Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:popcorn: χουχου


Λίστα για Δευτέρα
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Molka
  4. commie:Ιdril
  5. diotima: Idril
  6. [fandago]: Kakerlak
  7. fantasmenos: Kakerlak
  8. fielda: Angie_Ann
  9. fosia: Ιdril
  10. Ηρώ: Kakerlak
  11. Idril: Tetragrammaton
  12. Kakerlak:
  13. mania:
  14. Molka: Kakerlak
  15. Neraida:
  16. nina21: Κakerlak
  17. Niyia: Idril
  18. Phoebe: nina21
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton: Idril
  21. T_Chameleon:Idril
  22. Vkey: Ιdril
  23. Youki: Kakerlak
  24. xanp: Kakerlak
  25. vendetta: Kakerlak
Score(αλφαβητικά)
Αgie_Ann: 1
Idril: 7
Kakerlak: 9
molka: 1
nina21 :1
Tetra: 1
Youki: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


Kανονίστε να πάει ντέρμπυ :popcorn:
να κάνεις και καμιά δουλειά εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το χάζι δεν είναι δουλειά ε; :redface:
(έκανα όμως, έδωσα εξηγήσεις :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Διάβασα τρεις φορές την αιτολόγηση, τη λογαρίθμησα, την παραγώγισα αλλά άκρη δεν έβγαλα τι στο καλό εννοούσε. Ακατανόητη αιτολόγηση + αποφασιστική ψήφος = Θέλω να την ψηφίσω γιατί νιωθω ότι με απειλεί (aka με κατάλαβε!) αλλά πρέπει να βρω καλή δικαιολογία για να μην καρφωθώ = Τρίτο φάουλ!

Θα σχολιάσω μονο αυτό. Δεν μπορώ να καταλάβω τι σε μπέρδεψε. Απλώς θεωρώ ότι από μια βλακεία που είπα εγώ βρήκες πάτημα για να ψηφίσεις κάποιον. Και το θεωρώ ύποπτο. Δεν θα μπορούσα να το πω πιο απλά. Ή μήπως δεν σε μπέρδεψε τίποτα και προσπαθείς απλώς να σώσεις το τομάρι σου;:hmm:

Πολίτη fandago ΟΥΣΤ!

εσύ δεν έχεις τελευταία λόγια :P

Τι είν'τούτο; Έτσι είναι οι προκυρήξεις; Και εγώ περίμενα κανένα τρομοκρατικό κείμενο στυλ 17Ν... "Ο πολίτης φαντάγκο δολοφονήθηκε για τις ανάγκες του κινήματος":P:P Ε ρε γέλια που θα κάνουμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εγω ψηφιζω angie παιδακια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
καλε ποιος με ψηφισε αρνητικα...?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:popcorn: χουχου


Λίστα για Δευτέρα
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Molka
  4. commie:Ιdril
  5. diotima: Idril
  6. [fandago]: Kakerlak
  7. fantasmenos: Kakerlak
  8. fielda: Angie_Ann
  9. fosia: Ιdril
  10. Ηρώ: Kakerlak
  11. Idril: Tetragrammaton
  12. Kakerlak:
  13. mania:
  14. Molka: Kakerlak
  15. Neraida:Angie_Ann
  16. nina21: Κakerlak
  17. Niyia: Idril
  18. Phoebe: nina21
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton: Idril
  21. T_Chameleon:Idril
  22. Vkey: Ιdril
  23. Youki: Kakerlak
  24. xanp: Kakerlak
  25. vendetta: Kakerlak
Score(αλφαβητικά)
Αgie_Ann: 2
Idril: 7
Kakerlak: 9
molka: 1
nina21 :1
Tetra: 1
Youki: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

για λίγο ακόμα προλαβαίνετε!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εγώ μιας που φαίνεται ότι η Molka δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει,ψηφίζω Kakerlak...η Idril μου κάνει για πολίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ψηφίζω την idril
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Kakerlak
  4. commie:Ιdril
  5. diotima: Idril
  6. [fandago]: Kakerlak
  7. fantasmenos: Kakerlak
  8. fielda: Angie_Ann
  9. fosia: Ιdril
  10. Ηρώ: Kakerlak
  11. Idril: Tetragrammaton
  12. Kakerlak:Idril
  13. mania:
  14. Molka: Kakerlak
  15. Neraida:Angie_Ann
  16. nina21: Κakerlak
  17. Niyia: Idril
  18. Phoebe: nina21
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton: Idril
  21. T_Chameleon:Idril
  22. Vkey: Ιdril
  23. Youki: Kakerlak
  24. xanp: Kakerlak
  25. vendetta: Kakerlak
Idril: 8
Kakerlak: 10


8+ η ώρα άρα... Kakerlak... τα τελευταία σου λόγια παρακάλω :)


mania και shaman: απουσία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Δε βαριέσαι. Θα ψηφίσω αύριο :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. Angie_Ann:
  2. Bill:
  3. Bill_Slayer:
  4. commie:
  5. diotima:
  6. fantasmenos:
  7. fielda:
  8. fosia:
  9. Ηρώ:
  10. Idril:
  11. mania:
  12. Molka:
  13. Neraida:
  14. nina21:
  15. Niyia:
  16. Phoebe:
  17. shaman:
  18. Tetragrammaton:
  19. T_Chameleon:
  20. Vkey:
  21. Youki:
  22. xanp:
  23. vendetta:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κακοί δολοφόνοι τα καταφέρατε...
εσείς οι πολίτες τι να σας πω? μπράβο σας:clapup::clapup::clapup::clapup::mad::mad::mad::mad:

lorien φαντακο κ τώρα εγώ. Έχετε βγάλει μέχρι στιγμής μόνο πολίτες.

Στο τέλος θα μείνουν οι δολοφόνοι να γελάν μαζί σας

Ξυπνήστε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ωραία,πάλι πολίτη βγάλαμε.Εγώ ψηφίζω Molka,είμαι 99,9% σίγουρος ότι είναι δολοφόνος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμμ...και γιατι το λες αυτο τωρα...Bill_Slayer???
Πως εισαι πια τοσο σιγουρος..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κακοί δολοφόνοι τα καταφέρατε...
εσείς οι πολίτες τι να σας πω? μπράβο σας:clapup::clapup::clapup::clapup::mad::mad::mad::mad:

lorien φαντακο κ τώρα εγώ. Έχετε βγάλει μέχρι στιγμής μόνο πολίτες.

Στο τέλος θα μείνουν οι δολοφόνοι να γελάν μαζί σας

Ξυπνήστε!!!!

Χμ..Καποιος προσπαθει να μας ριξει χωμα στα ματια..Ακομα δεν με πειθεις κι ας αποχωρησες.:P
Κι εσυ Billako slayer δεν μας τα λες καλα.:hmm:Εισαι ακομα στη λίστα υποπτων μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ωραία,πάλι πολίτη βγάλαμε.



Γιατί, επειδή στο είπε?

Bill_Slayer: Ρουφιάνος. Αρχικά με το μέρος των πολιτών, στην πορεία είπε να αλλάξει γνώμη. Ρε ου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί, επειδή στο είπε?

Bill_Slayer: Ρουφιάνος. Αρχικά με το μέρος των πολιτών, στην πορεία είπε να αλλάξει γνώμη. Ρε ου.

Και για να μην παρεξηγηθεί το -1 και θεωρήσει κανείς ότι έχει σχέση με το παιχνίδι, είναι δική μου ψήφος.
Δεν θυμάμαι να είναι και πολύ ευγενικό να αναφέρεται κανείς σε συμπαίκτη του έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Δε πειράζει. Άλλοι καταλαβαίνουν πώς το λέω, άλλοι όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγώ αλλάζω και ψηφίζω Molka...;)Παίζει πολύ ''αθόρυβα'',στον 1ο γύρο ψήφισε το Lorien,δε μιλάει και πολύ.Νομίζω ότι είναι δολοφόνος.:hmm:

Ωραία,πάλι πολίτη βγάλαμε.Εγώ ψηφίζω Molka,είμαι 99,9% σίγουρος ότι είναι δολοφόνος...;)

Just to set things straight. Μετά από μηδενική παρουσία στο στέκι επί 3 μήνες, σοβαρά πιστεύεις ότι θα με διάλεγαν για δολοφόνο; Γιατί, για τα ωραία γαλάζια μάτια μου και τα σαρκώδη χείλη;

Μετά από αυτά, να δηλώσω (για όποιον ενδιαφέρεται) ότι σε αυτόν τον γύρο, δεν παίζω για τον χαβαλέ, γι' αυτό ίσως οι φίλτατοι συμπαίχται πιστεύουν ότι παίζω υπόγεια και ύπουλα. Και αθόρυβα.

Μετά θάνατον, κι εγώ μπορώ να λέω ότι θέλω. Όπως κάνω και πριν τον θάνατο βέβαια (βλ. την παραπάνω πρόταση). Αυτό τι σημαίνει, ότι λέω την αντικειμενική αλήθεια; Τεσπά, ο καθένας ότι θέλει κάνει, ψήφιζέ με μέχρι ν' αποθάνω. :P Η kakerlak ήταν αθώα περιστερά κι εγώ ο μαύρος δγιάολας. :look:

Είναι κρίμα πάντως να αλλάζεις sides ακόμα δεν ξεκινήσαμε. Και αν ψάχνεις τον 6ο, ψάξε καλύτερα.

Η ψήφος μου αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πολίτη fandago ΟΥΣΤ!


Να, βρήκα ένα ποστ που δεν είναι ωραίος ο τρόπος σου. So what.
Και ο Τετραγράμματος (νο οφφενς φίλε, είσαι κουλ τύπος
και δολοφόνος) έχει γράψει ένα ποστ που λέει "ούτε χρειαζόταν να ψηφίσω κάποιον που θα μου κάνει τα @@ να με το συμπαθειο για να του αιτιολογήσω γιατί τον ψήφισα". Δεν του είπε κανείς τίποτα.

Αφού παίζουμε, οι εκφράσεις είναι προφανώς για πλάκα. Τώρα γιατί σκάλωσες R.E., μόνο εσύ το ξέρεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top