Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πφ, αηδίες... η ερμιόνη με θέλει παθιασμένα ως γνωστόν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
παιδεραστή.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ιγού; :confused: αμύνομαι σθεναρά προς το παρόν, μην ανησυχείς :D. εξάλλου το 90 είναι γεννημένη, καθόλα νόμιμος είμαι :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
άντε ρε με τον βίκτορ το κινούμενο κρέας :D. ο σέντρικ τον έχει :), πάει το παιζί :(.

Χιιιιιιιιιιιιιιιι ντροπή weak:eek: :mad: :boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σας έχω νέα!!!!!
είδα το "Η πρώτη φορά που πέθανα" (ξένος τίτλος the jacket)

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!
Το πρώτο έργο που με ενθουσίασε μετά το φαινόμενο της πεταλούδας!!
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!


είδα επίσης....
Το "λευκός θόρυβος" ή κάπως έτσι :redface: δε θυμάμαι εύκολα τίτλους
θρίλερ αξιώσεων σε όσους γουστάρουν θρίλερ με πνεύματα κλπ

καθως επίσης και το... πολικό εξπρές :redface: (παιδικό :P )
ωραία animations ;)


όπως καταλάβατε είχα ένα δημιουργικό Σαββατοκύριακο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το δικό μου ήταν άκρως δημιουργικό....scorpion king και american pie:the band camp.....:no::stupid:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κακια το the jacket συμφωνω κι εγω!
Μετραει παρα πολυ σαν εργο!;)
Doo πως σου φανηκε το band camp;;;:confused:
Δεν ειναι το ιδιο χωρις την "τρελοπαρεα" ε;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μια μάπα ήταν...από τις ταινίες που βάζει κυριακή μεσημέρι ο αντέννα:)

τουλάχιστον ανάφεραν την φάση με την πίτα στη πρώτη ταινία:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panraf

Νεοφερμένος

Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Το "The ring 2" και δεν μου άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγώ είδα χτες το επεισόδιο 11 από τον 2ο κύκλο....;) ;) ;)
Γ@μ@το!!!!!


Το έχεις Βαλ;;;;:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Εγώ είδα χτες το επεισόδιο 11 από τον 2ο κύκλο....;) ;) ;)
Γ@μ@το!!!!!


Το έχεις Βαλ;;;;:P :P :P


Επισόδειο 11 του 2ου κύκλου;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΠΟΥ; ΠΟΤΕ; ΠΩΣ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Κανεις δεν το εχει το εργο να το κατεβασω γρηγορα...σερνεται :(

Δεν πειραζει,θα το γυρισω μονος μου το εργο και θα το δω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Εγώ το Σάββατο πάω να δω το ''Zoro'':clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: με τον Antonio Banderas :clapup: και την Κathrin Zeta Jones:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ξαναπαίζεται πάλι?:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ξαναπαίζεται πάλι?:blink:

Bασικά είναι το 2ο γι' αυτό και λέγεται ''Τhe Legend Of Zoro'';) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε στις προηγούμενες σελίδες, αλλά ο Επίμονος Κηπουρός είναι αρκετά καλή.
Χθες ξαναείδα το The snatch.Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους δεν το έχουν δει, μαζί με το 2 καπνισμένες κάννες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πρινα απο λιγο ειδα το Chicken Little.
Σε γενικες γραμμες ηταν αρκετα καλο και εβγαλε γελιο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Πρινα απο λιγο ειδα το Chicken Little.
Σε γενικες γραμμες ηταν αρκετα καλο και εβγαλε γελιο.;)

Ωραία γιατί θα πάω να το δω αύριο :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Ωραία γιατί θα πάω να το δω αύριο :):):)

Σαν animation ταινια την βρηκα καλη...
Βεβαια θα μπορουσε να ηταν καλλιτερη αλλα παρολα ταυτα δεν με κουρασε και οπως ειπα εβγαλε καλο γελιο σε διαφορες σκηνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μαριούλη έλπιζω να αρέσει και στα ανεψιούδια μου γιατί θα πάω μαζί τους:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top