Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 316543

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
τελικα αποφασιστηκε αν θα δινουμε πρωτα ενδοχολικες και μετα πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
1α ενδοσχολικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παιδια αρχαια πως πατε με το αγνωστο?εμενα παντως με δυσκολευει αρκετα..:/ τι
πιστευετε θα με βοηθουσε ωστε να μου βγαινει πιο ευκολα?και στο γνωστο τα σχολια τα μαθαινετε
παπαγαλια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εκμεταλλευση των ορυχειων

Κι εγω δυσκολευομαι στο αγνωστο δεν εχω εξοικειωθει....... Στο γνωστο δεν ειναι αναγκη να τα μαθεις παπαγαλια τα σχολια απλα να γνωριζεις την μεταφραση και το πιο σημαντικο πρεπει να ξερεις εισαγωγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εμεις ιστορια ειμαστε στη εθνικη τραπεζα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκμεταλλευση των ορυχειων

Κι εγω δυσκολευομαι στο αγνωστο δεν εχω εξοικειωθει....... Στο γνωστο δεν ειναι αναγκη να τα μαθεις παπαγαλια τα σχολια απλα να γνωριζεις την μεταφραση και το πιο σημαντικο πρεπει να ξερεις εισαγωγη

Τα σχόλια του βιβλίου πρέπει να τα ξέρεις παπαγαλία, όπως και την εισαγωγή. Δεν χρειάζεται παπαγαλία στα ερμηνευτικά σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Στο φροντιστηριο που εχετε φτασει στο ΑΕΠΠ και στο ΑΟΘ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδια μπορει κανεις να μου προτεινει εναι σαιτ που να εχει αγνωστα κειμενα για την γ λυκειου , για αρχαια κατευθυνσης μιλαω θελω να εξασκηθω στο αγνωστ..... Γιατι το φοβαμαι και δεν εχω εξοικειωθει με αυτο..... Η καποιος να μου προτεινει ενα φτηνο βιβλιο-βοηθημα με αγνωστα...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια μπορει κανεις να μου προτεινει εναι σαιτ που να εχει αγνωστα κειμενα για την γ λυκειου , για αρχαια κατευθυνσης μιλαω θελω να εξασκηθω στο αγνωστ..... Γιατι το φοβαμαι και δεν εχω εξοικειωθει με αυτο..... Η καποιος να μου προτεινει ενα φτηνο βιβλιο-βοηθημα με αγνωστα...........

Πάρε την Θεματογραφία της Αναστασίας Γιαγκοπούλου, εκδόσεις ζητη. Έχει για β' και γ' λυκείου, μπορείς να κάνεις και τα δύο. Εγώ τελειώνω της β' και θα πάρω της γ'. Έχει και για να τα ελέγχεις αλλά και θεωρία συντακτικού με στις τελευταίες σελίδες. Εγώ το πήρα 12,5€ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Παιδιά τι ύλη έχετε καλύψει στη φυσική? Είναι πολύ σημαντικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Παιδιά τι ύλη έχετε καλύψει στη φυσική? Είναι πολύ σημαντικό.

Oλοκλήρωσα τις ταλαντώσεις(απλές αρμονικές, φθίνουσες, εξαναγκασμενες, συνθεση, διακροτημα), τα κυματα(αρμονικά, συμβολή κυματων, οχι ακομα τα στασιμα), τωρα κοιταζω την μηχανικη των στερεων(ροπη αδρανειας, θεμελιωδης νομος στροφικης κινησης κλπ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 382771

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω τελειώσει κρούσεις εκτός φαινομένου Ντοπλερ που θα το κάνουμε στο τέλος και από ταλαντώσεις έχω κάνει μέχρι εξαναγκασμένες και από βδομάδα μπαίνω σύνθεση. Η καθηγήτριά μου σκοπεύει Μάρτη να τελειώσουμε.
Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
οκ παιδιά ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanspa

Νεοφερμένος

Ο tanspa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα, είμαι καινούριος στο site και δεν ήξερα που ακριβώς να γράψω την ερώτηση μου. Φέτος θα δώσω πανελλήνιες και θέλω να περάσω σε μία σχολή για ηλεκτρονικούς οχημάτων άλλα δεν ξέρω πως ακριβώς λέγεται για να βρω που έχει σχολή ή αν δεν υπάρχει αυτό ακριβώς ίσως κάτι στο περίπου.:/::/:Θα ήθελα την βοήθεια σας αν ξέρετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Καλησπέρα, είμαι καινούριος στο site και δεν ήξερα που ακριβώς να γράψω την ερώτηση μου. Φέτος θα δώσω πανελλήνιες και θέλω να περάσω σε μία σχολή για ηλεκτρονικούς οχημάτων άλλα δεν ξέρω πως ακριβώς λέγεται για να βρω που έχει σχολή ή αν δεν υπάρχει αυτό ακριβώς ίσως κάτι στο περίπου.:/::/:Θα ήθελα την βοήθεια σας αν ξέρετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!:):)
Αυτή εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tanspa

Νεοφερμένος

Ο tanspa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όταν λες "αυτή εννοείς" ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Πάτα επάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanspa

Νεοφερμένος

Ο tanspa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι αυτό εννοώ. Ευχαριστώ. Υπάρχει κάποια άλλη ίδια σχολή στην Αθήνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ναι αυτό εννοώ. Ευχαριστώ. Υπάρχει κάποια άλλη ίδια σχολή στην Αθήνα?

Μόνο Θεσσαλονίκη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top