Προτάσεις σχολών

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Ιατρικές και βιολογικά είναι σχολές περιζήτητες και σαφώς πολύ υψηλόβαθμες. Γι αυτό χωρίς πολύ διάβασμα ούτε να το συζητάς.
Γενικά στο χώρο της υγείας υπάρχουν τα παραϊατρικά τει με χαμηλότερες βάσεις (νοσηλευτικής, μαιευτικής κτλ) που τα πιανεις με βαθμό 13-15.
Πάντως αν ψάχνεις σχολές με μόνο κριτήριο την ευκολία, την έχεις χάσει την μπάλα. Πρέπει να ζοριστείς για να καταφέρεις το οτιδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίσης να λάβεις υπόψη σου ότι όταν προετοιμάζεσαι για σχολές των 13000 μορίων, δεν είναι σίγουρο ότι θα το πετύχεις. Καλύτερα να στοχεύεις σε υψηλότερες βαθμολογίες έτσι ώστε αν δεν πάνε τα πράγματα όπως τα υπολογίζεις, να μην ξεμείνεις από επιλογές.
Ρίξε μια ματιά εδώ https://aeitei.gr/index.php?sist=&sy...o=3&aeitei=&city=&likio_type=gh&cat=1&order=2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
πιστευω οτι τα παιδια απο πανω σε καλυψαν πληρως...κοιταξε παντως να προσπαθησεις να διαβασεις φετος ωστε να γραψεις οσο πιο πολυ μπορεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι 17 χρονών στο ΓΕΛ και επειδή δεν διαβάζω πολύ, θα ήταν πολύ καλό αν μου προτείνετε κάποιες σχολές ιατρικής-βιολογίας
που εχουν μικρό έως μέτριο βαθμό δυσκολίας και χρόνια φοίτησης έως 4-5 χρόνια.Το θέμα είναι να μην πληρώνουν τζάμπα οι γονείς μου τα φροντιστήρια, αν είναι να μην περάσω κάπου ψηλά.

Αδερφέ, άστο, μην ξεκινάς καν. Πήγαινε και μάθε μια τέχνη, ηλεκτρολόγος, υδραυλικός, μπογιατζής και θα δουλεύεις από τα 19 σου. Έχουμε αρκετούς άσχετους απόφοιτους πανεπιστημίων στην χώρα που βγήκαν με βαθμό 5.5 και ψάχνουν δουλειά στο Γερμανό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αμα δεν διαβάζεις πολύ πως περιμένεις να περάσεις ιατρική; Είναι κάτι που θες εσύ ή οι γονείς σου; Δεν υπάρχουν μόνο αυτά τα δυο τμήματα που αναφέρεις οπότε ίσως να έπρεπε να ρίξεις μια ματιά και στα υπόλοιπα, μπορεί να σαρέσει κανένα που ούτε ήξερες πως υπάρχει. Οπουδήποτε και να θες να περάσεις όμως πρέπει να διαβάσεις όπως δεν είχες διαβάσει ποτέ πριν, αλλιώς δύσκολο. Είναι ακόμα Οκτώμβρης, δεν έχει τελειώσει τίποτα οπότε μπορείς να τα καταφέρεις, απλά σκέψου πως θα σαι στη φοιτητική ζωή, μπας και σου δώσει κίνητρα για να μην σταματήσεις ακόμα και αν έχεις κουραστεί, δες τη ζωή σου λίγους μήνες μετά, πως θα ήθελες να είναι, τι να κάνεις, βάλε το στόχο και προσπάθησε για το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Είμαι 17 χρονών στο ΓΕΛ και επειδή δεν διαβάζω πολύ, θα ήταν πολύ καλό αν μου προτείνετε κάποιες σχολές ιατρικής-βιολογίας
που εχουν μικρό έως μέτριο βαθμό δυσκολίας και χρόνια φοίτησης έως 4-5 χρόνια.Το θέμα είναι να μην πληρώνουν τζάμπα οι γονείς μου τα φροντιστήρια, αν είναι να μην περάσω κάπου ψηλά.

Διαλέγεις σχολή επειδή σου αρέσει και θα σε εξελίξει ως άνθρωπο και όχι γιατί έχει χαμηλή βάση και θα μπεις σε αυτή εύκολα. Λάθος σκεπτικό έχεις. Αν όντως σου αρέσουν οι βιολογικές σχολές ή η ιατρική τότε διάβασε, αλλιώς παράτησε τα. Δεν υπάρχει άλλη λύση, βρες τι θες να κάνεις σε αυτή την ζωή και κάντο, χωρίς σκοπό και στόχο είσαι χαμένος στο διάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Τα ιατρικά εργαστήρια ταιριάζουν γάντι στη περιγραφή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
επειδή δεν διαβάζω πολύ

...δεν θα στοχεύσεις τέτοιες σχολές. Period.
Μην με αναγκάσετε να αναλύσω το αυτονόητο γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Norman

Νεοφερμένος

Ο Norman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια αρχικα ειχα σκεφθει να μπω στο Φυσικο ,Αθηνων κατα προτιμισην αλλα οι γονεις μου μου ειπαν οτι επειδη ειμαι πολυ καλος μαθητης θα ειναι σπαταλη μοριων να μπω στο Φυσικο με τοσα πολλα μορια που ενδεχεται να παρω(συμφωνα με τους γονεις μου) ετσι οι γονεις μου μου προτειναν την Ιατρικη Αθηνων κατα προτιμισην και αρχικως συμφωνω με το σκεπτικο τους,ομως θα θελα και την δικη σας γνωμη.Συμφωνειτε οτι ειναι σπαταλη μοριων να εισαχθω στο Φυσικο και επίσης όσοι είναι στο Φυσικο δεν οσο εξυπνοι στην ιατρικη?!?!?!?!

ΥΣ: Ημουν σημαιοφορος στο λυκειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η σχολή στην οποία είσαι δεν κρίνει και το βαθμό ευφυίας σου. Οπότε ένας γιατρός δεν είναι κατ ανάγκη πιο έξυπνος από ένα φυσικό. Το φυσικό αν θες να βγάλεις βαθμό είναι αρκετά πιο δύσκολη σχολή από την ιατρική, καθώς η τελευταία έχει απλά μεγάλο όγκο πληροφορίας που πρέπει να γνωρίζεις και όχι περίπλοκα concept όπως έχει το Φυσικό. Αν πάντως σε ενδιαφέρει να δουλέψεις μετά τη σχολή και όχι απλά να σπουδάζεις για να σπουδάζεις, προτίμησε την ιατρική. Αν φυσικά έχεις τα κότσια γι αυτό το επάγγελμα. Εγώ ας πούμε δεν θα το έκανα ποτέ. Να βρίσκομαι όλη μέρα μες την αρρώστια δεν είναι το φόρτε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Σπατάλη μορίων δεν υπάρχει. Σημασία έχει μόνο το τι θες εσύ να κάνεις, ανάλογα με τα ενδιαφέροντά σου, την επαγγελματική αποκατάσταση του αντικειμένου, τις προοπτικές σου για εξωτερικό και άλλα.

Οι σειρές τύπου Dr. House καμία σχέση δεν έχουν με την αληθινή κατάσταση στα νοσοκομεία. Ίσως θα έπρεπε να κάνεις το λεγόμενο "shadowing", δηλαδή να παρακολουθήσεις για μερικές μέρες την καθημερινότητα ενός κλινικού ιατρού. Είναι πολύ διαδεδομένο στο εξωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάνε αυτό που λέει ο Peter, πήγαινε σε ένα νοσοκομείο και πες σε ένα γιατρό που εφημερεύει ότι θες να τον ακολουθείς για να δεις πως είναι η δουλειά γιατί θες να σπουδάσεις ιατρική. Είναι κρίμα να γράψεις και να περάσεις και μετά να ανακαλύψεις ότι φοβάσαι τα αίματα και αν μυρίσεις γριά ξερνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν υπαρχει σπαταλη μοριων να κανεις αυτο που θες εσυ και οχι οι γονεις σου...τωρα οσον αφορα το επαγγελμα καλο θα ηταν να παρακολουθησεις ειτε ενα σεμιναριο πανω στο επαγγελμα που εμπροκειτο να κανεις, ειτε αυτο που προτεινε ο ξεχασμενος να βρεις εναν,ο οποιος ειναι προθυμος να σου δειξει την δουλεια του.Κατι τελευταιο οι ταινιες και τα παιχνιδια δεν εχουν να κανουν με την πραγματικοτητα αλλιως τα φανταζεσαι και αλλιως ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Γεια σας παιδια αρχικα ειχα σκεφθει να μπω στο Φυσικο ,Αθηνων κατα προτιμισην αλλα οι γονεις μου μου ειπαν οτι επειδη ειμαι πολυ καλος μαθητης θα ειναι σπαταλη μοριων να μπω στο Φυσικο με τοσα πολλα μορια που ενδεχεται να παρω(συμφωνα με τους γονεις μου) ετσι οι γονεις μου μου προτειναν την Ιατρικη Αθηνων κατα προτιμισην και αρχικως συμφωνω με το σκεπτικο τους,ομως θα θελα και την δικη σας γνωμη.Συμφωνειτε οτι ειναι σπαταλη μοριων να εισαχθω στο Φυσικο και επίσης όσοι είναι στο Φυσικο δεν οσο εξυπνοι στην ιατρικη?!?!?!?!

ΥΣ: Ημουν σημαιοφορος στο λυκειο

Συμφωνώ με τους γονείς σου. Η ιατρική σχολή Αθηνών είναι μία πολύ σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrakis

Νεοφερμένος

Ο alexandrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Διαλέγεις σχολή επειδή σου αρέσει και θα σε εξελίξει ως άνθρωπο και όχι γιατί έχει χαμηλή βάση και θα μπεις σε αυτή εύκολα. Λάθος σκεπτικό έχεις. Αν όντως σου αρέσουν οι βιολογικές σχολές ή η ιατρική τότε διάβασε, αλλιώς παράτησε τα. Δεν υπάρχει άλλη λύση, βρες τι θες να κάνεις σε αυτή την ζωή και κάντο, χωρίς σκοπό και στόχο είσαι χαμένος στο διάστημα.
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας παιδια, με καλυψατε πληρως (ειδικα ο Ξεχασμενος).Δεν ειναι οτι ειμαι τεμπελης, απλα θελω μια σχολη με λιγοτερα χρονια γιατι εχω σημαντικοτερα πραγματα να κανω στη ζωη μου απο το να σπουδαζω.Ειμαι επισης της φιλοσοφιας: να δουλευουμε για να ζουμε και οχι να ζουμε για να δουλευουμε.Δεν ειναι οτι ειμαι τεμπελης (ειναι και αυτο) απλα να μαθω μια γρηγορη δουλεια να κερδιζω το ψωμι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Τα ιατρικά εργαστήρια ταιριάζουν γάντι στη περιγραφή σου.
Κι εγώ αυτό είχα στο μυαλό μου να απαντήσω, σχολές όπως η μαιευτικη και η φυσικοθεραπεια (η οποία πλέον είναι αρκετά ψηλά) , επίσης θα ταίριαζαν σε αυτό που αρχικά περιγραφες.
Γεια σας παιδια αρχικα ειχα σκεφθει να μπω στο Φυσικο ,Αθηνων κατα προτιμισην αλλα οι γονεις μου μου ειπαν οτι επειδη ειμαι πολυ καλος μαθητης θα ειναι σπαταλη μοριων να μπω στο Φυσικο με τοσα πολλα μορια που ενδεχεται να παρω(συμφωνα με τους γονεις μου) ετσι οι γονεις μου μου προτειναν την Ιατρικη Αθηνων κατα προτιμισην και αρχικως συμφωνω με το σκεπτικο τους,ομως θα θελα και την δικη σας γνωμη.Συμφωνειτε οτι ειναι σπαταλη μοριων να εισαχθω στο Φυσικο και επίσης όσοι είναι στο Φυσικο δεν οσο εξυπνοι στην ιατρικη?!?!?!?!

ΥΣ: Ημουν σημαιοφορος στο λυκειο
Πραγματικά είναι κρίμα να πιστεύεις ότι ο βαθμός ευφιας φαίνεται από το σε ποια σχολή σπουδάζεις. Όπως επίσης και ότι γενικά ένας μαθητής επειδή ήταν καλός στο λύκειο θα είναι εξίσου καλός και στις πανελλήνιες. Κοίτα τι πραγματικά σου αρέσει να σπουδάζεις και όχι ο,τι σου λένε οι δικοί σου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν θα ακούσεις τις συμβουλές τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cortomaltese

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Γεια σας παιδια αρχικα ειχα σκεφθει να μπω στο Φυσικο ,Αθηνων κατα προτιμισην αλλα οι γονεις μου μου ειπαν οτι επειδη ειμαι πολυ καλος μαθητης θα ειναι σπαταλη μοριων να μπω στο Φυσικο με τοσα πολλα μορια που ενδεχεται να παρω(συμφωνα με τους γονεις μου) ετσι οι γονεις μου μου προτειναν την Ιατρικη Αθηνων κατα προτιμισην και αρχικως συμφωνω με το σκεπτικο τους,ομως θα θελα και την δικη σας γνωμη.Συμφωνειτε οτι ειναι σπαταλη μοριων να εισαχθω στο Φυσικο και επίσης όσοι είναι στο Φυσικο δεν οσο εξυπνοι στην ιατρικη?!?!?!?!

ΥΣ: Ημουν σημαιοφορος στο λυκειο

Θα σε στεναχωρησω αλλα ουτε στην ιατρικη εινια εξυπνοι ,ουτε στο φυσικο.Σστην ιατρκη ειναι παπαγαλοι με πειρα και στο φυσικο ειναι θεωρητικοι σκετο.Οι πιο εξυπνοι ειναι οι μηχανικοι γιαυτο και βλεπεις ολα τα λεφτα πανε σε αυτους και αυτοι δινουν το feedback στους φυσικους και στους γιατρους ωστε να εξελιξουν με χημικες διαδικασιες την επιστημη.Οι γιατροι ειναι πλουσιοι οχι για την εξυπναδα τους αλλα απο τα φακελακια και τις υπηρεσιες σε ασθενεις που αναγκευουν!

Γενικοτερα αν θες να εισαι ο πιο εξυπνος βρες γκομενα,αυτες τα ξερουν ολα,και σπουδασε οτι γουσταρεις!Ειναι καθαρα θεμα γουστου οπως και οι γυναικες

Σκεψου πως θα ηθελες να ξυπνας καθε πρωι στο μελλον.Να πηγαινεις στα νοσοκομεια και τα διαγνωστικα κεντρα,να θεραπευεις,η να πας στο φυσικο και να κανεις μαθηματα η να ασχοληθεις με την ακτινοφυσικη πχ σε νοσοκομεια,η με την αστρονομια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
1)Θα σε στεναχωρησω αλλα ουτε στην ιατρικη εινια εξυπνοι ,ουτε στο φυσικο.Σστην ιατρκη ειναι παπαγαλοι με πειρα και στο 2) φυσικο ειναι θεωρητικοι σκετο. 3)Οι πιο εξυπνοι ειναι οι μηχανικοι γιαυτο και βλεπεις ολα τα λεφτα πανε σε αυτους και αυτοι δινουν το feedback στους φυσικους και στους γιατρους ωστε να εξελιξουν με χημικες διαδικασιες την επιστημη.4)Οι γιατροι ειναι πλουσιοι οχι για την εξυπναδα τους αλλα απο τα φακελακια και τις υπηρεσιες σε ασθενεις που αναγκευουν!

1) και 4) πες τέτοιες μ@λ@κίες εδώ στο e-steki να σου κάνουν ντου όλοι οι σπουδαστές της ιατρικής αύριο εδώ στο φόρουμ (:eek::eek::eek:) 2)το φυσικό έχει τα κέρατα του απο μαθηματικά 3)είναι επάγγελμα πνευματικά και σωματικά κουραστικό αρα πάντα υψηλά αμοιβόμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δεν υπαρχει σπαταλη μοριων να κανεις αυτο που θες εσυ και οχι οι γονεις σου...τωρα οσον αφορα το επαγγελμα καλο θα ηταν να παρακολουθησεις ειτε ενα σεμιναριο πανω στο επαγγελμα που εμπροκειτο να κανεις, ειτε αυτο που προτεινε ο ξεχασμενος να βρεις εναν,ο οποιος ειναι προθυμος να σου δειξει την δουλεια του.Κατι τελευταιο οι ταινιες και τα παιχνιδια δεν εχουν να κανουν με την πραγματικοτητα αλλιως τα φανταζεσαι και αλλιως ειναι

:hmm:

Υπάρχουν ειδικότητες χωρίς αίμα ειδικότητες χωρίς άτομα τρίτης ηλικίας . Ειδικότητες που κανείς business, ειδικότητες που τεμπελιάζεις, ειδικότητες που δε βλέπεις κόσμο.

Ο καθε χαρακτήρας και προσωπικότητα μπορεί να βρει κάτι που τον εκφράζει σε αυτή τημ σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cortomaltese

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ναι το φυσικο ειναι ισως η πιο δυσκολη σχολη οντως κανουν 8 χρονια να τελειωσουν εχω ακουσει.Πρεπει να ξερεις πολλα μαθηματικα και πολυ φυσικη για να εισαι καλος φυσικος.Ε νταξ τωρα οι γιατροι εχουν τοση αιγλη στην ελληνικη κοινωνια που χρειαζονται απομυθοποιηση.Θα επελθει σε καμια γενια ακομα.

:hmm:

Ειδικότητες που κανείς business,

Οχι φοκε δεν υπαρχει τετοια ειδικοτητα.Εμποριο σπληνας θα γινει οταν υπαρξει γεννετικη καλλιεργεια!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top