολυ...
Πανω;(βαζω μπλουζα)
Κατω-ποδια(βαζω πιτζαμα)
Πως είναι το κρεβάτι σας?
Εδω στην ιταλια μονο...:(
Στην Ελλαδα διπλο.
Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
Αναλογα..
Συνηθως 6 με 8.
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
:hump:Αυτό το smile δεν έχει καμία σχέση με την ερώτηση απλά με έτρωγε το χέρι μου να το βάλω σε ένα θέμα (Μα ποιός το διάλεξε?)
δεν εχω ιδιαιτερα προληματα...
ειμαι ανεκτικος σε θορυβους κτλ κτλ.
Αν ειμαι με την κοπελα μου επεισης κοιμαμαι λιγο.
Α!Ναι και με τα κουνουπια!
Μιλαμε τρωω αγρια φρικη αν εχω κανενα κ@λοκουνουπο και βζζζζζζ-βζζζζζζζζζζ-βζζζζζζζζζζζζζ-βζζζζζζζζζζζζ-βζζζζζζζζζζ-βζζζζζζζζζζζζζζζζζ
στο αυτι μου...:knife::kill::wall::mad17::mpinelik::rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Πως κοιμάστε?

με το (αριστερό συνήθως) χέρι κάτω απο το (ανύπαρκτο σχεδόν) μαξιλάρι

Με τι κοιμάστε?

με τον πατάτη μου (καμμιά φορά και τον μαϊμούδη :redface:), νι :panwkatw:

Τι φοράτε στον ύπνο?

καλοκαιράκι ή τίποτα ή μποξεράκι, χειμώνα πιτζαμούλες :)

Πως είναι το κρεβάτι σας?

μονό με ορθοπεδικό στρώμα...

Πόσες ώρες κοιμάστε?

από 0 μέχρι 12 :P

Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?

με τπτ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πως κοιμάστε ?:confused:

Aν δεν βρίσκετε δίπλα μου κανένα στιβαρό στήθος :bleh:κοιμάμαι αγκαλιά με το μαξιλαράκι μου...;)

Με τι κοιμάστε?
Με την ποιό αγάπημενη μου σκέψη....

Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Αναλόγως την διάθεση;)

Πως είναι το κρεβάτι σας?
Διπλό και ευρύχωρο
Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
6+
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
Όταν κατεβάζω διακόπτες δεν με σταματάει τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πως κοιμάστε ?:confused:
Στο πλαί συνήθως ή μπρούμυτα
Με τι κοιμάστε?

Ονειρευόμενη (αν υπάρχει τέτοια λέξη) ότι πέτυχα κάτι που θέλω πολύ την εκάστοτε εποχή
Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Συνήθως πλέον τα ρούχα μου (ναι ναι ξέρω, βαριέμαι και που ζώ :P)

Πως είναι το κρεβάτι σας?
Kανονικά έχω διπλό αλλά πλέον μόνο τα ρούχα μου βάζω πάνω και κοιμάμαι στον (μονό) καναπε του σαλονιού
Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
10 (είμαι τελείως ρεμάλι :P) εκτός αν αποφασίσω να παω σχολή. Επίσης μερικές φορές (όπως σήμερα) μου τη βαράει και δεν κοιμάμαι καθόλου
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
Με καφέ :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Πες μου Γιαννη οτι η ιδεα για αυτο το θεμα σου ηρθε επειδη πηγα να κοιμηθω και αναρωτιοσουν πως κοιμαμαι...:whistle::P

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Πως κοιμάστε ?
Η αγαπημενη μου σταση ειναι η εντελως μπρουμυτα,με τα χερια ειτε απλωμενα στο κρεβατι,ειτε αγκαλιασμενος με μαξιλαρι,σαν να κραταω το μωρο μου:redface: (το κανω χρονια αυτο)

Με τι κοιμάστε?
Συνηθως μονος μου,εκτος οταν ειμαι με το μωρακι μου που κοιμομαστε μαζι:inlove:

Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Παντα με πυτζαμες,καθως ειναι τα ιδανικα ρουχα για υπνο και αναλογως την εποχη εχουν το αναλογο μηκος (καλοκαιρινες ή μη)
Το καλοκαιρι μονο με το κατω της πυτζαμας και το μποξερακι

Πως είναι το κρεβάτι σας?
Υπερδιπλο κρεβατι (queen or king size),αρκετα ανατομικο και ανετο.Πολυ ικανοποιημενος.Στην πατριδα κοιμαμαι σε μονο..ειναι λιγο αλλα παλι γινεται δουλεια ;)

Πόσες ώρες κοιμάστε?
Οταν τεμπλελιαζω και περναω καλα με ξενυχτια και τετοια (κυριως σε διακοπες) κοιμαμαι γυρω στο 10ωρο.
Οταν ομως ειμαι σε κανονικο προγραμμα γυρω στις 6-8 και τελικα νιωθω πολυ καλυτερα απο 10.

Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
Κοιμαμαι σε καθε κατασταση,ο υπνος ειναι βασικος κ δεν παραλειπετε με τιποτα.
ΔΕΝ μπορω να κοιμηθω ευκολα,οταν δεν ειμαι μονος μου στο κρεβατι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?
μπρουμυτα με τα χέρια κάτω απο το μαξιλάρι (απαραιτήτως φλάφυ :clapup:)

Με τι κοιμάστε?
με όποιο θύμα βρεθεί. Σε ότι βρω κολλάω απο πίσω :D:D:D

αν δε βρω, μπρουμυτα:P:P

Τι φοράτε στον ύπνο?
πιτζαμάκια:clapup::clapup::clapup::clapup:
αλλά μπορεί και εσώρουχο:redface:... όταν υπάρχει το θύμα της προηγούμενης ερώτησης:P:P
Πως είναι το κρεβάτι σας?

σιδερένιο για θεξυ καταστάσεις....και διπλό, νι :panwkatw:

Πόσες ώρες κοιμάστε?
Όσες περισσότερες μπορώ...το μισώ το ξυπνητήρι το μισώ το μισώ.
Δευτέρα κάτι έχω
τη Τρίτη δεν αντέχω,
ε?
ξέφυγα?
οτσέι, ότι να'ναι:clapup::clapup:

Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?
με τίποτα κι εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
με όποιο θύμα βρεθεί. Σε ότι βρω κολλάω απο πίσω :D:D:D
Αυτο νομιζω οτι το καναμε εμεις οι αντρες..οχι εσεις:hmm:
Μηπως νιωθεις τελευταια λιγο περιεργα με τις σεξουαλικες σου τασεις;Για ξανασκεψτου το πριν απαντησεις...:P




αλλά μπορεί και εσώρουχο...
Εννοειτε πως ενας αντρας δεν κοιμαται φορωντος μονο το εσωρουχο...γιατι ξερεται οτι δεν κοιμομαστε τοσο ειρηνικα...:D

όταν υπάρχει το θύμα της προηγούμενης ερώτησης
καλα οταν εισαι με το "θυμα" φορας εσωρουχο;Μην το κανεις αυτο γιατι μπορει να του προκαλεσεις καμια αλλεργια του αλλου ενω κοιμαται...απο το εσωρουχο σου...
Οταν ειμαστε με το ετερον ημισυ,ξεχναμε τα εσωρουχα!
Τα θυμομαστε μονο οταν πρεπει να βγουμε εξω! (εκτος απο τα κακα κοριτσια :D)
σιδερένιο για θεξυ καταστάσεις....και διπλό, νι :panwkatw:
...
για ανθεκτικες καταστασεις θα ελεγα ειναι το σιδερενιο...οσο για το θεξυ μπορει να γινει και σε ντιβανι,θεληση να υπαρχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yannis:
Πως κοιμάστε ?:confused:
Στο πλάι, με το ένα χέρι κάτω από το μαξιλάρι.
Με τι κοιμάστε?:beating:
Αυτόν τον καιρό αγκαλια με το παπλωματάκι μου:D

Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Πυτζαμάκια...Τώρα σε ιδιαίτερες περιστάσεις ο,τι προκύψει:whistle::whistle:


Πως είναι το κρεβάτι σας?
Ημίδιπλο,αλλα είναι μαλακούλη και ανετότατο:D


Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
Συνήθως 6-7 ώρες..Αλλά σε περίπτωση που το παρακάνω με τα γλέντια το ωράριο αλλάζει δραματικά:clapup:
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:

Χαχα εγώ δεν έχω πρόβλημα αυτό είναι το μεγάλο μου μυστικό!!!:D:D
Δυσκολεύομαι με αντρικές παρουσίες μόνο δίπλα μου...Μάλλον έτυχα σε περιπτώσεις εκτός αν όλοι οι άντρες είστε έτσι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Αυτο νομιζω οτι το καναμε εμεις οι αντρες..οχι εσεις:hmm:
Μηπως νιωθεις τελευταια λιγο περιεργα με τις σεξουαλικες σου τασεις;Για ξανασκεψτου το πριν απαντησεις...:P
όχι καλόμ...έχω μια τάση βδέλλας ένα πράγμα:P:P κρύβομαι εκεί πίσω και κάνω απίστευτο νανι :clapup::clapup:
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Εννοειτε πως ενας αντρας δεν κοιμαται φορωντος μονο το εσωρουχο...γιατι ξερεται οτι δεν κοιμομαστε τοσο ειρηνικα...:D
so...?;):P:clapup:
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
καλα οταν εισαι με το "θυμα" φορας εσωρουχο;Μην το κανεις αυτο γιατι μπορει να του προκαλεσεις καμια αλλεργια του αλλου ενω κοιμαται...απο το εσωρουχο σου...
Οταν ειμαστε με το ετερον ημισυ,ξεχναμε τα εσωρουχα!
Τα θυμομαστε μονο οταν πρεπει να βγουμε εξω! (εκτος απο τα κακα κοριτσια :D)
όλα τα εσώρουχα τα παίρνω αντιαλλεργικά και θεξυ:P:P:P
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
για ανθεκτικες καταστασεις θα ελεγα ειναι το σιδερενιο...οσο για το θεξυ μπορει να γινει και σε ντιβανι,θεληση να υπαρχει :P
θα σου αρέσει...https://www.loveyourmouse.com/awards/cannes/tokstok/kamasutra.html
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
-Μέχρι να αρχίσω να νυστάζω(υπολογείστε γύρω στις 3 με 4 π.μ.) κάθομαι ξαπλωμένη και βλέπω tv.Για να με πάρει ο ύπνος ξαπλώνω πλάι αλλά ποτέ δεν ξυπνάω στην ίδια θέση(προηγείται μάχη με το πάπλωμα,τα σεντόνια,τα λούτρινα και ότι βρίσκεται σε απόσταση βολής).
-Κοιμάμαι με πολλά αρκουδάκια στο κρεβάτι μου και το κινητό μου κάτω απο το μαξιλάρι μήπως κι ακούσω το ξυπνητήρι ή τα αλεπάλληλα τηλέφωνα που με παίρνουν γνωστοί και φίλοι για να με ξυπνήσουν το πρωί(κανείς δεν τα έχει καταφέρει ως σήμερα).Όταν έχω σχέση μου αρέσει να κοιμάμαι με τον σύντροφο μου αρκεί όταν εκείνος θα ξυπνήσει το πρωί να μην ξυπνήσει κι εμένα.
-Το κρεβάτι μου είναι διπλό με πολλά μαξιλάρια(απαραίτητη προυπόθεση για να βολευτώ είναι τα 2 μαξιλάρια).Το χειμώνα προτιμώ ένα υπέρδιπλο πάπλωμα απο κουβέρτες ενώ το καλοκαίρι σεντονάκι.
-Δεν μ'αρέσει να κοιμάμαι φορώντας ό,τι να ναι.Θέλω να νοιώθω άνετα.Επειδή δεν με ενοχλει το κρύο(έτσι όπως τυλίγομαι το χειμώνα δεν με διαπερνά τίποτα) φοράω χειμώνα-καλοκαίρι μπειμπι-ντολ.
-Κοιμάμαι περίπου 5,50-6 ώρες αλλά κοιμάμαι τόσο βαθειά που είναι σαν έχω κοιμηθεί 12.
-Δυσκολεύομαι στο να με πάρει ο ύπνος όσο κουρασμένη κι αν είμαι.Όταν όμως αποκοιμηθώ δεν με ξυπνάει τίποτα.Και το εννοώ.Αν δεν ξυπνήσω απο μόνη μου μόλις χορτάσω ύπνο δεν υπάρχει περίπτωση να με ξυπνήσει κάποιος εκτός αν αρχίσει να με σπρώχνει-χτυπάει-ρίχνει νερό κτλ.(αν και εκεί παίζει μόλις φύγει να συνεχίσω να κοιμάμαι).Δεν έχει καταφέρει να με ξυπνήσει ο θόρυβος απο τη διπλανή οικοδομή,τα αμάξια που κορνάρουν έξω απο το ανοιχτό παράθυρο μου το καλοκαίρι ακόμη και την ημέρα του σεισμού στην Αθήνα το '99 εγώ κοιμόμουν για μεσημέρι και ήρθε ο φίλος μου και με ξύπνησε να βγω απο το σπίτι.Αντιθέτως όταν ξυπνήσω απο μόνη μου μου είναι αδύνατον να ξανακοιμηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
όχι καλόμ...έχω μια τάση βδέλλας ένα πράγμα:P:P κρύβομαι εκεί πίσω και κάνω απίστευτο νανι :clapup::clapup:


Και γω και γω :clapup: :clapup: :clapup:
Τον καλύτερο ύπνο κάνω έτσι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα άσχετα μηνύματα μεταφέρθηκαν εδώ:
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=539
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Πως κοιμάστε ?:confused:
Εκτός από όρθιοι εννοείς; :laugh: :laugh: :laugh: Στο αριστερό πλευρό με το αριστερό χέρι κάτω από το πολύ μαλακό και λεπτό μαξιλάρι μου.

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Με τι κοιμάστε?:beating:

Με τα τσαρούχια!!! Ερώτηση είναι αυτή; :P :P Τον τελευταίο καιρό μόνος. :( Υπάρχει καμιά εταίρα, σχέση μόνο για σεξ κτλ; (τίτλοι από σχετικά thread!! :laugh::laugh: )

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:

Sanel Νο 5. Μόνο!!! :laugh::laugh::laugh::laugh: ΟΚ, πυτζάμες χειμώνα, μποξεράκι το καλοκαίρι.

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Πως είναι το κρεβάτι σας?

Καλά είναι. Λίγο κρυωμένο πρίν δυο βδομάδες αλλά συνήλθε!!! Ημίδιπλο.

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:

6-7 καθημερινές και Σαββατοκύριακο μέχρι να με σιχαθεί το κρεβάτι μου!

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:

Ροχαλητό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?
στο πλάι με το χέρι κάτω απο το μαξιλάρι, πάντως είμαι κάπως άτσαλη στον ύπνο:redface:

Με τι κοιμάστε?
με άχυρα για μαξιλάρι:P

Τι φοράτε στον ύπνο?

Λοιπόν τον Χειμώνα με πιτζαμούλες
το καλοκαίρι μόνο με εσώρουχο μπορεί και γυμνή
αν δεν κοιμάμαι μόνη χειμώνα καλοκαίρι ολόγυμνη:redface:

Πως είναι το κρεβάτι σας?

εδώ μονό με ορθοπαιδικά άχυρα
στο φοιτητικό όμως σε υπερδιπλο:clapup:

Πόσες ώρες κοιμάστε?

Μπορώ να κοιμηθώ παρα πολλές όπως και παρα πολύ λίγες:)
έχω φτάσει τις 22 χωρίς να είμαι κουρασμένη:D
σκεφτείτε να ήμουν:P

Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?
Βρήκες άνθρωπο τώρα,αν θέλω να κοιμηθώ δε με σταματάει τίποτα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
1)Είτε σταυροπόδι (!!!!!),είτε μπρούμυτα,ή πλάγια με τα πόδια στον τοίχο (!!!!!)
2)Κοιμάμαι σε μαξιλάρι αλλά έχω κοιμηθεί και πάνω σε βιβλίο :p
3)Πιτζάμες το χειμώνα.φανελάκι και παντελόνι πιτζάμας την άνοιξη,φθινόπωρο τα ίδια,και το καλοκαίρι γυμνός ή μόνο εσώρουχα
4)Μονό με 2 στρώματα για ονειρεμένους ύπνους
5)Μάξιμουμ 8 ώρες χειμώνα καλοκαίρι/αργίες/καθημερινές
6)Ο θόρυβος της ηλεκτρικής σκούπας με ενοχλεί πάρα πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top